Mājas elektronika, par kuru varu tikai sapņot… pagaidām!

Aidomājoties par to, ka tuvāko pāris gadu laikā nāksies nomainīt mājas multimēdiju iekārtas sakarā ar vairākiem tehnoloģiskajiem attīstības procesiem pasaulē tad manas esošās iekārtas lēnām vairs nespēj piepildīt mūsdienu kvalitātes prasības. Lai tā kārtīgi nopirtu jaunās lietas visupirms ir jāuzbūvē personīgā ideālā vīzija:

Televizors: 50″ LCD televizors, FullHD, 100 Hz, PIP, digitālais tuneris, Digitālā Coax audio izeja, HDD ar pieeju caur tīklu, 3 HDMI ieejas, minimālisma dizains. – Šobrīd nav zināms reāls kandidāts. 😦

avrResīveris: Harman/Kardon AVR 745 , 7.2 skaņa, HDMI resīveris, viss digitāls. Pults Harman/Kardon TC30. Galvenokār tādēļ, ka jau vairākus gadus lietoju iepriekšējo versiju un fantastiski laba audio kvalitāte. Vēl arī fantastisks minimālisma dizains un brīnumaini zilais apgaismojums. Vienkārša saslēgšaja un visas vajadzīgās un nevajadzīgās ieejas un izejas. Investīcijas aizsargātas uz ilgu laiku – vismaz 5 gadiem.

dmc

Media centrs: Harman/Kardon DMC 1000, Video/audio playeris, DVD atskaņotājs, 4 zonu analogais audio, 250 gigabaitu cietais ar pieeju no Lan, HDMI izeja. Skārienjūtīga vadība, kopēja pults. IEspēja pievienot papilduscieto disku līdz pat 1 Terabaitam un protams iespēja skatīties visas legāli un ne pārāk iegūtās filmas no plašā interneta. Komforts, kvalitāte, dizains…

ps3Izklaides: Sony Play Station 3, Blu ray playeris, spēles, HDMI izejas, optical audio. Galvenokārt pateicoties BluRay lasīšanas iespējai kā aŗi vienlaicīgi papildus izklaides iespēja. Superkvalitātes datorspēles un brīnišķīgs attēls. Vienkāršs dizains.

Labas skandas.

Secinājiumi: Nu lai šito visu iegādātu vajadzīgi kādi 10 000 Ls + 1000 Ls instalācijai (vadi, kontrolieri citās telpās priekš audio, skaņas noregulēšana)

Kā tu iedomājies savu ideālo izklaides istabu?

One thought on “Mājas elektronika, par kuru varu tikai sapņot… pagaidām!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.