Stīvs Džobs ir miris!*

*Tieši šādu ziņu kļūdas pēc saņēma šodien pēcpusdienā vakar vakarā vairāki tūkstoši Bloomberga ziņu lietotāji. Galvenokārt investori… Pati ziņa, gan nav pilnīga jo nav minēts nāves datums kā arī iemesls (atstāti XXX, lai vēlāk var ar “find and replace” strādāt)

Jāsaka uzreiz, ka tā ir nepatiesība un Bloomberg bija nejauši publicējis šādu ziņu.  Par TO jau runāja vēl vairākus gadus atpakaļ, kad Stīvs ārstēja smagu slimību – vēzi. Ziņu aģentūrās tā esot ierasta prakse, ka par slaveniem cilvēkiem šāda tipa paziņojumi tiek sagatavoti iepriekš it sevišķi ja cilvēki ir smagi slimi. Un ja notiek bēdīgākais, tad ir iespēja ātri papildināt un publicēt.

Lai nu kā! Man jūs jānomierina – tauta tomēr apgalvo, ka ar Stīvu viss ir kārtībā, taču šāds negadījums ar Bloomberg oficiālajiem paziņojumiem noteikti izraisīs diezgan lielu skandālu un domājams arī tiesāšanos… un nabaga cilvēks, kas šo kļūdu pieļava.

Interesentiem varu tikai iedot adresi uz šīs informācijas orģinālo avotu: Gawker, AppleInsider,

Novēlēsim Stīvam vēl daudzus dzīves gadus un cerams viņš dos pasaulei vēl daudzus jaukus produktus, kas vismaz radīs daudzveidību mūsdienu vienveidīgajā piedāvājumā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.