LimpBizkit koncis

Ja lietas notiksies kā ir ieplānojušās, tad izskatās, ka zvaigznes atkal ir “sastājušās vienā strīpā” (tas man tāds teiciens, ja ļoti paveicas) un man rīt būs biļete uz LimpBizkit koncertu. Darbadiena, kan solās būt ļoti noslogota (principā viena no aizņemtākajām dienām šogad) + vēl dzimšanas diena ar izrietošajiem patīkamajiem momentiem un saistībām. 🙂 

Par to zvaigžņu sastāšanos strīpā – Biļeti man piesolīja Toms Grēviņš no SWH raidījuma LielaisVakars… viss notika vienkārši: Toms iekš Twitter vakar pajautāja, kas gribētu uz koncertu… es pieteicos un izskatās, ka tiku izvēlēts par to vienu laimīgo… nekas vairāk nebija jādara. Feini ne?

Visiem iesaku – sekojiet līdzi Lielajam Vakaram un droši vien arī Jums kādreiz kaut kas labs tiks, ja neskaita tiešu kontaktu ar radio DJ.

LimpBizkit ir viena no jaunības grupām pie kuras dziesmām varēja disenēs izkratīt kaulus un nedaudz attiet no darbiem. LimpBizkit dalībniekiem ir arī savi Twittera konti un tur jau parādās diezgan daudz informācijas par koncertu Rīgā. Principā Rīgas koncerts  ir LimpBizkit atkalapvienošanās tūres pirmais koncerts un man prieks ka Ģirts Majors (Positivus vadītājs un mans skolasbiedrs) ir spējis noorganizēt šo konci Rīgā. Keep on Rollin’!

PS  Es tikai ceru, ka rīt to biļeti arī reāli dabūšu… ja nē, tad ritīgais aplauziens! 🙂

2 thoughts on “LimpBizkit koncis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.