Uzmanieties no Kirby putekļusūcēju tirgotājiem

Vēlējos tautu nedaudz pabrīdināt – nekādos apstākļos savās mājās neielaidiet Kirby produktu izplatītājus, demonstrētājus un pārdevējus… Izņemot gadījumus, ja Jums ir patiešām spēcīga nervu sistēm un prasme pateikt NĒ… kā arī vēlme kārtīgi pasmieties! 🙂

Pirms kāda laika viens man pazīstams cilvēks nopirka putekļu sūcēju… man piebilda tikai, ka pa lielu naudu. Es sākumā tā padomāju un pie sevis nospriedu, ka tas cilvēks vienkārši ir pārcenties ar kārtējās algas tērēšanu nevajadzīgām lietām. Ņemot vērā, ka tā cilvēka ģimenes ienākumi ir vidēji 200 Ls (divi simti) mēnesī, tad nu labs putekļu sūcējs ir protams izšķērdība…

Taču tad nāca pārsteigums, kam es vēl pusi dienas nespēju noticēt – Viņš nopirka Kirby putekļu sūcēju par 2000 Ls !!! (jā… diviem tūkstošiem latu)… līzingā uz 5 gadiem pa 35 Ls mēnesī. Pieklājības pēc nesaukšu šā cilvēka vārdu…

Tauta, ja nu tomēr esat nopirkuši, tad es jums sabojāšu šo dienu:

1. Tas putekļu sūcējs nemaksā tik daudz. Pat ne pusi no tās naudas… Ebay Vācijā var nopirkt par 200…500 EUR (150 … 350 Ls) ar visu sūtīšanu, PVN un pārējām lietām. ASV par 200 USD Jeb 100 Ls tirgo (1 mēnesi lietotu)… Tas tikai liecina par tautas masveidu atjēgšanos pēc viena mēneša lietošanas.

2. Tas putekļu sūcējs nav vērts pat to pašu 350 Ls… Labāk par to naudu nopērciet normālu Karcher vai Thomas aparātu… vai ko līdzīgas jaudas un funkcijām…. arī mazgā… arī Hepas filtri un visi uzgaļi. Pataupiet savu naudu un nervus, kad kaimiņi smiesies par jūsu stulbību nopērkot Kirby par 2000 Ls.

domā līdzi!

Ja nav kur naudu likt, tad aizej uz www.ziedot.lv

PS

Man pašam ir Thomas Aqua Filter… un es nesamaksāju ne 500Ls un pat ne 300Ls… un viņš noteikti netīra sliktāk. 🙂 Un lietoju jau 3 gadus… Nu ja akurāt gribas tērēties un ir pilnīgs slinkums, tad paņemiet sev Roboclean.

445 thoughts on “Uzmanieties no Kirby putekļusūcēju tirgotājiem

  • Man šodien piezvanīja dāma no Kirby, un teica, ka esot veiksminieks, jo vinnējies lielisku iespēju – man iztīrīs māju. Kad jautāju, kā tas ir paredzēts, tad atbildēja, ka vienu lietu iztīrīs, piemēram, dīvānu, gultu, vai paklāju. Man slinkam tīrītājam tas šķita vilinoši, būs tīra gulta un pašam nekas nav jādara, tikai jāskatās… Un vispār jāsaka, ka NLP strādā, jo arī pēc precizēšanas, palika doma galvā, ka būs tīra māja (nevis viena lieta).
   Nepatika viņas spiediens, ka man šī prezentācija jāpieņem uzreiz, šovakar, un obligāti visai ģimenei jābūt mājās, jo tas būšot ļoti interesanti. Atteicu šovakaru, zvanīšot rīt.
   Nolēmu paskatīties, ko tauta runā, un tiešām kļuva skaidrāks, ka nekas šeit nav par velti. Nemaz nerunājot par visu to bleķi, kas izklausīsies saprātīgs, pārliecinošs un īsts; par emocionālo nogurumu, kad negribot pārmet sev, ka saki “nē”; par to, ka tiešām to superdaiktu vēl pašam sagribas un jācīnās ar intelektuālām metodēm, lai vairs to negribētu – par to visu nerunājot, man un visai ģimenei (4 cilvēki kopā) būs jātērē vismaz stunda (un gadoties pat 2,5 h) laika, lai tiktu pie tīra tepiķa! Ja saņemos varu to izdarīt 15 minūtēs, viens pats…

 1. Lielākā atšķirība ir sūcot tepiķus. jo Kirby darbojas nevis kā parastie putekļu sūcēji (ar lielu jaudu sūc) bet viņš sākumā pūš gaisu un tad iesūc. Prezentācijā to pierādīja ar cigareti – parastie putekļu sūcēji (visi kas ir simtiem Elkor veikalos utml) ar lielo jaudu aizspiež ciet cigaretes papīra apvalku un viss. Bet Kirby ar pūšanas-sūkšanas metodi izsūca visu tabaku ārā. Vēl pluss ir vaskošana un mēbeļu sūcamā uzlika, kura ļoti labi strādā. Mīnusi ir liels svars, skaļa skaņa. Interesants bonuss ir masējamā uzlika, ar kuru var masēt muguru utt – vibrējošs brīnums.

  Bet tas ka USA ebay cenas ir TIK mazas man ir vilšanās. Kad mēs pirkām bija kārtējais stāsts par lietuviešu bosu kam ir dzimšanas diena un viņs ir ieradies LV utt un ka atlaidi var dabūt, bet visiem pircējiem vairāk vai mazāk gala cenas bija vienādas.

 2. Un daudz cigaretes pa māju tu svaidi? Mans Thomas Aqua ļoti mierīgi – salej tepiķi ar ūdeni (ar kaut kādu šampūnu) un pēc tam to ūdeni izsūc… tepiķis kā izmazgāts. 🙂 Neviens puteklis un smilšu grauds tur nepaliek.

  Vajadzēja te vienu paklāju atsūkt (padomju laiku paklājs… reāli bija netīrs tā teikt – Latvieša izpratnē.)… pus dienu nojājos, bet rezultāts bija ne pa jokam. Un lai man pat nemēģina iestāstīt, ka kaut kādam Kirby ir kaut kāda brīnumtehnoloģija… parasts putekļu sūcējs ar labiem pārdevējiem prikšgalā, kas izskalo smadzenes…

  Ps
  Es nesmēķēju…

 3. ss – man par Kirby produkciju kā vispārīgu ir kas sakāms. Mēsls!

  Ieteiktu pamēģināt arī citu kompāniju produkciju. Tas pats Amway, vai arī citas alternatīvas vairākas reizes pārspēj visu ko var dabūt pie Kirby, un neviens sevi cienošs Amerikānis nelaidīs savā mājā Kirby izplatītāju,

  tieši tāpēc jau viņi klauvē pie tavām durvīm. 😉

 4. Viens gan ir fakts – viņu aģenti ir baigi uzstājīgi. Pietiek viņiem vienu reizi tevi sazvanīt, tad pat atšuvums ar to ka “es tikko pārvācos, nav ne paklāju, ne mēbeļu” nelīdz, jo pēc 2mēnešiem piezvana un uzprasa – nu vai tagad ir paklājs uz kā parādīt iekārtas priekšrocības?

  P.S. Pašam ir mazgājošai putekļusūcējs VAX, un speciālā slota ar divu veidu maināmiem galiem – statiskais lai savāktu visus putekļus un matiņus un kombinētais lai savāktu smiltis.

  Jā un kāpēc profesionālās uzkopšanas firmas izmanto visādus karcher utml nevis kirby? Vai tik ne tāpēc ka prasta lieta uzpūsta par nezinko.

 5. Tādam tirgotājam vajag maukt pa seju vēl pirms paspējis muti atvērt. Pirms pāris gadiem tādiem pat manu tēvu, kurš pret visiem šitiem draņķiem likās ir īmūns, izdevās pierunāt nopirkt kaut kādu draņķa elektrisko katlu. Labi, ka nebija 2000 kā šajāgadījumā, bet tikai kaut kas biki pāri 100 Ls.
  Pats katls stāv kaut kur nomests. Lai uzceptu(sautētu/vārītu – nevienam īsti nav skaidrs, kam tas domāts) vistu vajag kādas 4 stundas.

 6. Nu pirms nolikt iesaku tomēr uz prezentāciju aiziet.
  Pašam aparāta nav, bet esmu viņus pie sevis veselas pusotras stundas pacietis 😀
  Rezumējums par Kirby:

  plusi –
  1. mans “krutais” mazgājošais putekļusūcējs nespēj sacensties
  2. netīrumi tiek tiešām savākti un neizvadīti tālāk
  3. daudz papildus ierīces

  mīnusi –
  1. CENA
  2. NENORMALA CENA
  3. ntaas uzpariktes, katrai funkcijai, kā rezultātā nav tāda termina ātra uzkopšana
  4. supertīrība tiek panākta tikai modifikācijā kad neizmanto šļauku, bet visu putekļusūcēja bloku dzenā turpu šurpu.

  Secinājumi:
  Neslimo ar alergiju? Neesi tīrības manjaks? Slinkums uzkopt māju? Nav lieku 1500Ls vai 38Ls turpmākos 5gadus, Tad Kirby tev NA* NAV VAJADZĪGS.

  P.S.
  Nepirkšu, bet vienojos ar kaimiņu, ka noīrēšu no viņa to superpuper KIRBY reizi ceturksnī par labu dzērienu.

 7. Par šitādu naudu tak mājkalpotāju + masieri var uz veselu gadu iegādāties. 🙂 Un vispār par tādu naudu labāk sievai jaunu kažoku nopirkt un viņa aiz laimes un sajūsmas bez visādiem KIRBY māju tupus rāpus tīrīs 🙂

 8. Vigants said–>> Ebay Vācijā var nopirkt par 200…500 EUR (150 … 350 Ls) ar visu sūtīšanu, PVN un pārējām lietām. ASV par 200 USD Jeb 100 Ls tirgo (1 mēnesi lietotu)…
  HA HA HA, domā Tev kaut kādos ebay arī garantiju iedotu?

 9. nu es varu pateikt tik to ja tu tos piecus nopirksi, viens par otru buus lielaaks suuds. tas taa

  katraa zinjaa to kirby var nopirkt jaunu tikai caur demonstraaciju.

  vacijaa ir un jauns maksaa ap 900eiraam, ja tev nav radi tur tad arii uz vinju vari necereet

  ja pirksi ebejaa tad garantija nebus. LV ir specializeets servis kur vijnu uzkopt utt…

  ja tev nav dokumentu uz savu kirby tad kautvai puteklju maisu vinjam pat iegaataaties nevareesi.

  no ASV ja suutiisi LV vinjsh nodegs jo ASV vinjiem ir 110volti pie mums kaa zinaams eiropaa ir 220.

  tatad vinigais veids ir kkur vacijaaa… bet luudzu, tikai dokumentu nebuus, apkopi kad vaidzees uztaisiit nevareeisiet, puteklu maisus iegadaties nevareesiet, un kr4 varesiet vinju likt atpakalj ebay.com un meginat iesmeret vinju kadam citam nezinatajam, bet ja nopirksiet demo laikaa vai pie dileriem, tad buus 3gadu garantija un viss kaa naakaas.

  vot taa.

  taa kaa varat mani tagad nodirst, bet par visiem karcheriem ir dahuja labaaks un citiem tvaika, udens hujudens suceejiem.. ponjil?????? :D:D:D:D:D:D

 10. Nu es no Amerikas esmu ļoti daudz tehnikas sev nopircis… pasakas tas vis. Lielākoties visai tehnikai ir automātiskie barošanas bloki kas strādā 110…220. Atliek KRautā pa 0,49 santīmi nopirkt pāreju no USA štepšeļa uz Eiropas štepseli un vis notiek. Ja man būtu interese, tad es 3reizes pārliecinātos, bet domāju, ka tieši tā arī sanāktu. Kas attiecas uz garantijā un papildinājumiem, tad ļoti brīvi viņi ir pieejami eBay. Garantija diezin vai iestāsies, jo mehānisms ir ļoti vienkārš (nav tur iekšā nekāda dižā tehnoloģija… parasta gaisa sūkšana)… uztaistīts tikai spīdīgs, lai cilvēki ar acīm nopirktu.

  To, ka Latvijas dīleri mēģina savu vērtību un peļņu pacelt kārtīgi iebiedējot cilvēkus, arī ir pilnīgi skaidrs… Ja tā tehnika ir tik nežēlīgi laba, tad nebūtu pilns internets ar sludinājumim, kur cilvēki ir nopirkuši to iekārtu un tikai 2 reizes gada laikā lietojuši… un mēģina pārdot pa 1000…1500 Ls…. un ziniet ko – neviens nepērk.

  Kad cilvēki pamēģina atgriezt preci pēc pāris nedēļām, tikai tad viņi ierauga to pārdevēju patieso seju… MANTKĀRĪBA ir precīzākais apzīmējums.

  Un vai tad ņemot darbā nereklamē – “nopelni 500 Ls trīs stundu laikā”? Tātad ir tik liela peļņa, ka 500Ls var atdot pašam aģentam… vēl 1000Ls paliek dīlerim un skaties, te arī sanāk tā cena pārsimts eiro, ko eBayā pārdod.

  Un šie tirgotāja pārstāvju masveida komentāri pie šī raksta man sāk krist uz nerviem…

 11. Jā, jā smadzeņu pisēji, nez kādos kursos tie izplatītāji tiek kodēti!!! Esmu visādus redzējis, piem. vakumkatliņu (ZEPTER) tirgoņi. Lai sievai pierādītu viņu blefošanu, nākamajā dienā nopirku identisku katliņu par Ls10! Nu ir jau viņš bez termostata uz vāka, un rokturi karst, bet ne jau Ls140!!!! Arī EASTCON segas OTTO katalogā nopērkamas stipri lētāk! Bet, kā viņi reklamē ūdens attīrītāju – izskatās, ka neviens no viņiem nav fiziku mācījies!! Par to visu var gari un plaši runāt, bet tas jau gudriem cilvēkiem, ne jau aitu baram!
  Pavērojiet kur aizplūst muļķu nauda. Veiksmīgs bizness dažiem žīdiem Šveices Alpos.

  • Precīzs raksts, kas parāda, cik nlp pārdošana un cilvēku muļķošanas sistēma ir vienkārša un tai pat laikā globāla – nu neesam mēs stulba tauta, tikai ļoti cilvēcīga.

   Iesaku Viganta saiti atvērt visiem, kam šī lieta interesē un kas lasa angliski.

 12. Ārprāts, kāds negatīvisms! Galvenokārt šeit raksta, kas kaut ko ir dzirdējuši, bet neko nav redzējuši. Kritizēt var , ja pats personīgi redzējis. Mersades arī jauns maksā 200000,bet lietotu var nopirkt par 200Ls, bet atšķirība man nav jāskaidro. Tad jau arī tie jauno auto pārdevēji ir krāpnieki. Iesaku būt objektīviem,optimistiskiem, neviss rūgumpodiem. Kirby ir labs. Un ja man kas nepatīk, tas nenozīmē ka visiem tam nav jāpatīk.

  • es arii domaaju, ka vajag ljaut pashiem izdomaat, un tieshi taa – pashiem pirceejiem saprast! nevis ar nlp programmeeshanas metodeem iestaastiit, un trikiem par bosa dzimshanas dienaam. Veids kaa shiis “ekskluziivaas” un “nepiecieshamaas” preces tiek tirgotas ir pretiigs…

  • uzmanību :::::

   Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi,
   dinamiska un ātri, droši,
   sadarbojas finansists ar nekustamo īpašumu un visu finansējuma veidiem
   bizness, ražos ilgtermiņa
   Maksimālā aizdevuma summa 5-50 gadiem.
   Mēs piedāvājam šāda veida aizdevumiem, un vairāk:

   * Personas Aizdevumi (nenodrošinātu aizdevumu)
   * Business Aizdevumi (nenodrošinātu aizdevumu)
   * Consolidation Loan
   Kombinācija kredītu
   * Home Improvement
   Lūdzu, ja jums patīk, un mūsu finanšu piedāvājumu interese,
   Lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu:
   westmarkfinance@gmail.com

   mūsu programmas, lai apstrādātu datus uzsāk aizdevumu atbilstoši.

   Vārds: ___________________________
   Vārds: ____________________________
   Dzimums: _______________________________

   Ģimenes stāvoklis: _______________________
   Adrese: ______________________
   Pilsēta / Zip kods: ________________________
   Valsts: ______________________________
   Dzimšanas datums: ________________________
   Prasības kredīta: ________________
   Prasīto summu: ………………………..
   Termiņš: ________________________
   Ikmēneša ienākumi / gada ienākums: _________
   Nodarbošanās: ___________________________
   Lai aizdevums: _____________________
   Tālrunis: ________________________________

   Fakss: __________________________________

   Paldies par jūsu interesi!

   sirsnīgi:

   westmarkfinance@gmail.com

 13. Jā, starp citu, Vigants apraksta situāciju par pazīstamu cilvēku. Tas pazīstamais cilvēks ir apmierināts, tad kāpēc Vigants uztraucas? Manuprāt , katram ir sava gaume, savas vajadzības,prioritātes , uzskati un loģika. Mums nav tiesību kritizēt otra lēmumu. Varbūt tas paziņa savukārt nevar saprast kādu Viganta pieņemto lēmumu un uzskata to par absurdu. Ir daudzas sadzīves lietas, kuras maksā ap 1500 Ls. Piemēram, televizori,datori,ledusskapji, pat mobilie.Pašizmaksa arī šiem ir daudz lētāka un apkopes garantija nav 30 gadu. Pelna gan rūpnīca, gan veikali, gan pārdevēji. Tas ir bizness. Arī puteļusūcējs Rembyo maksā 2000 Ls. Ļausim katram izvēlēties to, ko katrs vēlas. Lai mums visiem ir labklājība, pieklājība, optimisms, labs garastāvoklis! Neapvainosim personīgi citus par viņa izvēli ! Labu noskaņojumu visiem!

 14. beta: Katram ir tiesības uz viedokli! Katrs pats dzīvo savu dzīvi! Katrs pats pieņem lēmumus un ir spiests sadzīvot ar šo lēmumu sekām.

  To var salīdzināt ar maziem bērniem – tu bērnam saki:” Lūdzu, neskrien ar ūdens glāzi! Tu nokritīsi, sasitīsies, izliesi ūdeni un sasitīsi glāzi. Tad vēl mamma/tētis tevi sabārs.”
  Bērni tāpat skrien… līdz nokrīt, sasitas un ievāra visas tās blēņas no kurā tu, labu gribot, vēlējies pasargāt bērnu.

  Šis raksts ir vairāk par to, lai palīdzētu un pasargātu citus cilvēkus no neapdomīgiem lēmumiem. Vēl jo vairāk tādēļ, ka es pārdošanas procesā saskatu tādas pārdošanas metodes, kas, manuprāt, ir neētiskas.

  Tādēļ vēlreiz – ja tu neesi pārliecināts par savu iekšējo gribasspēku un spēju pieņemt objektīvus lēmumus, tad labāk neielaidies diskusijā ar Kirby pārdevējiem. Es patiešām nevēlētos, lai dažu labu laimīgu laulību izjauktu kaut kāds s**** putekļu sūcējs, kas noved pie finansiālām problēmām un nevajadzīgiem sarežģījumiem.

  Es ceru, ka šis raksts patiešām ļauj cilvēkiem paskatīties uz šo “lielisko darījumu” no citas puses pirms pieņemt galējo lēmumu.

 15. to beta
  protams ka daudzas lietas maksa 1500Ls un vairak, bet neviens tev neskalo smadzenes 4 stundas lai iesmeretu to preci ka superpiedavajumu kas derigs tikai shaja prezentacija.
  tapat apkopes garantija 30gadi ir stiepjams jedziens, jo garnatija tiesha nozime ir tikai 2gadi, bet pectam ir tikai garantija ka te rezerves dalja bus pieejama nopirkt.

  bet ka jau pati raksti, tas ir bizness un kamer bus ietekmejami pirceji tikmer ari tiks piedavati superprodukti ipashas majas prezentacijas par specialam tirdzniecibas cenam.

 16. Bija arī pie manīm mājas prezentācija, tā ne kas interesanti, skaļš viņš ir , bet putekļu čupu parādija, neskatoties uz to ka paklājus izsūcam ar parasto putekļusūcēju. Cena ir tiešām pārāk augsta, ja pa kadi 200 LVL, tad moška arī nopirktu. Kad prezentācija beidzās un tika solīti visādi brīnumi kā dāvana, mes ar sieviņu pateicām ka padomāsim ( bet jau tad zinājām ka nepirksim), kad aģente aizgāja, es mierīgi iegāju internetā un atradu to KIRBY par pārs simtiem dolāru un kad aģente pazvanīja uzzināt ko mēs nolēmām-apsolūti mierīgi pateicu, ka neesmu tik bagāts lai pārmaksātu tādu naudu un ja vajadzēs tad pasūtīšu no ārzemēm, uz ko aģente man sāka stāstīt tādus brīnumus kā piegades grūtības, atmuitošana un PVN. Kad es viņai pateicu ka esmu no ārzemēm jau šo to atvedis, ar to arī saruna beidzās.
  P.S. Es saprotu aģentu , viņš ir tāds pats cilvēks kā mēs, kuram arī ir ģimene, un kurš grib nopelnīt sev iztiku, tā jau ir mūsu izvēle pirkt vai nepirkt.Ja cilvēks ir par slinku lai pameklētu internetā informāciju, vai pakonsultētos ar draugiem, kolēģiem vai paziņām un nopērkot sūkstās , ka viņu ir ,,piečakarējuši,,- tad pats vainīgs, ar varu nevienam neliek pirkt.

 17. man mājās ir KIRBY, un meitai ir astma…
  kopš māju tīram ar KIRBY meitai ir mazāk nepieciešama inhelācija. var teikt ka astma vispār nemanāma palikusi.
  Esmu apmierināts, jo meitai dzīve vieglāka un sieva priecīga, jo mājās tik tiešām ir mazāk putekļu.

 18. man tada sajuta, ka raksta autors ir stulbs. neka personiga.
  salidzini divas dazadas lietas. Karcher, Thomas ar Kirby.
  neviens tas suds nestav lidzi Kirby. ja tu kaut reizi butu redzejis ka tas aparats paklājus un gultas tīra vairs sitadas stulbibas nerakstitu. cena ir liela, bet kvalitate ir atbilstosa.
  pie manis bija demonstracija, nenopirku, bet noteikti iegadasos velak.

 19. 1.es pilnīgi piekrītu tam koment par kažoku sievai. Protams, sieva(draudzene) Jums māju ne tik tupus rāpus izrāpos katru dienu, viņa arī neaizmirsīs uztaisīt ēst tieši to ko vīrs(draugs) vēlēsies, bet arī noteikti atmetīs niķi piezvanīt un pavaicāt “ko dari mīļais?”. un vēl un vēl.

  2000Ls 2000Ls 2000Ls

  2.Par tādu naudu jau var normālu remontu 2 izstabās iztaisīt ( ja vecim ir ķēriens un laiks, un gribēšana)

  3. Es par 2000 uztaisītu pieticīgas kāzas un nopirktu Karcher. Iespējams ar ūdens filtru un visi būtu apmierināti.

  PS: arī sievasmāte 😀

 20. un tas ķirbis ir labs taču ne par tādu cenu.
  Paskataties kādām tačkām paši pārdevēji brauc un pa kurieni?
  Lielākais pircēju skaits dzīvo laukos un ir ar pamatizglītību. Lai piedod laucinieki, pensionāri un pārējie kas ir savādākos uzskatos, taču jūs esat labu pārdevēju pavadās un ja vienā reizē pieņemsiet , piemēram, tur burbuļu paklāju vai masējošo krēslu, pēc 2 mēnešiem viņi ieradīsies ar maizes krāsni un vakuma traukiem, bet pēc vēl 2 mēn ar kirbi.
  Mani avoti rāda, ka ja kirbi tehniķis var dabūt 1500 Ls algu plus bonusus tad tad tur viss ir skaidrs.

 21. ko juus te varat cepties ? kaada tev dariishana viigant par citu domaam . ko tu taa satraucies? ja tev nav vajadziigs maajaas kirby tad seedi biksees un klusee 😀 man arii ir maajas kirby un esmu vairaak kaa apmierinaata. vienkaarsi tev nau tik daudz naudas lai atlautos kko taadu 😀 ( un nevajag jau to pazinjot citiem ) IZGUDRO KAUT KO PATS VIGANT UN KAUT VAI PARDOD PAR 50000 LS .

 22. Liiziite: jā, atzīstos… esmu pārāk SKOPS, lai iztērētu savus jau nopelnītos (nevis aizlienētos) 2000 Ls putekļu sūcējam… ko lai dara? Kā lai nodzen skopumu? Nu es tomēr izvēlos ieguldīt dzīves vides uzlabošanā (tur remontiņu mājās sataisīt). KAtram ir tiesības savu naudu iztērēt, kā ienāk prātā… Man gan šķiet, ka pārdošanas metodes, ko pielieto Kirby tirgotāji ir tuvu krāpnieciskām un robežojas ar “psiholoģisku zombēšanu” (cilvēkiem tiek iestāstīts, ka viņiem apkārt mudž no mikrobiem, kas to vien gaida kā pa naktī pārgrauzt tev rīkli)… cilvēki ir dzīvojuši gadu tūkstošiem alās, piramīdās, māla ēkās, koka ēkās un pat paneļu mājās… un ir izdzīvojuši (nu cik es pats apkārt varu novērot) pat savairojušies.

  Man ir tiesības izteikt savu viedokli (tāpat kā Jums). Nepatīk mans viedoklis, tad dzīvojiet tajā vienvirziena domāšanas pasaulē, kur visi domā vienādi… vai tas ir labāk? Vai vienādi ģērbtiem bērniem, vienlaicīgi celties no pusdienu galda un vienlaicīgi teikt “Paldies” ir tas uz ko tiecaties?

  Ps
  Mani sauc Vigants.

 23. es domaaju kaa ir labaak maniem beerniem un manai gimenei nevis kaa citiem . un kirby nau nekaada sakara ar kraapnieciibu taka ja uzskati ka taa ir tad kluudies, vienkaari juus nevarat paarkaapt savam lepnuma slieksnim un tas ir juusu minuss. un par to vienvirziena domaashanu varbuut jums taada ir ! es esmu nopirkusi kirby un arii majaas remontinju esmu uztaisijusi . un man nau nekaadu probleemu 🙂

 24. ee hallo par ko šeit vispār ir stāsts par ko citu. Ir putekļu sūcējs kurs tiek tirgots par 2000 LV Vigants uzskata ka nav īsti prātīgi iegadāties tādu verķi par tādu naudu ja pats reāli dzīvo no algas līdz algai un šim pirkums tiek veikts uz nomaksu. Nav jau teikt ka šis putekļu sūcējs ir slikts ,bet tas ka ja es mēnesi pelnu 300ls tad kāda velna pēc tev mājas ir vajadzīgs putekļu sūcējs kas maksa gandrīz tava gada algu?

  …jo argumentēt par to kas ir labs un vajadzīgs un kas ne ir pilnīgi bezjēdzīgi..

  Protams ka ir loti labi, ka cilvēks var atļauties luksusa preces un par to neiespringt

 25. oi, pilnīgi piekrītu autoram. Un ļoti labi, ka norādītas vietas, kur to pašu kirby var iegādāties lētāk un zinu arī cilvēkus, kas to ebay ā ir izdarījuši un dzīvo laimīgi, nav pārmaksājuši. Par garantijām nezinu, bet jau ilgi lieto un viss oki doki. Pie mums arī bija izplatītājs, varbūt nepaveicās ar viņu.. bet jautri bija, izsmējāmies no sirds, brīnījos, ka viņš neapvainojās. miljons reižu palielinātu putekļu ērci parādīt – nu tur tiešām var nobīties :D:D:D:D:D domāju, ka Vigants ļoti saprātīgi painformēja tos cilvēkus, kas vēl nezina, ka to visu var iegādāties stipri lētāk… paldies 🙂

 26. Es pilnībā piekrītu tiem, kuru saka, ka kirby ir laba lieta. Pie manis bija prezentācija, tās rezultātā es biju kā spārnos – beidzot man mājās būs brīnums, kas savāks visus netīrumus utt. Spārni man bija tieši divas stundas. Šo stundu laikā es iegāju tīmeklī un secināju, ka vietējie tirgotāji pamatīgi apjāj pircējus. Nu nevar tā būt, ka Lielbritānijas tirgū efektīgā turbobirste maksā apmēram 30- 40 eiro, bet Latvijā (ar visu bonusu) – 138 latus. Nerunājot nemaz par visu iekārtu – pilns iekārtas komplekts maksāja 600 -700 eiro + pasta izdevumi apmēram 30 eiro. Ja sūtīja no Amerikas, tad cena vēl zemāka.
  Tā kā padomājiet pirms pērciet šo ierīci no izlatītājiem, jo, manuprāt, viņi ar cenu stipri pārspīlē.

 27. no decembra pa 200 Ls dargak…
  taakaa pardoshanu skaits nesamazinaas, bet bet pieaug…

  ja gribat-salidzinat jebkuru putekljusuceju, ari lukss un rainbow system, kirby, karcher, citus…

  …redzeesiet kursh labaaks…

  ja gribat pirkt tieshaam to pashu mersi… bet ne LV bet no emeratiem… asv vai citur… LUUDZU… bet nu sheit latvijaa buus noformeetas arii garantijas talons saucamais, kas no I-neta pirkumiem ebejaa nebuus…

  bla bla bla… +kkaada % iespeja nopirkt kaķi maisaa-tai saucamajaa ebejaa… taa kaa… izveelaas pashi

  varbut cena tiktieshaam par daudz… bet ja ir pirktspeja?

  nebus pirktspejas, domaju cena arii nolaidiisies…

  PS. gan vacijaa, anglijaa un citur, maksaa vienaadi… taatad vacijaa pilnais komplekts ap 3000eiro, anglijaa ap 2,-k marcinju un LV tas arii latos 2.1,-K LVL…. baltkrievijaa vel biki dargak nekaa LV…..

  tas kas netaa, taa ir cita lieta, bet otra ir no oficiaalaa diilera…

  tad atbildiet uz jautaajumu-auto spuldziiti parasto H4 piemeeram kkaada osram.. vaikalaa 7Ls… i-neta veikalaa 5.49…??? kur pirksiet? kur perkat tagad?

  vai atrodat SOTKA, vai NAKTS MEBELES gultu forsha 800Ls..
  mekleesiet to pashu gultu ebejaa pa 500eerikiem??????????????????????

  stulbaa tauta…

 28. Šķiet, ka šis jautājums kļūst populārāks un populārāks…
  ja ir kāds Kirby pārstāvis, kas uzskata, ka ir spējīgs mani pārliecināt par Kirby kvalitāti, tad lūdzu: atbrauciet pie manis uz mājām… ieiesim vienā istabā un iztīriet pusi istabas, es iztīrīšu otru pusi ar sev mājās pieejamiem līdzekļiem (pāris gadus vecu Thomas putekļu sūcēju, parastu slotu, parastu lupatiņu un parastiem Rimi nopērkamiem tīrīšanas līdzekļiem)… otru pusi es tīrīšu personīgi.

  Ja ar Kirby tīrītā puse būs ar aci, degunu vai tausti sajūtami tīrāka, tad es uzrakstīšu šeit pat savu atvainošanos, par es esmu kļūdījies un ka Kirby ir labāks par citiem putekļu sūcējiem.

  PS
  Pats es nepirkšu Kirby… par to brīdinu laicīgi.

 29. Teikšu kā ir… idiotisms.

  Var jau lietotu vibratoru ar nopirk pa lēto, bet vai jūs to lietotu tik pat droši cik jaunu??? Dievs vien zin ko tas nestu sev līdzi…
  tā pat ir ar sadzīves tehniku, kā arī ar automašinām.
  Runājot pa Kirbi tehniku un Thomas tehniku, gribētu redzēt kā šis gudrītis ar savu Thomas p.s iztīrītu mēteli vai auto salonu, ievaskotu grīdu, vai arī veiktu citas darbības ko spēj izdarīt Kirby. Nevēlos reklamēt te Kirby vai noniecināt Thomas, bet vēlos norādīt šī sadaļas autoram (Vigants) nevajag jaukt p ī z d u ar p l a u š ā m. Bērnībā arī es esmu no podiņa nokritis, bet tas nav atstājis uz mani nekādas sekas par loģisko spriestspēju, attiecībā pret…
  Pie manis ar bija atbraukuši Kirby pārstāvi, aparāts man patika bet nenopirku, jo patreiz grūti laiki, arī es jau vairāk kā gadu izmantoju Thomas p.s, par tepiķa tīrīšanu teikšu kā ir vairāk vai mazāk aparāti iztīrija vienādi, atšķirība tikai bija tāda ka es visu laiku tīru ar konkrētu ķimiju, bet Kirby pārstāvi to veica ar ziepju konc., spriežit paši kas ir tomēr patīkamāks… Reāli es ar savu Thomas varu iztīrīt tikai paklāju bet ar Kirby var iztīrīt un notīrī daudzko. Būtu man vairāk naudas vai būtu zinājis par šo aparātu pirms iegādājos savu p.s noteikti būtu ņēmis Kirby, jo var reāli ietaupī naudu ar, tīrot mašinas salonu, vaij savu mēteli, nezmantojot ķīm tīrītavu.

  Šī nav nekāda reklāma, bet gan manas domas par šo tēmu…

 30. Nu paldies mīļie par šiem komentāriem. Faktiski arī es pati esmu putekļusūcēju iegades priekšā,jo manam bērnam ir alerģija pret putekļu ērcīti.Analīzēs cipars ir iespaidīgs!!! Protams Kirby cena liek padomāt,vai tieši tadu sūcekli man vajaga?Protams,ja būtu tie 1500Ls,kurus ta mierīgi varetu paņemt,tad kāpēc nē…,bet ta diemžēl nav,tāpēc uzklausu jebkuru informāciju par šo tēmu.Drīzāk ,jau sliecos uz to,ka nepirkšu tik dārgu mantu.Meklēšu kādu citu alternatīvu,jo kredītu man jau pietiek!!!

 31. nu ko lai saka pats velos iegadaties sho kyrbe bet nu pagaidaam nevaru istie prezentetaji nemaz neprasa pirksiet vai nee un tatds dunduks ka tu vigands kas ir kapeiku krajejs un neredz to ka ieguldijumu ilgterminja nu tad man tevi zel…. un 2 toe cilveeku darbs ir piedavaat un vinji savu darbu dara labi bet cik noprotu tu visp nestraadaa un dzivo uz cita reikjina M*aks

 32. Hmmm, interesanti palasīt!!!
  Ļoti daudz var piekrist šeit rakstītajam, bet tomēr cenas salīdzināt nevar, jo ja tās salīdzina – tad Latvijā pilnīgi visi 100% ir krāpnieki un blēži. Jo cena pie mums veikalā latos ir tāda pati kā interneta veikalā ( eBay) dolāros. Tātad veikalā visas preces tiek pārdotas ar 100% un pat vairāk uzcenojumu!!!
  Runājot par Kirby – tad neesmu redzējis aparātu, kas spētu izdarīt to, ko spēj kirby, un ja ir veselības problēmas (astma, alerģijas) – tad šis aparāts tiešām pat varētu palīdzēt ietaupīt

 33. ASV zemākā cena, par kuru var iegādāties, ir ~ 800$. Cena, ar kuru sāk piedāvāt preci, ir 1 995$. Par 2K LVL neviens tur netirgo. Pārdevēji iesaka nemaksāt vairāk par 1 000$. Šiem gan atlec 25% komisija. Atsauksmes ir visdažādākās sākot no pozitīvām līdz klaji negatīvām par pārdevēju attieksmi, preces kvalitāti (kā ne kā plastmasas detaļas) utml. Mūza garantija arī tāda pusmūza. Renovēt var par velti, bet ja kas salūzt, tad jāmaksā.

 34. zin, ja shitik daargu puteklusuuceeju nopeerk, tad vinsh katru dienu jaadrille, lai atmaksaajas+veel haltuuras jaanjem.
  un nvispaar-nesaprotu, ko tur var suukt tik briesmiigi?? eerciites var izniicinaat ar citiem liidzekljiem arii.

 35. a ja jau tas kirby ir NU TIK LAAABS, NU TIIK LAABS, tad sakiet, tauta, KĀPĒC ARĪ PĒC 5 TĪRĪŠANAS REIZĒM FILTRI PALIEK NETĪRI,A? aaa, man ir shauismiigi netīra māja, es, tā teikt, dzīvoju mēslu čupā? nu, varbūt…..bet tie izplatītāji patiesi ir apnicīgāki kā sūdu mušas. ak vinjiem arī jāstrādā? lai iet grāvjus rakt…….vai ko citu sabiedrībai noderīgu…..

