Neapmaksāta reklāma! :)

Atļaušos izmantot savu “dienesta stāvokli” šajā vietnē. Gribu Jums ieteikt iegriezties manas sievas interneta veikalā Sasien.lv Tur ir diezgan plaša kaklasaišu izvēle un salīdzinoši pieejamas cenas. Ņemot vērā, ka reklāmas jums droši vien ļoti nepatīk, tapēc sarunāju, ka speciāli Jums mani dārgie lasītāji par šīm ciešanām varu piedāvāt nelielu atlaidi… Iepērkoties ievadiet atlaižu kodu  “piezimes” un saņemsiet 20% atlaidi (derīga līdz Novembra beigām).

Tāpat laipni aicināti rakstīt komentāros šeit pat atsauksmes un ieteikumus, kurus labprāt nodošu adresātam.

14 thoughts on “Neapmaksāta reklāma! :)

  1. Ehh – negribu būt no tiem, kas baigi baksta acīs (taču kādam jau vajag), bet vai tik tu nebiji no tiem, kas varēja teju vai nogalināt par pārliecību, ka blogā reklāmu nedrīkst likt. Vienalga – apmaksātu vai nē… Cilvēki mainās, ne?

    Bet tā – apsveicu ar biznesa uzsākšanu! Jautājums: Cik apskatījos, visām bija teikts, ka ražots pēc īpaša sasien.lv pasūtījuma. Vai tas nozīmē arī to, ka tur ir ne tikai sasien.lv logo, bet arī raksts ir tavas sievas radīts – tātad unikāls un citiem zīmoliem to neatrast?

    • Tik unikālas nav, ka materiāls tikai un vienīgi sasien.lv … Tad cena būtu kādi pāris simtu latu par 1 gab. 🙂 Taču gandrīz droši varu teikt, ka Rīgā otru tādu atrast būs ļoti grūti.
      Par to reklāmu – jā… Tev ir taisnība. Es joprojām esmu pret vispārēju reklāmu, kas motivē rakstīt populārus rakstus lai uzdzītu apmeklētājus. Šī ir ģimenes lieta tāpat kā jebkura cita. 🙂

  2. Laba un noderīga adrese. Starp citu, varētu arī, tā teikt, pareklamēt šo projektu (bez maksas) savā blogā? ((: Varbūt ir kāds banneris arī šim visam izstrādāts? Eeem… klau, varbūt uzraksti man uz ēpastu? Varētu sīkāk par to visu…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.