Pārdošanas Guru 2007

 Pirms kāda laika piepildījās viens no maniem klusajiem sapņiem un man izdevās uzvarēt konkursā Pārdošanas Guru 2007. Konkurss tika rīkots jau 5-to reizi. Šī bija jau mana otrā piedalīšanās šajā konkursā. Pirmo reizi piedalījos pirms 2 gadiem 2005. gadā. Viņreiz man izdevās tikt finālā (par ko es jutos pagodināts) un veiksmīgi nostartējot palikt otrajā vietā 😦 . Mans rakstus īsti to nevarēja pieņemt. Nu ko lai saka. otrā vieta ir ir pirmā starp zaudētājiem… 😦 Tādēļ saņēmos un detalizētāk izpētījVigants ar diplomu un u ko tad īsti žūrija meklē un kas ir tas, kas ļāva Laurim Lietavietim uzvarēt?

Iedziļinoties sapratu, ka tā bija teorija… tieši tā teorija. Domāju, ka daudzi no Pārdevējiem jūtas spēcīgi ikdienā… var aiziet pie klienta un pārdot savu preci. Pilni pārliecības, iedvesmas un neatlaidības pārdevēji ierodas pie klienta un “piespiež pie sienas”. Arī tā var… tas ir kā ar buldozeri braukt sastrēgumu laikā… spēks tev atvērs ceļu.

Teorija un teorijas piemērošana praksē palīdz šši buldozera iemaņas pielietot daudz efektīvāk. Ja tev ir cilvēciskās īpašības, kas pateicīgas pārdošanai, tad pievienojot pat nedaudz teorijas efektivitāte var būtiski palielināties.

Par manu filozofiju pārdošanā lasiet mana žurnāla lapā: pārdošana. Šajā sekcijā mēģināšu strukturēti izvietot informāciju par savām zināšanām. sagaidu, ka palīdzēiet ar materiāliem un komentāriem. Jūsu viedoklis ir svarīgs!

Tiem, kas vēlas uzzināt kaut ko vairāk par Pārdošanas Guru 2007:

Konkursu organiže personālatlases uzņēmums CVO Group Latvija

Latvijas Avīze rakstīja par mani.

Dienas Bizness (db.lv) rakstīja par mani 2. novembrī, 2007.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.