LMT bloķēs “pelēkos” iPhone?

Cienījamais LMT, šodien man personīgi bija diskusija ar vienu no jūsu darbiniekiem un tā starp citu tika pateikts, ka iPhone lietotāji tiks bloķēti LMT tīklā (droši vien līdz ar jauno iPhone parādīšanos… kur LMT gribēs lai tu apņemies pāris gadus būt viņiem uzticīgs). Man ir tikai viens jautājums – vai tā ir taisnība?

PS

Tele 2, Bite – iesūtiet zemāk komentāros savu piedāvājumu vienam “pelēkam” iPhone lietotājam…. domāju, ka tas ieinteresēs vismaz kādus 2..5 tūkstošus vidēji situētus LMT abonentus pamainīt operatoru.

26 thoughts on “LMT bloķēs “pelēkos” iPhone?

 1. Vigants bik zagnul tā istās ;p

  “Cienījamais LMT, šodien man personīgi bija diskusija ar vienu no jūsu …..” tip viss jaukais LMT lasa Viganta blogu un tagad nāks tasinoties komentāros 😀
  “Tele 2, Bite – iesūtiet zemāk komentāros …..”
  nākošos varētu ņemt priekšā MS – tipa lai taisnojās par savu sūda vistu ;p

  man domāt ka LV nu nebūs 2k pelēkie iPhonji kā arī galu galā LMT noteikti pataisīs pelēkos par baltajiem un mieriņš – būs ka Gendalfs saakumā pelēks, pēdējās daļās jau balts 🙂 nu tipa kaukā tā

 2. vecīts, mans mērķis ir savākt pietiekami plašu auditoriju, lai LMT tomēr ieklausās, ka ir lietotāji… un labs uzņēmums saviem klientiem nāk pretī… nevis biedē.

  Pats saskaros ar to tādēļ, ka ikviens jautājums par LMT sakaru kvalitāti tiek noairēts līdz ko uzzina, ka esmu iPhone lietotājs – “vainīgs jūsu nelegālais telefons”… lai gan problēma konkrētajā vietā ir arī ar citu ražotāju aparātiem.

  vot arī man tā garām ejot arī pateica, ka šitie iPhone tiks bloķēti… vot gribas saprast… kā nu tur būs – kas ir spēcīgāks patērētājs vai LMT?

 3. Neesmu iPhone fanāts, tādēļ īsti nesaprotu ar ko ir domāts “pelēkais”. Vai tie, kas ir NElegāli iegādāti un NElegāli lietoti? Ja jā, tad nesaprotu, kur ir problēma un ko LMT dara nepareizi. Ja citādi, tad lūdzu paskaidrot kas ir tas pelēkais.

 4. Ja gadījumā šī “pelēko” iPhone bloķēšana ir Apple prasība, tad LMT tur neko nevarēs darīt. Tiesa, bloķēt viņi varēs tikai tad, ja zinās IMEI kodus (vai to maskas) tiem iPhone, kas ārzemēs tiek pārdoti ar piesaisti operatoram (ir arī iPhone bez piesaistes). Un arī tais gadījumos bloķēt tos drīkstēs tikai līdz līguma darbības beigām. Diez vai šos datus kāds dos/izpaudīs. Līdz ar ko, šķiet, panika ir lieka.

 5. Operators par laimi vai nelaimi redz arī telefona modeli. nezinu kā vai pēc imei, vai telefons sūta kādu citu identifikatoru. tas atklājās tādā brīvā sarunā ar vienu no tehniskā dienesta cilvēkiem (ne jau infoline 🙂 ). + pastāstija aptuveni statistiku par telefoniem kādi tiek lietoti.

 6. nesaprotu šo stresu.
  Ja Apple pieprasīs slēgt LMT tiklā strādājošus iPdonus tad tas būs kaut kas diži interesants.
  ja kāds nav ievērojis tad pat mazcenas telefoni vairs netiek slēgti.
  pietiek ka lietotājs uzņemas saistības un tās apmaksā.
  Ja mazliet loģiski padomājam cik tīklā ir telefonu kas ir
  1) ar vienādiem IMEI(to ir vairāki tūkstoši)
  2) izsniegti citu operātoru lietotājiem ( Vodafone, O2, Orange utt. )
  3) kāds tam ir juridisks formulējums?
  vai tiešām būs speciāls likums kas tiks pieņemts par labu vienai kompānijai lai lobētu tās intereses?
  Tātad es neticu ka slēgs visus iPhone pat ja tas ir tehniski izdarāms tad tam nav juridiska pamatojuma un ja tāds ir tad labprāt ar to iepazītos.
  Bet pagaidām elpojam droši.
  Nav likuma kas liegtu manai personigaijais ierīcei instalēt papildu programmnodrošinājumu kā rezultātā es varu to lietot.
  Ir protams formulējums par ”ierīču lietošanu kas traucē tīkla darbību ” , BET tas jums ir tehniski jāpierāda.

 7. Tas būtu ārkārtīgi stulbs gājiens no viņu puses. Domāju, ka nekādu finansiālo labumu no tā viņi negūs, jo bloķēto telefonu īpašnieki diez vai tagad pirks sev vēlvienu aparātu, tikai tāpēc, lai paliktu LMT tīklā. Operatora maiņa varētu būt nākamais loģiskais solis.

 8. Es arī domāju, ka cena būs amēram 499 un 599 USD amerikā…
  pie mums domāju būs kādi 399 un 499 Ls

  Viss jau atkarīgs no tā vai LMT arī subsidēs vai nē.
  Ja subsidēs, tad domāju, ka arī par 299 vai/pat 199 varēs dabūt… pretējā gadījumā masveidā ievedīs “pelēkos” no USA un Āzijas

 9. Nu vakardien ar Juri Bindi (LMT prezidents) runāju… runājot par iPhone, viņš apgalvoja, ka nebloķēs gan tos pelēkos telefonus… vismaz LMT toč nē. Tikai tik cik atjaunojot softu Apple “piever” lietošanu automātiski… (Tas jau bija tā arī iepriekš!)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.