Kā izvēlēties īsto … beibi!

legsMateriāls pārpublicēts no tavavieta.lv.

Sveicināts mans dārgo pasaciņu lasītāj! Es vēršos pie Tevis, jaunais un spraunais Dzimtenes demogrāfiskās problēmas risinātāj, kā mazliet padzīvojies šai saulē onka. Tamdēļ piedošanu, jebkura vecuma un reliģiskās pārliecības tautieti, par familiāro uzrunu.

Īsumā es vēlētos apkopot manējo onkas laikabiedru viedokļus, kādā vīzē būtu jāpiemeklē beibes, kuras ir ne tikai kārdinošas, bet arī piemērojamas sadzīviskām vajadzībām. Jeb citiem vārdiem sakot, veidi, kā tikt skaidrībā, vai ar izraudzīto skaistuli ir iespējams sadzīvot mazliet ilgāk nekā 36 h, nenodarot skādi virtuves aprīkojumam, mēbeļu plauktu saturam, un, kas nav mazsvarīgi, lai nepakāstu savus ilggadējos čomus !
Sākumā, mans dārgais pasaciņu lasītāj, būtu jāpievērš uzmanība tam , kas pirmais saista Tavu acu skatienu.

Vizuālais noformējums. Gaumes ir dažādas, katram sava, bet ja Tu spēj atturēties uz mirklīti no izraudzītā zaķa rumpja formu aprises vizuālās izbaudīšanas un fantāziju iedarbināšanas pilnā jaudā, pēdējais laiks ir mazliet distancēties no tā visa un mazliet pafunktierēt praktiski. Nebūs daudz tādu dīvaiņu, kuri pievērš uzmanību beibes drānu šiltēm, kaut nenoliedzami tās norāda uz nolūkotās beibes rocību un vietu uz širpotreba pieņemtā sabiedrības kūkas slāņa. Vai nēsātāja nāk no kūkas biskvīta vai sabiedrības krējuma… Daudz būtiskāk ir tas, kā nolūkotā drānu nēsātāja to visu ir kopā salikusi un pasniegusi publiskai apskatei. Aptaujājot dažus savus laikabiedrus, tapa skaidrs, ka daži indivīdi, redzot uzsvērti izliktās apskatei beibes drānu darinātāju birkas, pa fikso izdara savu finansiālo iespēju auditu! Aiz kā nereti visādi citādi feinas beibes tiek atraidītas jau pirmsākumā kā neģeldējošas maka saturam. Tamdēļ es piesaucu nebremzēt un uzdrošināties piekontaktēt pie beibes, jo kas zina …varbūt beibe ir vienkārši saposusies un drānas no draudzenes aizņēmusies. Jeb otrādi, pieticīgi pelēkā pele ir princese tāda, ka tikai Monako princese Stefānija būtu cienīga kļūt viņai par sarunu biedreni. Tāpat kā ir sena paruna- neskati vīru pēc cepures (kurš gan tagad pievērš uzmanību cepurei…), tāpat nevērtē beibi pēc apvilktā tekstila! Būtiskāk ir, kā patīk kopējais vizuālais iepakojums vizuāli pievilcīgam rumpim. Nu, un ja pavisam esi neapķērīgs un pārāk daudz domā, tad vienkārši min klāt tai beibei, kura liekas, Tavuprāt, skaistule, un sāc pirmo kontaktu. 
Pirmajam iespaidam vēl neesam garām tikuši, mans dārgais pasaciņu lasītāj. Tamdēļ ķeramies pie nākamā soļa. Pirmais kontakts.

