Viens gads

the-computer-demands-a-blogIkvienai lietai, notikumam ir savi attīstības posmi… cilvēka dzīvē, karjerā, mācībās, ģimenē, attiecībās… visur. Manam blogam ir šodien jubileja – viens gads! 🙂 Laiks pagāja nemanot un es pat teiktu – evolūcija paātrinātā veidā. Pa šo laiku esmu precīzāk sapratis ko es vēlos pateikt, kā es vēlos pateikt un kas vispār ir jāsaka (un ko labāk neteikt). 

Padarīts

Šodien man ir gandarījums, ka mana iecere izveidot šo interneta žurnālu pirms gada ir joprojām dzīva un un aktīva. Ir parādījušies regulārie lasītāji un komentētāji. Kamēr internets ir plašs un svešs, tikmēr tu vari muļķoties, ākstīties, izlikties un tēlot pārgudro… bet pienāk diena, kad tevis rakstīto lasa tavi darba kolēģi, tavi klienti, sadarbības partneri un pat konkurenti. Lasa radi, draugi un nedraugi. 🙂 Es gan nedaudz satraucos pa to, kā tas būs – es godīgi izsakos te interneta plašajās ārēs par kādu no jautājumiem, bet mans priekšnieks, svarīgs klients vai kā ds draugs nepiekrīt tam… vai tas kaut kādā mērā ietekmēs manu darbu, attiecības ar cilvēkiem? Šodien varu droši teikt – nekas slikts nenotika! 

Komentāri

Pirms gada veidojot šo vietni es uztraucos par komentētājiem un to cik daudz komentāru man būs tomēr jādzēš neskatoties uz manu attieksmi, ka visiem ir tiesības uz viedokli… taču, ne visi to saprot un bieži vien cenšas aizvainot personīgi autoru. Varu atzīties, ka visa gada laikā (neskaitot automātiski dzēsto SPAMu) esmu izdzēsis apmēram 15 komentārus. Dažus dublējošos komentārus, vienreiz esmu apvienojis 5 komentārus vienā (jo bija no viena autora… bet zem dažādiem segvārdiem) un šķiet tikai reizes 3..4 esmu dzēsis komentāru, jo tas nav sakritis ar manu viedokli + personīgi aizvainojis mani. Manuprāt tas ir liels sasniegums, ka tikai tik maz reižu man ir nācies ar dzēšanu nodarboties.

Statistika

Lai arī statistika, apmeklējums, komentāru skaits man pašam patiešām nav svarīgi, tad tiem ziņkārīgajiem varu padalīties… Tā kā man blogs ir uz standarta wordpress.com bāzes, tad standarta statistika ir vairāk kā pietiekoša (nu apmēram varu nojaust cik daudz cilvēkiem šī vietne ir interesanta). Tātad daži fakti:

 

 

Tas arī viss šovakar. Ceru, ka turpmākos mēnešus biežāk radīsies iedvesma rakstīt par notikumiem ap mani.

3 thoughts on “Viens gads

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.