Neliela pozitīvisma kampaņa (papildināts)

Lai arī laukā ir rudens un cilvēki sabozušies steidz savos darbos, es gan pēdējās dienās esmu sajutis nelielu pozitīvisma vilni nelielās devās:

  • Degvielas cenas manis iecienītajā degvielas uzpildes stacijā Neste pēdējo 2 mēnešu laikā ir kritušās no 0,777 Ls līdz 0,677 Ls = par 13% . Tas ir ievērojams kritums, ņemot vērā, ka lielāko daļu cenas sastāda nodokļi… (akcīze un PVN). Cik saprotu, ka cenas diezin vai nokritīs zemāk par 0,60 Ls… bet nu tik un tā ir patīkami, jo jau bija aprasts ar domu, ka mazāk par 0,80 Ls cena diezin vai būs.
  • Tākā nodarbojos ar šādiem tādiem būvniecības darbiem, tad man patīkami pārsteidza būvmateriālu cenu kritums. Šorīt 2 paletes reģipsi oficiāli K-Rautā nopirku par 1Ls/m2 + PVN (1,18 Ls /m2)… cik atceros, tad agrāk maksāja vismas 20% dārgāk. 🙂 Pie tam arī piegādi man nosolījās jau nākamajā dienā no rīta. Patīkamas pārmaiņas! Tāpat arī celtnieki ir pieejami daudz brīvāk kā arī strādā rūpīgāk. Nav vairs piezīmes:”Nu par mazāk kā 1500Ls mēnesī es tev noteikti te nestrādāšu!” 
  • Izskatās, ka Dienvidu tilts ekspluatācijā būs pieejams ievērojami ātrāk kā iepriekš biju gaidījis. Man tas nozīmē 10 minūtes no mājām līdz darbam… agrāko 20 min vietā. (Pirms tika atklātas estakādes pie Slāvu apļa man vajadzēja pat 30 min ik rītu, lai tiktu līdz darbam un attiecīgi tik pat vakarā, lai tiktu mājās)… tomēr jūtama laika (un degvielas) ekonomija ik dienas.

Papildināts (30.10.2008): Šodien degvielas cenas Nestē ir jaut 0,647 Ls… kas ir vēl par 5% mazāk… Patīkami! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.