Cita veida sastrēgumi!

 

Mēs esam pieredzējuši daudzas kaitinošas lietas, kas rodas pieprasījumam palielinoties. Rindas veikalos (saprotu komunisma iekārtā tā bija norma, bet kapitālisms solīja to visu atrisināt… galvenais, ka tev ir nauda), automašīnu sastrēgumi, rindas lidostās, SMS rindas ap ziemassvētkiem, jaungada naktī nav iespējams piezvanīt… utt utt utt. Pētnieki pēdējā laikā ir sākuši runāt arī par jauna veida sastrēgumiem – interneta sastrēgumiem.

Pateicoties tādiem auniem web 2.0 servisiem kā YouTube ir būtiski pieaudzis interneta infrastruktūras noslogojums. Ja viss turpināsies, tad ap 2010 mēs piedzīvosim interneta sastrēgumus. Tas nozīmēs, ka neatkarīgi no tava pieslēguma ātruma, saturs tik un tā ķersies un ielādēsies lēnāk tieši dēļ starptautiskās infrastruktūras caurlaides trūkuma. Tie, kas reiz lietojuši iezvanpieeju caur modemiem, saprot par ko iet runa… cilvēki padomās pirms sāks skatīties kādu videoklipiņu.. padomās, jo minētais materiāls beigās sanāks saraustīts un prasīs ilgu laiku lai ielādētos.

Laipni aicināti jaunajā pasaulē… vituālajā … lai cik tas izklausītos jauki, problēmas izskatās tās pašas kas reālajā pasaulē.

Papildinājums 23.11.2007: Klīst baumas, ka YouTube drīz piedāvās HD video… tie vēl straujāk rīs interneta resursus…

Papildinājums 23.11.2007: Kā strādā internets?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.