draugiem.lv reklamē Apple iPod atdarinājumus!!!

Pirmajā mirklī šķita interesants piedāvājums… līdz es iedziļinājos uzmantīgāk… draugiem.lv piedāvā mūzikas atskaņotājus, kas pirmajā mirklī šķiet ir Apple darināti, taču… jūs iedomātās kvalitatīvas dāvanas vietā varat nejauši “aplauzties” un saņemt ne to, ko gaidījāt.

Katrs pelna kā māk, bet draugiem.lv ir nonācis pie apšaubāmiem sadarbības partneriem. Kā īpašais piedāvājums un tikai lietotājiem no drauiem.lv (attiecīgi uzskatu, ka draugiem.lv tomēr paši ar savu reputāciju parakstās) ir TopShop piedāvājumi: MP3 mūzikas atskaņotāji. Lielākais pārsteigums ir tas, ka šie NAV Apple iPod… bet gan tikai vizuāli ļoti līdzīgi atdarinājumi :(.

jūsu uzmanībai ekrānšāviņi no piedāvājuma:

Orģinālie Apple produkti maksā ievērojami vairāk (www.aboluveikals.lv) un tehniski atšķiras:

1. Orģinālajam Apple iPod Shuffle ir savādāki savienojumi ar datoru. Pie tam Orģinālais iPod spēlē AAC failu formātu (tas ja jūs mūziku iegādājaties iTunes, tad viltus iPod liks jums vilties) Orģinālais iPod nespēlē VMA failus. Pie tam iPod shuffle ar datoru savienojas izmantojot uz galda novietojamu docking station nevis USB pa tiešo cau USB mini portu (kā šajā piedāvājumā). Orģinālais iPod Shuffle maksā 35Ls, lai gan eBay var nopirkt lētāk. 🙂

2. Oriģinālais Apple iPod Nano (kas iesaukts par Fatty dēļ tā šķietami korpulentā dizaina) bija pieejams ar labāku izšķirtspēju. Orģinālam nebija FM radio atskaņotāja kā arī bija pieejami 4 un 8 Gb ersijās, nevis niecīgajā 1Gb kā šajā piedāvājumā. Orģinālais iPod maksāja ap 100Ls un šobrīd lietots maksā vismaz 50..70Ls.

3. Oriģinālais iPod touch ir aprikots ar WiFi kā arī ar speciālu operētājsistēmu (Mac OSX Touch) kas ļauj jums kvalitatīvi instalēt dažādas programmas un spēles no iTunes (bezmaksas un arī maksas)… tāpat iPod touch ir ar multitouch funkciju, kas ievērojami uzlabo lietošanas pieredzi. Orģinālais iPod Touch ir pieejams TIKAI 8, 16 un 32 Gb versijās, nevis kā šis piedāvaitais 4Gb. Orģinālais maksā vairāk par 150Ls.

Neļaujieties vizuālam apmānam. Piedāvātie nav orģinālie Apple produkti. Lai ga nekur lapā nav apgalvots, ka tie ir Apple, taču domāju, ka daudzi neuzmanības un nezināšanas pēc viegli varētu sajaukt vizuālās līdzības dēļ. Tāpat es uzdrošinos apgalvot, ka orģinālie produkti ir kvalitativāki par šiem.

3 thoughts on “draugiem.lv reklamē Apple iPod atdarinājumus!!!

  1. Neredzu neko pārdabisku. Tik tiešām nekur nav rakstīts, ka tie ir Apple produkti, līdz ar to — kādas problēmas? Arī Samsung un ja nemaldos, Sony, ir izveidojuši IPhone-wannabe — vai vari apgalvot, ka arī tie ir noteikti sliktāki par Apple.

    Bet jautājums īstenībā ir par pēdējo teikumu. Vai esi gatavs to pierādīt tiesā? Jo es tirgotāju vietā tevi iesūdzētu par neslavas celšanu.

    Apple produktus ir nācies lietot, tie ir visai OK, bet tāpēc vien apgalvot, ka kaut kas cits nav OK, ir, maigi izsakoties, dīvaini.

  2. 🙂 kas te visiem ir… ar tiesām biedē… vot aizejiet vienreiz uz tiesu un redzēsiet, ko tas patiesībā nozīmē – iesūdzēt tiesā un panākt kaut kādu rezultātu.

    Visi tik jūtīgi, jūtīgi pret to, ka kāds mēģina citus brīdināt un uzmanīties.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.