LG E900 jeb Optimus 7 apskats (+foto)

Pirms 3 dienām manās rokās nokļuva LG Optimus 7 telefons ar Windows Phone 7 operētājsistēmu. Pirmais iespaids – nu tāds pasmags telefons, kuram grūti sataustīt podziņas (lai ieslēgtu). Palietojot pāris dienas, nākas secināt, ka pirmais iespaids bija visnotaļ maldinošs. Telefons ļoti labi ieguļas plaukstā. Diezgan dīvainas formas noapaļotie telefona gali palīdz to ērti noturēt rokās un fiziskās podziņas (atpakaļ, Windows un Meklēs) telefona lejasdaļā, ļauj ļoti ērti darboties ar šo aparāti. Telefona 3,8″ lielais displejs ir pilnīgi pietiekams visa veida informācijas lasīšanai un uztveršanai kā arī gan vertikālas gan horizontālas klaviatūras izmantošanai ievadot tekstu.

Unikālās atšķirības

  • Savdabīga forma.  Vizuāli sā telefona savdabīgā forma liek izskatīties diezgan “resnam” bet vēlāk salīdzinot visus telefonus vienu otram blakus izrādās, ka viņš ir tik pat biezss kā citi Windows Phone 7 (HTC HD 7 un Samsung Omnia 7) … līdz ar to – tas ir vizuālais apmāns. 🙂 Toties tā forma un metāliskais vāciņš aizmugurē ir izveidots tā, ka telfons ļoti labi ieguļas rokā un ir patiess prieks viņu ikdienā lietot.
  • Visas 3 vadības pogas ir fiziskas. Tas ļauj diezgan ērti sajust kad tās tiek nospiestas.
  • Pieejamas ļoti labas aplikācijas LG Application store. Panorama shot ļauj fočēt viarākas bildes aps sevi un izveidot vienu lielu panorāmas bildi. ScanSearch, kas ļauj fotogrāfēt kādu lietu un sameklēt saistīto informāciju. PlayTo  ļauj no telefona caur WiFi atskaņot materiālu uz DNLA atbalstītu iekārtu (datoru, TV etc), 2 mūzikas aplikācijas, kas ļauj mācīties ģitārspēli un klavieres, Toolbox, kur iekšā ir pamata lietiņas kā mērvienību konvertori, līmeņa mērītājs, pasaules pulkstenis un citi., kā arī Photo Stylist, kas ļauj uzņemtajā fotogrāfijām piemērot dažādus filtrus. Principā diezgan liela izvēle ar bezmaksas LG dāvinātajām programmiņām.

Sliktumi (Man pieejams bija demo modelis… gala produktam šādi sliktumi var arī nebūt)

  • Windows poga, kas ir nedaudz izbīdīta uz āru ir ar asiem stūrīšiem. tomēr prasītos lai tā podziņa būtu labāk nostrādāta. Tiesa gan man jāatzīst, ka nosacīti asās maliņas parādījās tikai pēc tam, kas es no šās podziņas noplēsu plēvīti… Man riebjas aizsargplēves, tādēļ man tāds niķis plēst nost visas plēves no ekrāniem un podziņām… 🙂 Tā teikt – ja jau to mantu jālieto, tad jālieto kāda tā ir paredzēta. 🙂
  • Fotokamera sliktā apgaismojumā fočē izmantojot iebūvēto zibspuldzi… bet bildes, kas fočētas ar zibspuldzi, gribētos nedaudz labākas kvalitātes.

LG Optimus 7 bildes (manis paša fočētas):

This slideshow requires JavaScript.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.