Pirmais audio kontakts sākas ar to brīdi, kad uzrunā savu izraudzīto vai ieraudzīto personu! Ja ņem vērā, ka beibēm fīlings darbinās caur dzirdes aparatūru, tad ļoti nozīmīgi ir tas, kā pats sevi pasniegsi! No tā arī izriet, kādu atbildi izgrābsi. Tā kā šai brīdī tiek apskatīts beibes fenomens, tad nenovirzīšos no tēmas uz pamācībām, kā normāli džigiti brauc pa ausīm beibēm, bet koncentrēšos uz to, ko vari izgrābt no sava tikko iepazītā foršā zaķa! Un atkal, aptaujājot savus laikabiedrus, nākas secināt, ka nekas tik šerpi nesabojā vizuālo noformējumu beibei, kā nekontrolēta elpošana, kas izpaužas ķiķināšanā! Tā, protams, ir gaumes lieta, ir jau arī sastopami indivīdi, kuru sapnis ir silikona ieleja ar iespējotu ķiķināšanas skaņas funkciju. Bet vēlos atgādināt tiem, kuri ir tikuši ar lasīšanu līdz šai vietai, ka runa iet par beibes izraudzīšanu, ar kuru var kontaktēt ilgāk nekā 36 h! Dārgais pasaciņu lasītāj! Ja foršais objekts uz Tavu uzrunu atbild ar ķiķināšanu, rēķinies, ka šis brīnums var atkārtoties jebkad un jebkur pilnīgi nekontrolēti. Arī tur, kur tam būtu visnepiemērojamākais brīdis! Tāpat ir ļoti noderīgi ieklausīties, kādus vārdus lieto izraudzītais objekts no sava leksikas krājuma. Vēlams, lai vārdu krājums un pielietojums būtu daudzmaz vienlīdzīgs, citādi pie lielas leksikas disonanses agri vai vēlu radīsies konflikta situācija ar nesaprašanos. Praktiski viss sākas ar kādu uzrunu. Mūsdienās pirmā uzruna var pasprukt no abu dzimumu pusēm. Un jo vairāk tamdēļ ir jēga ieklausīties, kādus vārdus virknē foršais rumpis skaistajā tekstila iepakojumā. Šā vai tā, bet pie pirmā kontakta ir arī jāpieskaita pirmā pieskaršanās. Bikla vai bezkaunīga, bet pirmā. Var gadīties, ka tā ir ne īpaši jauka kādam no abiem.

Pirmais kontakts ir arī nenoliedzami Tavā pasaciņu lasītāja maņu līmenī. Lai vai kā mēs ticētu vai noliegtu pētījumus par feromoniem, kuri iedarbojas uz mūsu pelēko vielu starp ausīm, bet viens gan ir fakts. Ja no beibes vancos pēc sporta zāles ģērbtuves, nekādi plastiskās ķirurģijas brīnumi un feromoni tur neizlīdzēs. Un arī visfeinākie žurnālu aprakstītie smaržūdeņi to nenomaskēs. Manu laikabiedru aptaujas rezultāti vēstī to, ka arī smaržūdeņu izvēle var raksturot personu. Tamdēļ ņemot vērā, ka katram gaume ir individuāla, un ja nu pēkšņi gadās, ka smaka ir tīkama, rekomendācija ir ielūkoties ciešāk, ar ko ir darīšana. Ļoti iespējams, ka rodas abpusējas simpātijas iz smakas līmeņa. 
Ja tiktāl viss ir baigi forši, tad seko nākamais līmenis beibes testam uz ilgtermiņa pielietojumu.

Face kontrol, jeb gutten morgen. Pirmās stundas ir aizritējušas, izvērtējot potenciālu. Pēdējais brīdis ķerties pie praktiskās lietderības koeficienta noteikšanas. Dārgais pasaciņu lasītāj! Ja tiešām vēlies saprast, ar ko Tev darīšana, tad ir vērts redzēt to dabas brīnumu, kuru esi noskatījis, agrā rīta stundā! Variācijas ir daudz un dažādas, kā pie šādas ainavas izpētes tikt, bet tas viss ir tikai un vienīgi Tavā ziņā! Kaut gan jāatzīst, ka tā viennozīmīgi ir tā retā iespēja redzēt patieso ainavu bez mākslinieciskās fasādes apdares. Šis ir ļoti svarīgs moments, ja nevēlies iekāpt dziļā depresijā, kura ir izsaukta ar dziļum dziļo vilšanos, jo vakardienas vizuālais attēls neiet kopā ar bildi, ko ieraugi agrā rīta stundā dodamies vannas istabas virzienā. Vēl viens veids, kā tikt pie skaidrības par to, kādas izmaiņas visdrīzāk gaidāmas ar objekta seju, ir ieraudzīt dabā viņas māti. Ja viņas ir līdzīgas, tad gaidi… un nepaies pat 20 gadu, kad viņa līdzināsies tam mātes tēlam, ko pašreiz pēti. Ja patīk māte, patiks arī meita. Un otrādi.

Rakstura saderība. Mans dārgais pasaciņu lasītāj! Šī ir viena svarīga nervus saudzējoša/bendējoša padarīšana. Saudzējoša tamdēļ, ka pareiza izvēle aiztaupīs nervu noklāšanos. Bendējoša tamdēļ, ka, lai pie pareizā secinājuma tiktu, būs jāveic daži testi uz izturību. Ticams moments ir tas, ka diez vai šizofrēniķis tieksies pēc melanholiķa. Kaut gan, kas viņu zina ….visādi dzīvē var sanākt. Tāds diezgan nevainīgs beibes rakstura testa modelītis ir straujāks izbrauciens uz laukiem ar auto. Ja viņa nemitīgi dod norādījumus, kā un kur jābrauc, koriģē auto ātrumu , dod padomus, kad un kā apdzīt, tad visticamākais ir, ka vai nu Tu, dārgais pasaciņu lasītāj, esi pilnīgi nekam nederīgs šoferītis, vai arī turpmāk ar beibi pavadīsi laiku, esot vai nu zem viņas čības, vai klausoties ,,vērtīgajos’’ padomos itin visā.

