Blogam 2 gadi – daži fakti

Jap. Esmu atpakaļ. Šodien šim blogam ir 2 gadi un laiks apskatīties uz padarīto. Līdzīgi kā iepriekšējā gadā arī šogad publicēšu šādu tādu informāciju. Otrais gads vispārīgi bija tāds brieduma gads, kad manu viedokli lasīja daudzi un sāka vērtēt kontekstā ar reālo dzīvi. Varētu pat teikti, ka reālā dzīve sāka ienākt virtuālajā pasaulē, jo daudzus no lasītājiem esmu saticis dzīvē.  Tāpat šogad bija saņemti vairāki piedāvājumi reklamēties un uz visiem esmu nosūtījis atteikumus. Savu virtuālo darbību esmu paplašinājis ar īsajiem komentāriem iekš Twitter un šad tad caur turieni arī paziņoju draugiem un interesentiem par jaunumiem arī šeit.

Būtiskas izmaiņas

Blogs pēdējos mēnešos ir piedzīvojis būtiskas izmaiņas. Ideoloģiski es mazāk rakstu par tehnoloģiskām lietām, bet vairāk par politiku un “blogeru” pasākumiem. Tāpat salīdzinoši nesem nācās iet cauri lielām personīgām izmaiņām sakarā ar darbu, kur blogs bija viens no veidiem kā es uzturēju iedvesmu un optimismu pats sevī. Paldies tiem, kas mani uzmundrināja. Šogad Blogs arī ieguva savu patstāvīgo vietni piezimes.lv.  Papildus iespējams abonēt jaunumus no bloga arī caur RSS.

Statistika

Cilvēki šad un tad man personīgi jautā statistiku, taču ne vienmēr es to atklāju. Šodien varu atklāt nelielu daļu. :)Informācija zemāk ir par visu periodu kopš bloga pirmsākim (par 2 gadiem)

2 domas par “Blogam 2 gadi – daži fakti

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.