 36. Tāda nelaba aizdoma, ka tie, kas saka, ka Kirby ir forša lieta, paši ir to īpašnieki un redz, ka ir tomēr taisnība tiem, kas viņu dēvē par s**u. Ja tā padomā, tad sanāk, ka man visa diena jāpavada pie tepiķa tīrīšanas ar to mēslu, lai būtu tīrs, bet es ietaupīšu vairāk laika, ja vienkārši tepiķi izberzīšu ar šampūnu un parastu biersti, izlikšu pažāvēties un būs tīrs, vai aukstā laikā iznesīšu tepiķi vai gultas veļu laukā, jo kā zināms, putekļu ērcītes mirst pie zemas temperatūras, ja vajadzēs arī gultu izstiepšu, tas man nemaksās pilnīgi ne santīma. Vispār pareizi jau puisis saka, ka cilvēki ir dzīvojuši alās utt. nekas tak nav noticis. Bet kamēr būs piedāvājums, būs arī pieprasījums. Nekam nederīga uzparikte, nu nav tāc cenas vērta. Un novērojumi nez kāpēc norāda tikai uz to, ka Kirby lielākoties pērk tie, kas ir mazizglītoti un lauku cilvēki, bieži vien tie cilvēciņi mēnesī pelna knapi minimālo algu. Nu žēl, labāk, lai iet par izplatītāju, tad tas sūdiņš visu laiku ir pie rokas un tīri māju kamēr slikti paliek, tad arī redzēsiet kāda psiholoģijas tehnika tiek pielietota cilvēku pierunāšanai iegādāties to ķirbi.

 37. ar ķirbīti viss kārtībā,tiešām kvalitatīvs produkts no tehniskā viedokļa salīdzinot ar viu pārējo plastmasas šņagu kas nopērkama pie mums,cena protams ka liela,nepirktu,par jaunu g-10 arīebajā grib 1500 € un nav tā ka pa sviestmaizi ar pakaļ mestu,bij ko piestrādāt kamēr izdevās nopirkt mazlietotu g10 par 600€ izsolē,tiešām saņēmu un kā jauns bet bij vajadzīga pacietība .pa pār 100 naudām ar protams var nopirkt jau vēsturisku modeli bet vaig tev 30 gadus vecu sūcēju par 200€,bet nu izstrādāJUMS ir kvalitatīvs un nav ko cepties katrs pats vērtē vaig vai nē!a izplatītāji dara savu darbu,pie manis ar bija,mierīgi noskatījos un viss uz redzēšanos,vismaz apguvu kā ar aparātu jāapietas pie kam pa velti taa kaa taa

 38. nee, man patik, kaada starpiiba tiem, kas naw iegadaajushies, redzeejushi, bet tikai dzirdeejushi un saak gudri spriest, nu un, ka cilweeki ir dziiwojushi alaaas un citaas wietaas?Palasi weesturi in zinaasi kaa winji dziiwojushi, labaak kaa mees, tados suudos kaa mees, winji neguleeja. Ja ir cilweeki, kuri weelas mainit sawu dziiwi, guleeet tiiraas gultas, speeleeies pa tiiru griidu, tad, lai iegaadaajas un ruupeejas par sawu mitekli, taapat kaa ruupeejas par sewi, newiens neliek katru dienu berst kaa muljkim, bet reizeem jau war, wai ne taa? Nu nesaprotu arii tos, kas labaak pa to naudu nopeerk 5 suudus, newis wienu labu lietu, laikam nedraudzeejas ar smadzeneem, gudri domaajam, wai ne? teew newiens neliek pirkt, ja ir cilweeki, kas to weelas, lai peerk, wai par to winji uzreiz jaanoniecina?Jaapsmej?Jaanoliek? Padomaajiet par sewi un peec tam par citiem cilweekiem, jaa tas ir winju darbs, padomaajiet citi tirgo suudus un tos peerk, bet winji tirgo pasaulee labaako tehniku, to daudzi noweertee, ja jums nepatiik, tad ejiet pashi rakt graawjus,ejiet no pashreizeejaa darba prom, kaadeelj citiem liec (muumij), nesuuti cituss tur, kur pats neweelies nonaakt, bet te paarswara runaa tie, kas neatkljaujas nopirkt KIRBY, skaudiiba nomaac wai ne?Es iegaadaajos, tas nekas, ka nedziiwoju laukos, ka man ir augstaakaa izgliitiiba, un alga taada, ka nesuudzos, mani pazinjas mani atbalsta un zin, ka tehnika irlaba, taadeelj nedirsh pa labi un pa kreisi. Neaprotu, kaadeelj jaajaucaas ar sawiem pretiigiem komentaariem wirsuu cilweekiem, domas izteici, pietiek, bet newajag nolikt citus, i-netaa to wiegli izdariit, bet dziiwee…

 39. jana: man nav problēma to pateikt arī dzīvē…. JA ievēroji, tad es neslēpjos aiz mistiska interneta komentētāja.

  Kas attiecas uz tehniku, tad viņa ir laba… bet viņa nav maģiska, kā to mēģina pasniegt tirgotāji. Ņemot vērā, ka pārdošanas procesā tiek pielietots ievērojams apjoms abšaubāmu pārdošanas metožu (inscinēts zvans priekšniekam par atlaidi, Tikai šodien un tikai tagad un vispār es nekadnevienam tādu cenu nēesmu devis… utt.).

  Tehnika ir normāla… bet noteikti, ne tās naudas vērta!
  Pēdējā pusgada laikā esmu sapratis, ka ar putām uz lūpām aizstāv šī ražotāja produktus tikai:
  a. produkta tirgotāji/pārstāvji/aģenti vai kā viņus tur sauc
  b. tie, kas nopirkuši un negrib atzīties, ka vieglprātīgi iztērējuši naudu.

  PS
  vēl joprojām neviens nav pieteicies atnākt ar Kirby uz manām mājām un pierādīt, ka šamais tīra labāk par “lēto sūdu” Thomas.

 40. :)Pie manis bija Kirby demonstrācija- superīgi!- (par krūzi kafijas;) uzzināju par produktu, redzēju, kā reklamē, iztīrīja manu gadu lietoto matherm matraci un seno, bet vēl mīļo labo vilnas paklāju- biju šokā, cik daudz draņķu nāk ārā- ar savu Electolux ultrasailenser par 135 Ls es būtu spējis tik pa virsu notīrīt, bet šitais kirbītis ir riktīgs augstās tehnoloģijas piemērs, kur ar 600W jaudu divas rotējošas tubīnītes sataisa neizprotamas jaudas virpulīšus un izrauj ārā(pielietojot mikro-vibrācijas) visus smalkos smilšu graudiņus, un iekšā esošos putekļus un matracī sakrājušās dzīvās un beigtās ērcītes un viņu izdalījumus!!! Es, protams, gribētu iegādāties tādu orģinālu un tehnoloģiski unikālu, bet strogo nopatentētu izstrādājumu- protams par iespējami zemāko cenu- tad tas noteikti būtu tā vērts- iztīrīt visas gultas un matračus, paklājus, segas…, bet par 1500 Ls pamatkompl. vai par 2100 Ls par vibratoru un mazgātāju maksāt…- to es varētu tikai tad, ja man nebūtu citas izvēles, kā pasargāt ģimenes locekļus no alerģiju izraisošām ērcītēm, un ja būtu jāizmazgā, noliets ar vīnu un kafiju, super dārgs un mīļš paklājs.., bet es tik un tā pakalkulētu, kas man iznāk lētāk- katru gadu mainīt matraci…, vai mest kaunu pie malas un no paziņām, kuriem tāds ir iegādāts- izīrēt dažas reizes gadā šo verķi priekš matračiem…;)

 41. Arī pie manis Kirby pārstāvji pieteicās nākt ar savu prezentāciju. Pirms viņi nāca, izsūcu tepiķi un izmazgāju grīdas (vīrs jau smējās, ka lai jau viņi tīra, taču es atcirtu, ka ja tas verķis ir TIK LABS, tad viņš atradīs ko vēl iztīrīt pēc manis). Tika izsūkts mans tepiķis, netīrumi bija daudz. Taču tad ar vēl lielāku entuziasmu pārdevēji stedzās sūkt manas grīdas… Un te nu nebija pat ne mazākā traipiņa uz putekļu filtra…
  Secinājums man ir viens – pa 2000Ls es savai vienai istabai 40 gadus varu atļauties mainīt interjeru katru gadu nomainot tepiķi un es mazgāju grīdas tikpat labi, cik Kirby, bet ne par tādu naudu!
  P.S. Nevaru noliegt, ka, ja ir alerģijas, tas varētu būt kā glābiņš. Taču tam ir arī otra puse – mums ir jādzīvo mikrobos, jo tā veidojas mūsu imūnsistēmas aizsardzības spējas. Cilvēks, kurš aug inkubatorā/sterilā vidē, nav imūns pret apkārtējo vidi un savu “burbuli” vesels pamest nespēs.
  Tās, protams, ir tikai manas domas… ;))

 42. runā jau tie kam nemaz nav KIRBY, pajoļu bars, skauž jums visiem un nekas vairāk, un atrunāt cenšties tamdēļ citus, ja nemākat novērtēt labas tehnikas tad arī nemācēsiet lauku pāķi drošvien esat te salasījušies

 43. Un ja jau kirby ir tik nenormāli labs, ka ar visādiem kačeriem nemaz nav vērts salīdzināt, kā te kāds minēja, varbū varat paskaidrot, kāpēc tie duraki uzkopšanas firmās nelieto kirby, tiešām tik stulbi?

 44. Reiz dzīvoja Kirby. Viņš izskatījās skaistāks par kātā iesietu lidmašīnās paredzēto kulīti. Viņu pazina gan radinieki gan draugi. Kad viņš skaļi sūkdams gāja pa ielām visi māju slēģi aizkrita no lielā trokšņa. Beigas.

 45. ASV aparāts prezentācijās tiek ņemts jauns, no iepakojuma. Pirms laižat aģentus savās mājās, padomājiet, ko un kur viņi ir tīrījuši pirms Jums, varbūt aiz sava izmisuma ir prezentējušies kādā “bomžatņikā” (decembra mēnesī Rīgas ofiss pārdevis tikai 8 aparātus). Aparāti aģentiem parasti ir pilni ar smiltīm un, pilnīgi iespējams, arī ar putekļu ērcītēm. Ja Jums līdz šim tādu nav bijis, tad pēc prezentācijas pilnīgi var parādīties. Padomājiet, ar ko gribat riskēt…

 46. http://www.nodust.ru/article/31/ Kādēļ lai es savās mājās laistu svešu cilvēku ? Kas pateiks ka esmu cūka, izokšķerēs manu mantu, izprašņās ar ko dzīvoju un kapēc? Vai vel neesmu nomiris elpojot putekļu ērcīti? Visiem cilvēkiem ir dabīgā imunitāte, tapēc visi vel dzīvo un dzīvos. Putekļasūcēja daudzās dažādās birstes ir nevajadzīgas, jo 580W jauda nespēj nodrošināt iesūkšanu. Uzskatu ka KIRBY izplatītāji ir velna apsēsti, demonizēti, ar naudas kāri un tādēļ viņi gatavi presingot, (masēt smadzenes) jebkuriem apstākļiem, lai sasniegtu savu mērķi. Pārdot brīnumsūcēju kuru nelaimīgie pircēji ieslēdz labi ja divas reizes un tad vēlas tikt no tā vaļā.

 47. Cik te no pēdējiem updeitiem ir dzirdams (tie, kas tur strādā) ir jānotirgo vismaz 3 putekļenieki mēnesī, lai savu algu dabūtu… Ja saki, ka Rīgā tikai 8 noairēti, tad izskatās, ka tie tirgotāji iztikuši bez Ziemassvētku dāvanām…

  Tas nu tā…

  Vajag viņiem pārorientēties uz kaut ko kur “value for money” ir lielāks… tad vismaz pārdošanas apjoms būs ievērojamāks.

 48. Man ir tas agregāts, un varu teikt tikai to labāko. Mani tie smadzeņu pi…eji uzmeklēja brīdī , kad biju sūcēja meklējumos, tādēļ labprāt ievērtēju viņu prezentāciju. Mans deguns ir stipri jūtīgs pret putekļiem (veikalā veļas pulveru nodaļai eju ar līkumu). Pēc samērā jauna 60Ls vērta sūcēja lietošanas (ar maināmajiem) filtriem bija jāmūk no mājas, jo likās ka gaisa nav, visi putekļi no paklāja izpūsti gaisā…
  Attiecīgi – lai arī prezentācija bija caurvīta ar NLP metodēm, un par prezentētājiem brīžiem varēja reāli ieņirgt, mani tas agregāts tomēr pārliecināja. Es gan domāju ka par to ciparu esmu arī mēneša algu tiem puišiem samaksājis. Tāpat domāju , ka par to ciparu viņiem būtu visu garantijas laiku jānodrošina ar maināmajiem maisiņiem, jo atšķirībā no “parastajiem” sūcējiem Kirby tiešām IZSŪC tos putekļus un maisi piepildās mežonīgi ātri. Vismaz pirmajā gadā- sevišķi ja mājās ir kāds padsmit gadu vecs paklājs.
  Reāli patīk riteņu elektro-pievada sistēma- tas agregāts pats ripinās turpatpakaļ – līdz ar to 2 gadīgs bērns tiešām arī var to ‘izstumdīt’. Prezentācijā šo pieminēja, par ko pat kopīgi ieņirdzām, bet tagad pašam nākas brīzīem to novērot.
  Skumji ka, pārdevuši aparātu zelta cenā tie superpārdevēji cenšas turēties tālāk. Piesolījuši piešķirt kādu bonusu ja kāds no ieteiktajiem “upuriem” arī nopirks viņu aparātu, un veiksmīgi arī pārdevuši , no piesolītajām saistībām cenšas atkratīties un atrunāties.

 49. Kad Jūs iegādājaties aparātu par 1511Ls, aģents saņem 260Ls, viņa menedžeris- 420 Ls, un direktors saņem vēl 400Ls. To viņi nopelna no katra pārdotā aparāta. Kā tas iespējams? Eiropā nav oficiālas kirby pārstāvniecības(nevienai no padsmit firmiņām nav nosaukumā kirby), bet Hamburgā ir kantoris Scott@Fenzer, kur aparāts tiek komplektēts – visi plastmasas uzgaļi nāk no Ķīnas. Ko ar to panāk? Iespēju “pasūtīt”jebkuru kirby pircēju – pārliek atbildību par garantijas apkalpošanu, filtru piegādi u.c viens uz otru – rezultātā neviens no “oficiālajiem kirby pārstāvjiem” nekādu atbildību nenes.

 50. Gudrais Arvīti,no kuras pakaļas tu to visu rāvi??Es vispār jūs cilvēciņus nesaprotu.Ja nevariet iegādāties šo fantasisko aparātu,kādēļ runāt tādas muļķības?Un pie tam,ja vēl neesiet to redzējuši???Jā protams cena ie liela,bet vai tad tas pats kārčerīts maksā mazāk?Kāda Ķīna?Par ko tu te murgo cienītais?Man viss ir ok.Ik pēc mēneša piezvana un apvaicājas,maisus arī piegādā.Ne visi ārsi ir vienādi un ne visi konsultanti ir vienādi.Tā lūk.

 51. cien, es (komentārs 10.01.2009 5:28), tātad tu uzskati, ka jākļūst par ēzeli, lai pierādītu pretējo?

  ES patiešām uzskatu, ka tas aparāts ne velna nav labāks par Karcher vai Thomas… un tālu nav tās cenas (1500…2000 Ls) vērts.

 52. Visi skaitļi nāk no VID (pavadzīmes), fantastiska ir tikai cena, uzgaļi ir no Ķīnas(paši aģenti Rīgas birojā kasa nost uzlīmes Made in China) Ja jums ir trāpījies izņēmums, tas vēl neapgāž likumsakarību (pārdodot putekļufiltrus, aģenti nopelna 2Ls/gab.) Nets ir pilns ar sūdzībām par šiem krāpniekiem (šķiet ,jūs esat viens no viņiem, jo cilvēks, kas ir parasts pircējs, netā par kirby nelasa- viņš jau ir iekritis – lasa tie, kuri ir izvairījušies vai vēlas noskaidrot, pirkt vai ne..

 53. Jā Vīganta kungs:piedodiet,bet Jums nav jākļūst par ēzeli,jo jūs jau tāds esiet.Nu tad darbojieties ar savu aparātu un miers ar visu,kādēļ vēl te kulsti mēli???Nu tak rimsties vienreiz.Man arī iespējams garšo labāk cita desa un jums cita.Izbeidziet vienreiz,Arvi,Jūs arī.Jā ,netā ne to vien var izlasīt,es jau iepriekš pirms iegādājos vācu informāciju,bet ko tādu gan nezināju.Saka jau arī tā:viena tante teica

 54. cien.es, “tante”, kura sniedza šo informāciju, jau apm. 5gadus strādā šajā “kompānijā” un ne jau ierindas aģenta statusā, pavadzīmes esmu redzējis savām acīm, personīgi esmu runājis ar cilvēku, kurš piedalās naudas kreditēšanā starp Hamburgu un Rīgu, tāpēc varu apgalvot – informācija nāk no pirmavotiem un pelna uzticību. Bizness kā tāds šajā kantorī ir nostādīts ģeniāli – divi augšējie līmeņi pelna pasakaini labi, absolūti neko nedarot( 400 Ls/aparāts), visu reāli dara aģenti, kuri tiek ņemti darbā ar aprēķinu,ka strādās apm. 3 mēnešus(tirgos kirby saviem radiem, draugiem utt.) pēc tam aģents tiek “atlaists” un jebkuras pircēja problēmas tiek nevis risinātas, bet norakstītas uz atlaisto aģentu. Menedžeriem riska nekāda, direktoriem arī.Sistēma ideāla, kamēr ir pircēji.

 55. Jā, informācija, kas pelna ievērību – gan par neeksistējošo garantiju, gan krāpšanos ar čekiem. Tiešām ir vērts ieskatīties šajā adresē! Ja nebūtu norādes uz valsti un angļu valodas, varētu padomāt, ka esi nokļuvis kādā Latvijas lapā. Acīmredzot “kirby pārdošanas politikai” ir dziļas saknes un ‘tradīcijas”

 56. Ir tikai viens veids kā tikt vaļā no kirby izplatītājiem. Ja negrasās atstāt jūsu māju pēc trim, (parasti desmit) uzaicinājumiem, tad ir jaizsauc policija. Ja patstāvīgi zvana un neliek mieru, tad telefona nummurs jānodod ekonomikas policijā. Un vispār kirby izplatītāji ir sakodēti un apmācīti gūstīt arvien jaunus upurus. Ja jums zvana esiet godīgi. Pasakiet lai viņi šālē dillēs un uzprasiet kas viņiem iedeva jūsu tel. nr. Netērējiet savas dzīves zelta minūtes, nolieciet klausuli un pasakiet ka jūs neinteresē skaļš, dārgs, mazjaudas sū.Lai ko arī otrā klausules galā jums censtos ieborēt attiecībā par vemjamkulīti kātā ,… Atbildiet vislaik,- ka cena neatbilst kvalitātei!

 57. Palasījos komentārus, palasījos to kas bija rakstīts Viganta ieliktajā linkā un nonācu pie secinājuma Kirby sūcējs IR LABĀKAIS ko vien var vēlēties, tas IZTĪRA VISS PILNĪGĀK vissi pārājie konkurenti ir KĀ ROTAĻLIETAS un kirby ir katru tā kapeiku vērts KAS IR 280 USD UN NEVIENU KAPEIKU VAIRĀK !!!!!!!!!!!!!! un kakova hera tas tik meigināts IESKAPĒT PA 2000Ls cilvēkiem kas nevar atāluties pat jaunu zobu birsti 🙂

  ieleiciet maksimā kirbi pa tiem 280USD un tas būs katrā otrajā dzīvoklī 🙂

 58. Aparāts kirby, salīdzinot tā tehniskās iespējas ar citiem putekļusūcējiem, par apm. 30 % labāk iztīra paklājus un mīkstos grīdas segumus( ja vien parastam p/s nav uzgalis ar rotējošu birsti). Vairāk nekādu atšķirību rezultātos nav. Aparāta cena gan ir 400$, nevis 280$( iet runa par nelietotu, iepakojumā). Ja jums ir parasts p/s ar rotējošu uzgali un ūdens+hepa filtru, nekāds kirby ar jūsu aparātu konkurēt nespēs…

 59. Cik cilvēki var būt velnišķīgi stulbi! Visi tie kuri tagad te sauc KIRBY par mēslu, un tiem kuri gudri runā par kompānijas ieksējo algu un kārtību ir pēdējie maitas, jo kā jūs visi varat tik droši izteikt tādus jūsuprāt faktus ja to visu ko jūs itkā zināt esat dzirdējuši no kaimiņiem!?
  1. Uzcenojums. Jā cena ir augsta. Bet sakiet vai vispār kko veikalos vai no tiem pašiem dīleriem var nopirkt par pašizmaksu!?
  2. Tik tiešām neviens p.sūc. nestāv blakus KIRBY! Nekādi karcheri un thomsoni! Vienīgais, kas knapi velk klāt kirby līmenim ir Rembo, bet vai viņš maksā diži lētāk?
  3. Kādi uzgaļi no Ķīnas?! Jūs smejaties vai ? 😀 Ticiet man tās tantes kko nepareizu jums sastāstījušas. Te jau laikam darbojas kluso telefonu princips.
  4. Garantija. Latvijā tā ir 3gadus, bet tie 30 gadi par kuriem.. apkope ir bez maksas, tikai aparāts nu jau tiek sūtīts uz galveno ražotni. Pirkt no rikas vai kkādā ebay.. tas vnk ir bezjēdzīgi. ne garantijas, ne filtri. Filtrus varb. pat atrastu, bet nedod dievs kkas nojūk..

  Dusmas tik tiešām, visas šīs negatīvās runas nāk no cilvēkiem, ka tikai kko no kāda ir dzirdējuši! Ieteikšu labāk jums ticēt pašiem savām acīm! Nevis tam ko tur kāds pastāstīja.

 60. Gita: Tu sen jau strādā Kirby? Cik gabalus esi pārdevusi? Cik tev par viņiem ir samaksāts?

  Tikai vēlos pakomentēt, ka privāti ienāk informācija (diemžēl autori nevēlas tikt pieminēti), ka Kirby uzstāda pietiekami drakoniskus noteikumus un no sākotnēji solītajiem 1000 Latiem mēnesī aģenti saņem labi ja pāris simtus… nemaz nerunājot par to, ka tiek aizmirsts par dažādiem citiem solījumiem.

 61. 🙂 es laikam esmu baigais netīrelis 😀 te cik palasās cilvēki izmanto sūcēju ne tikai paklāju tīrīšanai bet arī automašīnas,matraču, mēteļu, aizskaru, apģērba, apakšveļas …… ja mājās ir kirby pēc vannas un dušas mājās vairs nav nepieciešamības jo visus netīrumus ar to var nosūkt nost un nav jātērē ūdens 🙂
  es ar savu mēsla sūcēju kurš nav aprīkots pats ar nekādiem ūdens filtriem utt reizi nedēļā izsūknēj grīdas i mieriņš – nesūdzos, vesalības traucējumi nav 🙂 Un ja mājās tiešām kāds asmātiķis būtu tad jau nu neliktu nekādus paklājus, kas man arī nemaz netīkās – lamināts ir daudz feināks + vieglāk tīrās

 62. spec. kirby aģentei Gitai. Visa informācija nāk no kirby aģentiem un menedžeriem. Ir liela atšķirība starp pašizmaksu un rūpnīcas cenu. Rūpnīcas cena ir 400$, jūsu uzcenojums – 400Ls+420Ls+260Ls, jeb 1080Ls!! Es šeit nerunāju par Hamburgas kantori, tā uzcenojums precīzi nav zināms. Uzgaļi no plastmasas nāk no Ķīnas, kā to norāda uzlīmes uz jauniem, iepakotiem aparātiem(uz tiem, kuriem jūs aiz aizmāršības esat aizmirsuši tās noplēst) Garantija ir 2gadi un tikai uz pašu aparāru, ne uz ko vairāk! 30 gadu servisa garantija nav bezmaksas, tā saucamā teh. apkope maksā 38Ls, ja kaut kas aparātā salūst, par detaļām jāmaksā atsevišķi (piem. oglītes el.motoram – 18Ls) Karcfer, TomassTwinn, Reinbow(nevis Rembo) Hoover, Lux u.c. tiešām nestāv blakus, bet gan tālu priekšā. Dara visu to pašu, tikai ir lētāki un efektīvāki. Lasot jūsu rakstu, Gita, rodas sajūta, ka pati esat ļoti slikti informēta par savu izplatāmo putekļusūcēju, vai arī apzināti, bez jebkādiem pamatotiem argumentiem, cenšaties krāpt cilvēkus. Zināju, ka kirby iet bēdīgi, bet ka tik?!

 63. Jā, Silvestrs jau ar slotiņu rokās droši vien “ieliktu kloķi” kirby. Jo Rainbow un kirby ir tikai divas kopīgas īpašības – abi maksā virs 2000 Ls un abi nav šīs summas vērti (piemirsu, abi tiek izplatīti vienā veidā).

 64. Mans kluss stāv malā, urbin’ degunu, pēc tam piešķiļ Tomasu un iztīra māju, pēc tam iedzer alu.
  Ja es būt’ iegrābies Ķirbī, man ar’ būt’ kauns par to, tāpēc es visiem stāstīt’, cik labs šamais ir, cik man tīra māja, cik uzlabojusies seksuālā dzīve.
  Bet nav man Ķirbijš. Toties ledusskapī ir vēl als. Mans iet pakaļ.

 65. Žēl, bet jūs esat iekritis uz smadzeņu skalošanu. Acīmredzot, jums ir gadījies morāls izdzimtenis, kurš spēlē uz vecāku jūtām, lai iesmērētu savu preci. Pats varēsiet pārliecināties gan par ‘tīru” gaisu, gan par paklāja tīrību. Kirby aģenti savu ir panākuši – prece ir pārdota, jums jāmaksā, bet “firmai” jūs vairs neesat interesants (pats laika gaitā pārliecināsieties)

 66. Uzgāju šo rakstu netīšam. Pazaudēju pārstāvju kartiņas un mēģināju i-netā atrast telefonus, lai iepirktu filtrus un šampūnu. Es arī biju liels pesimists, kad man teica, ka tas aparāts ir krietni labāks par jebkuru citu putekļu sūcēju. Taču atšķirībā no autora un vēl dažiem aprobežotiem cilvēkiem, kuri dzied līdzi, izlēmu labāk vienreiz redzēt neka 7 reizes dzirdēt. Kad biju nolēmis pirkt putekļu sūcēju uzaicināju Rainbow pārstāvi, jo draugam tāds ir jau 12 gadi un kalpo uzticami, pats no viņa esmu aizņēmies. Pēc tam uzaicināju Kirby pārstāvi, jo biju dzirdējis, ka tas pat ir labāks par Rainbow. Parādīja, pamatoja un pierādīja. Tagad draugam arī mājas ir Kirby. Abi esam apmierināti ar pirkumu. Ja pēc redzētā kāds var pateikt, kad kāds no putekļu sūcējiem ir labāks, tad viņš ir auns. Ja nenopērk tad vai nu ir lops, vai neveiksminieks, kurš nevar atļauties nopirkt sev un ģimenei tīrību mājās, nerunājot par veselību. Cena, katrs pats izvērtē cik dārga ir viņam veselība, 2000,- LVL tas nav tik dārgi. Palasiet par astmām un alerģijām netā.
  Arī es paskatījos ebay cik Kirby maksā. Bāzes komplekts 800 USD,-
  Plus piegāde+muita+PVN+110V un bez garantijas. Un nevar zināt vai atsūtīs. Jo vēl viens draugs noriskēja un pirka ebay, gaida jau 11 mēnešus. Laikam jau esmu pārmaksājis, salīdzinoši, bet nebūtu redzējis nebūtu nopircis. Tas ko ienesa Kirby manā māja ir LVL 400,- vērts. Pārstāvis savu darbu izdarīja godam un man nav žēl, ka viņš sev nopelnīja labu algu. Pa to laiku kas jāpatērē šādam nedrošam darījumam, starpību nopelnīju, darot to ko māku.
  Žēl, ka ir tādi kā autors un daži citi, kas bez argumentiem un tikai ar tukšu muldēšanu jauc cilvēkiem galvu. Labāk uzaiciniet pārstāvi un pārliecinieties paši.

 67. Dzīvosim kopā, mēs taču esam draugi! teica vilks aitām. Laimīgais īpašniek, jūsu “argumenti” ir aģenta argumenti, jūsu attieksme pret cilvēkiem, kuri negrib jums akli piekrist un pirkt jūsu dārgo draņķi arī, cik ilgi jau esat kirby aģents? Ne no astmas, ne alerģijas jūsu aparāts nevienu nepasargās – drīzāk izraisīs šīs slimības. kirby aparāta darbības princips, lai iztīrītu matraci – rotējoša birste sit pa matrača audumu un vienlaicīgi sūc visu drazu iekšā(tā jūs parasti darāt prezentācijās, kaut gan video un rakstiskajā pamācībā strikti rekomendē birsti atslēgt). Analogu rezultātu var iegūt ar slotu dauzot pa matraci un ar jebkuru p/s savācot to, kas ceļas augšā ar putekļiem. Kur jūs, mazcien. kungs, te redzat aizsardzību pret slimībām? Ja aparāts to spētu, laikam jau tad jūs tā nebaidītos ārstiem, kuri jūs atmasko katru reizi, kad jūs “pūšat’ savas muļķības. Sakiet, cik jūs nopelnījāt uz sava drauga? parasti aģenti sola 100$, kaut gan jūs kā tirgonis jau saņēmāt visus 360 Ls. Žēl jūsu drauga, ja viņš nav jūsu murainās iztēles auglis. Redziet es uzskatu par aunu jūs, kaut gan droši varu apgalvot, ka ir daudz labāki putekļu sūcēji par dārgo, smago, skaļo un neefktīvo kirby.

 68. Interesanta diskusija izvēršas starp lasītājiem. Ceru, ka turpināsies un arī citi interesenti izteiks savas domas.

  no savas puses tikai vēlētos apstiprināt, ka nevienu komentāru nedzēsīšu ārā, jo esmu par vārda brīvību… ar izņēmumiem: aizskaroši un tieši apvainojumi tiks aizstāti ar **** kā arī mēģinājumi reklamēt aģentus tai skaitā izvietot zazināšanās kontaktus tiks dzēsti.

  Šie pasākumi ir nepieciešami lai tie daudzie simti lasītāju, kas izlasa šo rakstu katru nedēļu tiktu cienīti lai arī kāda būtu viņu pārliecība (par vai pret Kirby produktiem).

  Mana nostāja ir nemainīga – produkts ir labs, bet ne 2000Ls vērts… un arī ne 1000Ls vērts. Un vēl – es varu atļauties arī dārgāku putekļu sūcēju, bet es IZVĒLOS sūri grūti pelnīto naudu iztērēt lietderīgāk – piemēram nopērkot jaunu paklāju, vai nomainot telpā grīdas segumu. 🙂

 69. Ja es būtu pārstāvis, izsauktu jūs, labāku putekļu sūcēju īpašniekus uz dueli. Esmu pārliecināts, vinnētu. Jo neko tuvu Kirby nebiju redzējis. Jo pirms izvēles kārtīgi izpētīju arī citu firmu ražojumus. Gan jau te kāds āgents piedalās diskusijā. Uzaiciniet šos kungus, vai viņi piekritīs duelim. Par jaunu paklāju, cik tad reizes gadā mainīsiet?
  Braukt var arī žiguli un MB maksa ļoti dažādi, bet ziniet, pamatfunkcijas pilda apmēram vienādi. Redzot prezentāciju sapratu, to ka Kirby bija vienīgais, kurš pildija savas funkcijas. Tāpēc ir grūti salīdzināt Kirby ar citiem putekļu sūcējiem. Protams, ka katram var būt savs viedoklis, un jūsu viedoklis arī ir viedoklis. Taču baidīt cilvēkus ar to, ka prezentācijā viņus nohipnotizēs, tas ir pa traku. Neskalojiet cilvēkiem galvas ļaujiet viņiem iegūt savu viedokli redzot, nevis dzirdot un lasot dažu postotāju slimīgo, nepamatoto Kirby nicināšanu. Un jautājums, vai jūs neesat gadījumā konkurenti Kirby kompānjas pārstāvjiem. Jo jūs te rakstāt tikai par lielo cenu, a pateikt kas ir labāks nevarat. Aizdomīgi!!!
  Cik jums par to maksā?
  Parādiet man labāku par Kirby un es to no jums nopirkšu!!!
  Ha-ha gaidu piedāvājumus.

 70. Laimīgais īpašnieks: Vēlētos atgādināt, ka mans piedāvājums, kas izteikts komentārā pirms 2 mēnešiem pie šitā paša raksta (skat augstāk) bet nu varu arī citēt, lai nav jāmeklē:

  2008, 26. Novembris plkst. 8:52
  …. atbrauciet pie manis uz mājām… ieiesim vienā istabā un iztīriet pusi istabas, es iztīrīšu otru pusi ar sev mājās pieejamiem līdzekļiem (pāris gadus vecu Thomas putekļu sūcēju, parastu slotu, parastu lupatiņu un parastiem Rimi nopērkamiem tīrīšanas līdzekļiem)… tīrīšu ES personīgi savām rociņām

  Ja ar Kirby tīrītā puse būs ar aci, degunu vai tausti sajūtami tīrāka, tad es uzrakstīšu šeit pat savu atvainošanos, par es esmu kļūdījies un ka Kirby ir labāks par citiem putekļu sūcējiem.

 71. Laimīgais īpašniek, kirby var salīdzināt ar MB tikai cenas ziņā, darba kvalitāte tam atbilst ZAZ. Jau tas vien, ka izvairos nosaukt analogu, labāku un lētāku p/s marku, norāda uz manu materiālo neieinteresētību. Kas attiecas uz nohipnotizēšanu – kirby aģentiem jau gribētos gan, bet tādas prasmes viņiem nepiemīt. Toties piemīt ļoti labi iedresēta teorija, kam uz kādiem punktiem uzspiest. Īss savilkums – visi p/s ir slikti, viss jums te ir netīrs un antisanitārs, jūs nemīlat savas sievas, jums ir vienaldzīga jūsu bērna veselība, jūs nevarat atļauties maksāt nieka 50 Ls(katru mēnesi 5 gadus) utt. Tā nav hipnoze, tā ir smadzeņu skalošana. Tiek uzdoti jautājumi ar paredzamām atbildēm. Teorija ir izstrādāta spīdoši, ir tikai viens misēklis – aparāts kirby nekam neder. No visām piesolītajām 80 funkcijām tas reāli labi dara tikai vienu – labi tīra paklājus un mīkstos grīdas segumus. Tas arī viss, ko kirby spēj. Jebkurš domājošs cilvēks piekritīs, ka viena funkcija nevar maksāt 2000 Ls. Redziet, laim.īpašn., par to jau ir tas stāsts, lai cilvēki uzmanītos no aģentiem un nelaistu viņus savos dzīvokļos, jo ne katrs saprot tehniskas lietas un ne katrs var izturēt 3 stundas morāla presinga un pēc tam pateikt – nē. Ja jums ir vēlēšanās uzrīkot dueli, varu speciāli jums sīki izanalizēt kirby prezentaciju, gan atklājot visus melus par kirby aparātu.

