Daži labi kritiku uztver ļoti neveselīgi

Šodien kārtējo reizi saskāros ar interneta vides pārstāvi, kas galīgi neprot sadzīvot ar savu ideju neatbalstītājiem vai kritiķiem. Jeremy izlēma, ka viņa Twitter ieraksti man būs bloķēti. Nu, ko lai saka… man bija interesanti paskatīties jaunā cilvēka izmisīgos mēģinājumus celt savu virtuālo popularitāti un ir skumji, ka mēdiju pārstāvis nespēj konstruktīvi ieklausīties citos cilvēkos. Nu žurnālistam vajadzētu tomēr prast klausīties apkārtējos… tā ļoti daudz var uzzināt! 🙂

Mūsu mazā šodienas diskusija (vecākie ieraksti pa priekšu):

 

 1. Jeremy: “Jeremy blogo: Banku kari – vai izdosies nogremdēt “Swedbank” [links uz blogu]?” (links uz ierakstu)
 2. Jeremy: “doh, viens links delfu komentāros un 100 hiti 4 minūtēs.” (links uz ierakstu)
 3. Jeremy: “Ģeniāls gājiens būtu konkurentiem noorganizēt pūli pie Swdbank centra filiālēm” (links)
 4. Vigants: “Izskatās, ka tu pa visām varītēm gribi Swedbanku “iedzīt purvā”… Vai tik tas nav no sērijas: Bad news sells” (links)
 5. Jeremy -> Vigants – “Es noteikti būtu gatavs tādam pasākumam pieslēgties, par attiecīgu samaksu 😀 Diemžēl, diez vai ir manos spēkos nogremdēt banku.” (links)
 6. Vigants: “Nu skaties! Būs tev kā PanamKleksim – publiski jāatvainojas par baumu izplatīšanu… :)” (links)
 7. Vigants: “Nu taisnoties nu gan šamais sāka te vakar no rīta. Saprata, ka diskusijas par to var bēdīgi beigties un neviens negrib atbildēt…” (links)
 8. Jeremy: “Vigant, tu tiešām esi tāds pajoliņš vai tikai uzcītīgi tādu tēlo? :D” (links)
 9. /Jeremy bloķē Vigantu iekš Twitter…

 

doh… tajā brīdī man žoklis atkārās!

Tie, kas nezina, tad Jeremy ir (pēc nepārbaudītām ziņām) “Kas Notiek Latvijā” žurnālists Jānis Polis.  Ceru, ka pie Dombura strādā žurnālisti, kas arī diskutē, nevis tikai savu vienīgo un absolūto patiesību propogandē.

Papildināts: Orģināļos Twitter ierakstus varat atrast: https://twitter.com/jeremyriga (ja, protams, nebūs jau izdzēsti) un https://twitter.com/vigants (šeit gan nebūs idzēsti)

22 thoughts on “Daži labi kritiku uztver ļoti neveselīgi

 1. Neba jau ka šos vispār būtu pelnījis kādu atbildi, bet es tomēr gribētu norādīt, ka ļaut tev lasīt manus Twitter ierakstus nav mans pienākums. Principā, man ir vienalga, vai tu tos lasi, es tikai nevēlos lasīt tavējos, jo esmu neiecietīgs pret stulbumu. Neesmu Twitera eksperts, bet zinu, ka bloķējot man noteikti nenāksies lasīt tavus sviestu. Tas neattiecas tikai uz šo konkrēto gadījumu, bet uz tavām publiskajām izpausmēm kopumā.

  Un jā, check your facts.

 2. Vispār šoreiz esmu Jeremy pusē. Nafig man klausīties kā kāds, tā vietā lai izdarītu to eleganti ar konstruktīvu diskusiju, mani sauc par pajoliņu. Bloķējam tādus dzīves neveiksminiekus* un nebūs jādomā par absolūti nesvarīgām lietām un varēs koncentrēties darbam.

  * Apzīmējums “Dzīves neveiksminieks” šajā brīdī tiek izmantots, jo par tādu tomēr uzskatu vīrieti kam ir vismaz vairāk par 20 (spriežot pēc foto) un kurš kā kaut kāds sisītis uzskata vispār par pieminēšanas vērtu to ka kāds cits sisītis viņu kaut kur ir bloķējis par kaut kādu absolūti nesvarīgu pusfaktu mētāšanaos. Man vispār žoklis atvērās, ka tādi ir precēti ar bērniem.

 3. 😀 istaas esuntu izsakaas tikai izteikshanaas peec un nemaz nav lasiijis kursh kuru ir par pajoliiti nosaucis un kursh kuru blokjeejis un kaa bilde 🙂

  man gan personiigi galiigi pie pakaljas – kas un kaa

 4. Es gan kā vienmēr esmu par vārda brīvību. Vīgantam taisnība un jeremijs ir diezgan uzpūtīgs tips, jo pēc katra glāsta, kas nav pa spalvai, viņš pārplīst un parāda, ka rozā krāsas lentīte nav tikai viņa mirkļa vājums, bet gan viņa rozā, maigās, pufīgās dvēseles kontinuitatīvs attēlojums. Suck it up, jeremij, un nopērc jaunu bārbiju. Kā dombrovskis spēj šādu cilvēku izturēt, nespēju iedomāties.

