Ieraksts par seksu (18+)

Pats neticu, ka tas ir noticis, bet – Šodien ieliku Twitterī jautājumu par tēmu šī vakara blogpostam un ar 2 balsu pārsvaru (uz plkst 20:30) sex tika izraudzīts kā vēlamā tēma svētdienas vakaram. Nu ja jau tā biju teicis, tad par to arī raksts. Ceru, ka tas jums uzlabos garstāvokli un iedvesmos “lielām lietām” šonakt! 🙂

Kas ir sekss?

Kas vieno cilvēkus, šimpandzes un delfīnus?  Tikai šīs trīs sugas nodarbojas ar seksu ne tikai, lai vairotos, bet arī prieka pēc… grūti noticēt? Jā… mēs esam pieraduši no tā baudu, piepildījumu, pozitīvas emocijas, spēku un iedvesmu… bet lielākoties dabā tas nav baudpilns process. Mums ir reāli paveicies!  Īstenībā – viss ko mēs, vīrieši, jaunībā darām ir tikai dēļ seksa… mēs sportojam, mācāmies, tusējam un ārdāmies, lai tikai izrādītos un tādā veidā kļūtu seksuāli pievilcīgi pretējā dzimuma acīs. Lielākā balva tās jaunās un skaistās klasesbiedrenes vai kaimiņmeitenes smaids, kas spēj izkliedēt pat visdrūmkās dienas mākoņus…  Un tad vēl tie “tauriņi” … pirmais smaids… randiņš… skūpts… nejauša rokas paslīdēšana zemāk vai augstāk dejojot lauku ballē vai kādā diskotēkā… Tas viss vienkārši liek iekšā visam vārīties un tas iedvesmo tādiem varoņdarbiem, ka kājām apkārt zemeslodei būtu gatavs apiet! 🙂 Meitenes jau ar nav vienaldzīgas, bet laikam mazāk to izrāda!  Un tad kādu dienu TAS notiek un jaunietis nobauda savu pirmo aizliegto “augli”.

Tu pats atceries to reizi? Jā… meistarības gan nebija daudz… neveiklība… bailes izdarīt kaut ko nepareizi nemaz nerunājot par tiem krūšturiem, kas tikai ar laiku un pieredzi pakļaujas veiklajiem jaunekļa pirkstiem… ar laiku jau meistarība būs tāda, ka ar vienu roku varēsi pussektundē atvērt… bet pirmajā reizē, tas šķiet piņķerīgi. Un tad vēl interese par tām atškirīgajām un ļoooti vilinošajām sieviešu erogēnajām zonām. 🙂  Atceries savu pirmo reizi… vai nav tāds neliels mulsums… ja varētu vēlreiz atgriezties un tajā laikā, tad droši vien daudz ko darītu savādāk, drošāk un prasmīgāk! Bet tas šķiet ir tās pirmās reizes skaistums … tā ir tikai viena …

Wikipedija stāsta, ka sekss pēc būtības ir vairošanās procesa posma, kad vīrietis un sieviete “samīļo” viens otru apmainoties ar šķidrumiem, kas faktiski ir DNS transports… savienojoties tiek radīta jauna un unikāla būtne ar savu unikālo “formulu” kas sastāv pa pusei no mammas un pa pusei no tēta. Mums, cilvēkiem, par laimi tas process ir ne tikai lai vairotos.

Laulība un seksa plašās iespējas

Laulība kā institūcija, manuprāt, tika radīta, lai aizsargātu vīriešus no pašiem vīriešiem. Lai izvairītos no konfliktiem, kas saistīti ar cīnīšanos par mātītēm (dāmas – nekā personīga :)) … būsim godīgi – ja  pasaulē valdītu pilnīgi brīvas attiecības, tad vismaz puse vīriešu būtu nodzīvojuši visu dzīvi bez šiem baudas labumiem, jo citi savukārt nelaistu ne tuvu dāmām… un ja vēl neesi seksapīls, tad tavas izredzes ir diezgan niecīgas. Ieviešot viena sieviete vienam vīrietim un viens vīrietis vienai sievietei tika ievērojami ierobežota gan izvēle (sievietēm) gan piedāvājums vīriešiem.  Līdz ar šiem noteikumiem nāca arī citi labumi – pāris varēja kopīgi rūpēties par bērniem, kas viennozīmīgi palielināja nākamās paaudzes izdzīvošanas iespējas. Taču… būsim godīgi – visiem vīriešiem šad un tad uzplaiksnī instinkti  un gribas iepazīties ar tur to skaisto kaimiņa sievu. Uzticīgie un ar savaldīgie (kāds esmu es) spēj sevi savaldīt un saskatīt daudz vairāk skaistuma sav blakus esošajā sievietē! Bet šie instinkti ir mums, vīriešiem, visiem… tikai mēs to ļoti labi spējam slēpt un savaldīt (gandrīz visi :)).

Daudzu gadu garumā sekss ir ieguvis arī savu ” bībeli” jeb Kama-Sutru kas īstenībā ir Indiešu seksuālās dzīves knifiņu un zināšanu apkopojums. Pasaulē ieguvis popularitāti tieši savas daudzveidības un detalizācijas dēļ. 🙂 Visiem pāriem jau ir interese šo mīlestības sastāvdaļu paradīt vēl krāšņāku un kaislīgāku. Tiem, kam interesē daudz uzskatāmāki skaidrojumi intīmās tuvības daudzveidībai, var izmanto šo sexuālās dzīves daudzveidošanas ceļvedi ar visiem foto piemēriem (18+)

PS

Ja viss ko tu izlasīji līdz šim tev šķiet galīgi nesaistošs, tad droši vien esi galīgi nelabojams datoriķis… tad noteikti tev būs interesanti uzzināt ka SEX datorpasaulē ir “Sign EXtend” instrukciju kopums assemblerā, kuru pielietoja PDP-11 arhitektūras procesoros. … Vispār šo visu rakstot man no sejas nezuda tāds viltīgs smīns… 🙂

12 thoughts on “Ieraksts par seksu (18+)

 1. viss likās saistoši tikai īsti neesmu sapratis kāpēc meitenei seksa laikā jāņem nost krūšturis? 🙂
  Šis gan laikam ir vairāk gaumes jautājums, jo man vismaz patīk skatīties uz mežģīņotiem rakstiņiem – padara visu to lietu vizuāli skaistāku. 🙂

 2. Tieši tas kas svētdienas vakarā vajadzīgs, Tu laikam spēj pielāgoties visām tēmām, jo aptaujā bija pat pilnigi atšķirigas, bet tas ir jauki.

  to nuucha: Tomēr patīkamāk ja pieglaudies un samīļo meiteni un Jūsu starpā netraucē kaut kāds lieks apģērba gabals 🙂

 3. Tev Nav Ko Teikt Par Šo Tēmu: tas ir vienīgais, kas atbirst no šī raksta lasītājam. (Iedziļināšanās lielajā krūštura mistērijā: jei bogu, pamatskolas līmenī)

  Lai uz pasūtījumu kādu kvalitatīvi izklaidētu vai informētu jābūt talantam vai arī ieguldītam darbm+laikam, ar pliku, tupu gribu un nav-ko-darīt-šovakar ir BAIGI par īsu.

 4. Ta vien izskatas ka raksta autoram nav ne jausmas par tadiem jedzieniem ka petings priekspele maigosanas.
  Ka sex ir tads vienas reizes pasakums :DDD
  Vismaz pec ta apraksta.
  Kopuma gan nesapratu raksta merki iepazistinat datoristus ka tas jadar rl ?
  Itka datoristi jau to tapatas nedaritu ?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.