 72. Labi,ka atradu šo rakstu.Pie manis arī pabija šie smadzeņu skalotāji.Četras stundas pierādīja kādā netīrībā es dzīvoju,īpaši spieda uz jūtām,ka mazs bērns un tādos mēslos dzīvo…. Gribējām uzzināt cik tad maksā šis “brīnumaparāts” Konsultante sāka uz baltas lapas zīmēt cenas,un tad sekoja mistiskais zvans direktoram,kurš tai mirklī bija ļoti labā garastāvoklī un iedeva pan diezgan lielu atlaidi. Tā nu fiksi tika papīri parakstīti un beigta balle. Visu nakti pavadīju murgos un no rīta sapratu,ka nevajag man to visu.Jau 8 no rīta mēģinājām sazvanīt menedžeri,kura protams ka necēla klausuli.Sākām zvanīt uz bankām,lai pabrīdinātu,ka nevajag mums to kredītu,kur vienā jau viss bija nokārtosts 🙂 Kredīts peišķirts!!!!! Ātri gan tie cilvēki strādā,pēc neilga laika mums piezvanīja servisa darbinieks kurš jau bija gatavs vest mums preci tulīt un tagad,lai gan piegādes diena sarunāta bija pavisam cita.Kad izdevās sazvanīt menedžeri,tā mums paziņoja,ka viņa nezinot ko darīt,bez maz,neviens nekad nebija atteicies,bet mēs duraki pēkši tā esam izdomājuši.Banka mums paziņoja,ka paši mēs kredītu atsaukt nevarot,to esot jādara mūsu foršajai menedžerei,kas to esot pieprasījusi. Vēlāk sapratu,ka ja grib atteikties no preces,ir viņiem jāaizsūta aizpildīta atteikuma anketa,kuru mums bija jāiedot klāt pie pirkuma līguma.Protams,ka mūsu menedžerīte kura nezināja kā no šīs situācijas varot izkļūt, mums neko tādu neiedeva,pat neiepīkstējās ka tādai jābūt.Nu ko lai saka,paši muļķi esam vainīgi,kad parakstam kautko līdz galam neizlasījuši.Pirkuma līguma otrā pusē,stāv paraksts virs kura bija viens neukrītošs teikums,ka atteikuma veidlapu esmu saņēmis!!!!!! Nezinu,kā izkulsimies no tā visa,bet zinu,ka neviens izplatītājs vairs nespers kāju manā mājā!!!!!!!

 73. Paula, divu nedēļu laikā jums ir tiesības atteikties no preces un atgriezt to pārdevējam. Skaidrs, ka kirby aģenti labprātīgi tam nepiekritīs, tāpēc nekavējoties vajag griezties ar iesniegumu Patērētāju Tiesību aizsardzības birojā, vēl var pieaicināt Bez tabu, Tautas balsi un Nekā personīga. Izklausās skarbi, bet ar citiem līdzekļiem Jūs no aparāta un kredīta vaļā netiksiet. Ielaižoties ar kirby aģentiem ir jāaizmirst par godaprātu un sirdsapziņu, viņi ir iedresēti saprast tikai cinisku attieksmi. Rakstiet, kā jums ies, no visas sirds novēlu Jums veiksmi šajā nelaimē.

 74. Paldies Dievam aparāts līdz mums nenokļuva,un līgumu ar banku neesam parakstījuši.Bankā mums teica,ka ar laiku piešķirtais kredīta pieprasījums,anulēsies.Galvenais ka nav iedotas pases kopijas. Vienīgais kas mums ir,parakstīts pirkuma līgums.Bet iemaksājuši neesam ne santīma.Šodien sazvanījām Jelgavas filiāli “Arky” Sekretāre apgalvoja,ka pieprasījumu esot anulējusi.Nu ceru,ka viņa nemelo. Esmu tik laimīga,ka laikus atjēdzāmies un nenopirkām šo “super sūcēju ” Paldies par atbalstu,un labi ka ir internets kur var dalīties pieredzē!!!

 75. Paula: drošības pēc palūdz Kirby pārstavniecībai izziņu, ka pirkuma līgums nav spēkā.

  Visādi brīnumi var būt… aizsūtīs tevi uz piespiedu naudas piedziņu, bet aparātu vienkārši noliks pie durvīm.

  Interesanti situācija Tev sanāca… jo parasti tirgotājiem ir līdzi jauns aparāts, ko uzreiz izsniedz klientam… kā tev tā sanāca, ka uzreiz neizsniedza preci?

 76. Man laikam paveicās neveiksmē 😀 Viņai līdzi bija tikai modelis ar ko demonstrēt.Kad šī runāja par to ka servisa darbinieks atvedīs preci,teicu lai ved nākamo sestdien,bet ši teica,ka atvedīs otrdien 8 vakarā.Vēl nodomāju,kāpēc tāda steiga,bet patiesībā viņš jau vakar ap deviņiem no rīta zvanīja un gribēja vest,bet mēs teicām,ka mēs pārdomājām,lai neved.Vēl smieklīgi,ka pirkuma līgumā šī parakstījās,ka saņēmusi no mums 158 Ls rokasnaudu,ko patiesībā viņai neiedevām jo nebija ko iedot 😀 Laikam jau būs jāaizbrauc uz Jelgavu un jāpalūdz kāds rakstisks apstiprinājums,citādi jau man pašai nav 100% mierīgs prāts.

 77. Vispār brīnos pati par sevi,vienmēr kārtīgi visu izlasu,pirms parakstu.Kas man tajā vakarā bija uznācis,nezinu 😦 Biju kā “apdauzīta” Tikai 12 naktī kautkas galviņā atleca un tad sapratu ka nav labi.No rīta ar vīru uzreiz darījām kautko lietas labā.

 78. tas tikai kārtējo reisi pierāda par smadzeņu skalošanu vārda vistiešākajā nozīmē… paula, labi ka pamodies pirms bija par vēlu… jo kad ir par vēlu, tad cilvēki vairs neuzdrošinās atzīties, ka ir izdarījuši kaut ko muļķīgu.

 79. Cien. Vigant, kirby aģentiem nekad nav līdzi aparāts iepakojumā, viņiem kantoris izsniedz tā saucamo demo komplektu (ļoti bieži – vecu modeli) , ar jauniem komplektiem(iepakojumā) pie cilvēkiem dodas ASV, Latvijā tikko aparāts ir izsaiņots un pieslēgts strāvai, skaitās lietots un tam sākas – resp. zūd jebkāda garantija.
  Paulai iesaku noteikti dabūt rakstisku pamatojumu par pirkuma līguma laušanu. Uzrakstītajā termiņā pie durvīm atstāts aparāts ir pilnīgi reāli iespējama lieta (pat ja aparāts atstāts netiek) tajā līgumā ir punkts par soda sankcijām sakarā ar piegādes kavēšanu no klienta puses, tāpēc, Paula, esiet ļoti uzmanīga. Vēlu veiksmi!

 80. Janvāra mēnēsī Rīgas pilsētā varēja novērot interesantu skatu – visi kirby direktori ar ģenerālo priekšgalā staigāja pa dzīvokļiem, zvanīja pie durvīm un uzbāzās ar savām demonstrācijām. Interesanti, kam zvanīja galvenais, lai sarunātu “īpašu atlaidi vienīgi jums un tikai šodien”?

 81. Tas, ka aģentiem ir kirby lielākajā vairumā ir taisnība, cik dzirdēts, tad menedžeri, pieņemot darbā, paziņojot – kā tu varēsi tirgot aparātu, ja pašam nav? Aģentam jāpērk vien ir. Un pamatā tas arī ir aparāts ar kuru tiek rādīta prezentācija. Ka māsai būtu 2 ?! Ja Jūsu māsai būtu kirby vai tad nebūtu vienkāršāk aizņemties no viņas, nevis pirkt un vēl 2. Tas atgādina vecu teicienu – man mājās zelta kaza uz klavierēm stāv!

 82. Vakar viens tuvs cilvēciņš bij uz tādu pasākumu – KIRBY prezentāciju un atgriezās mājās kā spārnos. Rezumē – nākotnē tādu vajagot. Baigi kruts aparāts, citas firmas neko analogu nevarot ražot jo aizsargāts ar 70 patentiem… (aģenta stāstītais). Pavaicāju cik tad maksā – 1500 ls, bet aģents piedāvājis dažus mēnešus lietotu (maz) par 1000 ls…. Man kā skeptiķim radās vēlme to jautājumu papētīt sīkāk un te nu milzīgs paldies god. Vigantam un arī Arvim! Info ko te izlasīju lika saprast vienu – KIRBY cena LV ir neadekvāta. Tie kas aizstāv KIRBY nav cilvēki ar augstu morāli un intelektu arī, jo nonāk jau līdz personiskiem apvainojumiem un nerunā par būtību. Man liekas, ka šī tēma Paulai būtu jāpiespēlē Jurim Šternbergam, jo tautai jāzin par šo krāpnieku shēmu – zvans bossam, neadekvāta cena utt.
  Nedaudz par citu tēmu. Vai kāds no klātesošiem zin kas ir bērnu trieka jeb poliomielīts? Tad lūk 80-tos gados bij pētījums, kurā atklāja, ka ar šo slimību daudzkārt vairāk slimo bērni attīstītās Rietumu zemēs, bet jaunattīstības jeb “trešajās” valstīs tikpat kā nē. Izrādās, ka jaunatttīstības zemēs mazuļi jau no mazotnes saskaras ar netīrību un viņiem izveidojas imunitāte – tas ir izslimo viegli poliomielītu, bet Rietumu bērni, sterilos apstākļos auguši, saskaroties ar šo vīrusu vēlāk, izslimo to ar smagām sekām bieži paliekot par invalīdiem uz mūžu. Tagad to atrisina ar potēšanu jau zīdaiņiem, bet šis piemērs lai liek aizdomāties ekstra tīrību mīlošajiem.

 83. Lieta ir tāda…sekojoša:))
  Katram Kirby konsultantam ja nemaldos mēnesī ir jāpārdot vismaz 4 Kirby…tad viņam alga ir 700ls,ja pārdot vairāk tad no katra pārdotā Kirby nāk klāt 250ls…menedžeri dzīvo uz konsultanta rēķina,jo viņa alga ir sākot ar 1500 un uz augšu…kā Jūs tauta domājat kapēc Kirby Latvijā tiek pārdots tik dārgi???…jo visi tai kompānijā grib uzvārīties…bet melno darbu dara konsultanti.Visi konsultanti prezentācijās runā itkā būtu iemācījušies pantiņu no Bībeles…visi konsultanti ir apmācīti tā…viņiem viss kas tiek lasīts ir jāpieraksta,kā skolā:))un tad viss kā dzejolīts ir jāiemācās…to ko viņiem māca,tas darbojās uz cilvēka psihi…Tev to nolasa cits pilnīgi tiek kā nohipnotizēts…latviskāk…Jūs apvārdo..tākā čigāni uz ielas dara:))…šeit es skatos arī ir pilns ar Kirby konsultantiem un menedžeriem,kā nekā Kirby ir jāaizstāv:)),ko lai saku…vieglāk nomainīt paklāju…..nopirkt dīvānu ….nekā mājās turēt to smago kasti trokšņaino,smērēt rokas mainot tos uzgaļus…fui-pie velna to miskasti:))))

 84. Nabadziņš arvis, nešaubos, kad arī autors un vēl daži kliedzēji. Jums ir pieejama iekšēja informācija un tā diezgan operatīvi. Tas nozīmē tikai to, ka jūs esat mazi bebīši, kurus izdzina no smilšu kastes. Jūs esat tiek, kurus pirms kāda laika izdzina no Kirby, jo jūs mīļie strādāt negribējāt un tikai skuļijāt. Ha-ha. Un tagad bebīši apvainojās un mēģina atriebties bosam. Ha-ha!!! Īsti latvieši. Man jūs žēl, tiešām. Ha-ha. Nabaga Pauliņa gūļ mēslu kaudzē un ir laimīga. Ha-ha. Imunināti viens daunis te pieminēja. Cik ilgi dzīvo trešajās valstīs idiņ. Statistiku paskaties. Uz ielas sūdu pietiek, imunitātei. Ha-ha. Neveiksminieki!!! Ha-ha!!!

 85. Nu varam apskatīt kirby aģentu īsto seju. Kā parasti nekādu argumentu, nekādu faktu. Acīmredzot smadzeņu vairs nav, palicis tikai bezspēcīgs, stulbs izmisums. Nu ja, cilvēki lasa, domā un nepērk vairs to draņķi. Īpaši labi parādās attieksme pret klientiem, kuri nav iekrituši uz smadzeņu skalošanu un nav nopirkuši kirby. No sevis varu piebilst, ka tikai galīgie neveiksminieki, kuri paši dzīvē neko nespēj sasniegt, var atļauties strādāt tādā firmā, kur godā tiek turēta smadzeņu kastrēšana, bezierunu agstākstāvošo “autoritāšu” viedokļa pieņemšna par savu. Jo savam viedoklim jau prāta nav. Apliet ar dubļiem citādi domājošo jau nav māksla, tu aģent, pamēģini ar faktiem pierādīt savu taisnību. Žēl man tevis, neveiksminiek, ar tavu firmu un līdz ar to ar tevi arī jau praktiski viss ir galā. Kam smadzenes vēl strādā, mūk no jums desmitiem. Varēsiet beigās, direktori, paši tirgot savu putekļu sūcēju.

 86. Hey, mīlīši, viss ir baigi skaisti un baigi labi, tās viņu runas, spiešana uz jūtām,,, katrs dara to ko grib darīt un laikam jau arī māk – nedaudz – bet nav vajadzības cilvēkus pataisīt par muļķiem. Pie mums viņi ir bijuši vairākas reizes, visvairāk man patika tie zvani “direktorie”, nav nekādu sasodīto zvanu direktoriem. Telefons noslēgts uz klusumu un imitē zvanu. Kamēr šamais zvanīja (it kā), es paņēmu un pazvanīju viņam, bija baigais pārsteigums……….. Nācās nabadziņu vadīt uz durvju pusi………tā lūk………..

 87. Ak vai paldies Dievam ka es atkratījos no tās firmas…jā nenoliedzu ka man tur solīja baigās naudas utt…esmu lepns,ka vairs tur nestrādāju…man sirdsapziņa vairs neļauj jāt cilvēkiem smadzenes…palikuši strādāt tie,ka citu dzīvē nemāk,kā tik jāt cilvēkiem smadzenes…viegli nāk tā naudiņā..bet tik ātri jums tā aizies…kā jūs domājat cik ilgi Kirb’y jās smadzenes pārējiem…tik ilgi kad katrs uz ielas jau zinās par to mēslu,un tad tam Kirby būs čau Rasma…ja kāds nav sapratis,tad šī lapa ir domāta sūdzībām par Kirby,nevis Kirby reklāmai…tur jau tā lieta,ka Kirby pat savu reklāmu nevar uztaisīt,jo riktīgi šmaukļi,tik nestāstiet atkal savus patentus un nepatentus…dzirdēts jau….

 88. arvim
  Ha-ha, kādus argumentus tu gribi. Kādu taisnību man tev pierādīt? Tas, ka tevi izmeta jau ir fakts. Fakts ir viens, kompānijai ir 95 gadi. Ar tevi vai bez tevis tā bīja un būs. Ha-ha. Ja tu to saprats nespēj, tad ar tevi pavisam švaki. Ja Kirby aparāta priekšrocību demonstrēšanu tu uzskati par smadzeņu kastrēšanu, sorry vecīt, tu jau esi kastrēts. Mazais bebītis bez smilškastes un vēl kastrēts, Ha-ha-ha!!!
  Pats ļoti labi zini, aparāts visiem patīk, kuri ir redzējuši. Par cenu cita saruna, viens to var akceptēt, otrs nē. Tā ir katra cilvēka izvēle. Bet lai varētu izvēlēties, cilvēkam ir jāredz. Vēl, ja riez tu esi strādājis Kirby, tads pats neveiksminieks kā mēs vien esi. Tikai tevi izmeta, Ha-ha un tagad tu esi vispār bez darba, ha-ha, un tagad tu savā aizvainojumā, te pļūtī visādas muļķības. Un turpini cilvēkiem skalot smadzenes tālāk. Tikai personīgu motīvu dēļ. Nožēlojams vecīt esi tu!

 89. Mani neizmeta…pats aizgāju…visas preces,kas nepārdodas veikalā ir pēdējie sūdi…visi Kirby un visi pārējie,kas sev nevar reklāmu uztaisīt,jo nevienam neinteresē…bez darba es neesmu un tavai zināšanai aģent es pelnu naudu vairāk nekā tu pārdodot tos Kirby…esmu gan vakaros brīvs,gan brīvdienās brīvs…nav kā tev kā sunītim jāskraida pakaļ klieentam visu savu dzīvi velti tai rūcošai nožēlojamai kastei…hā hā,skrien kā sunīts lūgdamies nopēr nopērc..ha ha…es jau teicu,ka šī lapa nav domāta Kirby reklāmai…ja gribi Kirby reklāmu izveidojiet lapu..ha ha.

 90. agentam
  Tāds jau tas kirby aģentu mierinājums – ja cilvēki pa;si domā un saprot, ka kirby ir zemas kvalitātes mēsls, turklāt ražots Ķīnā, tātad viņi ir strādājuši šajā firmā. Agent, tad jau pie jums ir strādājuši ap 2 milj. cilvēku(tie, kuri nav nopirkuši to aparātu). Tavs raksta stils rāda, ka tev ir piemeties tiks, tāda nervoza, nekontrolēta smieklu lēkme. Grūti laiki agent, ja? 95 gadi, pēc jūsu teorijas, pastāv rūpnīca, nevis jūsu krāpniekkantoris.
  Jūsu direktori jūs sauc par gaļu – mjaso, un viņiem ir taisnība – neveiksmīgi bezsmadzeņu radījumi, nožēlojami savā stulbumā un nekompetencē. Ja tu strādā kirby, tad tev vajadzētu zināt, ka aģenti ir pašnodarbinātas personas, kuras “izmest”, “atlaist” utt. neviens no jūsu direktoriņiem nevar, varbūt grib, bet pakaļa par vieglu.
  Par cenu – Latvijā nav firmas ar brendu kirby, ir galvenais kantoris Hamburgā Scott@Fenzer, kurš pārdod aparātus uz Latviju, tad ir divi galvenie ofisi Rīgā un Daugavpilī un vēl 13 mazāki kantori pa Latviju. Neviens nesaucas piem. kirby Latvija.Ko tad jūs tik kautrīgi? No Hamburgas aparātu pērk par apm. 400 Ls, no Rīgas par 720 Ls, un pardodat par 1500 Ls. Šai cenai nav nekā kopēja ar rūpnīcas cenu. No tā izriet, ka arī ar rūpnīcas garantiju nekā kopēja nav. Bet tu jau to nezini, vai ne, agent? Jūs esat kā akli kaķēni, neko nezināt, protat tikai atkārtot kā papagaiļi iemācītu tekstu un ja jāsāk domāt pašiem, nav jau ar ko – smadzeņu nav!
  Par sevi varu pateikt – nekad neesmu strādājis jūsu firmā, nekad to arī nedarītu(cilvēku krāpšana nav mans aicinājums) ir svarīgākas lietas ar ko nodarboties. Bet tu, agent, rej rej – visiem ir interesanti redzēt, kāda ir patiesā kirby aģentu seja!

 91. Aizej taču pie ārsta, uztaisi lobotomiju – varbūt palīdzēs, kaut gan kirby variantā laikam jau būs par vēlu. Tu, agent, jau trīs vārdus nespēj loģiski sasaistīt, ko var gan arī gribēt no kastrēta neveiksmīga putekļusūcēja tirgotāja.

 92. Ui ui ui… kas te Jums šodien par agresīvām izpausmēm! Agentam gribētu norādīt, ka es neesmu strādājis Kirby un mana saskate ar Kirby ir tikai tik daudz cik aprakstīta pašā rakstā (ko ieteiktu laiku pa laikam izlasīt vēlreiz, lai neaizmirstu par ko te vispār ir runa)

  Agent: Es arī esmu pārdevējs un pilnīgi labi tevi saprotu – preci, ko tirgo ir jālieto un viņai jātic… no sirds jātic… savādāk ir grūti pārdot… nav dzirkstelītes acīs. Es redzu, ka tu tici un tieši tādeļ Tu esi labs pārdevējs (droši vien), bet atšķirībā no tevis, šķiet, man ir ētika… es nespēju dēļ naudas stāstīt puspatiesības un biedēt māmiņas ar to, ka bērni dzīvo netīrumos un vispār ņems nelāgu galu, ja vien visi iespējamie mikrobi netiks iznīcināti. Es tav vienkārši neticu! Neticu tādēļ, ka esmu pats izaudzis laukos un uz savas ādas esmu pārliecinājies, ka bērnu saskare ar apkārtējo vidi jau no agras bērnības tikai norūda imunitāti… nu lai jau tas bērns pamēģina kartupeli ar visām zemēm, lai jau pavārta cepumu pa grīdu un tad bāž mutē… ja būs neēdams, tad pats sapratīs, ka tā darīt neklājas. Aizvainot tādēļ vecākus, vai iebiedēt ar bezatbildību, manuprāt, ir neētiski. Nauda nav tā vērta… arī nopelnītie 200 vai 300 ls par katru sūcēju nav tā vērti, ko jūs nodarāt tām ģimenēm, kuras esat nobiedējuši līdz nāvei stāstot par putekļu ērcītēm un vēl visādiem zvēriem.

  Un es zinu, ko runāju… jo esmu 2 mazu bērnu tēvs.

  PS
  Lūdzu diskutēsim diplomātijas ietvaros… jo brīdinu, ka LAmuvārdus es aizstāšu ar zvaigznītēm.. tas aiz cieņas pret pārējiem lasītājiem, kuri šo visu lasa lielā apmērā.

 93. nēē Arvi ,Aģents vienkārši ir aizrijies ar vārdu nabadziņi haha,viņš tak neko citu nemāk…ir bijusi grūta bērnība tam,tapēc ir jāstrādā tai kompānijā Kirby,jo citu nekā nemāk…skriet kā sunītim un vankšķēt ha ha…lai tev krancīti veicās tai Kirby kompānija…cerams,ka drīz nerādīs tevi bomžu saraksta pa TV…

 94. Cien. Vigant, atvainojos, ja esmu lietojis LAmuvārdus, tā gan bija tikai atbildes reakcija.
  Nevaru Tev piekrist attiecībā uz dzirkstelīti, parliecību un aklu ticību. Pasaule to vienreiz jau ir pārdzīvojusi – bija tādi tautu tēvi kā Šiklgrūbers un Džugašvili, kuri ar aklas, bezierunu ticības palīdzību savārija tadus mēs***, ka puspasaulei bija ko strēbt 70 gadus.
  Ētika kirby aģentiem nepastāv, nav jau tikai putekļu ērces vien, visa prezentācija ir puspatiesības un melu apvienojums – par aparāta darba spējām, izgatavotājvalsti, efektivitāti kopumā un katra uzgaļa atsevišķi. Var ņemt jebkuru vietu no prezentācijas teksta un atklāsies, ka tur ir meli, lielāki vai mazāki meli. Šī kompānija pastāv tikai peļņas gūšanai ar krāpšanas palīdzību, neko vairāk tā nedara. Un pieaugušam cilvēkam ir jāprot saprast, ar ko viņš nodarbojas, jāprot uzņemties atbildība par saviem darbiem.

 95. nu ja godigi viss tas ko jus te runajat ir konkreets sviests…man ir gadiijies redzeet daudzus puteklu suuceejus bet kirby tiesaam ir labaakais no visiem.ok cena…nu taa gan vareeja buut zemaaka bet par kvalitaati man nekad nav bijushas shaubas….man 1draugs no ebuy atsuutija
  1iepriexejais modelis
  2saskraapeets un nepilniigs komplekts!
  3ar parveidotaju no amerikas vinjiem nav ilgs muuzs jo vinjiem iexas ir nedaudz savaadaakas nekaa eiropas variantam… un kad pareekinam pa gadiem cik putklusuuceejus nopirktu….es labaak nopeerku 1labu mantu kas tiesaam veic savas funkcijas nevis 10s***s kas visu pa otru galu laiz aaraa un vieniigais ko varam izdariit ar vinju ir tas ka varam sasuukt grikjus no virtuves griidas!:D

 96. Laikam te nevienam nepielec….runa ir tāda…ka šī manta kas ir Kirby nav to vērta…lai tas Kirby atmaksātos,tad tev katru dienu no rīta līdz vakaram jātīra…es nezinu kā citi ,bet ar normālu putekļsūcēju parasti aukstākais 3 reizes nedēļā tīra ar putekļsūcēju…Kirby putekļu maisiņš…iedomājaties cik tajā ir putekļu ērčīšu…tur visu Rīgu var noindēt…kurš normāls cilvēks gribētu sev mājās Lielo Rimi maisu ar putekļiem…un padomājat cik putekļu ērcīšu Jūs salasāt kamēr mainat tam Kirby uzgaļus

 97. Tur jau tas joks, ka nav tīrīšanas kvalitātes ar to kirby. Tas aparāts ar dievu uz pusēm tīra tikai paklājus, neko vairāk salīdzinot ar jebkuru parastu putekļusūcēju tas nadara. Triki, kurus rāda un stāsta aģenti prezentācijās, pārbaudot izrādās tikai triki. Par e-bay neizteikšos, var nopirkt arī ss.lv, par 300-400 Ls(adaptēts ES, ar visiem kirby papīriem).
  Starp citu, vai esat mēģinājuši “sasūkt griķus no lamināta”? Pamēģiniet – kirby to nevar izdarīt, jo tam, kā jau “superaparātam”visvienkāršākā – netīrumu sūkšanas funkcija, nemaz nav!!Vienkārši pamēģiniet.
  Un nevajag biedēt cilvēkus ar putekļu ērcēm – paši aģenti neko par viņām nezina, ne to, ka tās ir trīs veidu(cilvēkam kaitīgs ir tikai viens), ne to ka nav viņas katrā mājā vai dzīvoklī(ja gaisa mitrums ir zem 70% ērces nedzīvo), ne to,ka lai saslimtu ar alerģiju vai astmu no putekļu ērcēm, cilvēkam ir jābūt ģenētiski ieprogarammētam uz šīm slimībām(šeit gan kirby var palīdzēt, jo sagrauj imūnsistēmu un 2 – 3 paaudzē, ģimenē kurā tīra ar kirby var izveidoties ģenētiska nosliece uz alerģiju) Tāpēc jebkuram, kurš lieto kirby putekļusūcēju, vajadzētu rūpīgi padomāt, vai šī pseidotīrība šodien neatsauksies uz jūsu bērnu un mazbērnu veselību rīt. Ģnētikā kaut ko izlabot ir gandrīz neiespējami.

 98. parēķiniet tauta pērkot to lūzni Kirby…normāls putekļsūcējs maksā ap nju piemēram 100ls…tas sanāk ka pa 2000ls var nopirkt 20gabalus putekļsūcēju…katram putekļsūcējam garantija ir 2gadi…tas nozīmē jebkurā gadījumā parastais putekļsūcējs ieliek kloķi Kirby…tas ir vismaz uz 40gadiem pietiek parastais putekļsūcējs…bet Kirby garantija detaļām ir 30gadi…jebkurā gadījumā Jums būs jāpērk vismaz vēl kāds putekļsūcējs….un es neticu,ka Kirby 30gadu laikā jānes uz remontu..

 99. Agent, griķus no cietās grīdas ar tam paredzēto uzgali savākt nevar, ja nu vienīgi ar šlangu bez uzgaļa. Un pie psihoterapeita jau nevar tikt – vesela rinda kirby aģentu priekšā. Protams, par tavu galvu un prāta spējām kaut ko piebilst būtu veltīgi – loģiku tu nesaproti, ar pr;atu nedraudzējies. Kamēr neatbildēsi konstruktīvi un argumentēti, nāksies tevi ignorēt.

 100. Aldi, ar to kirby ir viena fiška – garantija it kā tiek dota tikai uz pašu aparātu, tikai tā nav garantija normālu cilvēku izpratnē. Pircējam (bez atbilstoša dokumenta) tiek garantēta 30 gadu servisa apkalpošana – tas nozīmē, ka kantorītis, kas aparātu ir pārdevis, mēģina garantēt, ka pastāvēs 30 gadus un PAR SAMAKSU remontēs tikai pašu aparātu, bez uzgaļiem. Uzgaļi ražoti Ķīnā un tiek iesmērēti pircējam bez kādām garantijām. Kurš ir iegādājies, zina – kā garantija nāk dīvainas zili zaļas krāsas papīrs, parasti vācu valodā. Vai kāds ir mēģinājis iztulkot?
  Parastu putekļu sūcēju pērkot mēs saņemam gan kases čeku, gan garantijas talonu valsts valodā. Garantija jebk. put.sūc. ir 24 mēneši, turklāt pēc likuma mēs varam 2 mēnešu laikā atgriezt preci un saņemt naudu.
  Pērkot kirby nedarbojas neviens no šiem noteikumiem. Par kaut kādu naudas atgūšanu var tikai pasmaidīt.
  Bez tam uz kirby aparāta apakšējās daļas ir rūpnīcas uzlīme, kurā uzrādīts kirby kalpošanas laiks – 1000 darba stundas, nevis 30 gadi kā mēģina iestāstīt kirby aģenti. Pēc 1000 darba stundām šis verķis savus resursus būs izsmēlis un nekāda “garantija”vairs nelīdzēs.

 101. Netīšām uzgāju šo rakstu, lasu komentārus un brīnos.
  Tie kuriem pašiem vai bērniem ir alerģija uz putekļu ērci ļoti labi zin, ka visi paklāji, biezās segas, vecie dīvāni un pledi, kā arī kaķi, suņi ir jāmet ārā.
  To ko nevar izmest – segas, spilvenus, veļu – var izsaldēt leduskapī vai pašlaik uz balkona – ar 6 h pietiks, lai ērces būtu pagalam.
  Ja sals nav pietiekoši labi paveicis savu darbu, tad aptiekās ir pieejami speciāli aerosoli.
  Un ir taču veikalos Tādi putekļusūcēji ar hepa filtriem utt., par pieņemamām cenām…

 102. nu nez es nesaskatu jegu vispar puteklu sucejam…Esu vecas labas pasaules piekritejs,nu ne 100% bet nedaudz…Es uzskatu ja nav paklajs tad nahren tev tads?Taka man ir alergija pret puteklu erciitem es paklajus nelietoju,lidz ar to arii puteklu sucejus 😛

 103. Ielaidu mājās, nenopirku. Laikam esmu no tiem, kas mācēja atrast iemeslus, kāpēc nepirkt. Bet vispār varēja ar interesi pavērot cik pārdomāts ir katrs no gājieniem, lai preci notirgotu 🙂
  Sākot jau ar mēģinājumu iztīrīt tikai vienu strīpu uz mana paklāja (kas neizdevās paklāja specifikas dēļ), beidzot ar visa došanu paturēt rokās, utt.
  Var jau būt, ka man palaimējās un nebija līdz galam iekārtots dzīvoklis, tad nu varēju teikt, ka labāk tos 1600LVL (akcijas cena !!!) izmantošu, lai uztaisītu virtuves iekārtu 🙂

 104. Kirby aģentiem, pirms sākt strādāt, šo tekstu liek iemācīties no galvas. Teksts satur norādes, kā stāstīt, kur skatīties, uz ko likt uzsvaru, vārdu sakot – pilna mārketinga programma, jāatzīst, ļoti pamatīgi izstrādāta vienam konkrētam produktam. Paklāju gan neiztīrītu, ja tas būtu arī bez specifikācijas(nekad prezentācijās tas gabaliņš netiek iztīrīts pilnīgi). 1600 Ls nav akcijas cena, tā ir standartcena par minimālo komplektu (jebkura atlaide nāk tikai no aģenta kabatas, citu atlaižu nav)
  Jums ir paveicies, tiksiet pie jaunas virtuves iekārtas.

 105. Aģent….cik esi tīrīgs cilvēks:)))…man pat suns ir tīrīgāks….jūs jau ar to Kirby tik paklāju sabojājat…atbrauciet ar skoču aplīmējiet patīriet un aizbrauciet..tas kvadrāts jau atšķiras tikai tapēc…ka n tās reizes tika tīrīts ar putekļsūcēju…nejau Kirb’y ir tas ģēnijs:)))un tas ka tajā Kirby ir automātiskā kārba tas vispār ir fufels…gliemezis ātrāk rāpo:)))…ja tā kārba nojūk..tad tas Kirby ir metams…kurš gribēs stumt to smago kasti:))

 106. Agentam jau visi cilvēki dalās 2 daļās – vai nu strādā kirby un slavē, vai nu padzīti no kirby un atklāj patiesību. Neesmu tur nekad strādājis, mans paziņa ir viena kantorīša direktors, tāpēc arī tik precīza inf.
  Tā saucamā mazgāšanas funkcija ir blefs, paklāju kirby izmazgāt nevar. agents nav sapratis – nevis kirby aģenti neiztīra līdz galam to pleķi, bet pats aparāts nespēj iztīrīt paklāju par 100%, tikai par apm. 70%. Jaudas par maz.

 107. Diez kura kantorīša? Kāpēc tad viņš joprojām tur ir? Pēc tevis rakstītā, Kirby ir sliktāks par jebkuru putekļu sūcēju un vēl maksā LVL 2000,- Informācija tātad tev ir no viņa. Tātad ja viņš ir jau direktors, kaut ko ir sasniedzis kompānijā. Bet reāli pēc taviem uzskatiem sanāk, ka viņš ir īsts maita. Tirgojot apārātus, kuri nekam neder un vēl zinot to!!! Un kā jau izglītoti cilvēki zin, pēc personas draugu loka var spriest par šo personu!!! Ai, ai.
  Aldi, jebkurš, kurš ir redzējis demonstrāciju saprot, ka tas ir Kirby nopelns. Vai nu tu neesi redzējis, vai nu konsultants ir bijis Arvis, vai nu tu esi no Arvja draudziņu loka! Ha-ha.

 108. Vigants, bravo!
  Pilnīgi piekrītu rakstītajam. Es brīnos, ka vēl ir tik daudz viegli ietekmējamu cilvēku, kas ļaujas sevi apmuļķot kā tādas cērpjamas aitas. Kur aitas, tur cirpēji.
  Nav ko vispār ielaisties sarunās ar tiem nozombētajiem, kur nu vēl laist savās mājās!

 109. Gribētos jau gan agentam zināt, no kura kantora. Paliec vien gribot
  Un kirby aparāts nevar izdarīt to, ko aģenti cilvēkiem cenšas iestāstīt. Vienkārši nevar. Triki der tikai prezentācijām, ikdienā šis putekļu sūcējs ir tikai dārgs, smags, skaļš un novietojams vienā līmenī ar jebkuru parastu putekļu sūcēju ar hepa filtru. Ja ņemam vērā cenu, tad pat jānovieto krietni zemāk – kas der visam, neder nekam.

 110. Aģent…vairs nav 90gadi,ka katram mājās bij paklāji…tagad daudzi liek linoleju vai parketu…neviens normāls cilvēks to lielo,smago kasti nepirks tikai priekš dīvāna izsūkšanas…labāk janus dīvānus nopikt….tas ka jūs tās salvetes tur rādat arī ir sviests,kā tu nesaproti,ka tie putekļi līp pie salvetēm klāt magnitizējoties…tapēc vari sūkt un sūkt,bet kā salvetes netīras tā netīras…beigās pasaka,ka paklājs netīrs un pa vienu dienu nevar iztīrīt un vajagot ķīmiskas vielas utt..tad nahren tas Kirby vajadzīgs…Aģent pasaki bosam,lai izveido Kirby saitu,jo tev chatot patīk,šeit gan neesi laipni gaidīts…tik ar apmētātiem tomātiem:))

 111. Redzi Aldi, par tomātiem, tu pats zini, ka tavi argumenti ir sviests, tāpēc tev vieglāk rakstīt par tomātiem. Tu esi tas, kurš strādāja un labi zini, ka iztīrīt var, jo netīrāks paklājs, jo ilgāk jātīra. Vienkārši tu esi melis, jo apgalvo pretējo. Ja to rakstītu cilvēks kurš to nezin, tad tas nav ļauni, tu to zini, tas jau vairs neizskatās labi. Paskaidro man, lūdzu, savu argumentu: “tie putekļi līp pie salvetēm klāt Magnitizējoties…tapēc vari sūkt un sūkt,bet kā salvetes netīras tā netīras putekļi” Normālu cilvēku tas mudina domāt, ka tik tiešām paklājs ir ļoti netīrs, arī to, ka aparāts tik tiešām tīra. Un lai iztīrītu ir vajadzīgs laiks. Putekļi paši līp pie salvetes, tas tak ir labi tātad aparāts veic savu uzdevumu, tas tos putekļus savāc, vai tu tos līdzi ņēmi, no kabatas vilki ārā? Ja reiz putekļi līp pie Kirby salvetes, tātad aparāts dod labumu, tas tīra, ja neliptu, tad gan netīra. padomā ko tu raksti, tomātu pavēlniek. Pats zini, ka paklājs ir filtrs, pie kura līp putekļi un ja to paklāju var iztīrīt (mana praksē ir tikai viens aparāts ar kuru to var izdarīt un tas ir Kirby) tad gaiss mājās ir tīrāk, putekļu mazāk un tt. Lielākai daļai iedzīvotāju mājās ir mīkstais segums.

