Kārtējās pārmaiņas

Jau 2 gadus, kā manas dzīves LIELAIS projekts ir mājas būvniecība. Lai arī pats es piedalījos maz (domāju fiziski strādāju pie mājas celtniecības salīdzinoši maz) taču tas nemazina gandarījumu – esam ievākušies…. un nu jau pirmās 2 diennaktis kā dzīvojam.

Šur tur vēl sīkumiņi ko pieskrūvēt, pielīmēt, piekrāsot, piekarināt, ierakts, izrakt utt 🙂 kā jau parasti. Līdz ar šo pārvākšanos ir šādas tādas izmaiņas infrastruktūrā, kas viennozīmīgi ieviesīs savas korekcijas arī dzīves ikdienā:

1. te ir ļoooooti slikta mobilā telefona zona. Pirmajā stāvā zonas nav, bet otrajā stāvā un laukā var kādas 2..3 iedaļas dabūt (LMT un BITE)

2. ņemot vērā lokāciju, ir arī problēmas ar internetu… vienīgais pieejamais internets, kas ir ātrāks par GPRS ir Triatel…. to arī esmu uzstādījis, ar ārējo antenu… vakar vakarā ātruma tests rādīja pat 1 Mbps. 🙂 Priekš manis tas ir slikti, ko vairākus gadus lietoju stabilus 20Mbps bez jelkādiem ierobežojumiem.

3. TV gandrīz nēsmu skatījies, bet šodien vajadzēja… nu rāpos augšā un pienagloju antēnu un pāris TV kanālus var redzēt. droši vien jau vajadzēs kaut kādu satelītu sazīmēt tuvākajās nedēļās.

Bet  nu tas viss ir sīkums… mums beidzot ir savs miteklis… 2x lielāks, kā jebkurš no mūsu iepriekšējiem īrētajiem dzīvokļiem Rīgā… savs zemes pleķis un pat dažas ābeles. Blakus ļoti plašs mežs ar iespējām dzīvot tiešā dabas tuvumā. Nekādu automašīnu gar logiem, apdzērušos jauniešu, kas tusē zem logiem un kaut kādi skolnieki, kas katru dienu mācās klavieres spēlēt.

9 thoughts on “Kārtējās pārmaiņas

 1. A zini, ja man nebūtu te mobīlā telefona zonas, es taisni par to priecātos, par cik vismaz mājās varētu atpūsties no visas ārpasaules – tādam nolūkam varbūt var parasto telefonu tak ievilkt, bet domāju, ka tas jau mūsdienās ir vismazāk vajadzīgs 🙂

  Un jā- kurā ta Rīgas nomalē tagad dzīvojies? Tas, ja pareizi sapratu…

 2. Krist2ps: dzīvoju tagad (un cerems vēl ilgi) Dzērumciemos…. tas aiz ķekavas uz Bauskas pusi.

  Precīzāk šinete… tā māja ar balto jumtu:
  http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=restaurators+133&sll=56.946538,24.10485&sspn=0.578993,1.400757&ie=UTF8&ll=56.719613,24.217628&spn=0.002275,0.005472&t=h&z=18

  PS
  Tikai mešs nav vairs tik tuvu pie sētas… ir kādi 50 metri nozāģēts. 🙂 toties saulītes vairāk.

 3. tātad paies 2 gadi kamēr ievāksies! 🙂 Bet jo stingrāks un precīzāks ir pabeigšanas datums, jo mazāk sanāks kavēt… 🙂

  Šobrīd ir diezgan izdevīgi sākt būvniecību, jo gan darbaspēks ir pieejams, gan materiāli ir kļuvuši ievērojami lētāki… kā arī zibenīga piegāde! 🙂 Tiesa gan iesaku NEKAD nemaksāt avansā nedz par materiāliem nedz darbiem… jo mēdz pazust kā privātie darboņi tā veseli veikali un veikalu ķēdes.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.