Man ir sliktāks IQ kā meitenēm

Šon’ pārlasot Nekur.lv ieraudzīju rakstu iekš Meitenem.lv par IQ testiem. Nu tā garām ejot nolēmu pats ar iemest aci, kas un kā tur ir. It kā matemātiķis un šādus uzdevumus biju vēl vidusskolā pildījis, vot likās interesanti. tākā man īpaši daudz laika nav, tad es tiem uzdevumiem izskrēju cauri 10 minūtēs (lai gan ir dotas 40) un man sanāca abloms – tikai 118 punkti. Lai arī tas skaitās labi pēc testu lapas vērtējuma, taču tas ir sliktāk, kā dāmītes minētie 126. Velns… viena meiča mani pieveica! Būs laikam rīt no rīta jāsataisa kafija un tā teikt svaigu galvu jāmēģina vismaz 130 dabūt. Es takš to varu!

PS

tiem kas nezina, tad es vidusskolā 3 gadus pēc kārtas rajona matemātikas olimpiādē uzvarēju… Ar šādiem uzdevumiem smadzenes trennēju. Laikam jau vecums liek par sevi zināt!

PSS

Testu var aizpildīt šeitan: http://www.iqtest.dk

11 thoughts on “Man ir sliktāks IQ kā meitenēm

  1. Intelektu var definēt kā vispārīgu spēju spriest, risināt problēmas, apgūt jauno un mācīties no pieredzes. Mūsdienu intelekta teorijās tiek runāts par dažādiem intelekta veidiem: analītisko, praktisko, sociālo intelektu u. c. Analītisko intelektu mēdz raksturot ar intelekta koeficientu jeb IQ, kas ir personas intelektuālā snieguma salīdzinājums ar viņa (viņas) vecuma grupas vidējiem rādītājiem. Intelekta koeficients robežās no 85 līdz 115 tiek uzskatīts par intelektuālu normu. Tiesa, pētnieki brīdina, ka IQ ne vienmēr prognozē to, cik sekmīgs cilvēks būs dzīvē. Vēl vairāk, neizprotot intelekta būtību, cilvēku dalījums pēc IQ var būt mākslīgs un diskriminējošs. ĻUBOVA ČERNOVA, Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātes Psiholoģijas nodaļas lektore, darbojas ar apdāvinātajiem bērniem, kuru intelekta koeficients ir 130 un lielāks. Pasaulē tādu bērnu ir 3 līdz 5%. Žurnāls “Universitātes Avīze” , jā un pats svarīgākais Intelekta koeficienta noteikšanas testi, kas ir pieejami internetā, lielākoties ir domāti izklaidei un tādēļ jāuztver kā joks. UA

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.