Lukoil piemaksā, lai tikai tu paņemtu klienta karti

Šorīt pēc ļoti ilgiem laikiem uzpildījos citā benzīntankā nekā ierastajā Nestē. Lukoilā Ielēju tos padsmit litrus beznīna un devos uz kasi norēkināties. Pārdevējais bija īss jautājums – “Klienta karte ir?” uz ko atbildēju noliedzoši, jau nākamajā mirklī viņa izvilka kaut kādu jaunu un iepakotu kartiņu novilka kases aparātā (tādā veidā pieškirot 16 sant atlaidi), un atdeva to man kopā ar manu maksājumu karti.

Tie, kas mani tuvāk pazīsts, zina, ka es nekad neņemu klienta kartes veikalos (jo tā jau nav kur tos plastikāta gabaliņus likt) bet nu man neprasot piešķirt atlaidi ir jau kaut kas interesants. Lai nu kā, bet es šodien to kartiņu paņēmu. Interesanti cik daudz naudas viņi šādi zaudē – klients gatavs maksāt pilnu cenu par preci, bet viņi tik un tā piešķir atlaidi! Esmu apjucis… un vēl nevaru saprast  – man tas patika vai nē…

4 thoughts on “Lukoil piemaksā, lai tikai tu paņemtu klienta karti

  1. Bet vot zini kas ar mani notika? Mēs pildijāmies statoilā vakar, uz ulmaņa gatves – un bija TIEŠI TAS PATS. Prasa – statoil karte ir? Sieva – nē. Viņs, uztaisam! Iedod, un uztreiz atlaide. Nekas par to karti protams nebija jāmaksā. Mēs arī šokā, bet nu atlaide tomēr.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.