Man nav iedvesmas… bet citiem gan ir! :)

Man pēdējās pāris nedēļas, kaut kā iedvesma blogot ir nedaudz apsīkusi, taču vēlējos izmantot iespēju un padalīties ar dažiem interesentākajiem Blogiem (vai Bgopost sērijām), kas parādījušās manā lasāmvielas sarakstā:

1. Viennozīmīgi kā visizcilāko, patiesāko un interesantāko varu izcelt Archija.Info aprakstu par gaitām praksē uz kuģa. Tāda detalizācija, patiesum un personīgums ir 5 zvaigžnu cienīgs. Kaut ko tādu uzrakstīt var tikai cilvēks, kas tam visam pats iet cauri. Iesaku sākt ar Pirmo rakstu un attiecīgi uz priekšu. 

Labākais citāts:

Vēl man pajautāja jautājumu:
-Armijā esi gājis?
-Nē.
-Tad esi sveicināts armijā!
-…

Un es tiešām tā jūtos…
  

2. Viennozīmīgi patiesa un aizraujoša ir 4 ierakstu sērija no Laacz, par to, kā viņš tika pataisīts par Zagli. Iesaku sākt ar pirmo: Lācis Zaglis: Kļūšana. Ierakstu sērija interesanta ar to, ka reti kurš cilvēks uzdrošināspubliski pastāstīt par tām savām dzīves situācijām, kad ir bijis patiešām vājš un ir juties pamatīgi apdraudēts. 

Labākais citāts:

Tiku nosēdināts uz krēsla pa vidu kabinetam. Kaut kādā brīdī kabinetā ieradās puisis, kurš diezgan agresīvā veidā noskaidroja to, ka es vēl neesmu atzinies. Tad tika atlocītas piedurknes un saņēmu dažus sitienus pa korpusa vidusdaļu. Tajā brīdī man pietika. Un reāli palaidu bimbu, stāstot patiesību – es nepanesu fiziskas sāpes. Tiku iepazīstināts ar spēles noteikumiem – tu uzraksti, mēs nesitam.

 

3. Zīmējumi no briiC.lv. Tam puisim ir reāls talants redzēt sarežģītas lietas vienkārši. Labākais pēdējā laika zīmējums: “Lētās spuldzītes“. Starp citu varu viennozīmīgi izcelt arī viņa piedāvāto servisu UZZĪMĒ. Esmu jau 2 reizes ieteicis tēmas un abas reizes esmu bijis pārsteigts par patiesi interesanto mākslinieka skatījumu uz lietām (Pirmā reize bija: Par zīmējumu “Dabiskumi Maģiskumi”).

 

Šodien viss… Ja ienāks prātā vēl kas interesants, tad noteikti padošu ziņu.

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.