 5. Vigant, es nenostājos neviena pusē, taču es nesaprotu kāda velna pēc Tu pats neesi gatavs ieklausīties citā/savādākā viedoklī? Izlasi sava komentāra pēdējo rindkopu http://podraide.lv/ pie pēdējā podkāstā. Spriežot pēc tur teiktā un pēc tā kā Tu uzdirs citiem, iznāk, ka blogot to, kas pašam interesē vari tikai Tu, bet, ja to dara citi, tad viņi to dara nepareizi un viņu viedoklis ir pasauli gremdējošs un pilnīgi nepareizs. Attopies. Tu taču sevi stādi priekšā kā kaut kāda veida speciālistu. Varu pateikt, ka pēc tāda Tu neizskaties un, lasot Tavu blogu, var iegūt, iespējams, pilnīgi aplamu priekšstatu par Tevi.

 6. Ģirt: Es savu tēlu veidoju kā privātpersona. Mans darbs ir mans darbs un darbā es esmu profesionālis.

  Kas attiecas uz mana privātā viedokļa izpaušanu, tad es par to ko rakstu šeit arī atbildu un šavu viedokli esmu gatavs aizstāvēt… ceru gan, ka dzīvojam demokrātiskā valstī un man to nenāksies darīt.

  Es jau nepārdzīvoju, par to, ka Jeremy ir citāds viedoklis… bet gan par to, ka viņš pat neuzklausot mani tiešā veidā par “pajoliņu” lai gan es viņam tikai norādīju uz, iespējams, pārspīlētu cenšanos pasniegt kādu banku Latvijā abšaubāmā gaismā… diskusijas vietā saņēmu tikai apsaukas un ignoranci… un kādēļ, gan es nevarētu savā blogā publicēt šīs savas sajūtas un šo Twiterī publiski pieejamo sarunu?

 7. Ģirt: Nekad neesmu apgalvojis, ka Jeremy nedrīkst publicēt savu viedokli… Viņš man uzbrauca un man likās pieņemami par to uzrakstīt blogā… un lai cilvēki saprastu kontekstu, tad publicēju arī saraksti līdz nonāca līdz incidentam… Es nevienu neapvainoju, neaizvainoju un neierobežoju… Ko es būtu izdarījis nepareizi?

 8. starp citu, Vigant, nesaprotu, par ko Tu jeremy tā brauc virsū? Viņa raksts diezgan precīzi atspoguļo situāciju un tur nav apgalvojumi, bet gan faktu apkopojums.
  tā kā tik traki nav – jebkurā gadījumā – ja swedbanku varētu nogremdēt jeremy, tad mēs to arī būtu pelnījuši. 🙂
  bet nu jau tauta ir nomierinājusies, pasaules gals ir 2 reiz pārcelts un nu jau pavisam atcelts.
  btw – swedbank akcijas pēc divu dienu kāpuma pa 7% katru dienu, ir gandrīz atguvusies līdz pirmdienas līmenim. bet par to neviens nezkāpēc skaļi nerunā… laikam nav tik interesanti…

 9. Ai, jauki palasīties. Patiesībā nebūtu slikti, ja es vienatnē spētu nogremdēt jebkuru banku. Tad varētu īzī gadā pelnīt miljonu par savu spēju neizmantošanu.

  Un tagad, Vigant, nosūti LETAi relīzi, ka Jeremy pieprasa miljonu, lai nenogremdētu banku (pēc Tavas izvēles) 🙂

 10. oh šim nu gan nepiekritiishu it īpaši ja tava sfēra kurā strādā butībā ir pārdošana:

  “Ģirt: Es savu tēlu veidoju kā privātpersona. Mans darbs ir mans darbs un darbā es esmu profesionālis.

  Kas attiecas uz mana privātā viedokļa izpaušanu, tad es par to ko rakstu šeit arī atbildu un šavu viedokli esmu gatavs aizstāvēt… ceru gan, ka dzīvojam demokrātiskā valstī un man to nenāksies darīt.”

  šis var nelaagi atspeeleeties reaalajaa dziivee kad aiziesi pie kaada “big boss” un shim vieniigais imesls tava risinaajuma noraidiishanai buus tikai tavs onlaina “privaati” izteiktais viedoklis

  no offence just IMHO

 11. Vecīti: Jā, tāda iespēja vienmēr pastāv… atnāc pie BigBoss un viņš tīri subjektīvi no manis nepirks, jo es kādreiz esmu apcēlis Jeremy? Ja tā ir, tad tas BigBoss ir neprofesionālis… biznesā lēmumus pieņem balstoties uz savstarpējo izdevīgumu un tikai tad balstoties uz patīk/nepatīk pārdevējs/kompānija…

  Taču pateikt savu personīgo viedokli (ar darbu un klientiem nesaistītu) ir vērtīgāka! Kādam no klientiem/darba devējiem/kolēģiem tas nepatīk – esmu atvērts sarunai! Mēs strādājam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai strādātu!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.