Trakā pasaule

AliseSveikiņi! Nu kāds laiciņš ir pagājis no iepriekšējā ieraksta… atvainojos, bet nu netaisnošos. Drīzāk jau vēlētos pastāstīt par tām lietām, kas notikušas šajā laikā.

Nu pirmām kārtām 23. aprīlī tas notika – mums ir ģimenes pieaugums. Nākamajā dienā pēc Ļeņina dzimšanas dienas pasaulē nāca mana meita Alise. Nu šīs vairāk kā nedēļu ir bijušas jaukas dienas kopā ar ģimeni. Ģimene tas ir daudz… Bērni ir tas, kādēļ mēs dzīvojam, strādājam, pelnām, krājam… tas viss, lai saviem bērniem varētu dot to, kas mums pašiem ir pietrūcies.

Pēdējā pusgada laikā ir sanācis arī pārliecināties par mūsu tiesu sistēmas darbību. Detaļas pagaidām gan atklāt nevaru, taču varu pastāstīt, ka biju iesaistīts tiesas procesā par sievas tiesību aizstāvēšanu prasībā pret ne parāk godprātīgu darba devēju. Nu pirmās instances tiesā izdevās iegūt mums pozitīvu rezultātu, taču dzīvosim redzēsim. Lai nu kā – piedalīšanās tiesas procesā, būt tiesā kā prasītāja pārstāvim un vispār izprast darba likuma līkločus ir bijis ļoooti interesants process un man ir prieks, ka esmu tagad ieguvis šādu pieredzi. Citiem varu tikai piebilst – ziniet savas tiesības un nebaidieties par tām cīnīties!

One thought on “Trakā pasaule

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.