draugufabrika.lv – virtuālā verdzība?

Šodien arī es ielogojos draugufabrika.lv un iemēģināju roku draugu pirkšanā (atzīšos, ka neatradu, kā draugus pārdot… viņi paši pārdodas ja ir pieprasījums… bet tā ņemt un pārdot nevar.) Pats projekts izskatās ļoti daudzsološi no draugiem.lv API tehnisko iespēju demonstrēšanas viedokļa. Es ceru, ja Maksims ies tālāk un piedāvās arī citus savus projektus līdzīgā gaismā un ar līdzīgu integrāciju. Iespējams, ka ir nepieciešams papildus arī atpakaļejoša saite uz draugiem.lv ar dažādiem paziņojumiem, jo tā vairāk tiks piesaistīta tauta šai “spēlei”

Pati ideja diemžēl ir nedaudz divdomīga, jo draugu tirdzniecība nav īsti tā lieta ko vajadzetu popularizēt… bet šāda uzdrošināšanaās viennozīmīgi padara šo projektu aŗī pievilcīgu. Daudziem interesē un interesēs ieiet un paskatīties kas tas tāds ir. 🙂 Zinu, ka logo taisīja Briic.lv un dizainā manāmi elementi no Maksima cita projekta mafiozi.lv. Paspēju uzrauties uz dažam kļūdām – nezkāpēc dažreiz naudas no vergu draugu pārdošanas pazūd (neieskaitās) kopējos ienākumos… kas nozaga? 🙂

Bet kamēr viss vēl procesā – nopirku sev Maksimu Berjozu un liku viņam rūpnīcā strādāt manā labā. 😛

Dažas idejas, lai šo neķītro spēli padaritu vēl interesantāku – Pie saviem īpašumā esošajiem draugiem vajag pielikt pogu -“izlikt pārdošanā par noteiktu cenu” un “Izlikt izsolē ar sākuncenu 1000 naudiņas”… tāpat vajadzētu, verga drauga darbs nepatērētu vergtura īpašnieka enerģiju.

Nekā personīga… tikai pārdomas pusnaktī. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.