Tikšanās ar Limp Bizkit, autogrāfi

Tā nu vakardiem man bija tā iespēja satikties ar Limp Bizkit grupas dalībniekiem. Tapa arī pāris bildes. Vispār jau koncerts bija ļoti enerģisks. Es noteikti nebiju pats jaunākais, kas piedalījās koncertā un arī ne pats enerģiskākais. Man blakus visu koncertu kratījās viens jaunietis, kas pilnīgi visu koncertu mēgināja nofilmēt ar telefonu… nesaprotu, kur reason nākt uz koncertu un redzet viņu tikai caur telefona ekrāniņu?

Masu pasākumus apmeklēju salīdzinoši reti (nav tie gadi 🙂 )un tāda piestumdita atmosfēra man pie sirds neiet. Biļetes mums bija izdalītas uz fanu zonu (pie skatuves) un pat bijām paša sakumā uz turieni aizgājuši (Caur LMT ieeju nebija druzmēšanās un vareja mierīgi jau paša sākumā tikt stāvēt kur gribi) taču drīz vien sapratām, ka tur bus pilns ar tautu un ka tumbas tur noteikti novedīs pie smadzeņu satricinājuma… 🙂 Kā vēlāk izrādījā – nebijām kļūdījušies. Mūsu ieņemtā vieta vienā no sānu sēdvietu sektoriem nebija tā sliktākā – pietiekami tuvu skatuvei, augstāk par tiem, kas stāveja kājās centrālajā laukumā un līdz ar to ļoti pārskatāmi.

7 thoughts on “Tikšanās ar Limp Bizkit, autogrāfi

  1. Nu nedaudz aprunājāmies. Tur kopā kādas 5 min bijām. Viss tā ātri notikās, ka paspēju tur tikai beigās pateikt:”Show us your best!” un tas viņi steikšus aizdevās gatavoties. Tas mazais baltajā apģērbā bija ļoti uztraucies un pat to tā teica. 🙂 Solists neko, tāds pofigists, bet tas ģitārists ar ko man bilde arī, vispār tāds miera mika! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.