 112. Pēc tava apraksta arvi, ir jau tikai viens variants. Lēdija, pieci gadi Kirby, statuss. Es jau zinu, kura tā ir, ja tu protams pirms tam neesi melojis.
  Jo aizdomas par taviem meliem ir. Cilvēks nevar strādāt ar tādu negatīvismu kā tavs, vēl jo vairāk piecus gadus un vēl sasniegt filiāles vadītāja statusu. Takā liekulis vien tu esi.

 113. Nu ja.Tie kas grib dzīvot tie nesmādē labu mantu ari par tādu naudu. Kreņķi jau ķer tie kuriem nau mantkārība bet ir miesas kārība.Parēķiniet paši,ja piecos gados var nosmēķēt tuvu 3000-šiem Ls.,un cik tur vēl alkaholā nodzer+vēl šitām miesas kārību sekām ārsta apmeklējumi,zāles.Vai tik tur nesanāk piecos gados tādi trīs Kirbi. Tad nu kāda izvēle tad ir labāka.Paciest to troksni,izmest naudiņu labā mērķī,būt veselam ,jeb taisīt miesas kārību trikus,izgāzst naudu par tiešām īstiem sūdiem.Katrs jau pērk to kas viņam vajadzīgs.

 114. Va tu brīnumi,ko es redzu!Patiešām, tādi zēni tagat ir retums.Prieks ka tu neesi viens no tiem kas prātu pazaudējuši.Zini,ja tu man piedāvā parasto putekļu sūcēju,tad labāk skraidu ar mitru lupatu pa māju kā senos laikos ,bet tos es negribu. Puis,nau runa par naudu,mums ir vajadzīgs labs rezultāts,un tas jau ir daudz. Bet man ir tas Kirby.. Pienāks diena kad arī parketus saliksim,un visu pārējo nopirksim. Nevaig tik ļoti uztraukties par mantu un naudu.Tām nav nekāda vērtība. Sargāsim labāk savu DZĪVĪBU to mums neaizstās ne tūkstoši Ls.,Thomas,Kiirby vai kas vēl tur. Nevaig grēkot tādā muļķīgā veidā, strīdoties..Ja kam riebj kas, lai nepērk neko un amen.

 115. Visus kirby aģentus var sadalīt trīs daļās:
  -tie, kuri nostrādā 2-3 mēnešus, un kad vieglas naudas eiforija ir beigusies(pie visiem radiem, draugiem un paziņām esat bijuši, kāds aiz žēluma ir arī nopircis), sāk saprast aparāta patieso vērtību un nelietderīgumu, sāk saprast, ka principā krāpj cilvēkus – nostrādā sirdsapziņa un tie aiziet no šīs krāpniekfirmas.
  -tie, kuri strādā 1,2,3 utt. gadus, ir stulbi savā būtība, prot kā papagaiļi atkārtot reiz iemācītu tekstu, neko paši nespēj saprast ne par aparāta uzbūvi, ne par krāpšanu un vadās tikai pēc viena principa – kas man no tā tiks.
  -un menedžeri, kantoru vadītāji, direktori u.c., kuri paši netirgo, nekrāpj un paliek malā ar tīrām rokām (jums taču aparātu pārdeva aģents, viņš kaut ko ir sajaucis, mūsu kantorim ar to nav nekāda sakara utt.)
  Pirmo kļūst žēl – cilvēki ietikuši krāpniekfirmā, savlaicīgi attapušies, mēģina savus nodarījumus vērst par labu. Otrie nepelna cieņu, jo vairums saprot,ka neko citu nespēj un neprot.Tie turpina krāpt, paši sev iegalvodami, ka dara labu darbu. Direktorus var tikai apsveikt par rūpīgi izplānotu biznesu – paliekot malā no visa netīrā darba, visu atbildību uzkraujot bezsmadzeņu papagaiļiem, viņi nopelna no katra aparāta vairāk par aģentu 1.5reizes! Nenesot nēkadu – ne morālu, ne finansiālu atbildību!! Viņiem ir vienaldzīga kritika – pret to, kā labi redzams, ar putām uz lūpām cīnīsies aprobežotā otrā grupa, bet sakarā ar prāta trūkumu nespēs iesaistīties konstruktīvā diskusijā – tātad nekādas briesmas kantorim nesagādās. No biznesa viedokļa viss izstrādāts perfekti!

 116. Griežos pie cien. es!
  Vajag izlasīt visus komentārus un pēc tam sludināt prieka vēsti un mūžīgo mīlestību! Palasi, kā gāja Paulai, tad sapratīsi, ka tikai liekulis var palikt vienaldzīgi malā! Un cik nav to, kuriem ir izgājis ar kirby aģentiem tāpat? Tāpēc jau pastāv šādi portāli, kur cilvēkiem apmainīties rūgtā pieredzē, bet citiem – no tādas izvairīties.
  Jāsaka paldies Lesauska k-gam par šo iespēju.

 117. Aģent tur jau tas prikols,ka Kirby tik darbojās prezentācijās ar tām salvetēm…tiklīdz nav tās salvetes,tas Kirby ir tāds pats kā pārējie putekļsūcējs…putekļus pievelk pie tās salvetes,jo tās salvetes saturā ir tāda viela…nevaru precīzu ķimijas formulu nosaukt…kura kā magnēts pievelk putekļu skaidiņas…tur jau tā fiška ,ka jums Kirby neviens mācoties nav teicis….es to uzzināju no cilvēkiem kam bij Kirby un kuri veica ekspermentu…un tagad šausminās,kā Kirby viņu ir aptinuši ap stabu…tākā aģent ilga nākotne tev nav sagaidāma tirgojot tos mēslus….es saprastu ja būtu viens kantoris kas pārdod,būtu Jums lielāka iespēja…bet tākā viņi jau ir gandrīz katrā lielāka pilsētā…tad jums drīz būs čau Rasma…saproti aģent tādu lietu,ka jebkura normāla prece ir nopērkama veikalā,ja tā nav veikalā pārdodama tad ir vai nu krutka vai pēdējais mēsls…tas jau liek aizdomāties,kapēc Kirby nav ne reklāmās,ne veikalos utt..aģent es nestrādāju Kirby,bet mācījos un biju uz dažām prezentācijām un sapratu,ka cilvēkiem konkrēti bāž ausīs batonus un beigās ar to zvanu itkā bosam ar atlaidi,nu tad viss…es aizgāju prom,jo man sirdsapziņa neļauj melot,turpetī es biju mājās ar menedžeri,kur bij mazi bērni un tā ģimene nebij no bagātajām..aģent atzīsti ka naudu nemāki savādāk pelnīt,kā jājot cilvēkiem smadzenes…un ceru,ka tev tas nāks apakaļ,ka kāds jaukā saulainā dienā tev arī izskalos smadzenes un apjās ap stūri:)))

 118. Nu varu pastāstīt, kā lielajās serveru telpās atbrīvojas no jelkādiem putekļiem: Ventilācijas sitēmā ir speciālas iekārtas, kas uzlādē gaisu ar negatīvo lādiņu… un pateicoties fizikai (līdzigi principi kā magnēti strādā) un putekļi paši “salīp” pie pozitīvi lādētajiem objektiem.
  sistēma vienkārša, autonoma un patiešām efektīva… pie tam pati rūpējas arī par nepieciešamo mitruma līmeni telpā.

  Zinu, ka ir pieejami risinājumi arī mājām… bet nu tādu gan redzējis dzīvē neesmu.

  Daži mājām paredzētie produkti ir šeit pieejami (nezinu, vai uz LV var pasūtīt)
  http://www.healthy-house.co.uk/products/air_purification.php

 119. Aldim, tādu normālu argumentiņu par to filtru, pagaidām tikai studentiņa sviests. Man pašam Kirby mājās jau trīs gadus. Un kaut kā nejūtu problēmas. Ne jau melot tu negribēji mācoties, pa mīkstu tu esi tam darbam. Kaut gan ne katram tas darbs ir radīts, tas gan. Kārtīgs aģents nejāj galvu klientam, viņš visu rāda, klients pats izvērtē. Ir konsultanti, kuri nedara savu darbu kārtīgi, pēc tādiem arī spriež par kompāniju, diemžēl. Visus šoferīšus arī māca vienādi, bet cik kretīnu uz ceļiem. Par zvanu bosam, neskaidrību gadījuma, konsultants zvana bosam, lai precizētu darījuma detaļas. Veikalā 80% atlaides jūs nemulsina?

 120. Par agentu viss skaidrs. Pašam jau trīs gadi kirby mājās, neies taču atzīties sev un citiem, ka ļāvies tā apčakarēties! Tāpēc tik žultains. Pats iekritis un nu mēģina citus iegāzt, lai nebūtu vientuļi. Atlaides veikalos ir reāli redzamas, jūsējās – no pirksta izzīstas. Jums taču ir cietas cenas, kādas var būt atlaides? Vienīgā atlaide ir uz pašu aģentu kabatu un tādas vēl nav redzētas.

 121. Aģent tu tā arī neatbildēji kapēc Kirby nav savas ieteikumu,reklāmas lapas…kaut kā izvairies,jo Kirby ir lētais kanotris kas jāj klientus un valdību nemaksājot nodokļus…tapēc ir krīze valstī jo Kirby nemaksā nodokļus un čakarē cilvēkus:))))….aģent es arī savam vecajam putekļsūcējam varu uztaisīt tādu kā lodziņu un ielikt salvetes un man būs super Kirby…5 sek.patīrīšu salvete netīra,tad tas nozīmē mans vecais putekļsūcējs ar maksā 2000ls un vēl pie tam nav tik liels un smags un skaļš….un tas prikols,ka iemaksā naudu klients sākumā,tas paliek konsultantam,ja klients tiešām nopērk Kirby….aģent atzīsti ka citu neko nemāki dzīvē darīt , skriet kā sunītim pakaļ klientiem,tu laikam lepojies ar savu darbu,bet mums visiem smiekls nāk…žēl ka pie manis vairs nebrauc neviens Kirby pārdevējs,jo visi pēc tam ir pārskaitušies,ka viņiem man neizdodas iesmērēt:)))tik sabojājuši sev nervus un savu dārgo laiku:))

 122. Nu, paprasi gan. Tikai skaties, ka “kolēģe-tante” tev pēdējās smadzenes neatsit. Kad pēdējo reizi tikāmies, tas bija vīrietis tā ap 1.90cm un saviem 100kg . Ka tikai pats pēc tam par tanti nepaliec!

 123. Agent, vai tu spēj saprast,ka – citēju”mans paziņa strādā tur par direktoru” ir vīriešu dzimte? Sieviešu dzimtē tas skanētu – mana paziņa strādā par direktori! Vai nu neesi latvietis vai nekad skolā neesi gājis. Nu, pats neesi kļuvis par “tantu”?

 124. Kāds zinātniskais pamats ir tam, ka šis putukļusūcējs spēj paklāju iztīrīt labāk un pilnīgāk?
  Iesūkšanas jauda tā nav, filtri arī daudziem ap 100 latu vēratjiem putukļusūcējiem pēc apraksta ir tādas pašas klases, rotējošā birste arī nav nekas unikāls.
  Kas šajā putekļusūcējā ir tik revolucionārs un tik dārgs, ka to nevar atļauties citi ražotāji?

 125. Tur jau tas āķis, fiziķi, ka nekāda pamata nav. Paklāju tas iztīra labāk tikai salīdzinot ar parastu puyekļusūcēju. Tagad jau daudziem p/s ir uzgalis ar rotējošu birsti – un starpības starp kirby un tādu p/s nav. Filtri ir identiski parastajiem hepa filtriem.
  Pareizāks būtu jautājums – kas reāli ir tik labs, lai par to maksātu 2000 Ls?
  Nelaime tikai, ka no kirby aģentiem tādu atbildi nav iespējams saņemt.

 126. Kur ir palicis Aģents…laikam daudz darba šim,jo neviens vairs nepēr to Kirby un nevar lielos tūkstošus noraut vairs:))…Aģent izskaidro tādu jēdzienu, Kirby p/s pa aizmuguri nepūš gaisu ,itkā tas gaiss dzesē dzinēju,bet tam gaisam tak kaut kur ir jāiznāk ārā…savādāk tas Kirby uzies gaisā:))….Kirby vairs nav populārs jāšanas cikls, tagad ir jauna bode vaļā Līderisma akadēmija-vot tas ir izgudrojums:))ne prezentāciju,paši cilvēki meklē cilvēkus un bosam afigennā nauda nāk:))

 127. Aldis: Līderisma akadēmija, kosmētikas izplatīšanas tīkli un Kirby (un tam līdzīgie) ir pasaulē viena no izplatītākajām mārketinga sistēmām t.s. Referral marketing.
  Ideja ir tāda, ka tas ir pārdošanas aģentu un finanšu piramīdas sajaukums!

  PAr Referral marketing var palasīties šeit:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Referral_marketing

  Un šeit savukārt ir detaļas par to kapēc tas strādā un kas ir no tā visa ieguvēji (ieguvēji ir nedaudzii… galvenokārt organizatori… tāpat kā finanšu piramīdā)
  http://www.ducttapemarketing.com/referral_marketing.htm

 128. Motora dzesēšana tiešam notiek caur atveri aparāta sānos, un protams, ja gaiss ir ar putekļiem(uzkopjot tas vienmēr ir ar putekļiem), tad loģiski – putekļi iekļūst elektromotorā, apdeg un kancerogēnu vielu veidā visi, kas uzturas telpā šīs vielas elpo, turklāt paši kirby aģenti prezentācijās apgalvo, ka kancerogēnas vielas ir indīgas un telpa pēc putekļusūcēja ar hepa filtru lietošanas esot jāvēdina līdz 4 stundām. kirby ir tikai hepa filtrs, gaisa ieplūdei elektromotorā nav vispār nekāda filtra(atšķirībā no “parastajiem p/s”, kuriem ir filtrs pirms motora), tātad arī telpa būtu jāvēdina 4 stundas. Vai ir vērts tīrīt telpu ar kirby, jo pa 4 stundām jūsu mājās sanāks krietni vairāk putekļu, nekā jūs iztīrīsiet?

 129. Ko jūs te cepaties? Man ir kirbis un mercedes. Citam karchars un vw. vēl citam slotaskāts – gan paklāja, nē, klona tīrīšanai, gan lidošanai 🙂
  Ir arī “parastais” sūceklis. Tad lūk, ar kirby es ikdienā tīru visus lielos paklāju laukumus un gultas. Jā, jā pats un puikas arī. Jo ļoti ērti un efektīvi. Ar “parasto” – pabiras pie kaķa kastes un smiltis koridorā.
  Es nopirku, jo nauda bija. To pārdošanas procesu patiesi var izgaršot tikai tad, ja tas ir finansiāli iespējams, bet nav saistīts ar daudzu gadu verdzību. Vai cena augsta? Augsta, protams! Arī apkurei, benzīnam un frizierim 🙂

 130. uh kāds mums biezais Andris…tu domā,ka lepojies ar to Kirby,mums tevis žēl,jo esi kārtējais ko Kirby apjājuši:))….tas jau nenozīmē ka tev ir mersis,ka tiem kam ir VW tas ir zemāks slānis…cits VW pat labāks par to rūsas gabalu mersi:))….varu ieteikt to ko Kirby iecienījuši tā ir Līderisma akadēmija…tur ne tikai tev mersis būs,bet gan villa okeāna krastā…līderisma akadēmijai kakraz vajag naudu,ja esi tik biezs un mētājies – ej mācīties:))tas nekas,ka pēc pāris gadiem varēs tevi satikt Tvaika2-veiksmi darbā un mācībās:))

 131. Katram cilvēkam ir savas prioritātes… atsevišķam cilvēku slānim bija akūti nepieciešami apvidus auto ar X5 atzīmi aizmugurē… daudziem vajadzēja pasūtijuma nummurzīmes… daudziem vajadzēja 500kvadrātmetru mājas lai sunītim ir 2 guļamistabas un mašīnai apsildāma garāža… ja cilvēki var atļauties, tad viņi pērk lietas. Viens no šādiem kontroljautājumiem būtu – vai tu varēji samaksāt par Kirby uzreiz (ar pārskaitījumu vai pat skaidrā naudā)?
  Ja varēji, tad Tu acīmredzot esi pietiekami turīgs, ja jau šādi līdzekļi ir brīvi pieejami un vieglu roku vari atdot… tad es neuzdrošinos tev pārmest Kirby esamību tavās mājās.

  Problēma ir tad, kad šādu ierīci par šādiem līdzekļiem pērk tādi cilvēki, kas to NEVAR atļauties… un diemžēl paši to nesaprot… paraksta visus papīrus, ko pagrūž zem deguna.

  Andri: Ne jau naudas tērēšana padara cilvēkus par bagādiem vai nabagiem… bet gan prasme godīgi viņu nopelnīt un lietderīgi ieguldīt. Vai piekrīti?
  Ja esi godīgi nopelnījis, tad ir diezgan nepieklājīgi uzsvērt to, ka esi turīgs, bet daudzi nav tik turīgi… jo ir arī cilvēki, kas ne savas vainas pēc ir badā… un tādu ir daudz… jālepojas ir ar to, ka tu savu veiksmi izmanto, lai palīdzētu citiem, kam neklājas tik viegli, ar dzīves pamatvajadzībām – ēdienu, jumtu virs galvas, izglītību…

  Peace!

 132. Andri, tu esi nopircis ZAZ par MB cenu. Vai tas tevi nesatrauc?
  Runa jau nav par to, cik kurš bagāts vai nabags, bet par to, ka kirby vienādi slikti pilda savas funkcijas kā pilī, tā būdiņā.
  Nu nedara tas aparāts to, ko aģenti prezentācijās sola.
  P.s. Gultu vari ar kirby netīrīt – tava ģimene tikai riskē iedzīvoties alerģijā!

 133. Peace, protams 🙂
  Par sūcekli samaksāju uzreiz, mašīna līzingā. Citi pērk mašīnu uzreiz par eur2000, bet putekļusūcēju ņem līzingā. Mani tas neuztrauc 🙂
  Es jau ar to putekļusūcēju tikai savu māju tīru un citus neaiztieku. Un nesaucu nevienu par neprātīgu, ja viņš izvēlās darīt manuprāt muļķīgas lietas. Piemēram, tērēt tūkstots latus lai kaut kur kalnos ar slēpēm riskētu ar veselību un pat dzīvību. Ja reiz tiesa nav atņēmusi tiesības rīkoties ar paša mantu un brīvību, katrs cilvēks ir tiesīgs izvēlēties savu “muļķību”. Jo īpaši tad, ja neapdraud citus. Slēpotāji, piemēram, ārstējas nodokļu maksātāju uzturētās slimnīcās 🙂
  Nu tā – nemeklēsim ienaidniekus. Rīt varbūt kāds sāks blogot par krogu apmeklētāju muļķību – tieši to pašu taču lielveikalā 3x lētāk var nopirkt!
  PS es neko nepārdodu 🙂

 134. Arvim
  Mani tavs apgalvojums neuztrauc. Esmu mierā ar sevi 🙂 Bet tu? Izskatās, ka esi nopircis un nožēlo. Izsaku līdzjūtību un nākotnei draudzīgi iesaku pārskatīt lēmumu pieņemšanas procesu. Protams, ja pats to vēlies 🙂

 135. Aldim
  Tu man aiz līdzjūtības savu viedokli piedāvā? Vai tie “mums” ir kaut kāda organizēta grupa? Kāds ir tās moto? Nezinu neko arī par Līderisma akadēmiju…
  Nu, piedod, neko sakarīgu tev atbildēt nevarēšu. Meklē speciālistu.

 136. Andri ja jau tu neko sakarīgu nevari pateikt…tad jau tev jāmeklē speciālists kas nodarbojās ar runas atjaunošanu:))…Andri tu laikam neesi sapratis šī lapa ir par sūdzībām nevis reklāmai-tas laikam tev pieleca vai nē???labāk kalnos izjust svaigu gaisu nekā klausīties tai Kirby trakajā rēkoņā:))

 137. Lapa NAV paredzēta sūdzībām… Lapa (ieraksts) paredzēta brīdināšanai (mans viedoklis pašā augšā) un visiem ir iespēja brīvi izteikt viedokli… gan pozitīvu, gan negatīvu.

  PS
  Aizliegta ir tikai aģentu reklāma un mēģinājumi notirgot…

 138. Aldi: es tikko pārbaudīju izmantojot man pieejamo informāciju (e-pastu, vārdu uzvārdu, ip adresi)… Zinu kur un par no Andris strādā… un kur strādāja pirms tam. Zināmā informācija (lai arī nav 100% pārbaudāma) man liek domāt, ka viņš var atļauties to ko viņš saka.
  Tici man! Andris nav “ļaunais”… 🙂

 139. Neesmu ļaunais, patiesi 🙂
  Ak, jā, atvainojos, ka mazliet samelojos. Šo to labu tirgoju, bet nedaru to šajā lapā un tirgotais nav ne sadzīves tehnika, ne automašīnas 🙂
  Tēmai labs ir formāts – uzmanieties no kaut kā, pieņemsim, no tāda tirdzniecības veida vai produkta. Labs nav formāts – kāds ir slikts vai nejēga tādēļ, ka izmanto kādu legālu servisu vai produktu.
  Ļaužu finanšu izglītība vispār ir atsevišķs jautājums. Diemžēl šai izglītībai šodien ir ekspreseksāmens, un izkrīt gan vienkāršie darba rūķi, gan fiksie biznesmeņi, gan vīri un sievas ar gadu desmitos skaitāmiem biznesiem.
  Bet “pipariņi, asumiņi” komentos ir laba lieta. Dažreiz mani arī kādam izdodas aizskart, bet tāda nu ir tās izklaides piedeva 🙂
  Aldi, peace arī tev 🙂

 140. Nē, Andri, man tāda verķa nav – ir cits, bet kā Vigants saka – bez reklāmas! Par kirby toties ir informācija – pārbaudīta, ticama – gan par tirgošanas procesu, gan par produkta darba kvalitāti, gan par tiesu darbiem pēc tam. Ar to arī dalos (for free).
  Pilnīga saskaņa ar sevi? Vai nu svētais vai miris. “Neesat pelēki un remdeni”(I.Indrāne)…

 141. Arvi, vai tu vari nosaukt kaut ne cik izplatītu preci, par kuru nebūtu bijis kāds tiesas process? It īpaši ASV, kur uz mikroviļņu krāsnīm par kaķiem jāraksta un uz spoguļa par to, ka spogulis ir spogulis.
  Saskaņa ar sevi jau nav obligāti pelēcība un remdenums. Nu, vismaz es domāju, ka nav 🙂
  Var jau pa lielam padiskutēt. Kāpēc kirbjveidīgs produkts ir labāks (manā skatījumā) par plastmasas superverķi. Tāpēc ka bleķa gabals, primitīvs kā āmurs. Kāpēc plastmasa lētāka – tāpēc, ka tu pirksi vēl. Bet man patīk lietas, kas man ilgi kalpo 🙂 Kā kirbis, tā āmurs, tā auto 🙂 Par gaumi taču nestrīdās, pat ja tās nav.

  ps Tas aparāts patiešām maksā par daudz, nelaidiet aģentus savā mājā 🙂 Es gan pirku senāk, man bija lētāk …

  Aiziet, veči, dāmām mantiņas pirkt, jo, ja nebūs, tad gan kirbī dabūsim 🙂

 142. Andri, ar ilgi kalpo tu domā apsolīto garantiju vai reālo kalpošanas laiku? Es rakstu par tiesu darbiem Latvijā, man vienalga, kas notiek ASV. Par pelēcību – tas ir citāts no I.Indrānes, mans personīgais skatījums šeit visiem liktos par skarbu. Par plastmasas “superverķi”- mans kalpos krietni ilgāk, tieši pateicoties kirby(lai cik dīvaini tas arī izklausās). Veikalos tāda nav un iespējams arī nekad nebūs. Tika ņemta ideja un rasts risinājums – rezultātā tīra labāk, par izmaksām pat nerunāsim utt.
  Pats aparāts kirby jau reāli maksā tikai 400-500$(tā nav pašizmaksa, bet rūpnīcas cena), visu pārējo “uzvāra” trīs starpnieku līmeņi. Šeit jau vairāk iet runa par šo sistēmu, kura Latvijā ļoti sāk izskatīties par kārtējo “metējukantori”, tāpēc pievienojos teiktajam – nekad, nekādos apstākļos neielaidiet savās mājās kirby putekļu sūcēju tirgotājus!

 143. Man kalpo, garantija jau laikam gadus atpakaļ kopš beigusies.
  Tev ir veiksmīgs risinājums – apsveicu un priecājos līdzi. Redz, kirby noderēja kā stimuls 🙂
  Par uzcenojumu – daudzkārt lielāks tas ir, piemēram, nike (kā patēriņa preču simbols – nekā personīga) sporta kurpēm. Tās par 5-10$ sašņorē kaut kur Āzijas sviedrētavā, bet Rīgas veikalos par Ls 70-120 tirgo. Nav jau noslēpums, ka ienākot Rīgā tās vēl joprojām maksā 50-70$. Cik starpniekiem? Kirby šajā spēlē pat vēl ir labs, jo propogandē (kas nu sanāk, tas jau cita lieta) ilgtermiņa vērtības, bet nike ik pa pussezonai piedāvā mest veco ārā un pirkt jaunu 🙂
  Ja nepatīk šāda tirdzniecība, negribas produktu vai vienkārši nav naudas – neatveriet durvis kirby, grāmatu, kartupeļu, piena un tievēšanas programmu tirgotājiem. Pievienojos padomam par 100%.
  Man nepatīk, kad cīņā ar vēzi ierobežo tikai vienas markas cigarešu tirdzniecību. Un tad apmierināti sevi slavē – lūk, labu darbu padarījām, varam atpūsties, uzpīpēt … Problēma ir sabiedrības zema informētība, kuras cēloņi ir pasauli pārvaldošo korporāciju un tīklu sazvērestība bla bla bla 🙂 Brutāli – ir aitas, ir cirpēji. Viena aita zaudē vilnu un jūtas apzagtas. Cita pirms vasaras atbrīvojas no liekās daļas, izbauda procesu un nestreso par vakardienu. Ir vēl cirpēji, bet tie šeit komentārus neraksta 🙂 Starp citu, kirby tirgotāju labklājību droši vien šodien var pielīdzināt celtnieku, mākleru, kredītmenedžeru un pat daža laba notāra labklājībai. Nevajag viņus lieki apcelt …
  Peace 🙂

 144. Par to jau, Andri, arī iet runa. Par informācijas slēpšanu. Par nike(nekā personīga) visiem vai gandrīz visiem ir zināms. Bet par kirby? Visa iespējamā inf. tiek max. slēpta pat no jau esošajiem klientiem. Piemēram – ASV tiek ražots tikai pats aparāts, visi uzgaļi, visa plastmasa – made in China. Hamburgā ir kantoris Scott@Fenzer, kurā “gatavo komplektus” it kā no ASV. Tāpēc arī rodas problēmas ar garantiju – rūpnīca jau garantē tikai to, ko pati ir saražojusi.
  Un tas par putekļu ērcēm – analogs par cigaretēm un vēzi. Ar filtru, kurš ir kirby, nekādas ērces aizturētas netiek. Un arī no alerģijas kirby nevienu nepasargā – pasargā imunitāte, jo lai saslimtu ar alerģiju, cilvēkasm ir jābūt ieprogrammētam ģenētiski, tātad jau ar sabeigtu imūnsistēmu. Lietojot matraču tīrīšanai kirby, šāds risks pieaug vairākas reizes. Vai parasts cilvēks tik steidzīgi iegādātos šo aparātu, ja viņam būtu savlaicīgi pieejama visa informācija?
  Par kirby aģentu labklājību – no finansu viedokļa patlaban ļoti bēdīgs stāvoklis ir tieši apakšējam līmenim – aģentiem. Divi vadības līmeņi, pēc man pieejamas inf. nekādu īpašo diskomfortu neizjūt, ja nu vienīgi kādam naktīs murgi rādās vai arī(pasarg dievs) sirdsapziņa parādījusies. Augšējie līmeņi jau lieliski zina visu to, par ko šeit tiek rakstīts, bet “katram savs krekls tuvāks”.

 145. Par filtriem ir tāda vienkārša sadzīviska lieta – jo lielāka filtra virsma, jo mazāku gaisa apjomu tai jālaiž cauri un katru platības vienību. Ja caurplūde vienāda (mēs taču vienojamies, ka tie aparāti ne ar ko neatšķirās), tad pat ar vienādu filtra maisu papīru … Tas ir mans viedoklis un nevienam tas nav jāpieņem.
  Labklājības zemēs matračus vienkārši maina. Reizi gadā vai divos. Alerģija, protams, nav ārstējama ar pareizu vai nepareizu putekļsūci. Cilvēks ar farmāciju ir krietni pabojājis dabiskos atlases procesus, tādēļ nekādas izejas nemaz nav. Ne pareizajā sūceklī, ne pareizajā tirgotājā. Tikai atgriezties pie pirmssākuma – dzīvot katru dienu pašam un tā arī uztvert citu dzīvi. Atbildīgi un priecīgi – par to, ka esi un citi tev apkārt ir. Jo vakardienas nav, bet laižoties miegā mēs ne no valdības, ne no paša Radītāja garantiju par rītdienas pamošanos nesaņemam 🙂

 146. 🙂 MAn prieks, ka nonācāt pie kopsaucēju.

  Runājot par uzcenojumiem, varu godīsi teikt, ka pirms vairākiem gadiem, kad rakstīju biznesa plānu vairāku veikalu atvēršanai Rīgā (bija doma vairākus specializētus kaklasaišu veikaliņus atvērt) saskaros ar produktu izmaksām no Ķīnas… tas man patiešām nedaudz pārsteidza: Veinas kaklasaites cena ir maksimums 1 Dolārs. Pērkot partijā 1000 gab vienādas kaklasaites…. pie tam savu brandu uz kaklasaites varēja dabūt jau sākot ar pāris tūkstošiem pasūtījumu (bez maksas)… līdz ar to, teikšu godīgi, neceļas man roka maksāt 20 Ls par kaklasaiti Rīgas bodēs… Tā tas ir …
  Kirby pašizmaksa viennozīmīgi ir tuvu 200USD (rūpnīcas pašizmaksa) un ņemot vērā, ka šis produkts tiek izplatīts izmantojot ļoti dārgu pārdošanas kanālu (aģentu tīklu) tas viennozīmīgi nozīmē, ka arī peļņai ir jābūt pieklājīgai… pievienojam finansēšanu (5 gadi, pa padsmit procentiem no atlikušās summas) un galu galā cena arī tiek izveidota tik iespaidīga ->2000 Ls.
  Ja viņi nodarbotos nopietnos apjomos, tad mierīgi varētu tirgot tos Kirby veikalu plauktos par 399Ls /gab ar visu PVN.
  Pērkot jūs samaksājat par to, ka kāds pie jums mājās atbrauc, nodemonstrē, apmāca, pasmaida un vēl nobučo uz vaidziņa… ar to ir jārēķinās…
  Skumīgi vienīgi tas, ka pārdošanai tiek pielietototas tādas metodes, kas cilvēku vienkārši atrauj no grīdas un kamēr viņš vēl nav attapies (kā Paula dažus komentārus augstāk), jau līgums ir parakstīts un aģents ir jau pa durvīm prom…

 147. Atļaušos mazliet precizēt:
  Cene, ko Hamburgas kantoris maksā rūpnīcai(ne pašizmaksa) ir apm.250Ls, pēc tam aparāts par apm. 400 Ls nonāk Rīgā, tad par apm. 720 Ls nonāk mazajos kantorīšos, pēc tam par 1500 Ls tiek piedāvāts pircējiem+līzings % (apm. 100 Ls/gadā), tātad mini komplekts pircējam izmaksā 1500+100×5=2000 Ls Ja smadzenes ir izskalotas pamatīgi un pircējs iekritis uz maksimālo komplektāciju, šis skaitlis ir 2034 Ls+5×100=3034 Ls Šo summu pircējs samaksā 5 gadu laikā.
  Piekrītu, ka atmetot šos pilnīgi nevajadzīgos starnieku līmeņus aparātam par 400 Ls/gab būtu ļoti liela piekrišana.
  Gadījums ar Paulu vēl beidzās salīdzinoši labi, ir zināmi krietni bēdīgāk beigušies gadījumi.

 148. Jā,nu reāli man paveicās.Aģente kas mums to gribēja pārdot,izrādījās paziņa maniem paziņām,kurus jau bija paspējusi “apčakarēt” Tagad pat sazvanīt nevarot,laikam jau saprot ka šie ar preci ir neapmierināti.

 149. Kirby ir mēsls. Bet tie aģenti ir vispār kaut kas! Man draugi uzrāvās uz tāda apkārt staigājoša kretīna un diemžēl paņēma to verķi pa visiem 2000 LVL. Un kas bija labākais šajā stāstā, iedeva manu telefona numuru tam aģentam (to viņi pieprasa, btw. nezinu vai katru reizi, bet…). Rezultātā man, kurš nebija tipa joka pēc par to brīdināts zvana kaut kāds cilvēks (kas zīmīgi – absolūtā nelaikā) un man uzmācīgā kārtā cenšas uzspiest (jā – atkārtošu: uzspiest!) savu vizīti! “Es vēlos atnākt pie Jums ciemos un nodemonstrēt Kirby! Cikos un uz kur man jāierodas?” WTF? 😀 … Protams, es diezgan zolīdā veidā centos tikt no viņa vaļā, bet saruna beidzās gandrīz ar klausules nolikšanu un lūgumu nekad vairs man nezvanīt, jo čalis otrā galā jau sāka palikt klaji bezkaunīgs. Tas manuprāt nav normāli. Tā saucamie “high pressure sales” varianti nekādi nevar runāt par to, ka produkts ir veiksmīgs un atbilstošs piedāvātajai cenai.
  Var jau būt, ka te daži ir starā izgāžot tādu naudu par PUTEKĻUSŪCĒJU – karogs jums rokā 🙂 … Bet par piemēru – vai piemēram Porsche arī algo aģentus (kuri lielākoties ir bezkaunīgi un neaudzināti), lai izplatītu savas preces?

  Rau kur neliels piemērs īstajai attieksmei no kāda ASV operējoša aģenteļa:

  “Brandon of Sacramento CA (12/10/08)
  I am a Kirby sales manager. I can attest to the criticisms and complaints I’ve read about the Kirby business. I know… all too well, from the inside out! I’ve been slinging Kirbys for the past 16 years! Right now, this month, I rank number twenty among salesmen, women too, in the Western, Northwestern United States Region. Listen–the Kirby is the best vacuum cleaner on the market, hands down! You all should feel honored to have one of my guys or gals knock at your door. You all have crappy vacuum cleaners, filthy, disgusting carpets, bug-infested mattresses… and my sales reps will prove it.

  So next time a Kirby rep knocks at your door–I don’t care if it’s 9 o’clock at night, on your weekend, during your family’s dinner, or while you’re working at home in the middle of an otherwise peaceful afternoon–OPEN THE DOOR AND LET US IN! What are you afraid of? Removing the nasty, flesh-eating bed bugs in your mattress? Getting rid of the dirt, hairs, dander, crud, sand, grease, and grime in your carpet? Getting railroaded into buying an overpriced ‘Ferrari’ of vacuum cleaners? Do you know how much commission I make off each sale? I make in a month what a lowly school teacher makes in one year!

  Am I bothered by the comments of a disgruntled few when I know there are millions of others who I can coerce into buying a Kirby? It’s a numbers game, plain and simple: I sell a Kirby to every 2.35 customers. And if you won’t let me in to demo my Kirby, your next door neighbor will, no doubt. If not your neighbor, then some other fool down the street, around the corner. As soon as I am inside your home, I will lead you down a short path that will make your head spin and your pocketbooks spread wide open. SWOOP! Great! So may I welcome you into the Kirby ‘family’ Not everyone deserves a Kirby…”

  Adresē: http://www.consumeraffairs.com/in_home/kirby.htm ir atrodamas vēl daudz, daudz pērles.

 150. Ko tvaiks dara ar putekļiem? Pārveido dubļos. Dubļus no paklāja vai mīkstā grīdas seguma nekas nevar iztīrīt – ne eastcon, ne kirby , ne kāds cits putekļu sūcējs. Ja Jums ir parkets vai laminātparkets, painteresējieties pie būvmateriālu tirgotājiem, kādu iespaidu uz šiem materiāliem atstāj tvaiks. Ja Jums ir flīzes, tad tvaiks būs īsti vietā – būs tīrs un sterīls.

