Darba meklējumos – pirmā nedēļa

darba intervijaNu pirmā darba meklējumu nedēļa pagājusi. Godigi varu teikt, ka interese un darbavietas tirgū ir! Tiesa gan darba devēji ir kļuvuši ļooooti izvēlīgi un noslēpumaini – meklē labākos no labākajiem! Ir jau skaidrs un ieplānots … šī nedēļa noteikti paies darba interviju zvaigznājā. Ceru, ka līdz nedeļas beigām man būs skaidrāks – ir kas reāls vai tikai tausta piedāvājumu?

Kārtīgi ir noslīpēti īsie CV latviešu un angļu valodā. Īsais CV – ar bildi un īsiem viena teikuma komentāriem… tā lai viss svarīgakais saiet vienā lappaspusē… tā lai potenciālais darba devejs atver un dažu sekunžu laikā saprot ar ko ir darīšana.

Kopumā ir CV nosutīts apmēram uz 10 reālām vietām … ar reālām es uzskatu vietas, kur objektīvi un reāli skatoties es butu piemērots kandidāts un vienlaicīgi es butu gatavs uzņemties minētos izaicinājumus). Tāpat nosūtīts CV arī uz dažām nereālām vai godīgi sakos – niecīgas varbūtības darba vietām (Google, Apple 🙂 ).

CV piereģistrēju (pagajušas nedēļas sākumā) arī EURES. Pēc statistikas spriežot – tur ir pilnīgs klusums… neviens pat nav apskatījies CV. Turpretī cv.lv vairāki uzņēmumi ir pētījuši manu biogrāfiju. Interesanti arī tas, ka vismaz 2 cilvēki izrādīja interesi par mani kā kandidātu izlasot manu rakstu šajā blogā vai Twitterī. Vēl nekā konkrēta, taču droši varu teikt, ka nevajag kautrēties par to, ka meklē jaunas darba iespējas un izaicinājumus arī digitālajos mēdījos…. protams, ja vien Tu nēesi savu reputāciju sabojājis lamājot citus.

4 thoughts on “Darba meklējumos – pirmā nedēļa

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.