LMT iPhone 3G lietotājiem nogriezsts iTunes!!!

photo (11)

Papildināts: Gļuks novērots TIKAI iPhone 3G izmantojot Triatel internetu. Pētīsim problēmu dziļāk!

Papildināts 2: Šodien mājās viss atkal ir kulēs un strādā! Bija vakardien kāds tests iekš Apple un LMT?

Atgādināšu, ka man mājās ir 2 iPhone – viens vecāks pirmās paaudzes (alumīnija) un otrs jaunāks otrās paaudzes (iPhone 3G pilnībā “legāls” LMT ar OS 2.2.1)… pirms pāris dienām konstatēju, ka uz iPhone 3G vairs nevar atvērt iTunes un piekļūt mūzikai kā arī AppStore automātiski rāda Eiropai (Latvijai?) paredzētās applikācijas…. tākā iepriekš biju reģistrējies USA iTunes bodē, tad arī manu login vairs neņem… tāpat ievēroju, ka topā ir draugiem.lv tātad – Latvijas AppStore ir ieslēgts automātiski…

Interesanti, ka uz Vecā iPhone (2G, SW 2.2.1, jailbreikots) iTunes strādā un AppStore ir US… interesanti, ka abi telefonu piekļūst aur vienu pieejas punktu (Triatel mobilai internets kas pārtaisīts par WiFi)… attiecīgi iPhone 3G bez manas ziņas ir nosūtījis Apple informāciju…

Tikko nokačāju pēdējo iTunes uz PC 8.1.1.10 un nosinhronizēju ar abiem telefoniem un nekas nemainījās. Joprojām vecais iPhone var piekļūt visam kā agrāk, bet jaunais (3G) ir konkrēti ierobežots (piemēram iTunes mūzikas veikals no telefona vispār nav pieejams)

Ir kādas idejas kad mūzika būs pieejama arī šeit pingvīnu valstī? Kāds negrib notirgot veco iPhone? 🙂

Bet ja nopietni, tad pētīsim iespējas iPhone 3G “atbrīvot” no operatora važām, lai tiktu pie jau iepriekš legāli iegādātās mūzikas un applikācijām. Un vispār – ar kādām tiesībām kāds filtrē trafiku no iPhone 3G?

Papildinājums: Praktiski tas nozīmē, ka visas programmas, ko esat par brīvu vai par naudu nokačājuši iepriekš šobrīd var atjaunot tikai caur datoru (iTunes). Ja Jums ir Linux dators tad – uzinstalējiet vindows vai aizmirstiet par iPhone 😦

9 thoughts on “LMT iPhone 3G lietotājiem nogriezsts iTunes!!!

 1. Vēlētos precizēt, ka iTunes neiet tieši uz iPhone 3G telefona…. un otra telefona un uz datora viss darbojas.
  Uz telefona izmet to paziņojumu, ko esmu pievienojis attelā… pie tam connectējās pie iTunes store caur internetu (neizmantojot LMT GPRS)

 2. rbx: Tas viss ir forši, bet man ir nepieciešamība lietot iTunes un Appstore tieši uz telefona, jo tad es varu ārpus mājas (darbā piem.) pieslēgties ātrākam WiFi un updeitot programmas, nokačāt jaunas kā arī nopirkt muzonu.

  Tākā darbā man ir Linux, tad iTunes uz Linux nav.
  Mājās savukārt ir neželīgi lēns internets (Triatel mobilais…) attiecīgi updeitot SimCity ir “pain in the ass”… Tas pats nopirkt un nokačāt mūziku.

  Bet tas laikam tikai man specifiski.

 3. Bet tad kā izskaidrosiet to, ka uz otra iPhone (pirmās paaudzes) tieši tas pats iTunes strādā fantastiski…. izmantojot to pašu interneta pieslēgumu?

  Es domāju, ka te vairāk sakars ir Apple un LMT līgumam kur ir reģistrēti telefoni… lai gan tas atkal neizskaidro, kādēļ darbā no cita WiFi piekļuves punkta viss strādā…

  Varbut te ir kaut kāda Apple un LMT sazvērestība pret Triatel? Bet kur motivācija? Tik un tā iPhone taču nevar lietot Triatel tīklā (cits standarts CDMA)… tikai šadi caur Wifi pieejas punktu….

  Joprojām mistika…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.