 151. inetā atradu vēl Karcher piedāvājumus universāliem putekļusūcējiem (gan sausi, gan ar tvaiku) – varbūt ir par šo kādas atsauksmes? Varbūt kādi ierosinājumi uz kuru pusi vispār sākt meklēt ko?

 152. Painteresējieties profesionālās cleaning firmās, ar kādu tehniku viņi strādā, augstāk ir Viganta uzrakstīta iadrese, kur var apskatīt daudzus jaunākās paaudzes putekļu tīrīšanas aparātus, interesants ir roomba irobots.

 153. un mēs brīnamies par alerģiskiem bērniem ,mums viss akurāt jāizsūc lai nav neviena mikroniska graudiņa šaubos ka mūsu seņči bija ar savām zaru slotām neveselāki tauta atjēdzaties kur jūs lidojat……………

 154. Patiesībā, tīrot ar kirby, mēs riskējam sagraut mūsu imunitāti – resp. mēs nevis pasargājam sevi, bet mēģinām saslimt. Ar alerģiju(iet runa par alerģiju, ko izraisa putekļi) cilvēks var saslimt, ja viņam ir ģenētiska nosliece uz alerģijām. Visvienkāršākais piemērs – padomju laiki. Cik slimoja ar alerģiju tad un cik šodien? Mūsu imūnsistēma ir pasliktinājusies kopumā. Ja mēs dzīvosim kā stikla kolbā, vai mēs slimosim mazāk? Noteikti nē, jo ir pastāvīgs kontakts ar apkārtējo vidi, kura nav sterila. Bet vai mēs, paši to nezinot un negribot, neveidosim ģenētiskas novirzes mūsu bērnu imūnsistēmai? Kā piemērs kalpo ASV, kur veselības problēmas(to atzīst viņi paši) ir visam genofondam – visa viņu imūnsistēma ir pamatīgi sabeigta un tur to uzskata par valsts mēroga problēmu. Kā parasti pie mums pieņemts, mums tā par problēmu tiks atzīta, kad jau būs krietni par vēlu.

 155. Kirby ir labs, nopirkām lietotu G4, lietots Latvijā, par Ls 220. Pirms iegādes bijām izsaukuši profesionālo servisu izmazgāt mīksto segumu…
  Jebkurā gadījumā, pēc vinīem pārgājām pāri ar Kirby un palkājs kļuva tīrāks.

  Cena 2000 Ls? Diemžēl, pārdevēji ir apmācīti un lētticīgos pircējus spēj apvārdot.

  P.S. Te gāja runa par garantijām. Nav tur kam lūst, tajā kirby. Rezerves daļas jāpērk ebay un viss.

 156. Liepa…kā nav kam lūst…tur tak visi pribambasi ir no plastmasas…vai tad plastmasa izstrādājumiem ir mūža garantija???:))…turklāt automātiskā kārba ar nav mūžīga…salūzīs un tad ķirbi var mest ārā,jo viņš tak ir smags un pastumt grūti…turklāt putekļi ir un viņi būs vari tīrīt no rīta un vakarā..redzēsi cik labs ir kirby:))

 157. Aldi, Liepa nav sapratis, par kādu garantiju gāja runa. Runa jau bija par servisa pakalpojumu garantēšanu, kas nav tas pats, kas garantijas remonts utt.
  Kaut gan vienā lietā Liepai ir taisnība – kirby ir ļoti prasta uzbūve, nekādas elektronikas nav, pašam aparātam var sadegt elektromotors vai salūst ātrumkārba – nekā vairāk jau tam aparātam iekšās nav.
  Un cena nu jau ir mainījusies – vispirms tiek piedāvāts max komplekts par 2500+%, pēc tam ar “atlaidi” – 2000Ls+%, tad “mazlietots par 1000Ls un pēc tam, ja pircējam ir vēlēšanās, var nokaulēt un nopirkt to aparātu ar kuru tiek rādīta prezentācija jau pa 500Ls vai 600Ls.

 158. Pikrītu, ka Kirby ir nekam nederīgs un trokšņains aprāts. Kad nopirku pārdevēji teica, ka savu Karcheru varu nest uz garāžu. Tā arī izdarīju, bet pēc pusgada aizmesu Kiby uz garāžu (samainīju). Un Kirby darbiniekus nevar pat sazvanit, kurnu vēl garantija !

 159. Jelena jau gan labu vietu reklāmai izvēlējusies!
  Kauna nav Jums tirgotāji. Naudas dēl savus radus plikus padara! Un kur nu vēl šajā smagajā laikā, kad būtu vienam otru jāatbalsta. Un ja tas ko iespējams nopelnīt būtu to attiecību vērts, bet par Jums pēc tam pasmejas – ar kāju pa dirsu!
  Un jā, ja esat tādi brašuļi tad tiešām kāds beidzot pārstājiet muldēt un pierādiet savu taisnību,
  Jo kaut kā nedzirdu, ka kāds būtu pieteicies iztīrīt Viganta paklāju?!

 160. kad tam nozime… kirby, karcher vai kas tur veel…. no veciem krievu paklajiem nekas tos sudus neiztiris…. tie vienkarsi ir jaizmet…. taa vienkarsi ir tautas ******* ,batonu sprausan. un tir kirby filtri… tas ir ****** suds…. vini paliek melni, pat ja uz viniem pus tiru skabekli… kimiska reakcija-reklamas triks… saucaas-atrodi netirumus tur,kur to nav ha… es eju vemt

 161. ja pie jums atnaks tas ****** un ja vins gadijuma ieraudzis kautkadu normalu puteklu suceju.piem. karcher ds sl seriju… vins savaks savus luznus un ****** tur no kurienes nacis, lai neizblametu savu preci… jaa tas kirby ir labaaks bet tas nav brinumputeklusucejs. taa ir taada pati ierice,kaa visas pareejaas,ar mazlietin savaadaku tehnologiju, un ir aparati kas maksa letaak un ir ekvivalenti,ja ne pat labaaki

 162. Pie manis pirms pāris gadiem bija atnākuši prezentēt. Pirmais, kas nepatika – viņi neļauj pašam izmēģināt – WTF? Tad kāda jēga viņiem braukt pie manis, es youtubē uzslēdzu video un apskatos, tas pats vien sanāk.
  Iztīrija kādu puskvadrātmetru no paklāja. Skats bija iespaidīgs – tā vieta, kura bija iztīrīta bija kā jauna. Diena pret nakti, tā teikt. Palūdzām lai iztīra arī pārējo, bet šie negribēja, teicām lai iedod paši iztīrīsim, nevar tak tā atstāt – ka raibs paklājs. Maitas, nedeva!
  Cena šausmīga. Šodien manā mājā paklāju vairs nav. Nafig… matračos arī ir viss iestrādāts, lai tajos putekļi un visas nejaucības neiesūktos, tā ka nav nekādas vajadzības pēc tādas tehnikas. Labāk būtu cīnījušies ar cēloņiem, nevis sekām – veidojuši netīrumus atgrīdošus paklājus.

  Cilvēks vai nu ir nohipnotizēts ticis vai arī vienkārši nedraudzējas ar galvu, ka ņema kredītu uz pieciem gadiem un nu pliku maizi bez margarīna ēdīs. Šausmas…

 163. Nedaudz skaitļu par “leģendāro” Kirby:
  Rašotājs saka ka tam ir HEPA 11 filtrēšana – pēc prEN 1822/ prDIN 24183 standartiem tam ir jāaiztur 95% daļiņu, kas lielākas par 0.3 mikrometriem. Tai pat laikā veikalos ir pieejami “parastie” putekļusūcēji pa ~100Ls, kas nodrošina arī HEPA 12 (99.5%) vai pat HEPA 13 (99.95%).
  Un reāli šis brīnums savas birstes dēļ tikai paklājus tīra labāk, kā “parastie” putekļusūcēji ar parastajiem uzgaļiem, bet arī citiem ir piejamas trubobirstes pa padsmit līdz pārdesmit latiem.

 164. Arnoldam un Aleksandram – vajag lasīt visu informāciju, nevis dažus komentārus, tad būs skaidrs, kas par putekļusūcēju ir kirby un kāda no tā ir jēga. Augstāk viss ir aprakstīts. Cilvēkus, kuri ir iekrituši ar kirby, var tikai nožēlot – neviens normāls cilvēks garīgi slimus apskaust neies. Jūsu muļķīgie argumenti ļoti atgādina kirby aģentu “dziļi pamatotos” argumentus. Ja esat no tā kantora, tad var jau jūs pilnīgi saprast – ar krāpšanu tirgot dārgu, neefektīvu, Ķīnā ražotu putekļu sūcēju, apzināties, ka kirby ir draņķis, bet tāpat tirgot – tas izsaka līmeni pats par sevi.

 165. Izvēloties putekļusūcēju ieskatieties:
  http://www.dyson.co.uk/
  Reāli laba manta ko izgudrojis Mr. Dysons un palaidis ražošanā ne vieglu ceļu ejot.
  Jāpiezīmē ka nekādā tirdzniecības sakarā neesmu ar Dyson kompāniju un nekādu ienākumus negūstu no tā ko saku. Esmu pamēģinājis un man patika, kā arī iepazinies ar šī produkta zinātnisko daļu. Protams šis produkta arī ir nopatentēts no viism galiem. 🙂

 166. Aparats nav slikts bet cena pilnigi neadekvata. Es butu gatavs par tadu tehniku 300 augstakais 500 par tadu tehniku maksat. Protams pie nosacijuma ka ir brivas naudas tam, nevis uz kautkadu nomaksu.
  Vienigais labums sitam verkim ir tas, ka ar siksnu tiek piedzita rotejosa birste kas izsit gruzus no paklaja gultas u.c. Pameginiet ar da jeb ko pasist pa gultu un paskataties kas notiek. Standarta gadijuma pacelas putekli ta ari visa superiga tehnologija. Ja pienemsim lieto parastos uzgalus nu nav ta atskiriba nemaz tik liela. (Esmu lietojis)

 167. Īstenībā Ķirbis ir nopietnākais aparāts no visām mājas uzkopšanas sistēmām. Ne ar kādu LUX vai REMBO neiztīrīsi tik dziļi un pamatīgi kā ar KIRBY. Pie tam laika un darba gaitā ekonomējot fizisko spēku (pats braukā, pašam tikai jāvada), elektroenerģiju (700W KIRBY, pret 2000W REMBO), nesmird sūcot (iesūktais gaiss caur filtru neiet caur motoru), neizplata kancerogēnās vielas (kā caur ūdens filtriem)… Ko vel gribat zināt? Tas, ka 30 (trīsdesmit!!!) gadu garantija, Jums liksies sīkums? Tas tiešām tā ir! Kā Jūs domājat, vai firma, kura pastāv jau gandrīz 100 gadus, nodarbosies ar lētu triku izmantošanu preces pārdošanai? Padomājiet objektīvi, un parēķiniet, cik var iegūt. Un cena ir ADEKVĀTA. Parēķiniet: ražošana, transportēšana, muita, demonstrācija, garantēts pilns serviss, ekonomiskums, videi draudzīgs, tas ko viņš spēj paveikt, pie tam pats Ķirbis ir praktiski nenokaujams…

 168. ui,atkal kirbisti uzdarbojās ar reklāmu…..neviens jums vairs netic,varat tur veselu Bībeli sarakstīt par kirby….visiem tā prece vairs nesimpatizē,jo visi zin par kādām mahinācijām iet runa

 169. Mahināciju nav. To var apgalvot ar pilnu atbildību. Ja kādam trāpijies aģents – idiots, Kirby pie tā nav vainīgs. Ja Tu, Aldi, pats būtu redzējis savām acīm uz ko tas aparāts ir spējīgs, tad tā nerunātu.Ja gribi redzēt – var noorganizēt demonstrāciju. Tieši DEMONSTRĀCIJU. Neviens nevienu nespiež pirkt. Pirkt vai nepirkt ir jāizvērtē katram pašam. Notiek tikai iespēju demonstrēšana. Neviens nav mazais bērns. Un Tie, kas te bļaustās, nav Ķirbi ne acīs redzējuši. Tas ir no sērijas “viena tante teica”. Piekrītu, prece nav no lētajām, un retais to var reāli nopirkt, bet Kirby pats pa sevi ir vienīgais, kurš var tik daudz.

 170. Ok. Labs aparātiņš. Tikai domāts viņš ir tikai gludām grīdām, maksimums īsspalvu tepiķim. Tipa slota – robots. Pats braukā, izvairās no šķēršļiem, pats beigās aizbrauc uz bāzi uzlādēties (pēc katra šitāda ceļojuma jāiztīra vai jāsamaina kakutvertne). Viss ir ļoti skaisti. Bet vai viņš varēs (kā video) to pašu grīdu arī ievaskot? Vai biezākā tepiķī šis nesāks spolēt un neiesprūdīs? Uz dīvāna vai gultas viņš uzrāpsies? Aizkarus no putekļiem iztīrīs? No skapja augšas putekļus dabūs nost? NĒ! Un tāds ķēms-robots maksā ap 300 Ls, un ko viņš var? Da neko. Grīdu slauka, un viss. “Baigi vērtīgs arguments” Ha ha.
  Velreiz saku: Neesat paši redzējuši Kirby darbībā – nebļaustieties pa tukšo. Ja esat tik gudri apdirst Ķirbi, varbūt tad uzrakstiet argumentēti iemeslus, nevis bļaujat līdzi, kā glupas aitas.

 171. To aģentu runasveids ir tāds pats kā fitlainistiem, līderistiem un citiem reģiskiem grupējumiem. Vot ka cilvēks pastāvīgi grēko, ir skops, nabags, bojā bērniem veselību, dzīvo kā ruksis un ir visādi citādi slikts. Tikai labs paliek piekrītot viņu ideoloģijai 🙂

  Bet ja padomā no saprātīgās puses. Vai maz vajadzīgs tāds sūcējs pa 2000Ls mammai ar 2 bērniem, ja šī pelna 200Ls mēnesī. Tak ēst nav par ko, bet jūs te par kaut kādu tur veselības bojāšanu purgu dzenat.

  Luksus mantai jābūt luksus pircējam, bet te cenšas iestāstīt, ka var turēt bērnus badā, likt pārtikt no gaisa, bet sterilā mājā bez ērcēm bez jebkādiem gružiem.

  A mans personīgais viedoklis ir tāds, ka nepirktu nekad šādu mantu. Nu nav manās acīs putekļu sūcējs nav krutākā ierīce par jebkuru mājās sadzīves elektroniku. Māju var iztīrīt ar lupatu, birsti un parastu ūdens putekļsūcēju, lai nelido atpaļ gaisā savāktie putekļi. Te viens pieminēja toksiskumu – kaut kā vēl lietotojot pārtikā krāna ūdeni no akas neesmu nosprādzis. Vienkārši tiek sagudroti mistiski argumenti pret citiem produktiem.

  Esmu skops? Nu atļāvos skaņas un foto tehnikai nolikt dažus tūkstošus. Tikai tāpēc, ka tas man ir svarīgi, tas ir mans hobijs un tam es atbilstoši tērēju.

  Bet piedodiet, mājas tīrīšana ne tuvu nav mans hobijs. Pat esošais putekļsūcējs biežāk stāv stūrī nekā tiek darbināts. Bat kaut kā tos putekļus es daudz nemanu, pietiek reizi nedēļā ar lupatu un sūcēju pastaigāt un viss tīrs. Kur man tur var kaut kāds tur Kirby atmaksāties? Pēc 50 gadiem?
  Arī mana draudzene nav ķēkša, kurai tagad ikdienā būs jāskraida ar to ķirbi rokā.

  Labs putekļu rādītājs ir dators. Jo ātrāk ventilators piepildās ar putekļiem, jo vairāk tie ģenerējas. Nu man reizi gadā labi ja kaut kas ir sakrājies. Vecajam laptopam pa visu intensīvo 3 gadu lietošanas periodu nekas nebija aizdambējies.

 172. Mežaveci, NEVIENS NEVIENAM NEUZSPIEŽ NEKO PIRKT! Un par mammu ar diviem bērniem Tu aizšāvi pavisam garām. Kirby politika ir IEPAZĪSTINĀT, nevis piespiest nopirkt par katru cenu. Tālāk jau pats izdomās, kas kam ir prioritāte. Tu, piemēram, nepirktu, un viss ar to beigtos. Bet piekrīti, būtu interesanti noskatīties uz ko Ķirbis spējīgs.
  Krunka ir tā, ka šeit forumos daži kautko pa ausu galam DZIRDĒJUŠI no kāda kas kautko DZIRDĒJIS…. Un tagad GUDRI DIRŠ, par to ko nav ne redzējuši, ne īsti jēgā pat dzirdējuši.

 173. Es teiktu, uzspiež un piekopj agresīvo mārketingu manipulējot ar cilvēku psihi. Ja reiz tā prece ir tik laba, tad nav vajadzības tur briesmīgi celt debesīs. Nu nav neviena iekārta ideāla – katrai ir savi plusi un mīnusi. Te ļaudis jau pieminēja citu firmu ražojumus un nevar tā viennozīmīgi pateikt, ka tie nekur neder.

  Tāpat apsurdi apgalvojumi, ka citā valstī nopērkot daboni nekvalitatīvu preci. Ja reiz tā ir viena un tā pati manta, pie tam maksā 3x mazāk, tad lētāk viņu būs pašam iepirkt rezerves daļas un remontēt (vai atrast meistaru, kas salabos) noplīšanas gadījumā. Es kā tehnikas eksperts varu teikt, ka nav putekļsūcējos nekas tāds iekšā, ko nevarētu salabot par normālām cenām. Ekskluzīvs mārketings kā piemēram Apple produkcijai.

  Viens otrs te “zinātājs” minēja, ka daži ķipa iegrābušies pērkot ebay leitotos aparātus, tikai nekur netika uzskaitīti defekti, kas liktu sapūt aparātam pieliekamā stūrī.

  Esmu pret to, ka mūsu vietējo bāleliņu piedāvājums tiek pozicionēts kā vienīgais un galīgais variants. Taču sen zināms, ka piemēram apģērbu tirgus cenas stipri pārsniedz Eiropas tirgu vidējos rādītājus.

  Par prezentācijām. Esmu vērojis dažādu brīnumaparātu darbību klātienē. Konkrēti par Kirby man draudzene smalki apstāstīja, kas un kā tur darbojas, kad pie viņas mājās pabijis aģents un smalki izrādījis iespējas. Nu labs putekļu sūcējs, tikai diemžēl darbā aizņemtiem cilvēkiem, kam jāgādā arī vēl par jumtu virs galvas un bērnu labklājību, nav brīvu līdzekļu šādai izcilai mantai.

 174. Ok. Principā agresīvi uzvedas daži aģenti. Par tiem arī ir visa šī brēka. Firma strādā pie kadru atlases, tobiš aģentam jāsaprot un jāizvērtē, pie kā viņš ir ieradies. Ja pie māmiņas ar diviem bērniem (kā Tu iepriekš minēji), tad par pirkšanu nevar būt ne runas. Daži aģenti to nesaprot, un, loģiski, drīz vien tiek atstādināti. Fīča ir tāda, ka tā pati māmiņa var ieteikt vel kādu savu paziņu, kurš ir labi situēts un var atļauties uz sitienu nopirkt Ķirbi ar visiem pričindāļiem.
  Pa lēto nopirkts Ķirbis ir vai nu zagts (katram Kirby ir savs unikāls nummurs, kā auto) un var sanākt nepatikšanas ar policiju (sliktākajā gadijumā). No rokām pirktajam (bez dokumeniem) nebūs ne garantijas remonts (3 gadi), ne garantijas apkope (30 gadi). Putekļu maisi būs jāmeklē pašam (japērk no firmas, 6 maisi pa 30 Ls ar bezmaksas piegādi), papildus uzpariktes arī pašam pa utenēm apšaubāmas kvalitātes) jāmeklē. Domāju ka tas tiešām ir – “nahren vajag lieku gemoru”.
  Pērkot piem., EBAY, Ķirbis atbrauc ietīts celofāna kulē. Paredzēts Amerikas elektrotīklam, kurš ir 110 V. Ja darbina caur pārejnieku, tad mūsu “kvalitatīvās” strāvas padeves dēļ, viņš ātri vien var nosvilt. Tu kā tehnikas eksperts ņemtos salabot elektromotoru kurš mauc ar ātrumu 17200 apgr/min un ir bijis paredzēts 110 V tīklam, un lai viņš ietu no 220 V ? Tu mani pasūtīsi tālāk nekā redzi. Un man viņš tā arī sapūs pieliekamā stūrī.
  Starp citu, pērkot oficiāli tai pašā Amerikā, viņa cena ir ap 4000$.
  Un visbeidzot par Tavas Draudzenes pieredzi. Piekrītu. Tāpēc jau ir pašam jādomā vai tas ir vajadzīgs vai ne. Manta – laba, cena arī laba. Neesam mēs maziņi, pašiem jāsaprot ko var, ko ne. Un no tiem uzspiedējiem / izspiedējiem firmas vadība pati ātri vien atbrīvojas.

 175. Manta laba, bet tie tirgotāji ir kur? Tieši tur, kur naudas nav. Kādēl? Jo tie kam nepietiek prāta nopelnīt, nepietiek prāta tērēt. Zagļi. Es savai paziņai galvu apgrizstu, ja būtu zinājusi, par tādu pirkumu. Ienākumu nav, divi bērni un vēl sieva jāuztur. Kur tad tur godīgums? Atņemt tam, kas knapi tā jau savu dzīvi velk…
  Man it kā kredītu nav, bet tik un tā tādu lietu nepirktu, pat ja mana alga būtu 5x lielāka par TĀS LIETAS cenu. Un brīdunu, ja kāds mēģinās kādam ko tādu ietirgot, laicīgi iedošu norādes klausīties un nepirkt. Lai ir HA HA jums zagļi.
  Laicīgi atvainojos tiem, kuriem šajā darbā stāž nepārsniedz 3 mēn. Ha ha

 176. Un tagad, Inese, izstāsti lūdzu, KAS KAM KO ATŅĒMA? Varētu padomāt, ka ielauzās pieci tēvaiņi maskās un piedraudot ar ieročiem aplaupija nabaga ģimeni. Galu galā, ja būs aitas, tad atradīsies arī cirpēji. Ko tad visiem tiem kas ir saņēmušies kredītus par dzīvokļiem, mājām, mašīnām un tagad nevar samaksāt arī jābļauj, ka bankas un citas kredītiestādes ir bandīti un zagļi, kas atņem visu pēdējo? Atmodieties taču, pie mums ir kapitālisms, tirgus ekonomika! Visā pasaulē šādu praksi piekopj jau gadu desmitiem. Neviens nekur nebļauj. Pie mums tikai cilvēciņi iedomājušies, ka dzīve ir saulains puķu dārzs. Ja Tu TO LIETU negribi pirkt, neviens Tevi nevar piespiest to darīt, savādāk tas ir krimināls. Ja tu zini ka nevarēsi maksāt, bet ļaujies sevi pierunāt un apjāt, tad tu esi lohs.

 177. Ētiskums, kā mēs visi redzam un dzirdam no massu mēdijiem, netiek ievērots pat Tautas kalpu vidū, kuriem īpaši būtu jārūpējas par tiem, kam patreiz iet vis grūtāk. Biznesa aprindās jau izsenis darbojas vilku likumi, un ja kautkāds mietpilsonis vajadzīgā brīdī nevar pateikt vienkāršu “NĒ” – tad viņš ir muļļa. Ja cilvēks apzinās, ka dārga prece viņam nav pa kabatai, bet tomēr piekrīt to nopirkt, kā tad paliek ar viņa paša ētiku attiecībā pret paša ģimeni? Jājautā- ar kuru galu tad viņš domā?

 178. Jebkurā sabiedrībā ir tie, gudrie, tie muļķi, tie lojālie un vienaldzīgie, zagļi un devēji. Krīze ietekmē visus. Es parastais cilvēks ar vājo Es spēju tikai pasargāt tos, kas nespēj pateikt nē, un tādu Ir daudz. Vai tas ir ētiski, pret viņa ģimeni? Ne man spriest, bet bērni un ģimenes ir daudziem, kas pat nav pabeiguši pamatskolu. Vai tādēļ ir jāļauj viņus čakarēt?
  Runājot par zagļiem – vai visus soda? Kad partiju pārstāvji noraksta projektu naudas un valsts īpašumus uz neesošām personām, vai tā nav zādzība? Bet vai kāds viņus soda? Ja tiek veikti neizdevīgi valstiski pirkumi, vai kāds pašu Lv pārstāvi soda? Nē, bet manās acīs viņi, tāpat kā vairums kirbi tirgotāji ir zagļi….

 179. Piedod, varbūt uz Tevi tas neattiecas, bet KURŠ BĻĀVA PAR IESTĀŠANOS EIROPAS SAVIENĪBĀ? Tie paši cilvēciņi, kuri tagad, kad Eiropas un pasaules tirgus reāli nāk iekšā (kaut vai ar to pašu Kirby) ir palikuši pēkšņi tik gļēvi un dumji, ka nevar vairs apjēgt kas kam ir vajadzīgs. Un būs vel vairāk. Gribējām attīstīto Eiropas tirgu – Saņemiet! Un nav ko tagad pukstēt par apčakarētajiem nabadziņiem.
  Un kā Tu domā pasargāt tos nabadziņus? Man izskatās, ka tā ir utopija. Katram pašam jāiemācās domāt.
  Starp citu, Kirby pastāv no 1917. gada, un Eiropā tirgo jau 25 gadus. Un joprojām sekmīgi. Tu domā, ka tikai pie mums, Latvijā, koncerns izdomājis veikt masveida tautas apzagšanu, iesmērējot nekam nederīgas preces par bargu naudu? Drīz mēs visi varēsim pretendēt uz Svēto mocekļu statusu.
  Nekļūsim taču smieklīgi.

 180. Atkal teikšu, Kas iet uz vēlēšanām? Sirmgalvji, kuri saklausās labās reklāmas par DARBIEM un iet vēlēt par skaļākajiem.
  Tātad mūsu pamatvēlētāji ir krievu laikos ieguvuši 8 klases, retu reizi vidējo izglītību. Tiem vari teikt šos vārdus.
  Kad LV sagribēja iestāties ES, man un vēl daļai bija 15 gadi. Es varu tikai sapņot, ka viena no Eiropas valstīm, kas nav ES pieņems mani, Norvēģija.

 181. Un Tu domā, ka Norvēģija ir medus pods? Jā, tur ir citāda attieksme pret cilvēkiem, bet tur arī ir jāstrādā un neviens ar Tevi, tā pat vien, neampelēsies. Un nebūs tā, ka būdams šeit muļļa, cilvēks aizbraucot uz Norvēģiju (vai kur citur) pēkšņi būs gudrs un pareizs. Tā jau daudzi iedomājas: aizbrauks – nu tik būs, nu tik ies. Atgriežoties pie iepriekš teiktā – ja viņš šeit (Latvijā) nevar negrozāmi pateikt NĒ, tad (da jeb kur) Eiropā to izdarīt dažkārt ir krietni grūtāk.

 182. Tač ej ieskrienies ar savu ES, satulko kā ērtāk. Es teicu sapņot.
  Nobeigšu tač – es nepirkšu un citus atrunāšu un blomēšu tos Kirby. Viss, Kas vēl būs par taisnīgumu, darīs tā kā es!

 183. :))) Cik Tu ņipra! Nebūs godīgi no Tavas puses. Man pašam mājās ir DIVI Kirby aparāti, tapēc es zinu, ko runāju. Pats Ķirbis ir labs, pat ļoti labs. Tapēc nav ko blamēt, nekas nesanāks. Reāli nav kur piesieties. Ja runa ir par dažiem nekaunīgiem un riebīgiem aģentiem, tad O.K., mēģini kaut ko darīt lietas labā. Lai Tev veicas.

  p.s.
  mieru, tikai mieru 😉 varbūt vēlies vel ko apspriest?

 184. Neiešu kaunēties. Neviens jau neapgalvo, ka Karcher vai Rembo ir miskastes. Tomēr neapstrīdēts ir fakts, ka tur, kur ir sirsnīgi tīrīts ar Karčeriem vai Rembo, Kirby pēc viņiem vel izvilks kaudzi mēslu. Izeksperimentēts ir krustām šķērsām, ar visvisādiem tehnikas brīnumiem.

 185. Romualdiņ, tu nekaunīgi, kirby stilā, melo! kirby putekļu sūcējs ir SLIKTĀKS par jebkuru putekļu sūcēju ar ūdens filtru un rotējošu uzgali.
  Pirmkārt – cena – apt400 Ls pret 2000 Ls
  Otrkārt- skaļums – kirby turbīnas skaņa pārsniedz cilvēka veselībai nekaitīgo 20 x !!!
  3, garantija: veikalā pirktam darbojas 3 gadu garantija, jūsu kirby tiek “solīta” 30 gadu garantija servisa pakalpojumiem – tas nebūt nav viens un tas pats.
  4. Par jūsu firmas politiku attiecībā uz aģentiem – aģenta smadzenes tiek skalotas, pie klientiem viņi ierodas ar vienu vienīgu mērķi – jebkuriem līdzekļiem pārdot aparātu( jūs taču saņemat tikai % no pārdotā) un jums patiesībā ir dziļi vienalga, kam tirgot, ka tikai lohi pērk un jūs varat nopelnīt. Tos, kuriem ir smadzenes – tos jūsu firma atlaiž, nevis otrādi, kā tu apgalvo.
  5.visiem kirbistiem patīk novirzīties no tēmas, izvairīties no konkrētām atbildēm uz konkrētiem jautājumiem, arī tu te esi kaut ko samuldējis par ES, bet kāds sakars tai būtu ar kirby?
  Un tagad daži jautājumi, ja pietiks drosmes, atbildi konkrēti.
  1.Cik, cik ir apgriezienu/min ?
  2.Cik ilgs ir aparāta mūžs (balstoties uz rūpnīcu – izgatavotāju)?
  3.Ir garantija vai garantēti servisa pakalpojumi?
  4. Cik ir uzcenojums Latvijā pēc muitas, transportizdevumu atskaitīšanas( cik jūs uzliekat pa virsu Rīgā)?
  Par citiem aparāta darbības aspektiem parunāsim nākošo reizi, ja tavas atbildes būs patiesas kaut vai par 80%. Un vēl – melot neiesaku, jo es atbildes zinu un varu tās( atšķirībā no tevis) arī pierādīt jebkuram, kam pieder vai ir pieejams aparāts.

 186. Paula, divi tapēc ka viens personīgais, otrs darbam.
  Arvi, Kirby IR labāks par jebkuru putekļu sūcēju, arī part ar ūdens filtru.
  1.- Cena: 1850
  2.- Skaļāks viņš tiešām ir par pārējiem (par veselības kaitīgumu – nezinu, bet 20x – tas nu gan tā nav)
  3.- Garantija: 3 gadi visam uz visu, 30 gadi motoram un ritošajai daļai, kā arī serviss mūža garumā.
  4.- Algas aģentiem ir konstantas, PAR VEIKTAJĀM DEMONSTRĀCIJĀM, plus bonuss par pārdošanu.
  Atbildes:
  1. Turbīnas ātrums ir 17200 apgr/min
  2. Izgatavotāji apgalvo, ka oriģinālam Kirby 30 gadu laikā nevar nobrukt ne elektromotors, ne autodraivs, ne arī kautkas noplīst korpusā. 3 gadi garantija uz plastmasas detaļām.
  3. Ir pilna garantija (3 gadi), un ir garantijas serviss (30 gadi, sk.-p2)
  4. Ja ASV pērkot Kirby no oficiāla pārstāvja viņš maksā ~4000$, kā Tu domā cik viņam jāmaksā šeit?

 187. Romuald,tā arī nesagaidīju atbildi,no kuras izvairies,kapēc demonstrācijas laikā notiek itkā zvans bosam?????itkā piemēro atlaidi,bet atlaides nav-melot nav labi:))),tas kirby mājas apstākļos neder,jo reāli viņš nevar atmaksāties vienīgi,ja katru dienu tīri no rīta līdz vakaram,ar normālu p.s pietiek reizi 3 dienās-secinājums viens(kirby lieks)…nestāsti,ka kirby atbilst 2000ls vērtībai,to tu vari omei stāstīt….ja tas kirby maksātu reāli 1200ls ASV,tad te viņš maksātu 4000ls vai 5000ls ar visiem uzcenojumiem,kas nāk no konsultantiem un aģentiem….var jau būt,ka tas lūznis tīra labi-nevis perfekti,jo ideāli tīru nekad nedabūs tas ir 100%,jo ceru,ka tu zini,ka putekļi lido un līdz ar to tu nekādi ar to lūzni perfekti neizsūksi:)))

 188. pag, pag, Tu man neprasiji par zvaniem! Atbildēju konkrēti uz Tevis uzdotajiem jautājumiem. Kautkas nav skaidrs? Zvans bossam vairāk ir paredzēts pašu aģentu drošībai (mazums, pie kā notiek demo). Pārējais ir vienkārši reklāma. Tu tak neesi nikns uz kožleņu reklāmu? Tā tak mēdz būt vel uzmācīgāka, un tā ir ķīmija un galu galā – šņaga. Par cenu: rūpnīcā viens tāds aparāts komplektā izmaksā apm. 700 Ls (pašizmaksa). Un visbeidzot: atbildi Tu man. Kā var tā būt, ka stundu drāžot mazu paklājiņu ar slaveno Rembo paliek vel tik daudz sūdu, ka Ķirbim vel uz pusstundu pietiks ko jāties? Būs vel jautājumi? Uz priekšu!

 189. Romuald..
  1.kirby putekļu sūcējam turbīnas apgr. skaits – 13200 apgr./min slodzē, 14600 apgr/min dez uzgaļiem (kirby lietošanas pamācība, nāk komplektā ar aparātu)
  2.Nevis tas nu tā nav, bet cik decibelu rada kirby? Ja tu strādā kirby, tad uz šādu jautājumu vajag atbildēt konkrēti.
  3. 3gadu garantija ir saskaņā ar LV likumdošanu, nevis nāk no kirby un servisa garantija nav tas pats kas garantija. Speciāli tev izskaidrošu atšķirību – tu apgalvo, ka uz aparātu(bez uzgaļiem, vai ne?) ir 30 gadu garantija – tas nozīmētu, ka 30 gadus jūs aparātus remontētu bez maksas.
  Servisa garantija 30 gadus nozīmē, ka kaut kur sēž kāds onkulis Saša, kas, pēc jūsu vārdiem, 30gadus PAR SAMAKSU labos aparātus!!
  4.Rūpnīca ASV aparātam apakšā ir uzlikusi zīmi ar aparāta resursu – 1000 darba stundas( neiet rūpnīcā runa ne par 30 gadiem, kur nu vēl par mūža garantiju..
  5.Aģenti pārdodot saņem 20% no līgumā norādītās summas.
  6.Kā veidojas kirby ce4na Latvijā ;
  Ir 3 līmeņi( galvenais jeb FD (factoring distributor, menedžeri, aģenti), kuri veido cenu Latvijā. No rūpnīcas ASV aparāts tiek nopirkts( teiksim, mini komplekts) par 400 $. Šajā ciparā ietilpst gan piegāde Latvijā (no Hamburgas galvenā kantora Scott@Fenzer), gan muitas un citi ar to saistītie nodokļi, pēc tam šos aparātus par 740 Ls/gab. “nopērk”mazie kantorīši pa visu valsti, uzliek savu uzcenojumu un gala cena, par kādu tas tiek pārdots ir 1500 Ls/gab par mini komplektu.
  Cik kurš līmenis nopelna, vari izrēķināt pats, bet gala cenai nav nekāda sakara ar rūpnīcas cenu ASV. Turklāt kirby ļoti prasmīgi izmanto šo daudzlīmeņu tirdzniecību savai atbildības aizsardzībai – pirmais līmenis var mierīgi ignorēt pēdēja līmeņa solījumus, var nepildīt garantijas, apkopes utt. vārdu sakot – var ļoti veiksmīgi izvairīties no jebkādas atbildības par pārdoto aparātu.
  Nevajag mani jaukt ar citiem neta lietotājiem, uz maniem jautājumiem tu neesi atbildējis patiesi pat par 40%, bet no savas puses varu ieteikt tādu vienkāršu testu – tīri to paklāju vispirms ar kirby un tad ar putekļu sūcēju ar ūdens filtru( ar jebkuru, nav obligāti ar Rainbow), jebkurš var pats pārliecināties, ka pēc kirby paliek ļoooti daudz gan putekļu, gan netīrumu..