Nākamais ir tests uz naudu. Ir trīs pamata tipu beibes. Tādas, kuras spēj notērēt naudu fiksāk, nekā ir iespējams to nopelnīt, tādas, kuras par katru santīmu stāvēs un kritīs, un tādas, kurām nauda ir tukša skaņa, vai pilnīgi tās daudzumam nepiešķir nozīmi. Šo tipāžu var uzminēt, izsniedzot krietnu žūksni banknošu un ar tekstu – tērē kā vēlies – palaižot padarboties kādā no lielajiem tirdzniecības centriem. Tev, dārgais pasaciņu lasītāj, atliks tikai klusējot defilēt viņai līdzi no mugurpuses un vērot, kas notiek ar banknotēm un kā tās kūst beibes saujā. Tas nav lēts, bet ļoti noderīgs tests, ja domā ilgtermiņā paciest citu rumpi savā dzīves telpā.

Ne mazāk svarīgi ir arī, kā reaģēs beibe uz Taviem draugiem. Tamdēļ iepazīstini viņus. Ja pa kluso beibe sāk komentēt, ka viens ir tizls, otrs dumjš, trešais vispār nesaprotams, kamdēļ no trako mājas izlaists, tad vari man ticēt – arī Tava kārta drīz pienāks, un pašam ar tiks piedēvēts kāds lakonisks apzīmējums. Otra galējība ir, ja draudzene no taviem draugiem ir tādā starā, ka bezmaz vai ģībonī krīt.  Tad arī ir liela iespēja, ka paliksi draugu ēnā un pēc kāda laika brīža varēsi vērot draudzeni knosāmies ar kādu foršu čomu, nevis ar tevi.

Pielietojuma noderīgums. Nebūsim naivi un sauksim lietas īstajos vārdos. Būtiska nozīme ir arī tam, kā turpmāk varēs izmantot nolūkoto beibi saimniecībā vai vizuālajā telpas un savā noformējumā. Te nu ir pilnīgi skaidrs, ka tāda opciju sakritība kā praktiskā saimniecība un vizuālais krāšņums ir reti sastopamas īpašības iekš vienas personas. Tas arī ir saprotams, jo, ja daba ir parūpējusies par ārējo vizuālo noformējumu, tad saimniecības funkcijas izpilda viņas vietā apkārtējie tipiņi. Skaistums prasa upurus. Toties saimnieciskās īpašības ir augstā vērtē tiem, kuri zina, ka sieviešu dzimtas pārstāvēm ir kolosālas izturības un iznesības slēptās rezerves. Tāpēc arī notestēt uz darbību saimniecības frontē ir lietderīgi, lai tiktu skaidrībā, vai esi ticis pie vizuālā noformējuma, vai daudzfunkcionālās saimniecības ierīces.

Un visbeidzot, varētu īso ieskatu veidos, kā piemeklēt beibi, noslēgt ar zelta vērtu padomu. Nokaitini to beibi! Tā riktīgi un pamatīgi! Un tad redzēsi, kas viņā par kaisli un raganu sēž iekšā! Tas ir drošākais veids, lai tiktu pie saprašanas! Dusmās viņa visu pateiks, ko domā par Tevi, par tavu māti, par taviem draugiem un taviem ienākumiem. Ja nu gadījumā izrādās, ka izraudzītais eksemplārs ir lielisks, pasniedz viņai iepriekš sagatavotu mierinājuma dāvaniņu! Jo ilgi turēt beibi sakaitinātā stāvoklī nav ieteicams. Var noklāties kāda programma un viss aiziet nekontrolējamā pašplūsmā.

Ja gadījumā kādam liksies pilnīgi nederīgi mani ieteikumi dārgajiem pasaciņu lasītājiem, tad es sirsnīgi vēlos atgādināt senu kirgīzu parunu, ka katrā jokā ir daļa taisnības, lai cik tas neliktos jocīgi. Tāpat arī vēlētos brīdināt dārgos pasaciņu lasītājus, lai tie, masveidā testējot, nesabojā beibes! Citiem tās būs jālieto. Esiet saudzīgi pret daiļo dzimumu!

10 thoughts on “Kā izvēlēties īsto … beibi!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.