HTC HD7 apskats (+foto)

Šī bija patiešām ražīga nedēļa un manās rokās nonāca arī viens no telefoniem ar vislielāko displeju – HTC HD7. Tā milzīgais 4,3 collu displejs pirmajā brīdī liekas pārāk liels. Telefons ir aprīkots ar Windows Phone 7 operētājsistēmu un strādā ļoti ātri. Telefonam ir iebūvēti 8 GB atmiņas, 1 Ghz procesors un 5 Mpix kamera… kas ir minimālās prasības visiem Windows Phone 7 telefoniem.

Telefona ekrāns ir efektīvi izvietots korpusā tā, ka izmanto ļoti efektīvi un daudz vietas līdz ar to pats telefons nav īpaši lielāks par citiem WP7… tikai ekrāns ir praktiski no malas līdz malai un no augšas līdz lejai. Skārienjūtīgās vadības pogas piedod papildus minimālisma sajūtu. Paņemot aparātu rokās ir patiešām sajūta, ka tāds kā biznesa klases aparāts ir tavās ķepās! 🙂 Vienubrīdi es pat aizdomājos, ka šis ir nevis liels telefons, bet neliels tablets.

Unikālās īpašības

  • Iebūvētais HTC hub ar patiešām skaistu grafiku un multimēdiju efektiem atgādina nedaudz HTC Sense interfeisa elementus. HTC habā ir pieejamas aplikācijas pamatvajadzībām – laika apstākļu programma (ļoti laba vizualizācijas), akciju tirgus aplikācija, mērvienību konvertors, bilžu uzlabotājs, audio skaņas mikseris, un viena aplikācijas, kas saucas Love, kas ir virtuālā margrietiņa, kurai vari raut nost lapiņas lai noskaidrotu vai tevi mīl vai nemīl. Ļoti sentimentāla lietiņa… biznesa klases telefonam. 🙂
  • Bling bling efekts. Jeb telefona malu apdare ir spīdīgi, noapaļoti, dūmakaini tumši metāliska… ļoti patīkama rokai un metāliskās podziņas, kas uzmanīgi iestrādātas piedod patiesi augstas kvalitātes sajūtu. Nelielais spīdums piedod pat tādu uzkrītošu eleganci, ko varētu nodēvēt par “bling bling”.
  • Atbīdāma ķepiņa telefona aizmugurē, kas ļauj novietot telefonu ieslīpi uz galda un baudīt multimēdiju saturu (skatīties filmas piemēram). Ķepiņa ir diezgan stabila uz diezgan stabilāmun līdzenām virsmām.

Sliktumi (manās rokās ir prototips un zemāk aprakstītās lietas gala versijā veikalā būs, iespējams, jau novērstas)

  • Neskatoties uz to, ka telefons ir aprīkots ar stereo skaņu un 2 skaļruņiem un iespēju novietot uz galda filmu skatīšanai (atbīdāmā kājiņa), tomēr jāatzīst, ka gaidīju nedaudz kvalitatīvāku skaņu no tiem pīkstuļiem. Ceru, ka gala variantā inženieri būs uzlabojuši skaļruņu kvalitāti… bet nu īpaši prasīgajiem laikam jau HTC Mozart ir paredzēts. Tāpat šīs tumbiņas ir nedaudz iegremdētas un putekļi ļoti mīl viņos krāties (nācās pāris reizes dzenāt ārā putekļus no tumbiņu šaurajām ailītēm).
  • Tas kā atveras aizmugurējais vāciņš lai izņemtu bateriju un ievietotu SIM karti vienā vārdā aprakstāms  – WTF? Iespējams vietas taupīšanas nolūkos vāciņš ir ļoti plāns un faktiski ir ar spēku atlaužams…. trešo reizi verot vaļā es jau sāku satraukties vai kaut ko nesalauzīšu galu beigās. (Piedod HTC, ja nu tomēr mans intelekts bija par zemu to atvērts kādā citādā viltīgākā veidā :))

Kopumā – telefons izceļas ar milzīgu displeju, nostrādātu korpusu un ļoti efektīvi izmantotu priekšējo paneli ar pieskārien jūtīgajām vadības pogām kuras ir eleganti izgaismotas atšķirībā no citiem manis testētajiem telefoniem. Iesaku visiem, kas neko mazāku par pašu lielāko nemaz nevēlas lietot. Un vēl – ja baumas ir patiesas, tad pēc dažām dienām Rīgā patiešām šis būs jau nopērkams…. bet man ir aizdomas, ka diezgan ierobežotā apjomā. Ja ir doma paspēlēties vai pat iegādāties, zvaniet savām kundēm pie operatoriem, lai noslēpj kādu zem letes. Detalizētas fotogrāfijas:

This slideshow requires JavaScript.

2 thoughts on “HTC HD7 apskats (+foto)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.