 190. Vai tad Kirby konsultantam pirms tikšanās ar klientu būtu jājautā, kāda viņam alga, lai nenokļūtu pie māmiņas ar 200 latu ienākumiem??? Tiešā pārdošana ir izplatīts tirdzniecības veids visā pasaulē, un ar to nodarbojas ne tikai Kirby. Daudzu firmu pārstāvji brauc pie cilvēkiem uz mājām, lai varētu labāk iepazīstināt ar piedāvājamo preci. Tas nav nekas ārkārtējs! Un tā nav nekāda Latvijā radīta krāpniecības shēma! Tirgotaji savas preces popularizēšanas nolūkos brauc pie dažādiem klientiem – gan ar augstiem, gan zemiem ienākumiem. Un tirgoņus savās mājās ielaiž cilvēki PAŠI! Un arī – pirkt vai nepirkt – izlemj viņi PAŠI!!!
  Un, ja māmiņa ar 200 latu algu gribēs iegādāties kādu dārgu preci veikalā, domājat, ka kāds viņu no tā atrunās?

 191. Aiga, jūsu “cēlais” sašutums šeit ir pilnīgi nevietā. Nevajag nogāzt atbildību no sevis uz kaut kādiem “visiem”. Lai visi atbild par saviem darbiem paši, jūs, kirby aģenti, atbildiet par saviem. Jums ļoti patīk slēpties aiz skanīgām frāzēm pilnīgi ignorējottādas lietas kā pārdošanas ētiku un jebkādas morāles normas.
  Par iekļūšanu pie klientiem – jūsu standartpiedāvājums – mēs par velti iztīrīsim paklāju vai gultu ir tikai iegansts, lai tiktu mājā vai dzīvoklī. Protams, ka nekādu lietu jūs pilnībā neiztīrat, tikai mazu pleķi uz paklāja vai gultas, aibildinoties, ka iztīrīt visu aizņemtu pārāk daudz laika.
  Par piespiešanu pirkt – tieši tā, jūs morāli presingojot, piespiežat cilvēkus iegādāties lietu, kura daudzus iedzen pamatīgās finansiālās problēmās.
  Par māmiņu ar 200 Ls algu – jūs taču redzat katra klienta ienākumus, aizpildot līzinga pieprasījuma veidlapu un neesat taču tik stulbi, lai nesaprastu, ka šis morāli jūsu apstrādātais cilvēks nevarēs maksāt līzingu. Bet jums tas nav galvenais, jūs taču esat ieradušies ar vienu nienīgu mērķi – jebkuriem līdzekļiem pārdot putekļu sūcēju kirby.
  Ja tiek pieminētas māmiņas, tad saprotams, ka viss presinga uzsvars tiek likts uz bērna veselību. Zemiski un pilnīgi amorāli – izmantot mazus bērnus savas nožēlojamās peļņas gūšanai. Par to ir runa, nevis par MLM sistēmu kā tādu, bet konkrēti par kirby darboņu metodēm.
  Par krāpšanu – apzināta nepatiesas informācijas izplatīšana grupā un atkārtoti ar mērķi gūt personīgu labumu Latvijas republikā tiek klasificēta kā krāpšana. Varbūt kirby firma nepakļaujas LV LIKUMIEM, BET KAUT KĀDIEM SAVIEM NOTEIKUMIEM?

 192. Arvi, nu Tu gan galīgi garām samuldējies. Vienā kantorī strādā piem. 15 cilvēki. Pēc taviem vārdiem visiem šiem darbiniekiem būtu bijis jāiziet speciālus kursus psiholoģijā, jāapgūst hipnoze. Īsi sakot specdienestu sfēra.
  Tu, Arvi, gadijumā pats neesi tas apvārdotās divu bērnu māmiņas vīrs? Daži pareģo pasaules galu, Tavuprāt pie mums Lucifers ieradies Kirby veidolā? Tas jau velk uz šizofrēniju!

 193. Un vel, Arvi: Nezinu, kur Tu ņēmi augstāk minētos datus par Kirby tehniskajiem rādītājiem. Vai nu Tu blefo, vai arī Tev ir nepareiza informācija (vai arī Tev ir Ķīniešu kirby)
  Atvēru grāmatu, paņēmu Ķirbi rokā, redzu:
  SENTRIA™ Home Care System.
  Elektoenerģijas patēriņš – 580-635W
  Dzinēja apgr/min – vidēji – 16400
  Gaisa plūsma kub.m/min – 3.1
  Korpuss – pulēts izturīgs presēts alumīnijs – mūža garantija
  Turbīnas uzgalis – galvanizēts tērauds
  Mehāniskā/automātiskā ātrumkārba – Tech Drive Power Assist
  Katrs aparāts pirms nonāk no konveijera iziet 44 kritiskās pārbaudes.
  Sertifikāti no vairāk nekā 40 dažādām drošības organizācijām.
  Atbilst veselības institūtu apvienības, ASV valsts aģentūras noteikumiem (www.niaid.nih.gov)
  Atbilst Green Label institūta CRI sertifikāta prasībām (www.carpet-rug.com)
  Ražotājs: kompānija SCOTT FETZER (no dibinātāju vārdiem: Džordžs Skots un Karls Fetcers) rūpnīcas: Kirby – Klīvlenda, Ohaijo; Kirby West – Endrjūsa, Teksasa
  Produkcija pārdodas vairāk nekā 70 pasaules valstīs.
  UN KURĀ APAKŠĀ (dirsā) TU REDZĒJI ZĪMI AR TĀM 1000 DARBA STUNDĀM ???? Kur Tu ņēmi tās “cenas”???? Kādi tev mazie kantorīši, ko pērk ???? Tie nav kautkādi tomāti vai gurķi !!!! Tu kauko galīgi un totāli jauc.
  Tu tiešām šauj galīgi šķērsām.

 194. Man ir Kirby. Tikko paskatījos zem aparāta, un nekāda info par 1000 darba stundām NAV. Tu laikam tiešām kaut ko jauc… Varbūt tev ir kaut kāds vecs modelis, bet Sentriai tādas atzīmes nav.

 195. Jūs te tikai strīdaties un strīdaties… es jau pa visu šo laiku paspēju pārvākties un atbrīvoties no visiem paklājiem tā kā vairs nav spēkā piedāvājums braukt pie manis demonstrēt, jo diemžēl uz lamināta Kirby burvju īpašības nav redzamas…

  Lai gan… interesanti būtu paklausīties kādas priekšrocības Kirby dod laminētām grīdām?

 196. Laminātam arī ir speciāla uzparikte. Starp citu – efekts acīm redzams + nav ne jāvēdina (vaska smaka) un pēc uzklāšanas var uzreiz bradāt pa to grīdu cik tik uziet. Galvenais, ka klājums ir plāns un vienmērīgs pa visu klājuma virsmu. Salien visās šķirbiņās un plaisiņās, tapēc nebūs jābaidās no slapjuma. Rullīts, kurš dodās līdz, pietiek līdz 1000 kvadrātmetriem. Nākošreiz var vaskot pēc 2 – 3 mēnešiem, i to tikai tur, kur bieži staigā (taciņas), jo ar “Mustanga” birsti viss vaskojums izlīdzināsies, un atkal viss būs vienmērīgs. Ja grib lai lamināts tā vairāk spīd, var ilgāk papulierēt ar to pašu “Mustangu”. Personīgi ir mēģināts. Pusi telpas nopulēju, pusi neko nedariju. Starpība iespaidīga. It kā lamināts diezgan svaigs (pusgads kā ieklāts), vienalga cits skats uzreiz. Tāds sulīgāks uzreiz. Lūk tā 😉

 197. Atbildēšu pēc kārtas
  Jā, visiem kantorīšu darbiniekiem ir pašiem jāiziet psiholoģiskā apstrāde – katru dienu tā saucamie rīta mītiņi( varbūt teiksi,ka ne?), citiem vārdiem sakot, psiholiģiska smadzeņu skalošana. Un par to Luciferu – neesi jau nu tik iedomīgs, līdz tādam līmenim kirbistiem vēl 100 gadus augt un attīstīties.

 198. Romuald, tu kurā grāmatā skatījies? Tajā, kuru jūs paši Rīgā drukājiet?
  Mani dati nāk no jūsu prezentāciju grāmatas, no tās, kurai jūs pēdējo lapu parasti kautrīgi izņemat un klientam nerādāt – tā reāli nāk no izgatavotāja un tur ir pavisam citi skaitļi:
  par elektrību gan neesmu neko rakstījis
  motora apgr.skaits ar uzgali “lielais briljants” ir 13200/min
  kompresora funkcijā(tātad vispār bez jebkādas pretslodzes) 14600/min, un viss, nekadu citu ciparu nav un neiet runa par kaut ko vidēju – prece ir pietiekami dārga, lai aģenti zinātu precīzus skaitļus.
  par garaniju – tu neesi slims? ja mūža garantija tiek dota tiklai uz pulēto korpusa daļu, kur tad paliek viss pārējais? Uz to taču tava “‘mūža” garantija neattiecas? Kas tad attiecas uz aparāta plastmasas detaļām? nekas..
  arī ar redzi tev ir nopietnas problēmas – turbīnas uzgalis ir izgatavots no plastmasas, kur tu ķēri galanizētu tēraudu? ja tev ir 2 kirby(par ko ļoti jāšaubās) tad apskaties uz turbīnu – tā ir no plastmasas !!
  automāts – cik ieslēgšanas/izslēgšanas tad ir paredzētas automātam? atkal skaitļus noklusē vai vienkārši nezini?
  Tas ir ļoti apsveicami, ka kirby kaut kam atbilst, tikai firmas Latvijā nevar uzrādīt nevienu sertifikātu, lai kā cilvēki gribētu tos redzēt. Atliek domāt, ka to vienkārši nav. Nav pat sertifikāta putekļu maisiem.
  Uz iepakojuma kastes ir adrese, ko tu minēji, bet es varu pasūtīt jebkuru kasti ar jebkādu adruku 4 krāsās un jebkādu tekstu – tas nav arguments. Ja aparāts un visi uzgaļi nāktu no ASV, tad kā tu izskaidro uzlīmītes made in China atrašanos uz atsevišķiem uzgaļiem? Rīgas firmā taču ir speciāls cilvēks, kurš pirms aparāta piegādes tās plēš nost!
  Es nezināju, ka tu, lai kaut ko ieraudzītu, meklē to savā sēžamvietā, bet ja jau galvā nekā nav, ko atrast, tad varbūt – uzlīme ir redzama, kad aparātu apgriež ar riteņiem uz augšu – pret sevi. Uzlīme ir likta rūpnīcā, tāpat kā visas pārējās zem aparāta atrodošās. Protams ja aparāts ir jauns un tiko no iepakojuma – pieļauju, ka savam aparātam tu jau esi to noskrāpējis nost, taču tas nemaina lietas būtību, aparāta darba resurss ir 1000 stundas.

 199. Par cenu:
  Ir galvenais kantoris, kurš atrodas Hamburgā un saucas Scott@Fenzer, kur, acīmredzot, notiek aparāta komplektēšana, tad aparāts nokļūst Rīgā, pēc tam nonāk MAZAJOS 13 kantorīšos pa visu Latviju (Jelgava, Ventspils, Liepāja, Bauska, Daugavpils utt), var gan būt, ka kantorīšu skaits sakarā ar kirby pārdošanas problēmām ir samazinājies. Katrā tādā MAZĀ kantorītī strādā darbinieki – pašnodarbinātās personas, kuras tad arī veic aparāta pārdošanu klientiem. Vari izsekot, jeb tas arī tev ir kaut kas jauns?
  Rīga par aparātu maksā Hamburgai 400$-700$/gab, atkarībā no komplektācijas(mini-maxi)
  MAZIE kantori pa visu Latviju pērk no Rīgas aparātu par 740Ls/gab par mini kompl.,(pats redzēju pavadzīmi)
  aģents pārdod kirby mini komplektu par 1500 Ls, zinot, ka aģents pelna uz mini koml. ~250Ls, tātad kantora priekšnieks jeb menedžeris pelna ~510Ls/gab no katra viņa pakļautībā esoša aģenta pārdotā aparāta
  Kas vēl nav skaidrs?

 200. Par iesmērēšanu – tātad tu pats publiski pieļauj iespēju, ka klientam bez sirdsapziņas pārmetumiem var iesmērēt split second par 1000ls? Un daudz tādu gadījumu jūsu firmā jau ir bijis? Bet romuald, vai tad tā nebūtu krāpšana?

 201. Mazliet par mustangu jeb grīdas vaskojamo uzgali
  tiek apgalvots, ka tas iztīra cieto grīdas segumu līdz mikroporām – meli!
  šis uzgalis visus netīrumus un putekļus aimet virzienā aiz sevis jeb uz kājām tam, kurš ar kirby tīra grīdu – maisā nokāk apm 30 % putekļu, pārējie tiek aizmesti uz it kā “supertīro’ telpas daļu, vasks nesacietē uzreiz(atkal tā romualda lielummānija), bet pēc ~5/10 min un uzreiz nevajag pa to staigāt nekādā gadījumā, citādi uz jūsu zeķēm paliks gan vasks, gan netīrumi, kuri vēl nebūs tajā sacietējuši.
  Liels mīnuss ir stūru un erkeru(pusaplis) vaskošna – paliek grīdas posmi, kuros ar uzgali netiek klāt.
  Un jāpārkausē vasks ir vismaz 2x nedēļā, lai grīdas segums būtu normāls, jāklāj 1x mēnesī – tās Romualda pieminētās taciņas izveidojas ļoti ātri un rada vizuāli ļoti nepetīkamu iespaidu, lai arī grīdas segums būtu tikko ieklāts.
  Bet no kirby aģenta, kuram tā ir maizes lieta, neko citu kā apzināti nepatiesu informāciju sagaidīt arī nevar.

 202. 🙂 Personīgi es izdaru tikai vienu secinājumu: Tev ir iesmērējuši krutku. Turbīnas uzgalis IR no tērauda, jo maniem Ķirbjiem uz vēdera (un visur, kur vien ir) ir rakstīts: KIRBY, Scott Fetzer Company, Cleveland, Ohio 44102, U. S. A. Un nekur nav pat pieminēts par kautko citu. Par to jau arī tiek informēti interesenti. Ķīnieši, kā zināms, ražo visu, ko ir iespējams, un atdarina vel vairāk. Un to informāciju es norakstiju no Štatos drukātās grāmatas (SP7770RRU printed in the USA, 2006 The Scott Fetzer Company). Man ir 20 gadu pieredze poligrāfijā un es zinu kur kā drukā. Tādu rastru Tik kvalitatīvi sagatavot un nodrukāt nevar kautkā, šur tur… Visur pasaulē drukā 175dpi (izņemot avīzes) klasaskajā rastrā. Neviena tipogrāfija nepārkalibrēs visu repro tehniku dēļ vienas grāmatas, kurā ir vismaz 300dpi “satīns”. Šinī ziņā labāk ar mani nestrīdies.

 203. 🙂 Arvi: godigi atzišos arī man sāk likties, ka Kirby tev ir mantojumu nolaupījuši…. tāda enerģiska nepatika! 🙂

  Jo vairāk Jūs stāstāt jo vairāk man gribētos paņemt un vienu tādu Kirby izjaukt un pabolīties, kas tur īsti iekšā ir un no kādiem materiāliem. 🙂

  Kas attiecas uz cenām uzcenojumiem un uzlīmēm – ja tā peļņa ir tik liela, tad pilnīgi noteikti atradisies kāds Ķīnas uzņēmums kas razos viltojumus un vietējie “aģenti” mierīgi pirks tos, lai kārtīgi uzvārītos. Ne pirmā ne pēdejā prece, kuru kāds pa pelēko ieved. Pamanās viltot pat tik sarežgitas lietas kā mobilos telefonus (iPhone) un pat automašinas (Ferrari)… tikai īstens zinātājs spēj atškirt manu no pakaļdarinājumiem.

  Taču spriežot pēc cenām man gan šķiet, ka Kirby butu lielāki ieguvēji, ja tirgotu tos aparātus veikalā pa 300Ls… tad vairāk pārdotu un uz apjoma arī uzvārītos.

  Pieņemu, ka jebkuru citu normālu putekļu sūcēju tirgojot no mājas uz māju ar demonstrācijām un paraugiem tāpat vajadzētu uzcenot, lai tas atpelnītos (Mazā apjomā nepieciešama liela peļņa par katru iekārtu)

  Es patiešam respektēju Jūsu aktivo diskusiju/komentēšanu un to, ka joprojām saglabajat diplomātiju… tā turpiniet!

 204. Starp citu, jaunums priekš Tevis: Hamburgā nav nekāds galvenais kantoris, neko tur neviens nekomplektē. Visi (īstie) Kirby tiek ražoti TIKAI ASV, divās rūpnīcās. Hamburgā ir CENTRĀLĀ NOLIKTAVA Eiropas tirgum. Katras valsts centrālais ofiss apkopojot datus, pasūta no Hamburgas vajadzīgo skaitu aparātu.
  Tas ir birstes griešanās ātrums ir 13200 apgr/min.
  No plastika ir tikai turbīnas “ventilātora” lāpstiņas. Uzgalis ir tērauda.
  Par kādu automātu Tu runā? Kādas iesl/izsl…? Beidz murgot! Tech Drive Power Assist ir tā, ka stumdot aparātu lielākie riteņi griežās ar spēku kustības virzienā, manāmi atvieglojot darbību. Ar mustangu pa laminātu Ķirbis pat pats mūk prom.
  Un kā tad iet kopā Tevis, Arvi, pieminētais onkulis Saša? Tātad tāds onkulis nav, kurš remontē pa garantiju, bet ir onkulis, kurš knibinās ar liekajiem faņķikiem? Viņš arī saņem pasakainus honorārus par viņa apdriskāto Ķirbju pārdošanu? Tu jau galīgi brauc auzās :)))
  Par to iesmērēšanu es neko nepieļauju. Ja Tev pašam ir Ķīniešu Kirby ar plastmasas turbīnu un 1000 darba stundām – pats vainīgs. Ņehren pirkt e-bay izsolēs. Tev arī lupatu maisi filtru vietā būs, šampūns DOSJA un “Straumes” vasks (labākā gadijumā).

 205. Sentria, Owner’s Manual( pelēka grāmatiņa ar sarkanu svītru) 64.lpp – Printed in Germany – The Scott Fetzer Company – nāk līdzi ar aparātu.
  Tātad tiek drukāta Hamburgas kantorī – nav jau svarīgi, kā tu to nosauc – par firmu, kantori vai kā citādi, tas nemaina faktu, ka Hamburgā aparāts tiek komplektēts, tātad arī Ķīnas detaļas tur tiek pievienotas.
  Starp citu, šajā pamācībā, kura ir vienīgais pavaddokuments aparāta lietošanai, nekur netiek uzrādīts neviens cipars, izņemot energoietilpību.
  Kas attiecas uz skaitļiem, man ir pieeja praktiski visai informācijai par kirby pārstāvošajām firmiņām Latvijā.
  Personīgi man kirby nav un nekad nebūs – uzskatu, ka katrai lieta ir sava vērtība, bet kirby tā ir nenormāli, nepamatoti saaugstināta. Zinu arī ļoti labi, kāpēc un kurš to ir izdarījis. Tas nav naids, ja vēl neesi sapratis, neciešu iedomīgus krāpniekus, kuri nevar sakarīgi pamatot savu viedokli – līdz šim neviens no kirby aģentiem neko tādu nav varējis izdarīt. Tātad redzi pats, ka pazīstu jūsu patieso seju, un tas nav gluži tas, ko jūs pūlaties nest uz āru.
  Birstes griešanās ātrums ir 4000apgr/min, tas jau nu gan bija jāzina. Redzi, prezentācijās jūsu aģenti apgalvo, ka turbīnas griešanās ātrums ir 17200apgr/min – ja tu esi ar vismaz vidējo izglītību, tad tev no fizikas būtu jāzina, ka elektromotoram, lai tas varētu attīstīt šādu apgr. skaitu vajag speciālu papildierīci, ļoti specifisku lietu, kuras kirby nekad nav bijis. Un atkal vieni meli..
  Starp citu, tīrot ar mustangu, pamācībā strikti iesaka Tech Drive ATSLĒGT, palasi – 40lpp, tajā pašā grāmatiņā.
  Ko es cenšos pateikt – jūs jebkuru savu trūkumu vai neizdarību vienmēr mēģināt nogāzt uz kādu citu – piem. e-bay, uz to pašu Ķīnu, jūs nepārtraukti melojat klientiem par aparātu, tā parametriem, garantiju, servisu. Pat internetā jūs “neērtus” jautājumus vienkārši atstājat bez atbildes ar ko arī zaudējat jebkuru cieņu gan kā noteiktas firmas pārstāvji, gan kā cilvēki.
  Par “onkuli Sašu” – ar tika domāta jūsu garantijas apkalpošna, kuras nav, jo arī tehnisko apkopi (1x2gados) jūs taču veicat par samaksu – 36 Ls/, kaut gan nav pagājuši pat 3 jūsu solītās garantijas gadi (starp citu, ja atklājas, ka nepieciešma kādas detaļas nomaiņa, + protams nāk detaļas cena+piegāde Latvijā) Saproti, garantijas kā tādas kirby aparātam nemaz nav, neeksistē tāda lieta.
  Ja tu esi tikai pašnodarbinātā persona-aģents, tad vari šīs lietas arī nezināt, bet ja esi menedžeris, tad tu apzināti melo un slēp informāciju.

 206. Vigant, speciāli tev – vari droši paņemt no kāda paziņas kirby un izjaukt – tas gan būs šoks, bet ir to vērts redzēt par ko īsti prasa tādu naudu. Zem tā pulētā alumīnija praktiski nekā nav, vismaz nekā tik sarežģ[īta, kā tiek apgalvots no kirby aģentiem.
  Kā tu domā, vai aparātam, kura cena ir pari 2000 Ls būtu jābūt perfekti apstrādātam tikai no ārpuses? ASV ir zeme, kura parasti ir izcēlusies ar kvalitāti, bet visi uzgaļi no iekšpuses vairāk atgādina Ķīnas ražojumu. Par tām Ķīnas sastāvdaļām varu pateikt, ka romualds vai nu nezina vai negrib teikt, ka Ķīnā atrodas 3 rūpnīcas, kuras pēc Hamburgas pasūtījuma izgatavo atsevišķus mezglus un plastmasas detaļas kirby – starp viņu menedžeriem tas nav noslēpums, tikai aģentiem tas tiek slēpts.
  Protams, jebkurai precei, kas netiek ražota pie mums tirgotāji “uzliek” savu uzcenojumu un pamatīgu, bet kirby variantā tas jau ir par traku – 400$ sākumā un 1500 Ls beigās, tas ir neadekvāts cipars šim nebūt ne labākajam putekļu sūcējam.
  Vēl – aģents pats neko nevar nopirkt, viņam ir jātirgo tikai tie aparāti, kurus ir nopircis viņa menedžeris.

 207. Nekādu User Manual es neņēmu. Man ir liela (A4) grāmata melnos cietos vākos, pa īstam drukāta ASV. No turienes arī pārrakstiju parametrus, vārds vārdā (tulkojums). Un Hamburgā ir NOLIKTAVA Eiropai.
  Par skaitļiem: “Tev ir pieejami”… Kas Tu tāds esi? Arunas Lukšas vai? Nefleitē! Tu pats vai tad konkrēti atbildi? Es prasiju: KUR Tu ņēmi tik konkrētus skaitļus?
  Un ja Tev pašam nav Kirby, no kurienes Tu esi tik pārliecināts, kādas kur etiķetes? Atrodi īstu verķi un pats apskaties. TUR NAV NE VĒSTS NO 1000 DARBA STUNDĀM! Man pašam, kad atveda Ķirbi iepakojumā (3 gadi apakaļ) bija interese kārtīgi visu izpētīt (līdz pēdējai skrūvītei). Uz vēdera bija tikai divas uzlīmes: 1- Info par modeli, voltāža, vati un vesela kaudze ar sertifikācijas emblēmām. 2- Strīpu kods. Viss.
  Starp citu, Tu pats neko nevari sakarīgi pamatot. Tu tikai izgāz žulti. Tas nav korekti no Tavas puses.
  Es tā paštukoju, un man radās pamatotas aizdomas, ka Tu esi kādu laiku strādājis vienā no pārstāvniecībām un Tu neesi bijis lojāls pret savu darba devēju, piemēram firmas iekšējās informācijas nopludināšana savā labā, vai kā citādi, un Tevi atlaida. Un šis koncerns ir pietiekami liels un spēcīgs lai ietekmētu Tavu nākotni ne uz to patīkamo pusi. Un Tev tagad ir personīgs zobs uz Kirby.
  Katrai lielai vai mazai firmai ir savi, iekšējie noteikumi, paņēmieni un protams informācija. Visos darba līgumos ir punkts par šīs informācijas nenodošanu trešajai personai. Tu to neievēroji un tev ir sekas. Tapēc Tu esi nikns.
  Laikam Tu tikai esi kauto pa ausu galam dzirdējis, pa acu galam kautko redzējis un izdarijis “ģeniālos” secinājumus. Pēc visa spriežot Tev NAV pieejama PATIESĀ informācija. Ja Tu uzskati, ka zini visu, atbildi man (konkrētais Tu mūsu): kā sauc centrāleiropas SuperDivision bossu, un kur viņš sēž?

 208. Visu cieņu, Vigant, bet firmas politika nepieļauj tirgošanu veikalos dažu vienkāršu iemeslu pēc:
  1 – Veikalos nevar korekti izstāstīt, kur nu vel parādīt visas Kirby iespējas.
  2 – Ja prece tiks pārdota veikalos, tā kļūs par masu preci un protams zudīs kvalitāte.
  3 – Ja jau pie šitādas firmas politikas tiek “iesmērētas” Ķīniešu krutkas, iedomājies kas būs, kad prece tiks masveidā ražota? Kas to vairs spēs kontrolēt…

  Ir bijuši gadijumi, kad aģents pats nopērk kaukādu Kirby klonu no e-bay, un izmanto savas darba vietas vārdu, lai pārdotu to šņagu par tiem pašiem 2000 Ls. Vari iedomāties, kas notika ar to aģentu kad tas atklājās? Tapēc jau pamatā ir viss šis negatīvisms un aizdomas. Tieši tapēc arī uz katra aparāta ir tas unikālais “šasijas” nummurs. Un tapēc arī izpaliek visas garantijas tiem, kas tā ir iekrituši. Jo cena tiešām nav maza, un attiecīgi jābūt arī kvalitātei.

 209. Tieši tā, Ingrida, katram pašam priekš sevis jāizlemj ko viņam vajag. Neviens nevienu nespīdzina ne morāli, ne (pasarg Dievs) fiziski. Ja nebūtu pieprasijuma, nebūtu arī piedāvājuma. Diez vai Kirby te 10 gadus tirinātos pa tukšo ja nebūtu noiets. Un pasaulē viņš pastāv jau no 1914. gada. Diez kā tad viņš varēja attīstīties un plaukt pa visu pasauli līdz šai dienai, ja notiktu tādas blēdības, kā Arvis te klārēja?

 210. Ingrīda, Romuald: Kā varbut ievērojāt, tad visā šajā diskusijā un ari paša rakstā es ne mirkli nēesmu apšaubijis Kirby kvalitāti. Es uzskatu, ka Kirby ir TĀDS pats kā vairāki citi labi putekļu sucēji. Mans lielākais šašutums un tas joprojām ir spēkā – Kirby piekopj Latvijas sabiedrībai neikdienišķu un ļoti spēcīgu tieša mārketinga paņēmienu. Labajos laikos to sakombinējot kopā ar finansējumu izdevās “notirgot” šos aparātus pat tādām mājsaimniecībām, kurām tas noteikti nav “pa kabatai”.
  Runa ir par ētiku – Romuald, vai Tev pašam kādreiz nav licies, ka RolsRoyce nav īstais spēkrats Latvijas laukos? Vai Tu nēesi aizdomājies, ka ar tik labam pārdošanas spējām Tu varētu nenoklusējot faktus un nerunājot puspatiesības daudz lielāku labumu sabiedrībai dot pārdodot, piemēram, Studiju kursus augstskolā vai Biznesa rīkus uznēmējiem… šo darījumu rezultāta vismaz otra puse iegus kādu ilgtermiņa labumu ar uzlabojiem personīgajā dzīvē vai biznesā.
  Atzīšos godīgi, ka lauku mājā (ja esi dzīvojis) Kirby putekļu sūcējs ir tas pats kas “RollsRoyce ar kāpurķēdēm antarktīdā”… ir taču daudz efektīvāki/lētāki veidi kā izdarit tās lietas, kas ir nepieciešamas.
  Es ar nodarbojos ar pārdošanu un man ētika neļauj pārdot lietu cilvēkie/uzņēmumiem kur es redzu, ka tā lieta nu patiešam galīgi nav vajadziga. Atzīstot patiesību es pasargāju uzņēmēju un arī iegustu papildus uzticību vēl lielākiem un abām pusēm vērtīgākiem darījumiem.

 211. 🙂 Pilnīgi piekrītu Tev, Vigant. Personīgi es tieši tāpat nepieļauju klienta “izvarošanu” tikai tapēc, lai par katru cenu noandelētu preci. Man ir būtiskāk nest informāciju cilvēkiem, kam tas interesē. Pirms izbraukšanas pie klienta aģents vienmēr sazvana viņu un PIEDĀVĀ vizīti un demonstrāciju. Neviens neuzgāžas kā sniegs uz galvas. Vienkārši ir uzpūsts negatīvs iespaids. Esi ievērojis, ka bļauj visvairāk neapmierinātie, bet apmierinātie klusē? Bet principā, šī diskusija varētu būt interesanta un pamācoša visiem, kas lasijuši šos informācijas izvirdumus.

 212. tas ir murgs, jūs tirgotāji esat tik paštaisni!
  Kas tās par muļķībām, ko cenšaties te parādīt. Pati savām acīm tiku pilnīgi apstrādāta, lai tikai kļūtu par viena tāda produkta pārdevēju. Nevienu momentu man netika dota iespēja pateikt “paldies nē!”
  Atbrauciet, paskatieties, par velti jūs apmācīs. Milzīgas peļņas iespējas, brīvs darba laiks, pats varēsiet par velti sev ik dienas sūkt māju, pēc laika varēsiet ar 50 % atlaidi pārpirkt šo putekļusūcēju.
  Ja rupji neatšuj jūs, tad vispār nav iespējams atteikties.
  Katrs kirby izplatītājs iet cauri skolai, ko teikt, ko neteikt, par ko runāt, un par ko nerunāt. un pats galvenais ir tas, lai klientam nebūtu dota iespēja teikt nē.
  Šeit visu laiku vārtat tos faktus turpu šurpu, bet neviens nespējat atzīt, ka tā nav pareizi. Pieprasījuma nav vispār, varbūt 1% pircēju paši uzmeklē jūs, jo viņa paziņai tāds ir un viņš ar grib.
  Viss pieprasījums ir pateicoties jums pārdevēji, smadzeņu skalotāji Jūs esat.
  Tas nav pieņemami, lai kāda tā brīvā tirgus ekonomika būtu, es cerēju, ka mēs nenolaidīsimies līdz ASV līmenim, kur tādi kā jūs iet no vienām durvīm pie citām,
  Un kur ar bomi jūs sagaida, jo pieriebusies tā aplinkus muldēšana.
  Lieliski pārdevēji taču pielnīgi asinsūcēji!
  Normālu darbu nevarat atrast, kur sevi pilnveidot un attīstīt?

 213. Inese, Tevi noķēra uz ielas, sasēja un ar varu aizvilka uz nomaļu vietu un spīdzināja? Kādas muļķības Tu tagad te sarakstiji? Kāds tavuprāt tad būtu tas īstais paņēmiens? Sēdēt ofisā un tupi blenzt sienā cerot, ka kāds aiz gara laika tur ienāks? O.K., sēdēsim visi pa stūriem un čīkstēsim – cik viss ir slikti! Interesanti, kā Tu dzīva paliki pēc tam, kad Tevi “sagrāba” ļaunie kirbisti?

 214. kapēc,ja tas ķirbis ir tik labs un jauks un burvīgs,kapēc to nevar nopirkt veikalos…visas normālas preces var nopirkt veikalos….visi sūdi nopērkami Hoby hallos un ķirbis no tā neatpaliek…normālai precei ir normāla reklāma…ķirbim nav-domā ko gribi-sūds:))….ja jau esi ķirbju fans,tad laiks ir piehaltūrēt tīrot kaimiņiem mājas:))),lai var no sirds fanot:))

 215. Bet izskatās,ka kirby iet uz grunti,jo krīze arī to kantori skar…cilvēki jau daudz ko par to lūzni zin un nevēlās pikrt to,jo runas ir pasakainas,bet darbs kā jau parastam ps,ja jau nevar vairs iesmērēt to ķirbi,tad jau nākotnes vairs nav tai firmai…zelta gadi beigušies:))

 216. Nafigam jāpārspīlē.

  Vai es teicu ka mani sēja?
  Nē , bija darba sludinājums. Precīzi nepateikšu, bet mēģināšu pateikt , kā es sapratu
  ” Darbs ofisā, brīvs darba laiks, iespēja sevi pilnveidot un darbs ar klientiem”
  Es pazvanīju, tur ļoti laipni kāda itkā krīzes neskarta sieviete man atbild, ka ir jānāk uz tādu un tādu kā konferenci, visu izstāstīs un pastāstīs, un pati varēsiet izlemt, vai vēlaties strādāt.
  Es noskaidroju vietu, un teicu ka padomāšu.
  Pēc stundas zvans,
  Visu laiku mani uzrunā vārdā, Inese šito,Inese to, Inese Jums būs iepējas i te de i te pe.
  Un atkal es gribēju pateikt ne, bet viņa man tā piesējās, ka es nespēju neko pat pajautāt
  Es atkal soliju padomāt
  Pēc puss h atkal zvana. Nu zieniet, bet tā tiešām jums būtu laba iespēja, jūs pati varēsiet izvēlēties vai strādāt ofisā vai it pie klientiem.
  Es neizturēju un atklāti pateicu nē. Tad sākās slavināšana, debesīs celšana un darba idealizēšana.
  Ja uz tādu ideālu darbu, topošais darba devējs man lūdzas lai es nāku mēģināt, tad viss ir skaidrs
  Bet beigās viņa bikli pateica, ka lai es atnākot viņas dēļ, viņa par katru tādu atnācēju saņemot 2, kaut kas Ls
  Tad tā tik ir politika
  galvenais ir dabūt gultā un tad tik sāk runāt par attiecībām, kuras prasa no tevis to un to, un vēl to.
  Romuald,
  Vai tu esi laimīgs darot šo darbu?
  Vai tu jūties gandarīts, kad tava sūri nopelnītā nauda īstenībā ir sava veida aprunāšanas rezultātā?
  Vai tu pa naktīm spēj mierīgi gulēt?
  Ja tu saki jā,
  Tad es vairs nepazemošu sevi, mēģinot Tevi apstrīdēt!

 217. Aldi, palasi uzmanīgāk to, kas jau ir rakstīts. Nav ko žvadzināt pa otru riņķi to, kas jau tika izrunāts.
  Inese, labi, bez ironijas un sarkasma. Vai vari atklāt kurā pilsētā Tev gadijās tie diedelnieki? Un cik sen tas bija? Dīvains gājiens no viņu puses. Iespējams, ka tie nemaz nebija kirbisti, un godīgi sakot es šaubos, vai tie zvanītāji vispār bija kautkāda nebūt firma. Gadās arī tādi, kas liek skraidīt ar lupatām pa tirgu, lai paši savus ģīmjus nespīdinātu municipāļiem.

 218. Bet uz Taviem jautājumiem es varu atbildēt tikai savā vārdā. Es zinu kas ir, un ko no sevis izsaka Kirby mājas uzkopšanas tehnika. Iepriekš es jau savu nostāju arī esmu izteicis. Es neapzogu tos, kam jau tā ir maz. Es varu atbildēt tikai par sevi. Un mana sirdsapziņa ir tīra. Es tikai nesu informāciju. Ko dara citi – tas ir uz viņu sirdsapziņas.

