Samsung Omnia 7 apskats (+foto)

Samsung Omnia 7 ir viens no tiem tiem unikālajiem prieciņiem, kas man pēdējās dienās bija nonākušas neķītrajās rociņās. Vēl viens Windows Phone 7 demo eksemplārs. Pirmais iespaids – viņš ir konkrēti kantains… es pat teiktu nedaudz agresīvi kantains. Varbūt tapēc, ka esmu pieradis pie telefoniem ar noapaļoties stūriem, bet nu šis tā savdabīgi pozitīvi pārsteidza ar šo dizainisko uzdrīkstēšanos… tajā pašā laikā tāds slaids un ērti ieliekams krekla priekškabatā. Viegls. Ieslēdzot uzreiz pamanāmas ir īpaši spilgtas krāsas (fantastisks kontrasts) ar nelielu graudainumu attēlā … ja ļoti labi ieskatās. Telefons ir aprīkots ar 8 Gb atmiņas karti, 4 collu Super AMOLED displejs, 5Mpix fotokamera.

Unikālās priekšrocības

  • Viennozīmīgi ekrāna kontrasts. Mani pārsteidza attēla kvalitāte uz šī aparāta. krāsas ir salīdzinoši košākas (zāle zaļāka:)) un melnais patiešām ir melns. Visiem telefoniem būtu vajadzīgs šitik izteikti skaists attēls. Malači!
  • Telefona forma ir veidota tā, ka viņš izskatās “slaids”… pat neskatoties uz to, ka viņš ir tikpat liels kā citi Windows telefoni, toties noapaļotās malas un laidumi rada vizuālu sajūtu, ka telefons ir plānāks nekā viņš patiesībā ir.
  • Metāliskais korpuss ar iesārto toni izskatās vienkārši eleganti. Patīkami pieskarties metāla, jo tas dod tādu kvalitatīvu sajūtu. Krāsas parasti ļoti patīk daiļajai sabiedrības daļai.
  • Viena aplikācija, kas saucas NOW un piedāvā informāciju uzreiz par laika apstākļiem, jaunākajām ziņām (Reuters) un akciju tirgu.

Sliktumi (šis eksemplārs ir prototips, tādēļ sliktumi var neattiekties uz gala versiju, kas būs nopērkama veikalos)

  • Metāliskais korpuss ir diezgan slīdīgs un pāris reizes telefons bija tuvu tam, lai izkristu no rokām. Pat īsti nezinu kapēc, bet manuprāt tas ir slikti… iespējams kaut kā jāapstrādā tas metāls lai nav tik slīdīgs.
  • Windows poga ir fiziska, nevis touch… bet kaut kā dziļi iegremdēta un ir neērti lietojama. Sievietes ar gariem nagiem pat īsti ērti netiek viņai klāt. Windows poga man beigās arī sabojājās 😦 (piedodiet… bet vismaz zināsiet kas tieši viņu salauza 🙂 … @SamsungLV plz nepiestādiet man rēķinu)

Telefons atstāj ļoti pozitīvu iespaidu. Kad būs pieejams tirgū, noteikti sastādīs sīvu konkurenci citiem WP7 pārstāvjiem tirgū ar savu metāliski kantaino dizainu, viltīgi slaido formu, kas noslēpj patiesos izmērus un FANTASTISKO displeja kontrastu. Bildes:

This slideshow requires JavaScript.

3 thoughts on “Samsung Omnia 7 apskats (+foto)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.