mans viedoklis par “Valsts komunicēs sociālajos tīklos”

Portālos šodien pavīdēja ziņa, ka Saeima turpmāk visas ziņas komunicēs ne tikai oficiālajā mājas lapā, bet arī twitter, youtube utt sociālajos tīklos. Domāju, ka noteikti vajadzētu arī draugiem.lv. Manuprāt tā ir ļoti pareiza ideja tuvoties tautai izplatot svarīgu informāicju pa tiem kanāliem, kuriem cilvēki uzticas un kurus bieži izmanto ikdienas aktualitāšu uzzināšanai. Es ceru, ka arī forma mainīsies – pasniegtā informācija būs kodolīga un parastam cilvēkam saprotama. Tāpat līdz nākamajām saeimas vēlēšanām vajadzētu pārdomāt arī tādu lietu kā balsošanas punktu ierīkošanu populārākajās cilvēku pulcēšanās vietās – lielveikalos, izklaides centros, lielu pasākumu norises vietās… tā noteikti varētu uzlabot piedalīšanos vēlēšanās… jo neaizmirsīsim, ka daudzi aktīvie balsotāji ir jau ārzemēs un tur jau nu viņi toč nebrauks pārsimts kilometrus līdz vēstniecībai, lai nobalsotu. 🙂 Tādiem noteikti vajadzētu ieviest elektronisku iespēju nobalsot…

Vēl dažas idejas:

  • Valsts aparāts varētu ieviest iespēju pierakstīties uz jaunumiem (lēmumiem) ar e-pasta palīdzību.
  • Valsts varētu visas sēdes (Arī valdības) ierakstīt video un nopublicēt YouTube… lai pirms vēlēšanām cilvēki varētu paskatīties kā tad nu tie esošie ir strādājuši.
  • Katru lēmumprojektu ielikt arī internetā balsošanā, lai ikviens var ienākt mājaslapā un nobalsot it kā būtu saeimas deputāts… tā varētu uzzināt arī cilvēku viedokli par vienu vai otru likumu.

Vai tev ir kādas idejas, kā valsts vara varētu vēl vairāk tuvoties tautai?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.