16 thoughts on “Man dārzā šodien “dubultās identitātes sindroms” pastaigājās

 1. Uzmanīgam jācenšas būt visur. Bet nedrīkst izturēties uzbrūkoši vai ar izteiktu riebumu (Tā pati 🙂 ) . Cilvēks tak pats, pirmais iebrūk citu teritorijās. Ko tad mēs gribam? Kārtējo reizi sadzīt visus zvēruļus kaut kur – MUMS ērtā attālumā?
  Man domājās – forši, Vigantam mājas labā vietā, tuvu dabai, un starp citu, negribu te kaut ko apgalvot (ka nesamuldos), bet ir ticējumi par čūsku apciemojumiem. Liekas – laba zīme 😉

 2. (Romualds) Ko tu cilvēka dabai padarīsi? Es nevaru bez šermuļiem uz šo radībiņu noskatīties. Es nelienu viņu teritorijā un tāpēc ceru, ka viņām neradīsies vēlme apciemot mani.
  Par mani jau saka, ka es no šamējo sugas 😀 Bet lai vai nu kā man no šamējām bail!

 3. 🙂 Principā, baidīties nevajag. Dzīvnieki sajūt bailes un, instingtu vadīti, attiecīgi, ieņem uzbrucēja lomu. Dabā tā ir iekārtots – mednieks un medījums. Ja Tu izrādi bailes, tātad Tu esi medījums.
  Man pašam bija gadījums – Jūrmalā (Kauguros), gāju pa ielu, redzu, klaiņojošs suns, Vilka Suņa lielumā. Kādus 30 – 40 metrus no manis. Mani ieraugot, šis riedams metas manā virzienā. Apkārt privātmājas, kaut kur ieskriet, paslēpties – nav iespēja. Ko darīt? Aizmukt nav reāli. Ieņēmu “Vārtsarga” pozu, un viņam pietuvojoties, skaļi ierūcos un skatoties viņam tieši acīs, tēloju, ka arī es taisos viņam uzbrukt. Neticami, bet tas suns apstājās. Mēģināju turpināt ceļu, vienlaicīgi negriežot muguru un paturot viņu acīs, man tas izdevās. Pēc vel dažiem mēģinājumiem, suns no manis atšuvās.
  Atgriežoties pie čūskām: salīdzinot ar suņiem, čūskas nav agresīvas, baidīties absolūti nevajag. Ja jau viņa ir ieklīdusi pie cilvēka, tātad viņa meklē barību, vai Viganta gadījumā, maziņais būs apmaldījies. Cilvēks čūskai NAV barība. Viņa meklē peles, vai ko tamlīdzīgu. Pacienāt ar pienu vai ne – kā paši gribam.
  Lūk tā 🙂

 4. sestdien šādu, bet labi paēdušu es Norvēģijā pa kalnainu mežu ejot ieraudzīju, pirmais bija izbīlis ar skaļu bļāvienu, bet turpinājās ar interesi, kas tā tāda ir?!
  Manējā gan bija vareni liela. Ap metru un viduklis sākumā bija tik cik pieaugušajam īkšķi ar rādītāju savienojot….
  Uh aiztikt negribu bet neatsakos papētīt!

 5. Vigant! Kuram gan patīk? Domājams, ka nevienam, bet kaut kādu zināmu adrenalīna devu tas uzsit 🙂
  Lai vai kā tur būtu, bet šīs radībiņas ir neprognozējamas, iespējams tāpēc arī baidos. Viss ko nevaru kontrolēt rada manī papildus stresu 😀

 6. Konkurence tāda slidena lieta, it kā tīkama, bet tajā pašā laikā lielākās zobu sāpes un iemesls bezmiegam pirmdienas vakaros 🙂

  Nu savs labums no bailēm ir, ieraugot čūsku es spēju attīstīt varenu ātrumu (kas ierasti no rītiem sporta zālē ne tik ļoti izdodas)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.