iPhone spēle Hexuzzle – made in Latvia!

HexuzzlePirms kāda neliela brītiņa iekš Twitter Amjaliks ieminējās, ka iTunes ir pieejama viņa izstrādātā spēlē. Tā kā īstajā vārdā Aleksejs dzīvo Rīgā un runā arī latviski, tad varam uzskatīt ka Hexuzzle ir ražota Latvijā! 🙂

Spēles cena iTunes US veikalā ir standarta 0.99$. Spēle nokačājas zibenīgi (tikai 55 kB) un pārsteidza ar savu sarežģitību. Pirmos līmeņus 5, 7 un 9 kauliņiem man izdevās pieveikt diezgan vienkārši un ātri, taču pie 11 jau nācās ievērojami pasmadzeņot. 🙂 Spēle ir vienkārša kā izskatās un spēles galvenais uzdevums ir salikt sešstūru klucīšus tā, lai blakusesošo klucišu skaits atbilstu ciparam uz kluciša. 🙂 Pieaugot klucīšu skaitam ievērojami pieaug sarežģītība. Kā jau minēju – vienkārši, bet sarežģīti… ir ko palauzit smadzenes.

10 ieteikumi nākamajā versijām:

1. Vajadzētu, lai klucīti varētu pārvietot ar pirksu velkot (tagad ir iezīmē un tad, otreiz uzklikšķinot, šams pārvietojas)

2. Vajadzētu, lai ir stūrītī podziņa “atgriezties sākuma menu”.

3. Vajadzētu taimeri (kas sāk skaitīt līdz ar pirmā kluciša pārvietošanu) un labāko sasniegumu žurnālu (lai var azartiskāk pats vai draugi mēģināt pārspēt iepriekšējo rezultātu)

4. Vajadzētu labāku un plašaku aprakstu šai spēlei iekš App Store

5. Pievieno skaņu. (un protams settingu, ka skaņu var izslēgt)

6. Varbūt nepieciešams, ka ir kādi līmeņi kas ir Locked (kuriem var tikt klāt tikai ja izpilda visus iepriekšējos vismaz reizi). Kā būtu ar predefinētiem scenārijiem varbūt pat ar kaut kādu storyline? 🙂

7. Varbūt vari ieviest spēlē arī tādus līmeņus, kuriem ir šķēršļi… tjipa akmenis, kas ierobežo kā tu vari izvietot sešstūrīšus.

8. Efektīvāk izmanto ekrānu, padari nedaudz lielākus tos šestūrišus un laukumu paplašini līdz pat ekrāna malām… vieglāk spēlēt! 🙂

9. Kā butu ar nosaukumu Hexapuzzle? (PS vārda “Puzzle” iekļaušana nosaukumā noteikti palīdzes pārdot vairāk 🙂 )

10. Varbūt to gridu (laukumiņu pelēkās maliņas) varētu padarit nedaudz spilgtākas… tā riktīgi nevar saskatīt!

Tagad visi draudzīgi iegādājamies šo arī sev, jo Latvijas prece ir jāatbalsta. Un neaizmirstam uzrakstīt labu atsauksmi iekš App Store!

9 domas par “iPhone spēle Hexuzzle – made in Latvia!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.