 219. Romuald, tu melo..
  Tieši par to biezo grāmatu jau iet runa, par to kuru aģenti vazā līdzi pa prezentācijām, visi dati ir pēdējā lpp, kirby firmā NEKAD neesmu strādājis, mans vārds kaut ko nozīmē attiecīgās aprindās, negrasos to aptraipīt, tirgodams Ķīnas draņķus, aparāti ir pieejami, jo dažus paziņas aģenti ir apstrādājuši.
  Par jūsu firmu – no darba pie jums atlaiž, ja nespēj mēnesī piekrāpt pietiekami daudz cilvēku. Ne par ko citu – mans paziņa ir viens no jūsu menedžeriem, tāpēc mana inf. ir precīza , tā nāk no pirmajām rokām, ja tu nezini, vismaz neizrādi savu neziņu.
  Es apgalvoju, ka visi kirby aģenti prezentācijās apzināti melo, ir iedresēti runāt vienu tekstu, ko pilnīgi neiedziļinoties saturā, kā papagaiļi, atkārto.
  Es apgalvoju, ka Hamburgā ir firma Scott@Fenzer – Latvijas kirby īstie saimnieki ar Marlingu priekšgalā, kuri sūta uz Rīgu aparātus un diktē ko un kā darīt.
  Par cenu un tās politiku esmu rakstījis pietiekami – tu nevari neko pat iebilst, jo VID visi šie dati parādās, ir pieejama inf. no bankas, kura finansē kirby iegādi(factoring) starp Rīgu un Hamburgu – par max. komplektu tiek maksāti 500 LVL, bet pārdots tas tiek par 2036 Ls.
  Par ētiku, kā saka Vigants, jaut;ajums kirby sen vairs nepastāv – tu romuald, šī vārda nozīmi vienkārši neizproti, acīmredzot esi viens no Latvijas kantorīšu subproduktiem – aģentiņiem, kuri bez iekaltā teksta neko nespēj ne paskaidrot, ne argumentēt, izvairās no “neērtiem” jautājumiem un dzīvo tikai ar vienu domu – jāiesmērē kādam kirby.
  No tā izriet secinājums – tu neesi nobriedis diskusijai par tēmu, kurā nekā nesaproti un kontaktēt ar tevi nav nekādas jēgas. Tu esi melis…
  P.S. Ar Arunasu Lukšu esmu pazīstams, bet caur citu biznesu, uzskatu, ka viņs ir ģeniāls cilvēks, jo ir izveidojis šo dresēto mērkaķu armiju, kura dara to, ko viņš grib – tas ne katram ir pa spēkam..
  Bet tu ,romualdiņ, pašķirsti savu grāmatiņu – pamācies lasīt, patrenējies runāt un turpini krāpt cilvēkus, neko citu jau tu nejēdz..

 220. Aizmirsu piebilst par kirby darba metodēm – viņi tiešām staigā pa mājām un dzīvokļiem uzbāžoties ar mistisku “kirby ekoloģisko aptauju” par katru cenu cenšoties izspiest no cilvēkiem tel. numurus un solot, ka tie, kuri piedalīsies aptaujā, var laimēt konfekšu kasti, fotoalbūmu vai ….kirby bezmaksas demonstrāciju. Lieki būs piebilst, ka visi, kuri ir iekrituši un iedevuši savu tel. numuru laimē (kāds pārsteigums!) bezmaksas demonstrāciju, kura tiek burtiski uzspiesta, jo tel. zvana vienā laidā, lai sarunātu prez. laiku.
  Protams, ja gadās pietiekami lētticīgi un viegli iespaidojami cilvēki, demonstrācija tiek uzspiesta uzreiz, bez kādas loterijas laimestiem.

 221. Arvi, tu te gudri runā par ētiku, tēlo pareizo un godīgo, kas zin ko runā un ir informēts. Tu it kā zini patieso informāciju. Tu pat esi pazīstams ar Arunasu. Brīnišķīgi. Bet ir šis tas, kas nesaskan. Galvenais, ka tu pats tā īsti arī nevari mierīgi neko argumentēti pamatot. Tu jau arī te raksti vienu un to pašu, dažādos variantos. Tavs runas stils vairāk līdzinās histēriskam pusaudzim, nevis nopietnam vīrietim. Kā tad tavs paziņa var būt tev par paziņu, ja viņš ir viens no tevis nīstajiem kirbistiem?Kā tad tu ar viņu spēj sarunāties? Un kā tavās acīs Arunas var būt ģeniāls cilvēks, ja viņš ir tas, kurš uzsāka Latvijā šo biznesu? Pēc tavas idejas, viņš būtu pirmais jānošauj! Galu galā, kā tad visa šitā organizācija, tavuprāt, ir spējusi jau 25 gadus sekmīgi pastāvēt Eiropā? Un 10 gadus Latvijā? Ja jau tik šausmīgi visi tiek apkrāpti, kā drošības un ekonomiskā policija ne reizi nav neko iesākusi? Visiem jau sen būtu bijis jāsēž pa cietumiem ar Arunasu priekšgalā!
  Ja jau tu esi tik gudrs, pastāsti visiem, kas konkrēti ir melots tajā tekstā, kuru “iekaluši” aģenti? Pa punktiem!
  Nevajag šito tēmu pārvērst par “tirgus bābu” villošanos! Nepāriesim uz personīgiem apvainojumiem.
  Davai, konstruktīvi, par tekstu, pa punktiem.

 222. Dīvainīši 🙂

  Šodien TV daudzas reizes miljonam latvju pareizo alu prātiņos stellēja. Droši vien vēl kaut ko, bet alus reklāma vismaz interesanta bija.

  Nu, kas ir ko, pacepsimies? Pastāstiet, kādu jūs gudrīši atšķirību redzat starp sūcēja/iepūtēja (?) pārdevēju un alko reklāmas taisītāju? Vai jums smadzenes urīnpūslī?

  Es saprotu, ka var apspriest produktu – sūds vai liels sūds. Atgriežoties pie maniem veciem piemēriem varu piedāvāt variantus – slēpes Sahārā vai ļoti labas slēpes Sahārā vai ūdens slēpes Sahārā. Ja esat ieslēguši televizoru, tad zināsiet, ka slēpes Sahārā pārdot var 🙂

  Apspriest pārdevējus vai pārdošanas tehniku man liekas vismaz bezjēdzīgi. Ja jau kādam ir ko apspriest (it īpaši ar negatīvu pieskaņu), tad tas ir viens no dulburiem, kas līdz tādai pieredzei ir ticis. Lūzera stāsts citiem, kā kļūt par veiksminieku 🙂 Gribi palielīties ar savu “nosig spešal”?

  Liekam jaunu bildi iekšā! Nu, kaut vai mīliet viens otru atbilstoši savai orientācijai. Kam no tās ecēšanās labums?

 223. Romuald, tu un A.Lukšas ir divas dažādas lietas – viņš šo biznesu palaida un tam vajag smadzenes, bet tiem, kuri tirgo tās nedrīkst būt, jau tas vien daudz ko izsaka. Turklāt Arunas pats to draņķi netirgo, atbildību nenes – no tīri teorētiska viedokļa skatoties, mūsu valstī, kur visu izsaka nauda viņa bizness ir nostādīts perfekti, to nevar neatzīt.
  Turklāt biznesā, kur mēs krustojamies, viņš ne ar vārdu nav pieminējis kirby.
  Par nošaušanu – cilvēks, kurš neatbild par savu rīcību un tās izraisītajām sekām nevar tikt tiesāts, kur nu vēl – nošauts. Bezsmadzeņu radījums, piem. amēba, nevar tikt sodīta par to, ka piekakakājusi normāliem cilvēkiem nepieļaujamā vietā(domāti kirby aģenti).
  Par ekenomisko un krominālpoliciju – nu ir taču bijuši jau procesi, ir. Arī Patērētāju Tiesīsību Aizsardzības centrā ir daudz (apm.160 iesniegumu par kirby aģentiem un kirby tehniku), BEZ TABU arī jūs esat rādīti – vajag tikai pameklēt un izrādās, ka nemaz neesat tik balti un pūkaini.
  Pa punktiem visu uzskaitīt šoreiz nevarēšu – bet noteikti apsolu to izdarīt…

 224. Andrim – ja smadzenes tev ir tur, kur tu saki – ko tu meklē šjā lpp? Lūzeriem ir citi portāli, šeit diskusija ir pietiekami nopietna, gāzi grīdā, ko?? Būtu lasījis visu no sākuma, varbūt kaut ko arī saprastu, nevis muldētu šeit par slēpēm, tūrists, saproties…

 225. Arvi, kā tu iedomājies “palaida” šo biznesu? Arunas nevarēja neko ne palaist, ne radīt kautko. Šī sistēma ir atstrādāta jau krietni pirms viņa “palaišanas”. Arunas, starp citu, ja tu to vel neesi uzzinājis, sāka kā vienkāršs aģents, neatlaidīgi darbojoties viņš arī pacēlās līdz tam, kas viņš ir tagad. Nekādu amēbu armiju viņš nav radijis. Tā ir sen pirms viņa radīta shēma, kurā viņš iesaistijās un kurā viņš izauga. Uzprasi savam paziņam, lai sīki izstāsta, kā darbojas šī shēma.
  Ar nepacietību gaidīšu tavus “melu” atklājumus tekstā, lai varētu turpināt mūsu diskusiju.

 226. Par kirby iekšējo sistēmu varētu runāt ilgi – visi līmeņi krāpj viens otru, noveļ atbildību, uzveļ “vainu” cits citam utt. Tu, acīmredzot, nesen strādā šajā firmā, ja atkārto leģendu par vienkārša aģenta izaugsmi par firmas galvu – amerikāņu leģendu par panākumiem. Bet pajautā sev, ja šī sistēma ir sen atstrādāta, kā tu saki, vai tad sistēmas izveidotāji tiešām būtu bijuši tik pavirši un priekš aģentiem nebūtu ielikuši sieru peļu slazdā? Tā sakot, mērķi par kuru sapņot? Un mērķim jeb leģendai par to vienmēr vajag kaut kādu, kaut visniecīgāko pierādījumu – kas var būt labāks par dzīvu “pierādījumu” – Aunasu Lukšu un skaisti izstrādātu leģendu par viņu?
  Cik daudzi no taviem kolēģiem tavas darbības laikā ir kļuvuši par tāda līmeņa darboņiem kā Arunas?
  Mans paziņa apgalvo, ka viens – kāds Latvijas miljonārs, kurš nopircis FD Minskā, par naudu nopircis, nevis saņēmis reālu paaugstinājumu, kāpjot pa karjeras kāpnēm. Latvijā viņš esot pārdevis tikai dažus aparātus un mēneša laikā jau bijis Factiring Distributor?
  Līdz ar to visa tava leģenda par kirby irst pa visām vīlēm, piekrīti?
  Par prezentāciju meliem pagaidām palieku parādā, bet no sava solījuma neatkāpjos – vienkārši pagaidām ar to brīvo laiku tā ir kā ir…

 227. Pirmkārt tavi argumenti pavisam nav pārliecinoši. Tu pats balsties uz sava paziņas apgalvojumiem. Kur tad paliek Tava pārliecība?
  Tavs paziņa (man radās iespaids) pats arī nav izpratis to sistēmu. Paaugstinājumu tiešām neviens nekam nedod (mūsu izpratnē). Tā ir iespēja, kuru paver attiecīgais izaugsmes līmenis, un, ja pašam ir iekšās, vari atvērt savu offisu, apaudzēt ar aģentiem u.t.t. Galu galā, ja veicas visos posmos, pats vari kļūt par ievērojamu cilvēku. Tā tiešām ir viena no Amerikas Leģendām. Kapēc tad visā pasaulē tā strādā? Kur tad ir radušies tie visi Factoring Distributor? Ne jau nu pēkšņi nokrituši no debesīm, vai slepus iesūtīti “spiegi-diversanti”. Galu galā, no kurienes tad radies pats Arunass? Viņš tač ir Lietuvietis! Tāds pats, kā mēs ar tevi. Tu teici, ka Tev ir pieejami dati par visām fileālēm Latvijā. Padomā, kas vada šīs fileāles? Arī tādi paši cilvēciņi, kā mēs ar tevi. Un Minskā tas čalis pats nopelnija sev iespēju atvērt offisu. Es zinu to čali (vārdu, uzvārdu un to, kur viņš strādāja). Viņš 18 mēnešus strādāja kā aģents, tagad Minskā – kā fileāles šefs. Tālāk – viss viņa paša rokās. Tu pats sev nezinot pierādiji to, ka tās nav muļķības.
  Nonākam pie secinājuma, ka īstenībā tā leģenda tomēr nemaz neirst pa vīlēm.
  Nezinu, mēģini nu izbrīvēt kādu stundu, izlasi tekstu, tur nav daudz (protams, ja tev izdosies izmānīt no sava paziņas īsto, nevis pašam sacerēt) 😉

 228. Īsumā, lai būtu priekšstats, Cilvēks strādā kā vienkāršs aģents. Pēc demku un pārdošanu skaita viņam mainās statuss firmā. Sasniedzot attiecīgu statusu, vairojas iespējas (attāli līdzīgs piramīdai). Vienā brīdī (pēc paša vēlēšanās) drīkst pieteikt jaunas filiāles atvēršanu (pilsētu apstiprina diviziona šefs (nebūs tā kā pats iedomājās). Tā čoma gadijumā, Minska bija viens no piedāvājumiem. Viņam pašam jāatrod telpas, jāorganizē darbs, jāmeklē jauni aģenti u.t.t. Neko viņš nepirka. Nebija tā, ka “gribu tur, kur gribu”. Nopietni jāizvērtē iespējas. Citiem vārdiem sakot: tā arī IR “tirgus iekarošana”. Daudziem te pat Latvijā bija izdevība, tika dota iespēja, bet ne visiem tas izdevās. Dažas fileāles pēc kāda laika “iznīka”. Jā, tas nav viegli, noteikumi ir skarbi, bet tas IR iespējams. Bez tā čoma es personīgi zinu vel divus, kas sāka kā vienkārši aģenti, bet tagad ir fileāļu šefi dažādās pilsētās. Redz – kopā jau trīs 😉 Nav daudz, bet tomēr.

 229. Rēcīgi,mums nesen zvanīja aģente no Kirby un viņiem kā izrādās tagad ir iespēja nopirkt to verķi p 400Ls.Vot svoloči,pirms pusgada par 1500 a tagad pa 400 😀 Pateicām,ka mums tāpat nevajag!!!

 230. Paula, tas tiešām ir rēcīgi. Tā aģente 100% NEBIJA Kirby aģente. Viņa izlikās, tikai sev zināmu iemeslu un viltības dzīta. Tagad tiešām ir vasaras atlaides, bet 400 Ls ir sapņu fantāzijas.

 231. Tieši tā. Ja vel precīzāk, tad kopējā atlaide uz doto brīdi ir 681 Ls. Tas ir tad, ja pērk uzreiz. Ja uz nomaksu (pa tiešo no izplatītāja), tad bišku mazāka atlaide sanāks. Bet ja tomēr caur kredītiestādi, tad vel mazāk ieekonomēs (max. 150 Ls). Precīzus ciparus var uzzināt demonstrācijā, jo gandrīz katru dienu kautkas mainās. Īpaši tagad. Viss atkarīgs no termiņiem.
  Starp citu, kur ta mūsu karstasinīgais Arvis ir nozudis?

 232. Aigars un Romualds arī tirgo Kirby?

  PS
  Man mājās bija LUX demonstrētāji… pats es (viņiem par laimi) nebiju mājās… bet sieva braši tika galā un spēja nodemostrēt nu jau vecā Thomas daudz maz līdzvērtīgu darbibu….

  PSS
  A kad Kirby brauks ciemos?

 233. 🙂 nezinu par Aigaru, bet es netirgoju Kirby.

  Vigant, Tu tomēr vel gribi redzēt Kirby iespējas? Es sapratu, ka uzaicinājums it kā atcēlās, pa cik paklājus likvidēji pārceļoties… Kaut gan arī bez tiem var uzrīkot izrādi, kurā Tavam Thomas būs grūti tkt līdzi. Gulta, dīvāns, krēsli takš Tev ir? Pulētas mēbeles istabā? Flīzes vannas istabā? Pakešlogi? Aizkari? Televizors? Galu galā pašu kompi var i izsūkt, i izpūst. Un ja vel sunnis būtu – varētu arī to izķemmēt, savācot lieko pūku 😉

 234. ģeniāla diskusija.
  galvenais kirby aģentu arguments – visi tā dara – krāpj pircējus un pie visa vainīga valdība.
  galvenais kirby pretinieku arguments – davai tirgojiet pa normālu cenu veikalos un redzēsiet cik labs produkts… 🙂

 235. Uldi, varbūt minēsi kādu konkrētu krāpšanas paņēmienu un veidu, kas šeit tika izklāstīts? Varbūt pats vari minēt? Un kurš te nopietni apsvēra iespēju tirgoties veikalā? Es par šo variantu jau sniedzu izsmeļošu atbildi. Palasi vēlreiz visu, ko mēs te izbliezām, un neraksti muļķīgus secinājumus. Tevis minētie argumenti ir pārāk sekli. Neņem ļaunā, bet šeit jau krietni daudz tika izrunāts – kas, kā, kur, ko un kapēc.

  Vigant 🙂 , un ko Tu gribi redzēt savās mājās? Pilnvērtīgu demonstrāciju? Vai sacensības Thomas vs Kirby ?

 236. Gluži nejauši uzdūros šai vietai un ar lielu interesi izrakos caur visai garajai diskusijai līdz uzvarošajām beigām… Patika it kā nejaušie dažādo laimīgo ķirbju lietotāju atsauces uz savu pozitīvo pieredzi un salīdzinājumi ar BMW, ja ne MB līmeni. Vismaz cenas ziņā. Tāpat arī patika aģentu (tie te vesala rinda bijusi, sākot no tā pirmklasnieka, kas visur bāza “hā-hā” un beidzot ar aigaru un romualdu) argumentācija. Ja jau džeki viss te tik kruti, ka acis spiežas ārā, ielieciet tepat webā gan savus super-puper manuāļus ieskanētus, gan kādu video demo ar to, kā viss sūcās kā traks.
  Esmu redzējis “no iekšpuses” kā strādā līdzīga rakstura kantoris, kur tirgo atvaļinājumu mājas. Nu, kad vari nopirkt it kā māju kaut kur siltajās zemēs, kuru tu vari lietot nedēļu vai divas gadā. Tipa tas pats hotelis tikai daudz, daudz, daudz dārgāk (ja parēķina dienas izmaksas)… 🙂 Tieši tas pats princips kā šeit ar sūcējiem. Uzņēmuma struktūra kā piramdīda, kur mazie gariņi tirgo ka put un tad vārās visi pa piramīdu uz augšu. Pozitīvisma apstrāvojums pārdošanas sesijās tāds, ka var apd**sties. Visa pamatā — klienta apjāšana. Un ja pārdot nespēj, tinies, būs cits, kas būs trulāks un labāks pārdevējs.
  Piezīme par alerģijām un astmām. Tas, ko šeit diskusijās laimīgie “pircēji” no malas un vēl laimīgākie pārdevēji ir sarakstījuši par alerģijām, ir vienkārši muļķibas. Zinu ļoti labi, jo pašam ir alerģija. Cīņai ar visa veida putekļiem, spalvām utml pirmkārt palīdz pareiza grīdas seguma un mēbeļu izvēle un JEBKURŠ normāls putekļusūcējs, ko apliecina atbilstošs sertifikāts nevis kāda pārdevēja pasakas. Pats veiksmīgi jau daudzus gadus lietoju Karcher un nesūdzos. Tam nav jātērē naudas summas tūkstošos un pat ne simtos latu! Un putekļu (vai mājdzīvnieka spalvu) klātbūtne dzīvesvidē neietekmē alerģijas rašanos vai pazušanu. Kam alerģija ir, tā būs arī pilnīgi sterilā vidē un, kam viņas nav, tā neradīsies no tā, ka putekļiem cauri redzēt nevarēs. Ja Jūsu bērni nav slimi ar alerģiju vai astmu, tad viņi to nesaķers no tā, ka mājās nelietosies super-puper-Rambo-Kerby-Derby titāna-tērauda-karbona putekļu sūcēju. Normālā, tīrā, bet ne super sterilā vidē, bērna imūnsistēma attīstīsies normāli un tam nekādas briesmas nedraudēs nedz no putekļiem, nedz no baciļiem.

 237. Romuald: Sacensības būtu interesanti… nēesmu pārliecināts vai uzvarētu ar Thomas… bet redzamas atšķirības, manuprāt, nebutu. 🙂 Demonstrāciju droši varat rādīt un ar interesi noskatīšos… tikai sūtiet vislabāko aģentu ar izturīgu nervu sistēmu, kas spēj atbildēt uz jautājumiem kvalitatīvi bez mārketinga ūdens… jo pret šķidru mārketingu man ir alerģija – to zina ik viens, kas ar mani ir kopā strādājis (kolēģi piem.). Cieņu no manas puses garantēji, pirkt es noteikti nepirkšu, jo man ir citas prioritātes.

  Esi gatavs riskēt un ierasties nodemonstrēt taisnības vārdā? Apsolu godigi padalīties saviem iespaidiem šeit pat blogā!

 238. O.K. Mēģināšu kādu sadabūt rokā. Pats es, diemžēl, neesmu Kirby pārdevējs. Tāpēc man nav DEMO komplekts un no manis korektu izrādi nevarēs sagaidīt, jo nebūs skatāmā glāze un uzparikte melnajām salvetēm.
  Es šad tad strādāju ar Ķirbi, piedalos mājokļa uzkopšanas pasākumos par maksu.
  Vienīgi, būs nepieciešams Tavs mob.tel. nummurs, lai varētu sarunāt kur, kad, cikos u.t.t. Kā tas būtu iespējams?

 239. Par to Kirby-man patīk,jā vņš ir dārgs(cena Latvijā ir uzgriezta uz50-70%) bet tas ir gandrīz uz visām precēm.
  Lietoju 2 gadus.
  Atsauksmes:
  neteikšu ka super bet ar putekļiem karo ļoti labi, ideāls filtrs,
  izdauza no paklāja gandrīz visu kas nau pielipis,salīdzinot ar citiem nepamet zem paklāja smilšu kārtiņu,labi izsūc gultas, matračus, gultas pārsegus pēc izsūkšanas var papurināt – redzamu putekļu nebūs.
  No dīlera nospēru apaļos paraugfiltrus-esu pielīmējis ar skoču uz citiem sūcejiem pat ar ūdens un gaisa centrbēdzes filtrāciju (tur kur ārā pūš gaisu) labāk neredzēt kas tur lido ārā,kaut arī daudziem uz izpūššanu stāv 3 kārtīgs filtrs.
  Mazgā apmierinoši tikai nevar visur tikt klāt un grūti noregulēt putu daudzumu.
  Ar izpūšamā gaisa spiedienu var izpust aizsērējušo izlietni.
  Salidzinot patērē līdz 3 reizēm mazāk elektrības.
  Nepatīk:
  Skaļš, smags, japiešaujas uzlikt pariktes (var nosvilināt piedziņas siksnu).
  Beidzot – Pirkt vai nepirt tas ir jaizlemj pašam, vispirms ieteiktu izīrēt un pārliecināties.
  KĀPEC PIRKT BMW ja var nopirkt KAUT KĀDU HYUNDAI.

 240. Putu daudzumu vis labāk regulēt – precīzi jaucot proporcijas (ūdens-šampūns). Silts ūdens, un vēlams uz vienu mazgāšanas reizi. Ar to ON/OFF slēdz nekas prātīgs nesanāks. Bet principā, tas nav tik svarīgi. Pēc putu uzklāšanas, atstāj uz 15 – 20 min., lielākā daļa pati pazudīs. Pēc tam ar Mustangu kārtīgi “izķemmē” paklāju visos virzienos. Ja nav Mustanga, tad ar to pašu putu licēju: noņem šūplādi ar šļauku, un vico ar to birsti. Ja nekur nav jāsteidzas, tad vel pa virsu ar “Lielo Briliantu” pārej – ideāli.
  Piediņas siksnu arī nemaz nav tik viegli nosvilināt. Izturīga, maita 😉 Lai to pārsvilinātu, Tev 10 – 15 minūtes bus jāosta svilināta gumija. Nedomāju, ka pa to laiku Tev neienāks prātā, ka kautkas nav lāgā.

 241. Lasu, tiku tālu, apnika 🙂 Tā mēdz notikt, ja maļ par vienu un to pašu.
  Varbūt apakšējā sadaļā kāds jau ir atzīmējis, tomēr rodas domas par _garantijām_. Cik saprotu, aģents ir IK vai saimn darb veicēja statusā. Firmai, no kurienes aģents saņem preci pārdošanai nav nekāda oficiāla statusa attiecībā pret ražotāju. Labākajā gadījumā, valstī prece tiek ievesta ar dokumentiem (robežas nav ar pieminēto Vāciju, kur tiekot komplektēti). Darījumu apliecinošs dokuments netiek izsniegts. Secinājums par garantijām uzprasās pats no sevis. Garantija ir līdz durvīm. Tas ir, līdz brīdim, kad aģents (vai preces piegādātājs) pārkāpj par slieksni un aizver durvis no ārpuses.
  Protams – var mēģināt prasīt no aģenta. Galu galā – viņš atbild ar visu savu mantu. Jāpierāda, ka tāds darījums bijis (atceramies – čeka-ta-nav 😉 ), jāpierāda, ka tieši ar šo personu, tieši šajā laikā un vēl virkne lietu, lai varētu runāt par ‘preces neatbilstību līgumam’ vai ko uz to pusi. Var mēģināt prasīt no firmas. Ar pierādījumiem, ka firmai ar šo visu kāds sakars, vēl švakāk.
  Kas attiecas ar pirkšanu no rokas, caur ebeju, no ārzemēm pa taisno – tieši tikpat garantija kā te. Vēl vairāk – iespējams, TUR pirktajam iedos līdzi iegādes dokumentus. Ar kuriem, nepieciešamības gadījumā vari pamatot savu prasību (garantija ir piesaistīta precei, nevis pircējam).
  Pats izvēlos maksāt par lietām, ko saņemu. Ja ir iespēja nopirkt bez garantijas par attiecīgi samazinātu cenu, izmantošu šādu iespēju. Jā, tā ir kā spēle. Bet liks uzmanīgāk lietot. Un nekādu klapatu, ja kas salūzīs – nebūs jāiet, jālūdzas, kādam kaut kas jāpierāda (ka neesmu paŗkāpis lietošanas kārtību utml). Vainīgs – pats maksāju. DOA – tas ir cits gadījums. BTW, arī apdrošināšanas pakalpojumus nelietoju. Izņemot obligāto.

 242. Izlasīju šito:
  1 – Veikalos nevar korekti izstāstīt, kur nu vel parādīt visas Kirby iespējas.
  2 – Ja prece tiks pārdota veikalos, tā kļūs par masu preci un protams zudīs kvalitāte.

  1 – veikalos nevar arī veļasmašīnas un virtuves kombaina funkcijas parādīt. vai tāpēc netirgo?
  2 – vai tad tirgotāju uzdevums nav pārdot pēc iespējas vairāk?
  cita lieta, ka pasākumam mākslīgi tiek piešķirta ekskluzivitātes aura. tip – īstiem večiem tādam jābūt. vai vismaz izdzīvošanai nepieciešamā aprīkojuma aura (must have) – tip – ja tevis nav traukos, tad tevis nav vispār.

  kopsavilkums. vārīties uz savējiem (radi, draugi) – tas ir pretīgi.

 243. Māri, Par garantijām:
  Tu esi iegādājies Kirby? Tu zini, kā tas notiek? Ja Tu tikai DOMĀ, ka zini, tad labāk nedomā par to, ko nezini. Aģents nesaņem preci pārdošanai. Viņam vispār nav sakara ar pārdodamo preci (to, kurš būs mājās). Nopirkto preci pircējam pēc tam atved pilnvarotais pārstāvis. Nullīti, visā iepakojumā. Klāt ir visas garantijas. Par pirmo summu obligāti ir čeks vai darījuma kvīts ar parakstiem un zīmogu. Par turpmākiem maksājumiem ir oficiāls līgums. Nekam nekas nav jāpierāda. Ir kvīts, līgums un prece. Un vel ir Preču pavadzīme! Katrs aparāts ir marķēts, un tiek piesaistīts pie līguma. Un ne tikai prece ir piesaistīta garantijai, bet atī pircējs. Tavu vārdu varēs atrast pārdoto Kirby legālo īpašnieku sarakstā (vismaz trīs gadus). Kirby tomēr maksā lielu naudu un nedomā, ka viņu mētās pakaļ, kam pagadās, bez nekādiem papīriem. Šeit Tu SMAGI maldies!
  Par pirkšanu e-bay: aber LŪDZU, pērc, kas Tev liedz. …un domāsi kur maisus dabūt… kur vel ko piepirkt… servisa apkopi ar Tev neredzēt… un ja vel trāpīsies no 110V tīkla priekš ASV… vai vispār kāda Ķīnas “krutka”… Pats maksā, pats streb.
  Par punktiem:
  1 – Tā ir firmas KIRBY politika no pašiem pirmssākumiem. Kirby noteikums irpārdot preci nevis veikalos, bet mājas demonstrācijas laikā, kur pilnvērtīgi izstāsta un parāda visas iespējas. Kad Tu ej uz veikalu pirkt veļas automātu, Tev kāds pārdevējs varēs izstāstīt un parādīt kā konkrēts aparāts izmazgās Tavas drēbes? Vai kāds izstāstīs un parādīs kā ar Tevis noskatīto virtuves kombainu uztaisīs Tev ēdamo? NĒ! Ne tuvu. Atnākot mājās Tu vel ilgi mēģināsi pielāgot funkcijas ar iespējām un vel pieskaņot tās sev. Un izrādīsies, ka dažas lietas tomēr tur nav, bet it kā bija jābūt.
  2 – Kirby ražo tik, cik ir pieprasijums. Velreiz saku: tā NAV masu prece. Ar tiem nepiegrūž pilnas noliktavas cerībā, ka gan jau sabāzīs pa veikaliem visās malās un gan jau noandelēs. Rolls-Royce arī nepārdod veikalā un maksā viņš ne pa jokam, bet kapēc tad viņš ir auto Nr-1 ? Vai Ferari… vai vel kāds no exclusive? Kapēc Svarovsky nepārdod savus izstrādājumus parastajos dārglietu veikaliņos?
  Tapēc, ka daži jūtās kā krievu revolucionāri Ziemas Pilī: ja tas nav visiem, tad tas ir sūds un ir iznīdējams. Jo prātīņš nesniedzas tajā līmenī, lai spētu novērtēt vērtīgu un kvalitatīvu mantu. Tas, vai tā ir Tev piemērota vai vajadzīga, tas ir katram pašam jāizvērtē un jāsaprot.
  Un no kurienes Tu izzīdi tādu kopsavilkumu?

  • Es te par putekļu maisiem. Nu nav jau viņi tik neaizvietojami, kā jūs te runājat. Viņam var uzlikt arī KARCHER putekļu maisus. pats pamēģināju. Sūc ideāli un putekļi paliek maisā. 5 gab. maksā tik pat cik 1 kirby maiss. Tā ka nevajag cilvēkiem batonus spraust

  • 1.nepārd veikalos jo tad tiešām neviens nepirks
   2.nu naudu tu ar viņu nenopelnīsi.
   3.un nav jau viņš nekāda brīnumaina prece, nepiedāva neko īpašu.
   TAS IR TIKAI PUTEKĻU SŪCĒJS
   par to naudu vari savu smirdīgo paklāju reizi gadā aizvest uz ķīmisko vai pat nopirkt 4 paklājus un maini katru sezonu.
   tāpat kas grib uz vienu un topašu paklāju skatīties ilgi.
   ĀĀĀ
   un par to paklāju viscaursūkšanu, tagad paklāji ir plāni, nevajag nevienu sūda “ferari” lai viņu izsūktu

 244. Man mājās Kirby putekekļusūcējs jau ir vairāk kā gadu. Nopirka viens no ģimenes locekļiem, pats biju kategoriski pret to.
  Kirby piemīt ļoti daudzi mīnusi:
  1) Ļoti skaļš;
  2) Smags;
  3) Aizņem daudz vietas;
  4) Neparocīgs
  un
  5) ĻOTI dārgs!
  Par plusiem patiesībā man pat nav ko teikt – labi jau viņs sūc, bet nevarētu teikt, ka citi jaunie putekļusūcēji, kuri ir daudz lētāki sūktu sliktāk.
  Neiesaku pirkt, ja nu vienīgi nav nepārvarama vēlme pašam pārliecināties par lieki iztērētu naudu.

 245. JA gribi tīru māju, tad tikai Kirby. Elektroenerģija 3X mazāk ēd. Skaļums? Nu un visu dienu jau netīri māju. Kuram no putekļusūcējiem ir 30 gadu garantija? Ideāls paklāju tīrīšanai. Neesmu nevienu “kruto” putekļusūcēju redzējis kurš varētu konkurēt. Cena? Nu kāpēc mēs pērkam Mersedesus nevis Ladas? Un atcerieties beidzot, ka tas nav putekļusūcējs. Domāju ka Latgalītē arī var nopirkt tāpat kā “oriģinālos” BOSH instrumentus pa lēto. Bet aiznesiet tādu uz remontu un tur paska, ka no BOSH tur ir tikai nosaukums. Esmu iegādājies un ne mirkli nenožēloju. Izsūciet savu paklāju ar jebkuru putekļusūcēju un tad iznesiet laukā un padauziet, redzēsiet, cik “tīri” izsūkts, pareizāk sakot neizsūkts. Ja nevarat atļauties, tad nenonieciniet.

 246. Es ieniistu to firmu.puteklusuceejs jau nav vainiigs sheit,bet pashi tie stulbi cilveeki kuiri tur strada.es stradaju tur ,piegaju pie cilvekiem un prasiju vinu telefona numurus.par katru anketu viniem mums bija jamaksaa 0,15 santiimi…vini man bij paradaa ne tik daudz kadus 12 ls.bet vini pazuda un neko nesamaksaja,un pec tam vel zvanija uz visiem numuriem,ta ka es tur ierakstiju ari savas mammas numuru,vini piezvaniija arii vinai.vina pateica,kapec jus manai meitai neizmaksajat algu,bet tur atbildeja-lai vina ar ofisu runaa,es neko nezinu.Maitas un Kuces ir tie visi agenti.pashi sanem 700ls menesii,bet nabaga skolniecei pat 12 ls nevareja samaksat par godigu darbu

 247. Bļins, kur jūs visi atrodat tos, kas cenšas apkrāpt tieši JŪS? Un pri čom te Kirby? Man vel jo projām viņi paši man zvana un prasa, vai nevajag kautko atvest, vai nav kautkas noticis, vai ir kāda vēlēšanās… Tieši vakar zvanija, un laipni apjautājās – viss OK? Viss OK. Kur Jūs tās problēmas atrodat? Ja kaut kāds pauts bez jebkāda līguma jums liek skraidīt pa pasauli un diedelēt telefonus, tad padomājiet – kas esat jūs paši? MUĻĶĪŠI. Un nav ko te bļaustīties un reklamēt savu naivumu!

 248. Sveicināti, KIRBY – “nevienaldzīgie”!
  Gribu aicināt TIESĀTIES tos, kuri ir iegādājušies KIRBY putekļusūcēju, bet nav ar to apmierināti:
  – gan kā ar preci un ar tās darbības blakus efektiem;
  – samaksas formu (līgumā garantētā LĪZINGA vietā jāmaksā KREDĪTS) un citiem finansu jautājumiem.
  Pats to pērn nopirku un … patriez gatavoju dokumentus TIESAI, tāpēc ar prieku sadarbotos ar citiem, kuriem tas interesē – sūtiet lūdzu info uz e-pastu:
  svaris@inbox.lv

 249. Dīleri varēja staigāt pa biezo privātmāju ciematiem un klauvēt tur pie durvīm ar savu ”mersedes” putekļusūcēju nevis klīst gar daudzdzīvokļu mājām kur dzīvo,eksistē zemākāslāņa iedzīvotāji un cienījamavecuma cilvēkiem konkrēti ”pist” smadzenes ar savu daiļrunāšanu!! Un nevaig ”dirst” ka viņi ir paši vainīgi ,ka uzlika savu parakstu aiz tik skaistas ”pasakas ” beigām!!
  pietiks ar bukletu paskastē!!
  manīšu kādu ,suni uzrīdīšu !!

 250. Taisnība! Vecākiem cilvēkiem, kuri nopirkuši to ķirbi būs tāda veselība, ka neslimos ne ar cūku gripu, ne radikulītu! Izdevumi zālēm – apaļa nulle. Dzīves ilgums pagarināsies tieši par 20 gadiem. Pilnvērtīga sex dzīve vismaz līdz 99 gadiem. Tā kā, izdevumi atmaksāsies vismaz dubultā!
  Iepriekšejam komentam varu pievienot savu novērojumu, ka
  bagāto un pārtikušo cilvēku vidū muļķus gan nesastapsi!

