Bīstama, taču funkcionāla datorprogramma vīriešiem!

SievaKam: Tehniskajam atbalstam

Temats: Datora iekārtas un programmatūra

Dārgais Tehniskais atbalsts,

Pagājušogad vasarā es atjaunoju savu datorprogrammu Draudzene 7.0 uz Sieva 1.0. Drīzumā es sāku novērot, ka programmai parādījās negaidīts process – bērna izstrāde un uzturēšana. Šis process paņēma milzīgi daudz laika un resursus. Papildus tam Sieva 1.0 pati sevi instalēja uz visiem pieejamiem resursiem un uzsāka intensīvu visu resursu kontroli un pārraudzību. Tādas programmas kā Kāršu vakars 10.3, Futbols 5.0, Medības un Makšķerēšana 7.5 un F1 Sacīkstes 3.6 vairs nebija iespējams palaist… un pie katra mēģinājuma palaist uz kādu laiku apkārās visa sistēma.

Izskatās, ka nevarēšu paturēt programmu Sieva 1.0 arī kā fona procesu. Sāku domāt par versijas samazināšanu uz Draudzene 7.0, taču izskatās, ka uninstall (programmas noņemšana) nestrādā iekš Sieva 1.0. Lūdzu palīdziet!

ar cieņu,

Noraizējies Lietotājs.

——————————–

Atbilde:

Dārgais Noraizējies Lietotāj,

Jūs esat saskāries ar plaši izplatītu vīriešu problēmu.

Ļoti daudzi cilvēki uzlabo Draudzene 7.0 uz Sieva 1.0, domājot tikai par jaunās sistēmas Izklaides un Apkopes moduļiem. Sieva 1.0 ir operētājsistēma un Radītājs ir parūpējies, lai tā varētu darīt jebko. Jā, patiešām, aizsardzības mehaniski liedz nodzēst Sieva 1.0, lai atgrieztos pie Draudzene 7.0. Nav iespējams nedz atinstalēt nedz izdzēst. Arī daļēja sistēmas bojāšana noved tikai pie vēl lielākām problēmām ar to.

Jūs nevarat atgriezties pie Draudzene 7.0. Ieskatiesties rokasgrāmatā sadaļā Brīdinājumi->Alimenti un Bērnu audzināšana. Mēs Jums ieteiktu paturēt Sieva 1.0 un piestrādājiet pie situācijas uzlabošanas. Iesakām uzinstalēt papildinājumu fona procesiem – “Labi dārgā!”, lai izvairītos no programmas niķošanās. Ja nu tomēr ķibele ir notikusi un sistēma sāk strādāt ar traucējumiem, tad pamēģiniet komandu C:\ATVAINOJOS, jo bez šās komandas tik un tā sistēmu pie normālas darbības ilgtermiņā atgriezt neizdosies. Sieva 1.0 ir brīnišķīga programma, taču ir novērots, ka uzturēšanas izmaksas ir augstas un ar tendenci tikai pieaugt. Iesakām efektīvi izmantot komplektā esošās noderīgās programmas Mazgā un Gludina 3.0, Gatavo ēst 4.5, Pieskata rēķinus 1.4. Taču esiet arī uzmanīgs izmantojot šīs programmas… pie lielas noslodzes tās mēdz nokarināt visu sistēmu. Lai uzturētu kopējo sistēmas darbību bez aiztures iesakām laiku pa laikam palaist arī programmas Puķes 2.1 un Rotaslietas 5.0.

BRĪDINĀJUMS: Ne pie kādiem apstākļiem neinstal’jiet un neizmantojiet programmu Seksīgā sekretāre 3.3. Šī programma nav atbalstīta no Sieva 1.0 puses un parasti nodara neatgriezenisku traucējumus Sieva 1.0 darbībā.

veiksmi,

Atbalsa komanda!

Tulkots no ENG by Vigants. Orģinākais avots Sortr.Com

4 thoughts on “Bīstama, taču funkcionāla datorprogramma vīriešiem!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.