Piesaku sociālo tīklu gavēni!

Daudzi no Jums tāpat kā es lieto dažādus sociālos tīklus: twitter.com, foursquare.com, draugiem.lv, Facebook.com, LinkedIn.com utt. Šodien es nolēmu pieteikt savdabīgu virtuālo gavēni – Es nelietošu (nerakstīšu un neapmeklēšu) nevienu no šiem minētajiem tīkliem līdz pat aprīļa beigām! Lai arī cik ļoti mēs uzskatām šos tīklus par neatņemamām dzīves sastāvdaļām, es vēlos pats sev pierādīt, ka es no tā neko nezaudēšu, jo īstenībā neko arī neiegūstu… un labākais kā par to pārliecināties ir piedzīvot, ko es zaudēju tos nelietojot.

Lai būtu pavisam precīzs, tad šis “gavēnis” neattiecas uz automātiskajiem saistīto sistēmu paziņojumiem – piemēram, lasot Kindle es iezīmēju kādu citātu un tas automātiski nopublicējas Twitterī… vai noskrienot gabalu ar Endomondo, arī tas var tikt ietweetots… vai uzrakstot rakstu Blogā tas tiek nopublicēts arī Twitterī (nu jūs sapratāt, ja :)) Tāpat šis neattiecas uz sociālo tīklu autorizācijas pakalpojumu izmantošanu, piemēram komentējot ir.lv var tikt izmantots twitter.com vai Facebook.com autorizācijas mehānisms.

Un vispār, tas viss ir manis paša vēlme notestēt gribasspēku no kaut kā atteikties. Man pašam interesē vai es esmu spējīgs no tā visa atteikties… vai man ir pietiekami raksturs? Ja sāksies “lomkas”, tad droši vien uzmetīšu kādas pāris rindiņas šeit pat blogā par savām sajūtām. Tiem, kas meklē azartu piedāvāju nobalsot par to vai man tas izdosies:

3 thoughts on “Piesaku sociālo tīklu gavēni!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.