iPhone lietas

pēdējo 2 mēnešu laikā aktīvi lietoju iPhone un joprojām tā iekārta spēj mani pārsteigt… bet nu par visu pēc kārtas.

Installer.

Telefonā iegādējoties bija jau instalēta programmiņa Installer, kas savukārt ir vārteja uz dažādām 3šo pušu aplikācijām (visas pagaidām ir Apple nesertificētas). Lai nu kā, tur ir daudz dažādas un interesantas lietas atrodamas. Peronīgi esmu instalējis diezgan daudz spēlītes (Solitaire, iDope wars un citas). Diezgan noderīga šī Installer aplikācija bija tad, kad nevarēju atrast veidu kā kontaktus no SIM kartes pārkopēt telefonā… kādēļ tas nav standartā?

Lai nu kā pagrīdes programmētāji bija parūpējušies arī par šādas vajadzības atrisināšanu. Pirms dažām dienām sanāca uziet vēl vienu interesantu aplikāciju – iFlickr. Aplikācija ir telefona fotoaparāta aplikācijas papildinājums – ir iespēja uzreiz uzņemtās bildes tagot, komentēt un uploadot uz Flickr. Izmēģināju un baigi ierullē! 🙂 Tagad par īpaši svarīgiem pasākumiem varēšu reportēt bez maz vai online… vēl tikai jāatrod kāds Twitter plugin, kas ņem bildes no iFlickr un publicē bligā… Ja kāds zina, tad varbūt var ieteikt kādu aplikāciju, kur uzreiz var fočēt, twiterēt un komentēt?

iPhone v2

Internetā klīst informācija par jauno iPhone. Galvenā ziņa ir tā, ka jaunajā iPhoni būs iekšā Infineon SGOLD3H chips. ko tas nozīmē? 🙂 Tas nozīmē, ka čips spēs pavilkt dažas jaunas interesantas lietas – GPS, 3G, 3.5 HSDPA (7.2 Mbps ātrumu), 5 Mpix foto un video uzņemšanu. Tas gan nenozīmē, ka tās funkcijas noteikti būs, bet nu čips būs spējīgs to darīt)… nu ko… cerēsim ka ieraudzīsim patiešām jaunas tehniskas iespējas mazajā iekārtiņā! 🙂

Ps Infineon ir izņēmis no savas mājaslapas aprakstu šim čipam… 😦

Baterija

Vairāki kolēģi un paziņas man ir jautājuši par baterijas darbības ilgumu. Nu varu daudzos skeptiķus apbēdināt – baterija velk kā zvērs. Telefonu uzlādēju pilnībā, noskatījos filmu (Transformers 1 sundu un 20 min), vairākus videoklipus, vairāk kā stundu pasērfoju Wifi tīklā, paskatījos dažus youtube un protams kādu pusstundu rināju pa telefonu… un pēc visa šitā tika iztērēta tikai 1/3 daļa no baterijas… tagad pagājušas vēr 3 dienas un vēl neprasās lādēt. Teikšu godīgi – darba nedēļu neizvelk (jo daudz sanāk runāt), bet nu aktīvi lietojot savas 3…4 dienas mierīgi viss rullē!

Ja varat vēl ieteikt kaut ko interesantu, tad droši komentējiet!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.