Daži bezmaksas nieciņi no Microsoft #2

Sveiki atkal manā vietnē. Kādu laiku atpakaļ rakstīju par bezmaksas lietām, kas pieejamas internetā no Microsoft. Pēdējā laikā saskāros ar vēl papildus labumiem un labprāt padalīšos… varbūt dzīvē noder. 🙂

Live Mesh (BETA)

Live Mesh ir interneta bāzēta sinhronizācijas sistēma vairākiem datoriem. Tīklā saslēdzas visas tavas iekārtas (mājas dators, darba dators, draudzenes, drauga, mammas, brāļa utt) un izveido sev vienotu automātisku informācijas apmaiņas tīklu. Tāpat caur šo servisu var attālināti pieslēgties arī ikvienam no savienotajiem datoriem. Sistēma strādā arī ar MACiem un mobilajiem telefoniem.

Spindex no Microsoft FUSE Labs

Vispirms par Microsoft FUSE – tā ir atsevišķa nodaļa, kas nodarbojas ar risinājumu izstrādi Sociālo tīklu jomā. Spindex manuprāt ir viens no interesantākajiem portāliem, jo beidzot viens portāls, kas savelk informāciju no taviem sociālajiem tīkliem. Vienā vietā, tu vari apskatīt, meklēt un pārvaldīt draugu ierakstus no Twitter, Facebook, Evernote un RSS avotiem. Tā kā Spindex vēl ir  TECH PREVIEW versija līdz ar to portāli, kuriem pieslēdzas, ir salīdzinoši nedaudz… bet nākotnē gan jau attīstīsies. 🙂 Lai uzzinātu viarāk par Spindex vari noskatīties šo skaidrojošo video…. ak jā – Spindex ir rakstīta iekš Silverlight un darbojas iekš jaunā Microsoft mākoņa Windows Azure aplikācija. Lai pieslēgtos ir nepieciešams Windows Live ID.

Un jā … Rīt liela diena spēļu konsoļu cienītājiem, jo E3 pasākumā tiks oficiāli un pilnībā parādīts Projekts NATAL – reāli jauns veids kā izklaidēties… kur spēles manipulators nebūs nedz pults, nedz klaviatūra… splēli vadīt varēsiet exkluzīvi ar savu augumu, jo spēļu konsole spēs “saskatīt” visas tavas kustības. NATAL gan nebūs bez maksas… 🙂

6 thoughts on “Daži bezmaksas nieciņi no Microsoft #2

  1. Silverlight ir ļoti nedraudzīgs ar linux, moonlight nenodrošina visu funkcionalitāti. piedod bet MS ir mēsls 😛 Lietuviešu MS pārstāvis startupjam ietvaros porezentēja silverlight, paskatījos… neredzēju neko tādu kas nebūtu izdarāms ar php/ruby whatever… + nokārās kompis viņam vairākas reizes.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.