Netraucēt – Man virtuālais atvaļinājums!

bloggingKaut kā pēdējā laikā nerakstās. Nav iedvesmas. Nezinu, kas pie vainas… varbūt darbs paņem daudz enerģijas, varbūt rudens depresija… varbūt politika un nodokļi, kas mainās nu jau pa dienām lēnām mani ielencot no visām pusēm… nu goda vārds nezinu! Pēdējās 2 nedēļas nav bijis tā, ka ar dzirksteli acīs sēdētu un enerģiski rakstītu kaut ko.

18. novemembrī blogam paliek 2 gadi. Tas laiks, kad jau iemācījies staigāt, nedaudz runāt (pāris vārdus) un parādījušies pirmie nopietnie niķīši. 🙂 Līdz sava bloga 2. dzimšanas dienai esmu nolēmis paņemt atvaļinājumu no WEB 2.0 Dažbrīd liekas, ka esmu pārāk daudz ar to visu pārņemts… vajag pauzi!

Tātad – Apņemos līdz 18. novembrim (neieskaitot) neko te nerakstīt, nekomentēt un iespējams pat neienākt… lai gan, vajadzēs ienākt, lai izdzēstu nepieklājīgus komentārus. Tāpat apņemos neko nerakstīt twitterī (izņemot vēl šodien pēdējo čiepstu par šito blogpostu). Tāpat apņemos ne reizi neielogoties draugiem.lv … lai gan tāpat retu tur iegriezos (reizi nedēļā)…

Tātad no šodienas Nē Blogam, Nē  Twitterim  un Nē draugiem.lv. Tiekamies 18. novembrī… ceru, ka būs daudz sakāmā sakrājies, ko Jums pateikt.

PS

Skype un Gmail  gan paliek! 🙂 Nevar jau sevi noraut no pasaulīgajiem sakariem un aktualitātēm pavisam.

PSS

Varbūt vēl kāds pievienosies?

4 thoughts on “Netraucēt – Man virtuālais atvaļinājums!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.