7things – ķēdes vēstule ar noslēpumu! :)

7numbersevenincircleJā, jā 7thingsKrizdabz man iemeta ar stafetes puļķi un es tomēr sviedīšu to arī tālāk. 🙂 Parasti, gan es ķēdes vēstules labākajā gadījumā ignorēju, bet ļaunākajā gadījumā veicu audzinošu pārrunu ar sūtītāju. 🙂 Lai nu kā, bet manīju arī ka Laacz, Reinis Traidas  ir devuši savu artavu šai savdabīgajai izklaidei. Še te arī būs manas 7 lietas, ko tu, visticamākais, nezini:

1. Neskatoties uz to, ka pēc tautības emu lietuvietis, tomēr esmu dzimis Latvijā, tiesa gan ļoti netipiskā vietā – mājās. Ārstu uzraudzībā. Kā stastīja mammas māsa, tad lieta bijusi pavisam vienkārša – pienācis tas brīdis, kad es pieteicos uz pasaulē nākšanu un tika izaukta ātrā palīdzība. Ņemot vērā, ka mamma tad dzīvoja ievērojamu gabalu notuvākās slimnīcas un pa ceļam arī bija grants ceļš, tad kamēr ieradās dakteri, tas proces jau bija pietiekami tālu, lai mediķi pieņemtu lēmumu visu to procesu tur mājās arī nokārtot. Līdz ar to varu lepoties, ka man ir savas dzimtās mājas (teiciena tiešākajā nozīmē), lai gan lielākoties cilvēkiem dzimtās mājas parasti ir slimnīca.

2. Tākā mana mamma ir vientuļā māmiņa, taču padomju laikos bija nepieciešams arī tēva vārds, tad manā dzimšanas pasē ailītē tēvs ir ierakstīts Pēteris Lesausks… lai gan reāli tāda cilvēka nav. Kā man skolā vienreiz skolotāji pakomentēja:”Svētā Pētera dēls” 🙂

3. Esmu bērnību pavadījis laukos… ritīgos laukos… tādos, kur tuvākās mājas ir vismaz 200 metru prom un tuvākais ciemats ir vismaz 4 km attālumā. Apkārt mežš un diezgan liela saimniecība, ko aprūpēt. Ņemot vērā apstākļus es protu ar rokām slaukt govis, braukt ar traktoru, vākt sienu, gādāt malku un visus pārējos lierastos nelielo lauksaimnieku darbus.

4. Skolā biju slinks un nepaklausīgs… lai arī jau pamatskolā man labi padevās Matemātika un kaut kur vecāku mājās man ir diplomi par iegūtajām pirmajām vietām matemātikas olimpiādē Saldus Rajonā … 8.; 9.;10.;11.;12. klasēs 1. vieta matemātikas olimpiādē. Kā arī 11. klasē 2. vieta informātikas olimpiādē, 12. klasē pirmā vieta informātikas olimpiādē kā arī 11. klasē man bija 2. vieta krievu valodas olimpiādē. 🙂 Tie, kas ir bijuši saistīti ar šām lietā zina, ka šīs pirmās vietas deva iespēju piedalīties valsts matemātikas sacencībās kas notika Rīgas 1. ģimnāzijā… tur gan neko dižu es neizcēlos, taču man pati piedalīšanās un Rīgas apmeklējums bija milzīgs notikums.

5. Man nav augstākās izglītības. Apstākļi bija dažādi, taču galvenais aspekts bija tas, ka man patiešām palika žēl sava laika, lai studētu LU Ekonomistos… vēl joprojām uzskatu, ka manas zināšanas par ekon procesiem Latvijā ir labākas par tām, ko dod LU…. lielākoties….  Tiesa gan laiku pa laikam dzīvē pietrūkst teorētisko zināšanu, kuras man nepietika pacietības iegūt.

6. Darba karjeru es uzsāku Rīgā 18 gadu vecumā un tikai sagadīšanās pēc dabūju darbu tad tikko nodibinātajā Fortech un Microlink Arvutid meitas uzņēmumā Microlink Datori… interesantākais bija tas, ka 2 gadus vēlāk es biju jau tā uzņēmuma valdes loceklis… Patiesībā gan tur nebija liela mana personīgā nopelna… mani tur uzaicināja tikai skaita pēc! 🙂 Bet nu fakts tāds ir… un man bija pat 1 uzņēmuma akcija, kuru nopirku par 1 latu. 

7. Mans pirmais dators man bija jau 17 gadu vecumā  un tas bija IBM PC II… un es to ieguvu kā dāvanu no Saldus Pilsētas Ģimnāzijas… biju lepns kā tītars, ka man ir savs dators! 🙂 Kopš tā laika mans sapnis bija strādāt IBM… un kas to būtu domājis, ka 11 gadus vēlāk tiešām sagadīšanās pēc tā arī ir. 🙂

Nākamie cilvēki, no kuriem es gribētu dzirdēt 7 noslēpumus (nerakstīju tos, kurus jau esmu lasījis): Onkulis, Arčijs, Juris Kaža, Melnā Mamba, Mareks (briic.lv), Senteevs, Māris (Nombre.lv)

Papildināts: Ar stafetes kociņu man iemeta arī Artis (zuz.lv),

7 thoughts on “7things – ķēdes vēstule ar noslēpumu! :)

  1. artisare: labots! 🙂

    Senteevs: labots! 🙂 Nomet slinkumu un uzraksti… nu lūuuuudzu! 🙂 Jo es esmu ietiepīgs un mērķitiecīgs… UZraksti manis dēļ!?

    PS
    Senteevs: man ar nepatīk bieži atgādināt cilvēkiem ka esmu Vigants nevis Vīgants… bet cilvēķiem ir tāds niķis… ņem un dara atkal. 🙂

  2. … nu ja … nemegjinam jebko ielikt raamjos vai “ko citi padomaas” statusaa … jaa 7 things kaa izklaide, katrs var uztvert to kaa veelas … emuaars kaa psihoterapeits …
    … laba tradiicija 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.