Pieredze: atjaunojam iPhone programmatūru uz 2.0

Kā jau visi pirmās paaudzes iPhone lietotāji būs dzirdējuši, tad ir iznākusi jaunā versija programmatūrai 2.0. Tā nu es šodien piesēdos un izdarīju to – atjaunoju telefona softu uz 2.0.

Nedaudz nočakarējos (atvainojos par izteicienu) un vienā brīdī jau likās, ka esmu savu telefonu padarījis par iBrick… 🙂 Bet nu viss beidzās veiksmīgi un šobrīd baudu AppStore bezmaksas programmas (varu arī maksas… bet nu pagaidām naudiņas žēl).

Telefonu izdevās atdzīvināt/uzlabot  izmantojot šo metodi (izlasiet uzmanīgi no gala līdz galam pirms sāciet procesu).

Mans personīgais process bija sarežģītāks… nevienam neiesaku iet manis piespiedu izvēlēto ceļu:

Vispirms es izmantojot iTunes 7.7 vienkārši atjaunoju uz 2.0… un biju pānojis izmantojot PwnageTool 2.0 padarīt “atbrīvošanas” darbiņu, taču tikai pēc atjaunošanas uz 2.0 konstatēju, ka PwnageTool 2.0 darbojas TIKAI UZ MAC datoriem. Tākā man mājās nav MAC, tad tajā brīdī iestājās neliels uztraukums… telefons nelietojams, un nav neviena veida kā tikt pie “atbrīvošanas programmas”.

Tad es izmantojot šo metodi mēģināju downgradoties atpakaļ daļēji uz 1.1.4, taču tākā man uz telefona nebija BootNeuter, tad es nevarēju piereģistrēties LMT tīklam un neviens no zināmajiem rīkiem diemžēl nevarēja darīt brīnumus. Tad es noriskēju un izmantojot ZiPhone ieslēdzu Recovery modi un caur iTunes 7.7 (ar Shift+Restore) iepūtu telefonā custom Firmwari… un viss rullē! 🙂

Tātad man šobrīd ir pirmās paaudzes iPhone ar V2.0 operētājsistēmu (AppStore, Pushmail supports utt) kā arī Cydia (3šo pušu aplikācijas, agrāk saucās par Installer) un tas viss veikmīgi darbojas LMT tīklā še pat Latvijā.

PS

Lai tiktu pie Appstore ir nepieciešams iTunes accounts… tas ir atsevišķs stāsts, jo no Latvijas tur nav tik viegli piereģistrēties… vajag USA kredītkarti, taču ir veidi kā tur piereģistrēties bez kredītkartes un tādējādi tikt pie bezmaksas aplikācijām… taču maksas aplikācijām ir jāiet uz eBay un jāpērk iTunes dāvanu kartes kuras savukārt jāatprečo iekš iTunes Store.

Kā tikt pie iTunes konta lasiet šeit.

5 thoughts on “Pieredze: atjaunojam iPhone programmatūru uz 2.0

  1. A zini kā labāk? Pameklē googlē pēc tāda “Turbo sim”. Tā ir tāda shēmiņa, kuru uzlīmē virsū savai sim kartei un tad tā tava sim karte darbojas visos simlokotajos telefonos. Konkrēti priekš aifona vēl tur šis tas jāizdara, bet jā, ideja skaidra.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.