reQall – laipni aicināts 21.gadsimtā!

Vakardien meklējot labāko risinājumu uzdevumu urganizēšanā iekš sava telefona atradu tādu bezmaksas programmiņu – reQall. Tie, kas nezina tad iPhonim nav  klasisko ToDo iespēju, tādēļ ir jāiegādājas kāds no komerciālajiem risinājumiem, kuri, protams, ir plaši piedāvāti AppStore. Kaut kur internetā izlasīju slavas dziesmas par reQall. Uzinstalēju sev un sāku eksperimentēt. Uzreiz varu pateikt, ka mana eksperimentēsana beidzās ar to, ka šorīt es aizgulējos, jo telefonam bija tik tukša baterija, ka modinātajs nenosrādāja. 🙂

reQall ir programmiņa, kas organizē tavus uzdevumus. Pats par sevi nekas revolucionārs, taču veids kā programma “pieņem” šos uzdevumus ir patiešam advancēts – tu pats nodiktē ar balsi sev nepieciešamo uzdevumu (protams angliski) un serviss to pārvērš uzdevumā. Balss atpazīšanas serviss saprot arī dažadus atslēgas vārdus un eksperimenta veidā man izdevās arī pārliecināties ka strādā. Frāze: “Sunday I have to visit mother-in-law” pārvērtās par uzdevumu ar atgādinājumu sestdien 9:00 no rita. Frāze – Buy cheese rezultējās uzdevumā, kas iekļuva arī mapītē “shoping list” tādā veidā atpazīstot , ka tas ir uzdevums kaut ko nopirkt.

Serviss arī izmanto tādas iPhone fīčas kā atrašanās vieta un definējot dažādas atrašanās vietas ar kordinātēm telefons automātiski atgādina līdz ko tu pietuvojies šai vietai. Piemēram: “I need to feed a dog at home” automātiski tiek reģistrēta atrašanās vieta Home un līdz ko jūs busiet mājās tā serviss to atgādinās. Atgādinājumiem serviss izmanto Push Notification Service. Tāpat dažādos atgādinājumus var organizēt pie viņiem mājaslapā kā arī integrēt ar Google Calendar.

Tam servisam ir miljons visādu interesantu un neierastu fīču… visas vēl pat nēesmu izpētījis. Visiem iPhone lietotājiem iesaku – pamēģiniet šo BEZMAKSAS applikāciju. Ja ne vairāk, tad vismaz radīsies priekšstats cik tālu ir gājušas sociāl-mobilās tehnoloģijas.

Te video no David Pogue (kā reklāma, ar ironiju):

One thought on “reQall – laipni aicināts 21.gadsimtā!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.