Apple Time Capsule

Tā nu viš i’. Apple Time Capsule ir atnākusi.

13:30 Šon saņēmu pastā sūtījumu. Lielā kaste, kurā bija ielikta TC orģinālajā iepakojumā bija ievērojami saņurcīta un godīgi sakot es satraucos par produkta veselību.

14:00 Mājās atveru kasti un redzu ļoooti zolīdi iepakotu un augstas kvalitātes paskata iekārtu. Apbrīnojami kvalitatīvu plastmasu izmanto ražošanā. Paņemot rokās tāda kvalitatīvas preces sajūta… un es vēl nemaz nēesmu sācis lietot. Tagad jāskrien uz darbu. Instalēšu vakarā.

19:00 Pieķēros instalēšanai. Problēma: elektrības vadam ir USA štekeris. Dodamies uz “Krūzu” un pa 0,56 LVL nopērkam pāreju (no USA uz EU).

19:45 Pirmo reizi ieslēdzu. iPhone iekārtu “redz”. Dell portatīvais “neredz”. Sāku lasīt manuāli :). Uzinstalēju AirPort Utility (tā bij teikts manuālī). Vienalga Dell man viņu neredz.  Pēc dažu minūšu pačakarēšanās saprotu, ka DELL WiFi driveri nav riktīgi (wifi iekš Dell neiet…) Kačājam driverus… 52 Mb. 😦

20:05 Aizgāju uz veikalu pēc piena.

20:30 Atmetu ar roku nodomam piedabūt Della wireless un pa māju sameklēju īsu LAN vadu un pieslēdzos kapsulai ar vadu. Timecapsulai nav USB vada (ja nu kāds to nezina). Viss aizgāja.

21:00 Viss rullē! Saliku settingus, IP adreses, paroles, ierobežojumus. iPhone pieslēdzās normāli. Dell strādā ar vadu. Rīt jāuzzvana Interneta provaiderim lai nomaina MAC adresi uz jauno iekārtu… tad vajadzētu parādīties netam caur kapsulu.

21:15 Izmēģināju pieslēgt USB memory stick pie Capsulas. Uzreiz atrada kā vēl vienu tīkla disku. Feini! 🙂 Varēs šārēt otru 500 Gb USB ārējo disku. Novēroju, ja Kapsulas virsma ir ievērojami uzsilusi (nu apmēram +42..45″C barošanas bloka stūrī).

Pagaidām viss. Šodien eju gulēt. Rītdien vajadzētu būt internetam tad sataisīšu dažus screenshotus arī no administratīvā moduļa.

Vēl darāmie darbiņi:

  • Jāpieslēdz un jānokonfigurē Epson USB printeris. Šobrīd vairāk raizējos, vai strādās skanerisScanneris Nestrādā. 😦
  • Jāsarunā Internets
  • Jāinstalē un jākonfigurē Backup programma Portatīvajam
  • Jāinstalē un jākonfigurē Backup caur Wifi iPhonam
  • Jāsameklē kāda ērta un vēsa (ar brīvu gaisa apmaiņu) vietina kā patstāvīgā TC atrašanās veta.
  • Jānotestē, vai strādā USB swichs (lai var vairākas USB iekārtas pieslēgt… tjipa Printeri, USB stick, USB ārējo storage…)

6 thoughts on “Apple Time Capsule

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.