 251. CILVEEKI!! pirms iegādājaties šo aparātu ,ieskatieties izplatītāja firmas mājaslapā….nabadzīgāku informāciju redzējis neesmu nevienā citā lapā,tas jau vien liecina par kautkādām nepatīkamām rīcībām!
  Ja tiešām vēlaties iegādāties šo aparātu ,ieteiktu pameklēt pa reklāmām ,tur par attiecīgām cenām var iegādāties ar visām garantījām un t.t. vis ticamāk cilvēki ”nepanes” līzingu ,kurš ir KOSMISKS uz visiem 5 gadiem!!!!

 252. Paskaties Mercedes mājaslapā, ļoti bagātīga info par visām iespējām, un papildaprīkojumu. Tāpēc jau domāti konsultanti, kuri visu parāda un izskaidro pielietojumu. Un līzings vēl kosmiskāks 😀

 253. Kas var lai pērk, bet kurš negrib, turiet muti. Tā trakā latviešu skaudība un novīdība. Jā, man ķirbim būs septītais gads un nesūdzos, esmu ļoti apmierināts. Esmu iemācījies vērtēt kvalitāti nevis kvantitāti. Lai izpūstu un izsūktu vienkārši perfekti (kā kompresors). Palietojiet gadus sešus, tad varbūt sapratīsiet ko nozīmē kvalitāte. Nevajag dzīvot ar padomijas laika domāšanu!!!

 254. Starp citu – pirms mēneša sievai uzdāvināju jaunu putekļu sūcēju – Electrolux Ergorapido…. vispār iespaidīgs verķis! 🙂 Bez vadiem (uzlādējams) sver tikai pāris kilogramus un ir modulārs (var izņemt sūcamo ārā un pārvērst par rokas mazo putekļu sūcēju)… vispār iespaidīgi vienkāršs, viegls un ērts lietošanā. PAredzēts vairāk mazajām tīrīšanām nevis ģenerālajai tīrīšanai… toties ikdienas uzkopšanu padara fantastiski vieglu.

  PS
  šī nav apmaksāta reklāma…

 255. Kļuvu imūns pret šāda tipa mantu pārdevējiem kopš esatcon prezentācijas, kad mani jau gandrīz pierunāja, ka pērļu vanna ir tas kas vajadzīgs katram 😆
  Neatceros kādā secībā, bet esmu dzirdējis Luxx, Kirby un Zepter sūcēju prezentācijas, Zepter gan bija kopā ar tvaika ģeneratoru.
  Labākais iespaids palika par Luxx, džeks bija savu arodu mācījies, visam bija arguments.
  Zepter prezentēja pilnīga nejēga, pati gan bija tur kautkāda direktore, atrunājās, ka prezentētāja apslimusi. Nu nez, ja cilvēkam mājās ir tāds aparāts, tad nu vismaz kautkas ir par to jāzin 😀
  Kirby prezentēja pāris(nezinu vai vīrs un sieva, bet izskatījās ģimeniski 🙂 ). Prezentācijā gan nedzirdēju tik daudz neargumentētu frāžu kā te komentāros minēts. Mīnusi jau te ir uzskaitīti, lielākie IMHO cena un svars, lietojams vienstāva mājā bez sliekšņiem(apraksts atbilst Roomba robotputekļsūcējam 🙂 ). Lielākā vilšanās bija prezentētāju nekompetencē, kuri nezināja par tādu lietu kā veļas žāvētājs (putekļu savācējs no manām drēbēm). Nu tā mani iespaidi. Droši vien, ka aparāts nav sūdīgs, bet nu tā kā es nebraucu ar MB, tad manā mājā nebūs Kirby. šobrīd lietoju Karcher tvaika sūcēju kopā ar tvaika gludekli. Māju tīru bez jebkādiem tīrītājiem tikai ar tvaiku un sūkšanu! man patīk 🙂

 256. Varonīgi izlasīju visu diskusiju un neatbildēts, manuprāt, palika tikai viens jautājums – kā tiem izplatītājiem nav kauns spogulī skatīties? Kaut gan no otras puses – labāk lai krāpj, nekā zog un laupa.

 257. Cik nu sanacis suuceejus lietot, ja motors nav virs 1000W, neko jedziigu nevar izsuukt. Tapat majas nav pratiigi lietot sausos sucejus. Pats lietoju slapjo ar HEPA filtru aiz motora, tb, nekada draza no suceja telpaa araa nenaak. Salidzinot ar maneejo, kirby, piedodiet, ir mesls pec savam iespejam, vismaz spriezhot pec atrodamaas infas netaa un lietotaju pieredzes.

  Bet par marketingu nonemu cepuri vinju priekshaa- ja nu kas vinaa ir tik vertiigs, tad tas ir tas, kaa vinjus tirgo un slavee. Bet taa arii ir- pircejs peerk ne jau produktu, bet iepakojumu- lasi- reklamu. 🙂

 258. arī man ir mājās Kirby(sarkstot jāatzīstas,ka nopirku no tiem pašiem izplatītājem par brrr kādu summu),bet esmu ar to ļoti apmierināta.Uzskatu,ka viņš pilda visas sev ”piedēvētās” funkcijas godam.Nekad nevienam putekļu SŪCĒJAM neesmu redzējusi tādu jaudu,kas spētu izsūkt cauri paklājam,t.i. ne tikai paklājs ir tīrs,bet arī grīda zem tā.Tāpat arī mazgātājs ir ideāls+ja vēl lieto oriģinālās putas paklāju mazgāšanai,tad rezultāts ir vnk perfekts!Un nepiekritīšu vairs nekad tiem cilvēkiem,kas apgalvo,ka kāds cits SŪCĒJS ir labāks par Kirby!

 259. Bet joprojaam ir paaris neatbildeeti jautaajumi.
  1)Nu kaapeec vinjsh buutu jaapeerk pa 2000ls, ko man tas dos? Vinjsh minetu prot taisiit?
  2)Taa arii neveins neatbildeeja, kaapeec profesionaalie uzkopshanas servisi neizmanto kirby? ir redzeeti tikai Karcher un shur tur VAX. A truna, ka tiek tirgots individuaali maajas lietotaajiem neder.

 260. Man ir Kirby, un es tiešām esmu apmierināta!!! Nopirku to par 1300Ls, jau sen, …8 gadus atpakaļ.
  Ziniet mani pārsteidz tie, kuri savam alerģiskajam bērnam meklēs citu alternatīvu. Jūs esat gatavi taupīt uz savu bērnu veselību??!! Ja manā ģimenē kādam, kur nu vēl bērnam, būtu veselības problēmas, …es atdotu ne tikai 2000Ls.

 261. Man arī ir Kirby un nelaime tāda,ka pēc 2gadu sūkšanas ir sabojājusies turbobirste,kas it kā makšā 120ls.Izsaucu servisa darbinieku,kurš kaut ko mēģināja tīrīt un labot.Kad nekas nemainījās teica,ka tā esot ekspluatijas vaina.Un ja man vajag to birsti varu nopirkt no viņa pa 60ls.Līgumā tas esot rakstīts un viņi nemaina.Padalieties ar savām domām,ko iesākt?

 262. Sveicināti, KIRBY – “nevienaldzīgie”!
  Gribu aicināt TIESĀTIES tos, kuri ir iegādājušies KIRBY putekļusūcēju, bet nav ar to apmierināti:
  – gan kā ar preci un ar tās darbības blakus efektiem;
  – samaksas formu (līgumā garantētā LĪZINGA vietā jāmaksā KREDĪTS) un citiem finansu jautājumiem.
  Pats to pērn nopirku un … patriez gatavoju dokumentus TIESAI, tāpēc ar prieku sadarbotos ar citiem, kuriem tas interesē – sūtiet lūdzu info uz e-pastu:
  svaris@inbox.lv

   • Esmu ar mieru atbraukt,kopā ar jums paskatīties ko dara kirby,atbildēt uz pilnīgi visiem jums interesējošajiem jautājumiem,kuri saistās ar kirby. Varam salīdzināt ar jebkuru,jūsu uztverē ,labāko putekļu sūcēju. Apsolu jums gūt pozitīvas emocijas, kā arī mainīt viedokli,ja tas ir negatīvs ,par šo tehniku. Īpaši skumji par šādiem komentāriem,jo kirby ir mana sirdslieta,par kuru esmu īpaši pārliecināta.

   • Inga: Apsveicu Tevi – tu izrādījies visdrosmīgākā no visiem aģentiem, kas vispār pieteicās atbraukt un pastāstīt.

    Šobrīd nedomāju, ka tas būs aktuāli, jo man ir tikai viens putekļu sūcējs, kas pēc būtības atšķiras… tiesa gan ar daudziem trūkumiem, bet vienu neatsveramu priekšrocību. 🙂 Sacencības start Kirby un Manu putekļu sūcēju būs kā starp automašīnu un motociklu – pilnīgi nesalīdzināmas lietas! 🙂
    Manu sirdi ir iekarojis un par mājas tīrību rūpējas Electrolux Ergorapido…

   • kā var izteikt viedokli,brīdināt citus par lietām,par kurām priekšstats ir tikai baumu līmenī. Esmu bijusi ļoti dauzās ģimenēs un neesmu pārdevusi nevienu kirby,tos visus nopirka,kopā kādus 143gb. Paskatījāmies ko dara šī tehnika un cilvēki paši pieņem lēmumu iegādāties vai nē. Esmu bijusi arī pie īpaši agresīviem klientiem,kurus arī ir iespaidojušas baumas,vienmēr šķīrušies esam draudzīgi.Cik žēl,ka baidieties padiskutēt klātienē.

 263. katrs pelna naudinju kaa maak, dazs ar podu tiiriishanu, dazs ar izplatiishanu!

  pozitiivais:
  1. nekur nav jaaiet!
  2. nepatiik, atdod atpakalj!

  negatiivais? Negatiivaa nav, galvenais ir saglabaat skaidru praatu, tad viss oki buus 😀

  • Kirby ir vairāk kā 60 funkcijas,tas nav paklāju putekļu sūcējs,tā ir mājas uzkopšanas sistēma,kura,ņemot vērā 30 gadu servisa garantijas iespējas,reāli cilvēkam ļauj savu naudu ietaupīt. Tas par cenu. Protams varu to izskaidrot,izrēķināt,bet nav kam.

   • ja pieņemam ka mājkalpotāja ņem 2 Ls stundā un vidēja māja būtu jātīra 2h plus atbraukšana maksātu cilēkam aptuveni 10 Ls/reizi. Maja tiktu uzkopta 2x mēnesī, tad iegūsti ka mājās būtu uzkopšanas sistēma aptuveni 8 gadus. Kaut kā šķiet tomēr letāk + visiem varēsi teikt ka Tev ir mājkalpotāja.
    Un Kirbīīī ******
    [Vigants: Inese, būsim diplomāti un nelietosim necencētus vārdus]

 264. Par cenu:
  Ir galvenais kantoris, kurš atrodas Hamburgā un saucas Scott@Fenzer, kur, acīmredzot, notiek aparāta komplektēšana, tad aparāts nokļūst Rīgā, pēc tam nonāk MAZAJOS 13 kantorīšos pa visu Latviju (Jelgava, Ventspils, Liepāja, Bauska, Daugavpils utt), var gan būt, ka kantorīšu skaits sakarā ar kirby pārdošanas problēmām ir samazinājies. Katrā tādā MAZĀ kantorītī strādā darbinieki – pašnodarbinātās personas, kuras tad arī veic aparāta pārdošanu klientiem. Vari izsekot, jeb tas arī tev ir kaut kas jauns?
  Rīga par aparātu maksā Hamburgai 400$-700$/gab, atkarībā no komplektācijas(mini-maxi)
  MAZIE kantori pa visu Latviju pērk no Rīgas aparātu par 740Ls/gab par mini kompl.,(pats redzēju pavadzīmi)
  aģents pārdod kirby mini komplektu par 1500 Ls, zinot, ka aģents pelna uz mini koml. ~250Ls, tātad kantora priekšnieks jeb menedžeris pelna ~510Ls/gab no katra viņa pakļautībā esoša aģenta pārdotā aparāta
  Kas vēl nav skaidrs?

 265. Aldi, ar to kirby ir viena fiška – garantija it kā tiek dota tikai uz pašu aparātu, tikai tā nav garantija normālu cilvēku izpratnē. Pircējam (bez atbilstoša dokumenta) tiek garantēta 30 gadu servisa apkalpošana – tas nozīmē, ka kantorītis, kas aparātu ir pārdevis, mēģina garantēt, ka pastāvēs 30 gadus un PAR SAMAKSU remontēs tikai pašu aparātu, bez uzgaļiem. Uzgaļi ražoti Ķīnā un tiek iesmērēti pircējam bez kādām garantijām. Kurš ir iegādājies, zina – kā garantija nāk dīvainas zili zaļas krāsas papīrs, parasti vācu valodā. Vai kāds ir mēģinājis iztulkot?
  Parastu putekļu sūcēju pērkot mēs saņemam gan kases čeku, gan garantijas talonu valsts valodā. Garantija jebk. put.sūc. ir 24 mēneši, turklāt pēc likuma mēs varam 2 mēnešu laikā atgriezt preci un saņemt naudu.
  Pērkot kirby nedarbojas neviens no šiem noteikumiem. Par kaut kādu naudas atgūšanu var tikai pasmaidīt.
  Bez tam uz kirby aparāta apakšējās daļas ir rūpnīcas uzlīme, kurā uzrādīts kirby kalpošanas laiks – 1000 darba stundas, nevis 30 gadi kā mēģina iestāstīt kirby aģenti. Pēc 1000 darba stundām šis verķis savus resursus būs izsmēlis un nekāda “garantija”vairs nelīdzēs.

  • Nezinu pēc kuras valsts likumdošanas preci var atgriezt 2 mēnešu laikā,tāpat arī pēc 24 mēnešu putekļu sūcēju lietošanas,dodoties uz vietu,kurā iegādāts p.s.,bieži uz ieejas durvīm nākas lasīt tekstu ”izīrē telpas”,nerunājot par kaut kādu detaļu iegādi.

  • Tev pilnīga taisnība! Viss Viganta portals pierakstīts pilns ar atmaskojošu informāciju, bet neviens to nelasa.. Un kirby aģenti atkal sāk visu no sākuma! Nelasiet, aitas, nelasiet – cirpēji jau dzirkles ir uztrinuši..

  • Tikai stulbas un netīras aitas var truli bliet par to,ka labāk tādām arī palikt.Bliet un apskaust tās,kurām mūža augusī vilna ,piekrājusies ar da jeb ko,netīra un smaga,ir nocirpta, ne pret pašu gribu,un viņas mjerīgi ēd zāli , pat nemēģinot pierādīt,ka jūtas labāk,jo tā vienkārši ir.

   • Tu, inga, palasi Latvijas likumus, ja nezini, kurā valstī ir elektroprecēm ir 2 gadu garantija. Un arī par kirby atgriešanu atpakaļ 24 mēnešu laikā viss bija rakstīts jūsu kirby papīros – ja tu to p.s. tirgo, tad vismaz tik daudz nu jau tev būtu jāzina. Kas attiecas uz to tavu aitu fermu – tu pati saprati, ko uzrakstīji? Mazliet augstāk tu izteicies par diskusiju, izrādās, tie bija tukši teksti, neko konkrētu no tevis pagaidām nedzird, tikai tādu nesaturīgu muldēšanu..

 266. Ak, vai, šodien Kirby vakars. Sākumā – prezentācija, tad, šaubu mākti metāmies internetā meklēt atsauksmes un nu – viss skaidrs!:) Paldies, mīļie – gan aģenti, gan visi pārējie! Mums viss bija tāpat, kā pārējiem, šaubas ieslēdzās mirklī, kad aģents sāka zvanīt direktoram. Es it kā cilvēkiem uzticos, bet pilnīgi droši šķita, ka viņš nevienam nezvana, bet spēlē teātri. Un otrs moments – brīdī, kad vīrs pateica, ka šovakar noteikti nepirksim, jāpadomā, jāapsver, kā nekā liels pirkums, aģents tiešām sabēdājās, ka veltīga prezentācija, kļuva pat drusciņ pikts.:) Tagad skaidrs, kā diena, pirksim veikalā un punkts!!! Ar rotējošo birsti un HEPA filtru! Un par normālu cenu! Un NEVIENS mani nepārliecinās par pretēju lēmumu!!!:) Milzīgs paldies, Vīgant, par šo diskusiju – manā, mana vīra un arī manu mazo bērnu vārdā! Sāku jau domāt, ka esmu šausmīga māte…:)

  • Godīgi sakot lasu ar baudu Tavu koemntāru, jo vismaz vienu ģimeni man ir izdevies pasargāt no lēmumiem, kas pieņemti eiforijas stāvoklī.

   Ikvienam cilvēkam ikvienā dzīves situācijā varu ieteikt metodi kā es pats sevi pasargāju no citiem aktīviem pārdevējiem – ja tev veikalā kaut ko ļoooooooti gribās (mobilo telefonu, auto, datoru vai vienalga ko) un tu to tajā brīdī spontāni gribi nopirkt – Nepērc, bet aizej mājās un “pārguli” ar domu vienu nakti.
   Ja no rīta pamodies un pirmais, kas tev ienāk prātā – jā man to joprojām gribās – tad brauc un pērc. 🙂
   Tiesa gan – 90% gadījumu tu paliksi guļot gultā un būsi jau aizmirsis… bet tajos 10% gadījumu, kad tu tomēr pieleksi no gulta sun aizskriesi uz veikalu – tu par šo nopirkto lietu priecāsies vēl ilgi… dažreiz pat GADIEM ilgi.
   No rīta esmu braucis uz veikalu tikai 2x mūžā… un pagaidām šī metode nav pievīlusi.

   • 🙂 🙂 🙂 Šī ir arī mana iepirkšanās metode, kas attiecas uz pilnīgi visu. Arī es to varu rekomendēt no sirds arī citiem. Un tas, ka mums pašiem bija 100% skaidrs, ka tā uzreiz lēmumu par brīnuma Kirby iegādi nepieņemsim, palīdzēja arī atvadīties no jaukā pārdevēja, kas visiem iepējamiem (un viegli atšifrējamiem, diemžēl) paņēmieniem centās “uzsist cenu”.
    Turēsimies, būsim stipri un pieņemsim apdomātus lēmumus:) 🙂 🙂

 267. Nejauši iemaldījos,meklējot info par Kirby.Nesen atbraucu no US,tāpēc gulēt vēl negribas.Draugs šovakar ieteica šamējo nopirkt.Jāatzīst,ka lasīt komentus bija interesanti.Arī rezultāts pozitīvs – sapratu,ka Kirby noteikti nepirkšu.Un ne jau naudas trūkuma dēļ,bet tāpēc ,ka arī man ir alerģija.Alerģija pret vārdu ”labākais” vai ”vislabākais”.Tiklīdz tādu dzirdu,kļūstu uzmanīgs,jo saprotu,ka mani grib piečakarēt.Diez vai vispār,runājot par kādu tehnisku lietu,drīkst lietot šo kategoriju,ja tikai tas neattiecas uz vienu ļoti konkrētu funkciju.Spriežot pēc Kirby fanātu tekstiem,katram jālieto tikai tas ,kas ir vislabākais pēc viņu domām,piemēram džekiņš,kas komentos vairākas reizes pēc kārtas piesauca MB kā kaut kādu dievību.Izsmējos no sirds.Tātad sanāk,ka ,ja tikai ir nauda,visiem jāpērk Kirby un MB.Bet,kā tad paliek ar visu pārējo – plīti,mikroviļņu krāsni,burbuļvannu,tosteri,maizes griežamo.Vai ,varbūt,esmu atpalicis un tagad galvenais ir pareizais putekļusūcējs.Atvainojos,novirzījos no tēmas,bet ne vairāk,kā lielākā daļa dalībnieku.Gribu pastāstīt ,kā pats izvēlos pirkumus: 1.Tam labi jāpilda sava funkcija. 2. Jābūt ērtam un parocīgam lietošanā. 3. Vizuāli patīkami jāizskatās.
  1. Tātad,kļuva skaidrs,ka Kirby,iespējams,ir viens no labākajiem paklāju tīrīšanai,bet viss pārējais – kā citiem vai pat sliktāks.2. No vienas puses – smags,no otras – pats brauc.Labi,lai ir neitrāli.3.Nu nepatīk.Kāpēc man jātērē sava nauda nesmukai mantai.Ja tas būtu ģenerators ,kuru lietoju reizi 2-3 gados,tad cita lieta.
  Gala rezultāts – zem neitrālā.

  • “Alerģija pret vārdu ”labākais” vai ”vislabākais”” – Ljoti laba lieta, man arii taada biezhi paraadaas pret visaadaam uzmaaciigi reklameetaam preceem 🙂
   Un veel shai momentaa manii pamostaas “Zhiids” 🙂 Nu kaada h*ja peec ir vaidziigs taads aparaats un par taadu naudu? 🙂

 268. Neperciet kirby-tas neatbilst cenai! Neejat uz kirby”KURSIEM”-vini no jums IZSUKS tuvinieku,radu un draugu adreses. Principaa viniem straadnieku nevajag,bet gan taas adreses ko iedosiet.Es jau tur pabiju,”pamacijos” rezultata neko nesamaksaja,benzinu notereju ar tuviniekiem sabojatas attiecibas(jo vairak kaa gadu vini lauzhas dzivoklos un ja ari ir tikusi,tad loti nekaunigi uzspiez nopirksanu) Ja kads komentee kirby pa labu-tie ir vini pashi,sava veida reklama.

 269. edgars Says:
  Svētdiena , 14. Marts, 2010. plkst. 23:22
  Bet joprojaam ir paaris neatbildeeti jautaajumi.
  1)Nu kaapeec vinjsh buutu jaapeerk pa 2000ls, ko man tas dos? Vinjsh minetu prot taisiit?
  2)Taa arii neveins neatbildeeja, kaapeec profesionaalie uzkopshanas servisi neizmanto kirby? ir redzeeti tikai Karcher un shur tur VAX. A truna, ka tiek tirgots individuaali maajas lietotaajiem neder.

  Un shitais arii joprojaam bez atbildes :>

 270. Nožēloju to dienu,kad ielaidu dzīvoklī izplatītāju,kuru ieteica kaimiņiene.Gribu brīdināt cilvēkus ,lai nekādā gadījumā nepērk šos putekļu sūcējus.2 gadus man neliek mieru firmas pārstāvji zvanot un pārliecinoties par neesošu putekļu sūcēju.To kantori uzspridzināt ar visiem sūcējiem!

 271. Man ari ir Kirby. nu ne vienu sliktu vārdu nevaru pateikt par putekļusūcēju. Tīra ideāli un patīkami tīrīt māju. paņēmām vēl komplektācijā klāt turbo birsti un pulētāju. ar to mašīnu var tīrīt. nu supper.
  Ko es varu piebilst. ja kādam nepatīk Kirby ,tad nepērciet, nevis pa internetu skandinat ka baigais sūds, un mēs esam iegrābušies. Nevajag uzspiest citam savu viedokli. katrs taču dara kā grib. ESMU ĻOTI APMIERINĀTA. :))

 272. Vai uzņēmumiem vispār ir tiesības zvanīt, ja iepriekš nav tam dota atļauja? Ir noteikumi un kārtība, kādos drīkst izsūtīt komerciālo epastu, lai no tiem var atteikties. Vai šādiem reklāmu zvaniem nav noteikumu? Zvana Kirby aģenti un uzrunā vārdā, man tas šķiet necienīgi. Numurs – 27000742

 273. Varu ar šo to piebilst.Ir man bijuši labi 2 philips putekļu sūcēji.Kā beidzās garantija tā uzreiz nosvila.Remonts no savas kabatas.Maksāja tie pie 100.-ls.Tā ka 200.-ls vējā.Un elektrību arī tie patērē 3reiz vairāk kā kirby.Kāds rakstīja,ka tīrījis paklāju pusi dienas.Tad jautājums-cik elektrības tika patērēts.Jā kirby ir dārgs,smags un skaļš,bet izdarīt ar to var daudz vairāk.Kaut vai lamināta grīdu un linoleju ievaskot.Visu cieņu.

 274. es te ta palasiju komentarus un konstateju vienu te runa zema intelekta cilveki viens akta viniem tigotajiem pa seju tad kads raksta ka te kads ir suts vienkarsi latviesi KO JUS VARAT PLOSITIES TAS IR BIZNES AR AUKSTAS KLASES MENEDZMETA PRASMEM IN VINS PERFEKTI STRADA bet bet iemacaties labis stradat nevis katru pus stundu skriet pipet un uz toleti tad pastisimies ka jus pec tam runasit netklasu vardu principa pec

 275. Kirby ir labs aparāts! Tikai jāprot tirgoties!!! Jāsauc sava cena, galu galā! :)) Mēs nopirkam par 900Ls. :))
  Tas cilvēks, kas nopirka pa 2000, lai tagad uzsāk tīrīšanas biznesu, lai atpirku! :))

 276. varu zistāstīt arī savu stāstu par kirby prezentačiju…neiesaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  NEIESAKU ļaut nākt uz mājām un prezentēt!! Manā gadījumā atnāca 2 puiši-aleksandrs un dmitrijs-lv knapi saprot…
  sākumā teica, ka prezentācija ilgs tikai 40 min., taču viss ilga 2,5 Stundas.
  Prezentācija kā prezentačija-skaisti parādīja kā kirby darbojas, brīnumlīdzeklis utt.-protams-mums patika-jauka lietiņa.
  Aleksandrs ik pa laikam jautāja-nu kā? patīk??? jā, patīk:) un tad sākās….vampīrisms!!!! spieda pirkt!!!! it kā zvanīja kaut kur-it kā šefam savam-un mūsu klātbūtnē runāja par kaut kādu līgumu formēšanu uz 5gadiem..utt. Smieklīgākais,ka mēs nevienu brīdi neteicām,ka pirksim:) tiešām wampīrisms!!!! mīļie cilvēki, tā taču nav maize pa 1Ls, ko varbūt var nepiedomājot nopirkt, bet gan Saistības uz ciik tur gadiem,jo pats kirby pa 1700Ls mums piedāvāja.Aleksandrs bija šausmīgi stresains, tika pacelts tonis,kad atteicām-laba lieta, taču padomāsim,ja būs tiešām nepieciešamība-noteikti zināsim ka tāds ir! bet Kirbi pārstāvi tas neapmierināja-pacēla toni, uzvedās enadeakvāti, spieda pirkt un vēl spieda sarakstīt daudz mob.nr., pie kā varētu braukt un reklamēties.Atteicām.un tad sākās-ko es teikšu savam šefam..utt.

  ĻOTI neprofesionāla prezentācija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uzmanieties no kirby!!!!!

  NEIEGRĀBJIETIES ARĪ JŪS CILVĒKI UZ ŠO PREZENTĀCIJU AR KIRBY,JA NEGRIBAS SABOJĀT DIENU.

  P.S.mums pēctam visu atlikušo dienu galva sāpēja, bijām pārstresojušies un nelaimīgi,jo zidabūt ārā nevarējām viņus…kāmēs savas fiņķikļuškas sapakojua…veselu stundu pakoja, tīrija un + wampīroja un bojāja dienu mums!!!!

 277. Nu smieklīgi lasīt komentus- cilvēki ir smieklīgi, arī Vīgants. Piedod, vecīt, bet jāsmejas. Man tāds verķis ir un esmu pats pārbaudījis un piedzīvojis visu, kas te sarakstīts un tāpēc jo vairāk smīdina cilvēki, kuri “redzējuši nav, lietojuši nav, bet viedoklis ir”- tai skaitā Tu pats. Aparāts ir kvalitatīvs un mans vecais labais Miele, kaut arī tiešām labs, līdzās nestāv. Nu padomājiet paši- sūkšanas jauda šim lielāka, elektrības patēriņš 3x mazāks. Visi pārējie pūš ārā sakarsētu gaisu un daļu putekļu, jo motors dzesējas ar to pašu putekļaino gaisa plūsmu, šim plūsmas ir atsevišķi. Uzkopšanas rīki izveidoti perfekti pārdomāti un katrs labi padara savu darbu. Motors nenokaujams, korpuss- liets alumīnijs, nesasitams u.t.t. Vai cena ap 1500 (man kopā sanāca 1400) ir adekvāta? Nezinu, katram sava atbilde, jo katram savas prasības. Man Ls 25 mēnesī par kvalitatīvu agregātu nelikās daudz un arī šodien, pēc 6 gadiem esmu apmierināts. Vienīgais nepieņemamais visā šajā epopejā ir pārdošanas paņēmieni- caur meliem un bezkaunību.
  Kas vēl:
  1) NLP te nevajag vainot, te atkal jāpiemin muldēšana par to, kas nav pazīstams 🙂
  2) Karcher ir profesionāļu iecienīti aparāti pavisam citu iemeslu dēļ, kā te dažiem patīk atzīmēt. Profesionāļiem ir pilnīgi citas prasības- piemēram, liela jauda, nerēķinoties ar elektrības patēriņu, iespēja lietot aktīvus ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus (no kurienes iespēja savākt slapjumu), speciāli uzgaļi un ierīces katrai vajadzībai, supergarš kabelis, kamēr pofig par ārā nākošajiem sīkajiem putekļiem, ērtu kabeļa novietošanu, kompaktu dizainu, izskatu u.t.t. Varbūt dažiem tas mājās ir pieņemams, bet lielākai daļai nē.

 278. Pinis viņi divreiz bija un ņifiga neiztīrīja. Sak, iztīrīsim to paklāju, ja slēgsit līgumu. Otro reizi man džeks par 500 Ls bija gatavs pārdot, lai tik es paņemu 🙂
  Nafig, jo viņi savu solījumu neturēja.e ma

 279. Pirms gadiem 6,5 strādāju tajā kantorī (3 mēnešus). Šausmas. Es biju tā, kas apzvanīja cilvēkus un uzbāzās ar to, lai atnāk aģents un iztīra to divanu. Cik sapratu, tad tīra tikai kādu nelielu daļu. Ja Jūs sakat, ka nesen pārvacaties, remonts utt-tad tas tiek atzimēts-ar domu pārzvanīt pēc laika. Un tas teksts-ka Jums ir laimējies, Jums ir šāda iespeja vispār ir nožēlojami! Cik atceros, tie aģenti vāca anketas ar cilvēku datiem, sakot, ka tie it kā piedalās konkursā (laikam bija jaatbild uz kkādiem jautajumiem), mērķis tikai viens-dabūt to anketu ar Jūsu kontaktnumuru. 1x man gadījās ienākt telpā, kur notika iknedēļas sapulce aģentiem un biju šokā! Skanēja kkāda mūzika vai video-isti vairs neatceros, visi stāvēja aplī un veica kaut kādas kustības, kaut kādas skaņas. Goda vārds-kā sektanti. Un noteikti, ka tur ir zombēšana-tas pat šķiet bija pierādīts kaut kādā krievijas dokumentāla raidijuā (atkal neatceros, vai tieši par Kirbu vai ko lidzigu). Es gan iesaku uzmanīties, nav pilns rublis tur visiem. Tas saimnieks-lietuvietis, vispār, cik atceros bija brutāls-bet tas ka jau visi lietuvieši

 280. Vai esat viens no tiem, pondering par to, kā saņemt aizdevumus, lai finansētu savas neatliekamās vajadzības, ja nav nodrošinājuma. Stop! Jums ir īstajā vietā garantēto nenodrošinātajiem aizdevumiem. Jūsu nenodrošināti aizdevumi ir apstiprināti uzreiz bez kredīta pārbaudes veiktas. CCJ, IVA, foreclosures vai aizdevumu saistību nepildīšanu nebūs mūs apturēt no padarot ātri nenodrošinātajiem aizdevumiem you.Loan piedāvāt svārstās no € 2,000 līdz € 100.000.000 pēc 3% procentu likmi. vairāk izmeklēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (guaranttetrustloan@gmail.com)

 281. Sveiki, sveicieni visām vienu es esmu šeit, lai jūs informēt, ka Mrs Helēna Labdarības Home ir šeit, lai piedāvātu visu veidu finanšu palīdzību katram indivīdam
    vienalga nosacījums par uzņēmuma finansiālo stāvokli, zemāk ir veids aizdevuma piedāvāto paldies.

  Mēs piedāvājam šādu veidu aizdevumi
  Personas Aizdevumi (Secure un bez tā)
  Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
  Konsolidācija Aizdevums-Low Down vai nulles Money finansēšanas programma pieejams

  Pirmā informācija ir vajadzīgs IR:

  Pilns nosaukums:
  Valsts / Valsts:
  atrašanās vieta:
  Vecums:
  Kontakttālruņiem:
  Summas, kas nepieciešamas:
  Aizdevuma ilgums:
  Lai aizdevums:
  paldies un Dievs svētī.
  Kontakta e-pasta: mrshelenacharityhome@hotmail.com

 282. Sveiki, sveicieni katru vienu, es esmu šeit, lai jūs informēt, ka mācītājs Collins. ir šeit, lai piedāvātu visu veidu finanšu palīdzības katram indivīdam
  vienalga stāvoklis finansiālo stāvokli, turpmāk ir veids aizdevuma piedāvāto paldies.

  Mēs piedāvājam šādu veidu aizdevumu
  Personas Aizdevumi (Secure un bez tā)
  Business Aizdevumi (Secure un bez tā)
  Konsolidācija Aizdevums-Low Down vai nulles Money finansēšanas programma pieejams

  Pirmā informācija ir nepieciešama:

  Pilns nosaukums:
  / Valsts:
  vieta:
  vecums:
  Tālrunis:
  Summu, kas vajadzīga, lai:
  Garums Loan:
  Lai aizdevums:
  paldies un Dievs svētī.
  Kontaktpersonas e-pasts: pastorcollins0@gmail.com
  atbildēt

 283. uzmanību :::::

  Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi,
  dinamiska un ātri, droši,
  sadarbojas finansists ar nekustamo īpašumu un visu finansējuma veidiem
  bizness, ražos ilgtermiņa
  Maksimālā aizdevuma summa 5-50 gadiem.
  Mēs piedāvājam šāda veida aizdevumiem, un vairāk:

  * Personas Aizdevumi (nenodrošinātu aizdevumu)
  * Business Aizdevumi (nenodrošinātu aizdevumu)
  * Consolidation Loan
  Kombinācija kredītu
  * Home Improvement
  Lūdzu, ja jums patīk, un mūsu finanšu piedāvājumu interese,
  Lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu:
  westmarkfinance@gmail.com

  mūsu programmas, lai apstrādātu datus uzsāk aizdevumu atbilstoši.

  Vārds: ___________________________
  Vārds: ____________________________
  Dzimums: _______________________________

  Ģimenes stāvoklis: _______________________
  Adrese: ______________________
  Pilsēta / Zip kods: ________________________
  Valsts: ______________________________
  Dzimšanas datums: ________________________
  Prasības kredīta: ________________
  Prasīto summu: ………………………..
  Termiņš: ________________________
  Ikmēneša ienākumi / gada ienākums: _________
  Nodarbošanās: ___________________________
  Lai aizdevums: _____________________
  Tālrunis: ________________________________

  Fakss: __________________________________

  Paldies par jūsu interesi!

  sirsnīgi:

 284. Nu nevajag jau pārspīlēt ar tām E-bay utt figņu cenām.Kirby Ultimate Diamond Edition nemaksā ne 300 ne 500 baksus vai eiro kā te dažš labs kladzina.Kautkādu mēslu bez garantijas ka tas ies var nopirkt kaut par 100 eiro netšopos.Protams piekrītu ka nemaksā tas verķis 2000latu bet arī ne 500 eiro normāls, jauns aparāts.

 285. Te daudzās atbildēs jaušama izplatītāja zombēšanas tehnika. Protams tas viss darbojas ,bet tikai ar nosacījumu,ka cilvēks ir mazizglītots. Izglītotais vienmēr painteresēsies pirms iegādāsies kaut ko par tik lielām summām. Manas domas ir līdzīgas tēmas autoram. Ja Tev ir jāpārdomā ko Tu šodien ēdīsi,lai arī rītdienai pietiktu naudas, bet Tev mājās ir kirby – esi apstrādāts. Ja mājās dārgākā atrodamā lieta ir kirby ,tad noteikti esi apstrādāts pamatīgi. Ja esi iegādājies kirby ,nomaksāt kredīta rēķinus par to Tev ir grūti, un vēl nāc uz saitu,lai citus pārliecinātu stāstot cik kirby labs, tad jau Tevi neviens nevar glābt. Tad tik atstāj telefonu,lai citi zombētāji arī Tevi ievelk savos tīklos.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s