Beerfigh jeb alus kauja!

Jā. Šovakar ir nopietna cīņa… 2 reklāmas aģentūru šķiet saskaņotās reklāmas – Lāčplēsis, kas piedāvā izvēlēties no 2 aliem un Aldaris, kas kaut ko līdzīgu iecerējis. Lai to lietu vienreiz noskaidrotu līdz galam veicu eksperimentu – nopirktu bodē visus 4 alus: Lācplēša Kastaņu, Lāčplēša Medalu, Aldara Dūmaku un Aldara Senais.

Pirmais degustācijas traukos iekļuva Lāčplēša Kastaņu. Bija neslikts… bet garša tāda rūgtena…   man tīri subjektīvi nepatika. Un kapēc viņu par KAStaņu nosauca? KRāsa dēļ?

Otrais Galdā tika celts MEdus alus vai MEdalus… Nu Alus + Medus vispār laikam nav pārāk saderīga kombinācija. Dzert var, bet pēcgarša pēc medus… un lietojt alu galīgi negribas medus pēcgaršu. 🙂

Kā trešais uzstājās Dūmaku alus. Kā uz pudeles rakstīts, tad šams ir nefiltrēts. Pret gaismu skatoties – nu tāds duļķains ir. Pēc krāsas atgādināja Krustēva mājās gatavoto alu… labi ka nebija rauga piegaršas. 🙂 VIspār jau šams nebija slikts, bet laikam jau modernais alus lietotājs tomēr “dūmakainu” alu ne pārāk mīl… 🙂

Kā pēdējais savu patērētāju sagaidīja Aldaris Senais. MAni garšas receptori ziņo, ka šis ir labākais no šovakar 4riem notestētajiem. Tāda laba pēcgarša.

Tātad mans verdikts: NEviens nav tik garšīgs kā manis iemīļotais Leffe, bet no 4triem testētajiem labākais ir Aldaris Senais, kam ar diezgan lielu atstarpi seko Lācplēsis Kastaņu ar tikai nelielu pārsvaru pār Aldara dūmaku un atstādami Lāčplēša MEdalu smagi iepakaļ.

Atvainojos par kļūdām tekstā… pēc “degustācijas” man droši vien ir ap promilli alkohola asinīs un tas nedaudz traucē “koncentrēties” un gramatikas precizitāti. 🙂 … hik!

5 thoughts on “Beerfigh jeb alus kauja!

  1. Mēs arī testējām. Aldari Seno dzēri pēdējo? Mūsuprāt, viņš bija tieši tāds pats kā Aldaris Gaišais un mūsu līderis bija Aldaris Dūmaku, kam nedaudz seko Lāčplēša Kastaņu. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.