Man vienkārši nav ko teikt

photo (18)Šodien saņēmu īsziņu (skat bildi) no numura +371 26627927 un pilnīgi paliku mēms… tad atcerējos, ka pirms pāris dienām man zvanīja no numura +371 67216495 un meitene ar izteiktu latgaļu akcentu veica aptauju par ceļojumiem – vai esmu braucis, vai braukšu un cik man gadu. Vārdu neprasīja un arī neprasīja kur dzīvoju… tikai sarunas nobeigumā pieminēja, ka visi dalībnieki piedalās loterijā un ja es laimēšot, vai varēs man uz mobilo tad zvanīt uz ko es protams atbildēju apstiprinoši. Šķiet šī ir tā īsziņa, kad man pieklājīgi pasaka, ka es neko neemu laimējis. 🙂 Varbūt es kļūdos un šie abi nummuri nav savā starpā saistīti… bet nu tāds interesants konteksts man sanāk…

4 thoughts on “Man vienkārši nav ko teikt

  1. vai pirms telefona zvana sanemshanas no 67216495 nebiji kautko publicejis zip, ss, reklama.lv? jo es biju parsteigts shodien sanemt zvanu, jo sho numuru izmantoju tikai nedelu.

    uz jautājumu vai tas nav nelegāli, jo šis numurs ir jauns un esmu pārliecināts ka nēesmu devis nevienam to izmantot šadās aptaujās. uz ko meitene dievojās ka nekā nelegāla tajā nēesot, jo nummurus ģenerējot viņas dators, un ja es negribot es varot neatbilēt.

    stādijās priekšā ka mārketinga speci no “key promotion” ko 1188 izmeta kā: “Key Promotions” SIA Šķūņu 19, Rīga, LV-1050, 67213468, Mārketings, konsultācijas un pētījumi.

    kaut vini sapūtu savos pētijumos

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.